BENT U IN KUNT U II FASE kies nu uit 60 stereo-platen en maar liefst 40 musicassettes VI Discofoon heeft de honderd vol Hanab LEVI's MISS levi's ZEILiOPPfRJ US APARKA'S NATO jack; FFteubeföfl Kjjfcjén is I/auntie- I VROOM DREESIKIANN ir randstad jjfttentlvi i asim Ambieert u een prettige werkkring op een modern kantoor in een dynamise aannemingsbedrijf? Solliciteer dan naar een van de volgen functies. a. boekhoudkundig kracht b. administratieve kracht met bij voorkeur mulo/mavo-opli en enige boekhoudkundige erva of studerend voor het praktijkdif boekhouden. Sollicitaties schriftelijk aan het hoofdkantoor van Hanab N.V. Boon rak 45 Valkenburg ZH MET VRIJETIJDSKLEDING en Grote koliek tie LEE - WRANGLER - RODGi T-SHIRTS met korte en langt Loopt U eens binnen bij HAARLEMMERSTRAAT LEIDEN TELEFOON TRAP BEKLEDEN Laat uw trap vakkundig stof leren met nylon vilt of tapy- flex, geheel oompleet incl. materialen, legloon en b.t.w. voor f 150,—. Tel. 070—603167 b.g.g. 603529. Lrfden n. rijn 44 01710—44841 Alphen liszthof 18 01720—91873 Katwijk parsstraat 19 01718—71215 Alphen en Katwijk 14.00—17.00 uur ti Bezoek aan Meeuwis is 't beleven van Brabantse gezelligheid in een karakteristieke omgeving. Bij besteding van f. 1.000,- of meer, krijgt u gratis 10 gezelligheidscheques met reductie op de toegang voor: Madurodam, Eurostrand, Flevoland, Bobbejaanland, Beekse Bergen, Evoluon, Openlucht Museum Arnhem en Bokrijk, boottochten op de Nieuwkoopse plas ertde Rijn. Dat is vakantie-tussendoor! Dat is welkom. f2415,— Met opnamen van wereldberoemd repertoire met bekende artiesten.Van Bach tot Jesus Christ Superstar, van Der Graf von Luxemburg tot Pippi Langkous. Discofoon, met recht het merk met de grote namen voor de kleine prijs. Alleen verkrijgbaar bij Vroom Dreesmann. 750 musicassettes 9.90 Uit deze grote Discofoon kollektie kozen wij voor u 16 surprisetips: Der Graf von Luxemburg. Is één van de 10 prachtige stereo operette elpees, vertolkt door topsolisten, zoals Rudolf Schock, Fritz Wunderlich, Erika Köth, Erich Kunz. 7.50 E De hele serie is ook verkrijgbaar op musicassette 9.90 Klassiek verzoek programma deel 1 en II. Graag gehoorde klassieken, vertolkt door bekende solisten en koren. Luister naar: Tschaikowsky's Bloemenwals, The holy •city, Het largo van Handel, Intermezzo uit Cavaleria Rusticana, Ouverture Dichter und Bauer, 12 Rovers. Keuze uit 2 delen. 7.50 El Ook op musicassette 9.90 Strikt dans-témpo met Victor Silvester. Om vele uren (of hele nachten) op te dansen. Quickstep en Engelse wals worden afgewisseld door het felle ritme van de rumba en cha-cha-cha. 7.50 El Ook op musicassette 9.90 TV-hits voor hippe kinderen. Pippi Langkous .en nog 11 andere leuke kinderhits zoals: De Bugaloos, Het Stoomlied, We schilderen de schutting, staan op deze fijne kinderelpee. Er zijn nog 3 andere leuke kinderliedjes-elpees en 1 met 6 sprookjes op Discofoon. 7.50 E Ook op musicassette 9.90 Burt Bacharach hits. Een naam die borg staat voor wereldhits zoals: Raindrops keep falling on my head, This guy's in love with you, What the world needs now. Relaxed! 7.50. R Ook op musicassette 9.90 Barber meets Bilk. Swingende dixieland door 2 grootmeesters: Chris Barber en Mr. Acker Bilk. 12 Bestsellers, waaronder natuurlijk Petite fleur, The sheik of Araby, Wild cat blues en Old rugged cross. 7.50 The Kinks vertolken op deze-geweldige l.p. 12 gouden wereldhits zoals: Sunny Afternoon, A well respected man, Dedicated follower of fashion, Dead end street, Tired of waiting for you. 7.50 Tesus Christ Superstar. Hoogtepunten uit deze beroemde rock-opera worden op ontroerende wijze vertolkt door niemand minder dan het vermaarde London Theatre Ensemble. Luister naar: I don't know how to love him, Superstar; om stil van te worden. 7.50 Les Humphries bestt De vitale, sprankelende sound van deze heerlijke plaat, is een garantie voor vele uren luistergenoegen. Moet u horen! We are goin' down Jordan, To my fathers house, Let us live together; Geweldig! 7.50 E Ook op musicassette 9.90 The great Armstrong 4- ereat Ellington the great reunion! Een jazz festival waar iedere liefhebber verrukt over zal zijn. Luister naar o.m. Solitude, Mood indigo, Dukes place. 7.50 Paris s'éveille voor francofielen! 12 x Frans toptalent -12 gouden Franse toppers! Luister naar: Jacques Dutronc met Paris s'éveille; Frangoise Hardy. Tous les garcons et les filles, Claude Robin; Ave Maria no morro, André Claveau: Mademoiselle de Paris. 7.50 Billy Vaughn sail along silv'rv moon. Wij selekteerden voor u een plaat met 13 bestsellers, zoals: Wheels, Morgen, A swinging safari, Raunchy. Romantische herinneringen uit gouden platen van do jaren '60.7.50 Fausto Papetti - sax in gold. Van deze internationaal befaamde orkestleider en saxofonist stelden wij een plaat samen van zijn meest suksesvolle nummers, onder de titel „Greatest Hits". Luister naar „Take Five", Stranger in the night, Je t'aime. 7.50 E Ook op musicasLette 9.90 Meeuwissh'owroom in Nieuwkoop Isgeopeod: dinsdag t/m dhnderdag van 9 tot 6 uur, vrijdag van 9 tot 12 uur en van.2 tot 9 uur, zéterdagvan 10 tot 5 uur. MASSIEF EIKEN BANKSTEL: losse rug- en zitkussens Bekleed naar keuze met effen of gestreepte dralon-velours vanaf Bijpassende ronde salontafel Bijpassende langwerpige salontafel Magie Hammond Orgel van Cor Steyn. De legen darische koning van het Hammond Orgel speelt een medley van 30 wereld bekende melodieën. 7.50 El Ook op musicassette 9.90 Tribute to Charlie Kunz. Het is een hele kunst om via de plaat de fijne sfeer van de intieme bar op te roepen. Barpianist en pupil van Charlie Kunz, Eddy de Roever verstaat deze kunst als geen ander. Een „sfeer plaat" bij uitstek.7.50 Frank Valdor dynamische party sound. Voor feestelijk gestemde fuivers die swingend en gogo het eerste ochtendgloren willen begroeten. 28 Full-body party hits! 7.50 E Ook op musicassette 9.90 f 1.615,- f 275r f 255,.

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 32