typewerk fèsson 1 /I lasser apparatenbouw machinefabriek Den Holder n.v. assistent(e) verf egenwoordi g er soneel PERSONEELDCD* PERSONEEL}h~~~ ervaren typiste roosevelfstraaf 12 leiden 01710-20241 Is er misschien een Adjunct Commies LA. met kennis van invoer rechten en accijnzen? universitair medisch centrum leiden Voor de produktie van drukwerk in schrijfmachineletter zoeken wij dames en heren, die graag willen maken als dagtaak niet als onderdeel van kantoorwerkzaamheden. aag J 4» algemene Verlangd wordt vaardigheid in tien-vinger-blind tikken op gewone elektrische schrijfmachines van het gangbare standaardmodel. Geboden wordt een prettige werksfeer in ons moderne bedrijf dicht bij de stations van Den Haag en salariëring volgens.rijksregeling. Staatsdrukkerij- en Uitgeverijbedrijf Onze afdeling personeelszaken zal u gaarne alle nadere inlichtingen verstrekken. Om een afspraak te maken, kunt u ons ook buiten werktijd bellen. Christoffel Plantijnstraat, Den Haag, telefoon 070-81U511. de Tombe Melse co, registeraccountants, hebben 22 kantoren In Nederland. De sfeer op onze kantoren kan els bijzonder prettig worden omschreven. Men Is geen nummer In onze organisatie. De werkzaamheden zijn zo georganiseerd, dat er in kleine teams gewerkt wordt waarbinnen men een eigen verantwoordelijkheid heeft. De variatie in te behandelen onderwerpen, resp. te adviseren kliënten fs groot. Onze arbeidsvoorwaarden zijn up-to-date. Vestigingen te: Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Bergen op Zoom, Dordrecht, Ede, Eindhoven, Enschede, 'e-Gravenhage, Haarlem, Leeuwarden, Leiden, Middelburg, Nijmegen, Rotterdam, Utrecht, Winterswijk en Zierikzee. de Tombe Wij. van het kantoor te Leiden zitten te springen om een ervaren typiste. Wij zoeken naar een jonge vrouw met tenminste MULO/MAVO opleiding en type-ervaring. Zij zal onder meer worden belast met het typen van rapporten, maar daarnaast ook enig secretariaatswerk verrichten. Het salaris ligt tussen f 600.- en f 900.-. Daarnaast kennen wij ook een gratificatie regeling. Indien u belangstelling hebt. voor deze plezierige en interessante job op de typekamer van ons accountantskantoor zien wij uw sollicitatie graag tegemoet. Ons adres is Zoeterwoudsesingel 50 te Leiden. Voor het maken van een afspraak of voor inlichtingen zijn wij ook telefonisch bereikbaar, en wel onder nummer (01710) 211 45. Melse co accountants WAT VINDT U VAN EEN NIEUWE DAG EEN NIEUWE UITDAGING Reeds meer dan vijftig jaar fabriceren wij kwalitatief hoogwaardige produkten. Bij ons geen lopende band I Alles is maatwerk, dus geen sleur I ALS U EEN MET N.V.L. diploma bent die over doorzettingsvermogen beschikt en initiatieven durft te nemen, bent u van harte welkom in ons team. Wij nodigen u uit om eens te komen praten of gewoon om eens te kijken. U mag best weten dat we een beetje trots zijn op wat we maken en dat zou u binnenkort ook kunnen zijn. Bel gerust op (telefoon 20241 en 20242 om een afspraak te maken of kom overdag tijdens de bedrijfsuren even aanwippen. Slkkens Verkoop Nederland verzorgt de verkoop van een groot aantal merkartikelen. De levering vindt plaats vanuit verschillende verkoopkantoren in Nederland. In Sassenhelm wordt met behulp van een computer de fakturering en debiteurenadministratie verzorgd. Voor deze afdeling "Controlling" zoeken wij een Zijn/haar taak zal hoofdzakelijk bestaan uit het kontroleren van de door de computer verwerkte gegevens. Telefonisch kontakt met de verkoopkantoren komt veelvuldig voor. Voor deze funktie Is ontwikkeling op MULO-niveau vereist. Accuraat en systematisch werken is erg belangrijk op deze afdeling. Deze funktie is ook te vervullen door part-timers of vroeg gepensioneerden. Gegadigden kunnen schriftelijk of telefonisch (02522-19116) solliciteren bij: Sikkens Verkoop Nederland nv Parklaan 156 Sassenheim t.a.v. afdeling Personeelszaken Wanneer u die vraag met „ja" beantwoordde, dan Is deze advertentie voor u bedoeld. We zoeken namelijk iemand die zie als tweede man gaat bezighouden met: invoerrechten- en btw-administratie en inklaring van grondstoffen. Dat is een hooggewaardeerde taak bij ons, omdat we veel van onze grondstoffen en materialen uit het buitenland importeren. Oma in onze fabrieken in Leiden en Hazerswoude (bij Leiden) zelfklevende materialen mee te vervaardigen. Die we weer grotendeels exporteren. Zodoende is het internationale handelsverkeer met alles wat daaraan weer vast zit, essentieel voor Fasson. Vandaar dat we hoge eisen stellen aan uw kennis en zeker ook aan uw kontaktuele eigenschappen. Uw vooropleiding is tenminste MULO of MAVO, n bent goed in Engels, en werkt nu misschien bij de overheid, een handelskantoor of een grote expediteur. Uw leeftijd ligt tussen de 22 en 28 jaar. Wanneer u achter deze advertentie een promotie vermoedt dan moet u zeker solliciteren. Bel Fasson (Nederland) nv, telefoon 01710 - 44941, de heer Leentvaar. Of richt uw brief aan Fasson (Nederland) nv, Lammenschansweg 140, Leiden, afdeling Personeelszaken. Een var» do belangrijk© protfow r van zelfklevend materiaal ter wei Toepassingen vrijwel In allo sekti van het bedrijfsleven, vooral In grafisch© Industrie. 22 Verkoop* Koöp. Vereniging voor het Verzekeren en Verzorgen van Begrafenissen en Krematies u.a. heeft i.v.m. uitbreiding van haar organisatie mogelijkheid tot plaatsing van een Geboden wordt: vast salaris mogelijkheid tot opneming in het pensioenfonds gunstige provisieregeling vergoeding van reiskosten onkostenvergoeding werkterrein in de omgeving van Uw woonplaats voor opleiding wordt gezorgd. Leeftijd 30 tot 55 jaar. Voor deze ambulante en zelfstandige funktie kunnen ook dij worden aangesteld. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk aan Dela, afd. Akkwisitie, Stadsgracht 1, Eindhoven. Universitair Medisch Centrum-Lelden, samenwerkingsverband van Rijksuniversiteit, Academisch Ziekenhuis en Faculteit der Geneeskunde, centrum van geavanceerde patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek, vraagt voor de afdeling CORONARY CARE, welke geheel nieuwe afdeling binnenkort In het Academisch Ziekenhuis in gebruik zal worden genomen a. stafverpleegkundigen vac. nr. 72-126-AZ b. verpleegkundigen vac. nr. 72-127-AZ Voor de onder a genoemde functie Is ervaring op het gebied van de coronary «are, alsmede het gevolgd hebben van een opleiding in deze richting, vereist Salaris max. 1801 bruto per maand. Voor de onder b genoemde functie worden verpleegkundigen gevraagd die belangstelling hebben voor de hartbewaking en bereid zijn gedurende ca. een half jaar een coronary care opleiding te volgen. Deze opleiding begint in november as. Salaris max. 1319 bruto per maand. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mej. A. A. H. Hoogwerff Kroon, tel. 01710-47222, toestel 2741. Aanstelling vindt plaats bij het Academisch Ziekenhuis Leiden. Salariëring tot de vermelde maxima is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Premie AOW/AWW voor rekening van het Rijk. Vakantietoeslag 7"h per Jaar. Goede studiekostenregeling. Directe opneming in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd afdeling Personeelszaken UMC, Academisch Ziekenhuis, Rijnsburgerweg 10, Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer, voorafgegaan door de kenletters: ld

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 18