(Ml Flausch-stoffen in fijne uni kleuren of speelse ruiten en flannels met een pittige krijtstreep, dat zijn de Neo-Klassieken bij Vroom Dreesmann Vierdelig flannel kostuum Dekomplete modewereld in uw warenhuis Velours mantel. Zwierig-wijd model met verdekte sluiting en bindceintuur. In rood, groen of camelkleurig velours. Trevira texturé carrée. Oftewel een vierkante siaal (70 x 70 cm) die zich makkelijk laat strikken tot lavallière. In de kleurenkombinaties zwart/geel, marine/rose, bruin/rose en groen/marine. 11.95 Schoudertas. Met verstelbare riem. Royale maat: groot voorvak plus 3 binnenvakken. Zwart en donkerbruin. 34.95 Mode-accessoires vindt u in uw warenhuis te kust en te keur. En uiteraard zijn ook de jongste modetrends uitgebreid vertegenwoordigd. Enkele voorbeelden: Corsages. Een modeaksent dat weer hëTemaal terug is in het modebeeld. Tal van uitvoeringen in diverse uni kleuren en prijzen. Het hier afgebeeldë model kost 4.95 Ivoor-look bijous. Voor een armband betaalt u 7.50, een halflang collier van geslepen facetkralen kost 5.95 Bestaat uit een lange pantalon, een kolbert, een rok met plooièn en een vest. Er zijn dus tal van kombinaties' mogelijk. De stof is grijze flannel met een witte krijtstreep. Maten: 38 - 44. Totaalprijs: Buidel-schoudertas. Een goed voorbeeld van de nieuwe tassenmode in uw warenhuis Prachtig soepel materiaal in 'zwart of donkerbruin. 34.95 Flausch driekwart-coat. Overslagmodel met brede bindceintuur. In de uni kleuren geel, kobalt en rood en verschillende ruitdessins. Maten: 38-44.129.- Tersey pantalon. Van 100% zuiver scheerwol met het wolmerk. Klassiek van snit, met een 5 cm brede tailleband. In zwart, marine, bruin en bordeaux. Maten: 40 - 46. 39.95 Vilthoed. Variatie op de Engelse Bowler. In de jongste modetinten, zoals zwart, camel, grijs/wit en bruin. 29.95

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 8