Wij openen dan in feeststemming de deuren van onze zaak, waar, gelukkig voor u en voor ons, het uitbreidingswerk achter de rug is. U kunt nu royaal uw keus vinden op de diverse ruimere afdelingen met kollekties die óók meegegroeid zijn. Mocht u wellicht enige last ondervonden hebben van de verbouwing - het koopplezier wat wij u nü bieden is vele malen groter geworden Daarom moet u maar eens gauw komen kijken en meegenieten van onze omvangrijke kiedingseiektie - hoe meer aanbod, hoe moeilijker de keus weliswaar, maar daardoor ook veel spannender en een zekerder kans van slagen... WAALS KOLLEKTIES DAGEN U UIT! medewerkers voor hei onderdelen-magazijn MEDEWERK(ST)E Datsuns zijn technisch perfekte, uiterst complete, modern gestil- leerde Japanse auto's. Dit ontdekken steeds meer mensen Vandaar dat Datsun Nederland B.V, een onstuimige groei doormaakt. Daarom hebben wij mensen nodig De mensen die Datsun op het oog heeft zijn 2545 jaar. Tot hun taak behoort o.a. het uitvoeren en afhan delen van de orders, die de dealerorganisatie bij de importeur plaatst. Akkuratesse is een eerste vereiste. Ervaring opgedaan in de autobranche strekt tot aanbeveling. Wij bieden: Afwisselend werk in prettige sfeer. Goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een pensioenregeling. Geïnteresseerd? Schrijf dan naar DATSUN NEDERLAND B.V. Postbus 63, Sassenheim. Of bel even. TEL 02522—19105*. Toestel 25. N.V. NUTRICIA vraagt voor haar afdeling Loonadministratie een eerste die in staat moet zijn, uiteraard na een ruime in periode ,de afdelingschef bij diens afwezighedi vangen. Voor deze funktie zoeken wij een jongedame o jongeman (leeftijd tussen omstreeks 21 en 24 met tenminste een MAVO-opleiding. Ervaring opgedaan in een afdeling loonadminisl strekt tot aanbeveling, evenals kennis van sij wetten. De funktie wordt goed gehonoreerd, terwijl oó arbeidsvoorwaarden gunstig zijn. - kunnen hun sollicitatie stureij fdeling personeelszaken - Gemeente Zoeterwoude De burgemeester van Zoeter woude maakt ingevolge het bepaalde in artikel Wet op 4e Ruimtelijke Orde ning bekend, dat vanaf maan dag 11 september 1972 gedu rende een maand ter gemeen tesecretarie, afdeling algemene zaken, voor een ieder ter zage ligt het door de gemeen teraad in zijn vergadering 31 augustus 1972 vastgestelde bestemmingsplan „Industrie terrein Grote Polder, le her ziening". Zij, die zich tijdig met bezwa ren tot de gemeenteraad heb ben gewend, kunnen geduren de bovenvermelde termijn bij Gedeputeerde Staten der pro vincie Zuid-Holland tegen het vastgestelde bestemmingsplan schriftelijk bezwaren indienen. Zoeterwoude. 8 september 1972 De burgemeester voornoemd, Detmers

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 24