fasson Een droom van een kerstcadeau: 'n bontmantel 9 Sensationele MELCO laarzen aanbieding MEDEWERKER INSTRUCTIETEAM van 't Bonthuis J. van Egmond, Nieuwe Rijn 54, Le Zit u toevallig op 'n exportafdeling? Dat treft. Deze soepele, prachtige skai laars, met rits aan de binnenkant, koopt u nergens voor Fasson in Hazerswoude zoekt namelijk iemand met al wat jaartjes ervaring op de afdeling export van een bedrijf, zo in de leeftijd van 22 tot 26 en met een goede vooropleiding als middelbare school plus kennis van engels en duits. Zo'n iemand wordt bij ons gegarandeerd orderhandler. Wat betekent dat-ie onze opdrachten van A tot Z gaat begeleiden, vanaf de aankomst van het orderformulier tot aan het zee-kiezen van de rollen zelfklevend materiaal toe. Daartussen in valt er nog wel 't een en ander te regelen. Wie van overzicht in z'n werk houdt, en een modern bedrijf prefereert in een landelijke omgeving, kan snel beginnen. Tegen een salaris, dat aan de hoge kant is, plus uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden als: 18 dagen vakantie, 6.8% vakantietoeslag, reiskostenvergoeding, pensioen voorziening en variabele werktijden. Geïnteresseerd? Schrijf dan een bondige sollicitatie-brief. Fasson (Nederland) bv, Rijndijk 88, Hazerswoude/Rijndijk, de heer W. Leentvaar van personeelszaken. (Bussen uit Leiden en Alphen stoppen bij ons voor de deur). vooral In da grafische Industrie. 22 Verkoopvesti gingen, waarvan 19 In Europa. 3 Fa brieken onder supervlsi® van hat maten 36-40 Dit komt niet meer Haast u Beperkte voorraad Volle garantie! Natuurlijk alléén weer bij MELCO 3M Company is een internationale onderneming. Het hoofdkantoor is gevestigd in St. Paul Minnesota U.S.A. 3M Fabrieken in 18 landen maken samen meer dan 40.000 verschillende produkten. 3M Produkten als microfilm en computertape, kopieerapparaten en elektrotechnische produkten, zonwerende folie en medische artikelen. De Nederlandse dochter van 3M Company heet Minnesota (Nederland) N.V. In 1959 begonnen met 46 man. Nu uitgegroeid tot een organi satie van 350 man die de zorg draagt voor de verkoop van dat produktenpakket. Minnesota (Nederland) N.V. een jong bedrijf waar mogelijkheden liggen voor mensen, bereid tot persoonlijke inzet met gevoel voor collegialiteit. Voor onze Service-organisatie kopieermachines zoeken wij een Onze automatische kopieermachines en overhead projectoren worden door ons plaatsings- en instructie team bij onze klanten geïnstalleerd. Dit team is tevens verantwoordelijk voor een uitleg van de werking en bediening van deze apparatuur aan degenen, die er dagelijks mee moeten werken. Zij werken vanuit Leiden in geheel Nederland en moeten in staat zijn om onze apparatuur 50 kg) te verplaatsen. Indien u van mening bent dat u deze functie aankunt en tussen 23 en 28 jaar in bezit van een M.A.V.O.-opleiding en Rijbewijs B/E bent verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie te richten aan Afdeling Personeelszaken van MINNESOTA(NEDERLAND)NV Rooseveltstraat 55, Leiden.

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 10