Brandweerdemonstratie op "bloemetjes buiten" anders BENZINEDIEFSTAL IN VALKENBURG Mr. M. Vrolijk opende Rijnsburgse bloemencorso agenda Publiek mag zelf spuiten VAKANTIEVREUGD LEIDSE JEUGD ROUTE CORSO PAGINA 2 VRIJDAG 4 AUGUSTUS 1972 RIJNSBURG Na meer dan vier entwintig uur noeste bindersarbeid is het Rijnsburgse bloemencorso "Kompositie in Kleur" startklaar. Er is in de afgelopen nacht heel wat werk verzet. Een kleine tweehonderd man heeft er voor gezorgd, dat de Door Cees Combee Jury op tijd aan het werk kon gaan en dat Zuidhollands commissaris der Koningin mr. Maarten Vrolijk het vanmiddag om half vier kon openen. Helemaal gereed was het nog niet. Voor .de totale afwerking zorgde de eerste burgeres van het gewest me vrouw Vrolijk. Zij werkte de laatste toef van de personenauto van het bestuur van de Stichting Rijnsburg's Bloemencorso af door er enige rozen en chrysanten in te steken. Deze met fraaie toeven versierde wagen in een arrangement van de Oegstgeestenaar Willem Buurman, die mevrouw Vro lijk de helpende hand bood zal mor genmiddag het corso openen. Ruim diiehonderd genodigden, on der wie talrijke burgemeesters, VVV- bestuurders en -directeuren, talrijke vooraanstaande figuren uit de kwe kers-, handelaren- en veilingwereld en tien echtparen uit Rijnsburgs partnergemeente Hüttenthal, woon den de opening in Flora's burcht bij. Mevr.ouw Vrolijk en mevrouw Koo- mans (echtgenote van Rijnsburgs burgemeester) werden bij aankomst verrast met een fijn handboeket van gerbera's. Een geste, die bij de dames zeer in de smaak viel. Stichtingsbestuursvoorzitter Cees Leeuwenburg begroette de genodig den en in het bijzonder mr. en me vrouw Vrolijk. Hij stelde het zeer op prijs, dat zij luister hadden willen bijzetten aan dit corso, dat thans voor de zesentwintigste keer gaat rijden en dat, als het weer meewerkt, door ontelbaar velen zal worden be keken. In gevoelvolle woorden her dacht hij het nog geen veertien da gen geleden op 57-jarige leeftijd over leden betuurslid Piet van der Kwaak, die zo onnoemelijk veel voor het cor so heeft gedaan. f 350,miljc Leeuwenburg merkte vervolgens op aan het rekenen te zijn geslagen en was daarbij tot de conclusie ge komen, dat de vier Zuidhollantdse veilingen C.C.W.S in Honselaars- dijk, Flora in Rijnsburg. E.M.M. in Roelof arendsveen en de Berk el en Rodenrijse veiling die niet meer dan in een straal van vijftig kilome ter van elkaar liggen dit jaar voor rond f 350 miljoen aan bloemen zul len verhandelen. Zo ziet u meneer de commissaris, zei de heer Leeuwenburg, dat uw provincie bijzonder veel kwekerijen telt van sierteeltprodukten als bloe men en planten. De totale omzet van de Nederlandse bloemenveilingen wordt voor dit jaar geschat op een kleine f 600 miljoen, hetgeen weer twintig procent meer is dan in 1971. Het is een gelukkig verschijnsel, dat het handelsapparaat ii\ binnen- en buitenland zich steeds uitbreidt en dat er ieder jaar meer grossiers proberen de afzet naar het buiten land, hoofdzakelijk Duitsland, te ver groten door het zoeken van nieuwe gebieden. Holland staat kwalitatief nog steeds aan de top al kost het de kwekers zeer veel inspanning om bij te blijven en bloemen van de kller- beste soort aan de markt te brengen. Rijnsburgs corso-voorzitter Leeu wenburg besloot met op te merken, dat men door het organiseren van corso's iets van de produkten wil la ten zien aan een zeer talrijk publiek uit binnen- en buitenland en dat men hoopt daardoor ook de gewenste pro- te kunnne maken voor bloe- plant. Belangrijk In een korte toespraak merkte mr. Vrolijk op, dat hij het streven om door corso's en andere presentaties hier en over de landsgrenzen heen, aandacht te vragen voor een belang rijk produkt als bloemen, hogelijk waardeert. Met belangstelling had hij kennis genomen van de door stich tingsvoorzitter Leeuwenburg genoem de cijfers en daaruit kunnen conclu deren. dat de bloemen- en planten teelt in Zuid-Holland een voorname plaats inneemt. Met de wens, dat het een succesvol corso zou mogen wor den verklaarde hij deze 26ste Rijns burgse bloemenstoet voor geopend. Daarna voltooide mevrouw Vrolijk vakkundig de laatste toef van de co mité-wagen en bezichtigden de geno digden de veertien praal- en twee entwintig met bloemen getooide per sonenauto's Als een veelkleurig lint stonden al die wagens te pronk in Flora's im mense veilinghallen. Vanavond en I morgenochtend is er gelegenheid ze van nabij te bezichtigen. Vorig jaar c werd daar door meer dan 10.000 per sonen gebruik van gemaakt. Het is een corso met veel lijnen werk. Heel iets anders, dan men normaal te zien krijgt. De ontwerpers en bouwers Joop Visser en Willem Ziegelaar heb ben er een speels geheel van weten te maken met vierkanten, bollen en lijnen. Alle praalwagens hebben een andere kleur. Vandaar „Kompositie in Kleur Kunststukjes De binders hebben veel werk ge maakt van hun opdrachten en de bloemenversieringen aangepast aan de ondergrond van de wagens. Daar bij was de keuze van de bloemen een belangrijk onderdeel, want men moest tot een verantwoorde kleurencombi natie komen. Heel veel gebruik werd gemaakt van rozen, gladiolen, lelies, chrysanten en anjers. Er zijn ware kunststukjes bij, zodat het voor de jury, die vanmiddag een oordeel moest uitspreken, niet eenvoudig was de prijzen toe te kennen. Wel kon men merken, dat men zeer tevreden was over wat door de arrangeurs on der supervisie van Willem Buurman was bereikt. duidelijk bij de technische keuring van de praalwagens door wachtmees ter le klasse Piet van Graas van de verkeersbrigade van de Rijkspolitie. Hij kent het klappen van de zweep, want deze Leidenaar doet dat werk al jaren. Het was dan voor hem ook geen enkel probleem de bijna vijftien meter lang praalwagen van de Coop. Centrale Westlandse Snij bloemenvei ling in Honselaarsdijk af te keuren en eerst tot het corso toe te laten als er voorzieningen waren getroffen aan het onderstel om de wendbaarheid te verhogen. Bij een proefrit was namelijk ge bleken, dat deze lange wagen in nau we, bochtige straten moeilijk uit de voeten kon. De gehele nacht is men bezig geweest het draaiwerk zo te veranderen, dat deze fraai met bloe men en vruchten van Westlandse bo dem versierde praalwagen toch de tocht van Rijnsburg naar Leiden kan- meemaken. Het heeft wel wat over redingskracht gekost voor arrangeur Piet Vellekoop uit De Lier van de noodzaak van deze voorzieningen was overtuigd De route 3orso, dat zater- mir van "Flora" vertrekt en waarin 24 muziekkorpsen, die elkaar zullen afwisselen, meelo pen, is als volgt: Rijnsburg-: Vertrek 13 uur: Rijns- burgerweg, Oegstgeesterweg, Brou werstraat. Noordeinde. Petr. van Saxenstraat, Evertsenstraat, Tromp straat, De Ruyterstraat, Kanaal straat, Katwijkerweg, Langevaart, Sandtlaan, Herenweg, Kerkstraat, Vliet NZ. Koestraatbrug, Graaf Flo- rislaan, Rijnsburgerweg. Oegstgeest: Doorkomsttijd 13.55 ir: Rijnsburgerweg, Rijnzichtweg, Leiden: Doorkomsttijd 14.30 u Rijnsburgerweg, Stationsplein, Sta tionsweg, Steenstraat, Blauwpoorts- brug, Haarlemmerstraat, Pelikaan straat, Hooigracht, Hogewoerd, Bree- straat. Noordeinde (van ongeveer 16 tot 17 uur pauze in de Doelenka zerne), Rembrandtstraat, Witte Sin gel, Zoeterwoudsesingel, Hoge Rijn dijk, Utrechtse Veer, Zijlsingel, He rensingel, Medusastraat, Kooilaan, Willem de Zwijgerlaan, Groenoordu hal. LEIDEN De spuitdemonstratie waarmee de brandweer zondag om half één 's middags meehelpt om de bloemetjes bui ten te zetten, wordt een wat andere demonstratie dan anders. De laatste jaren toonde de brandweer haar kunnen elk jaar wel een keer bij de Turfmarkt-Beestenmarkt. Deze omgeving leen de zich uitstekend voor het uitvoeren van wat duikers-demon straties e.d. Het terrein vah de Groenoordhal is niet zo rijk aan open water als de Turfmarkt-Beestenmarkt. De duikers moeten hun pak deze keer droog houden, hoewel ze er wel zul len zijn, om het publiek te laten zien wat "er nou allemaal op en aan zo'n man zit, en waar het allemaal voor dient". Natuurlijk wordt er zondag wel gedemonstreerd door de brandweer. Eén den voorgedaan is deze "manoeuvre met de brancard". de zaken die LEIDEN Vakantiebezigheden voor de jeugd zijn in Leiden al tien tallen jaren een begrip. Het is ook een tijdverdrijf dat bij de kinderen zeer geliefd is. Een dagje strand. Duinrell of de Leidse Hout gaat er altijd wel in. In Nederland., waar je de ene dag niet zeker kunt zijn van het weer van de volgende dag. wil echter zo'n dagje uit nog' wel eens in het water vallen. Het „zomerweer" van de afgelopen dagen is daarvan een. ondubbelzinnig bewijs. Voor de hard werkende leden van de „Com missie voor de Jeugdvakantie-bezig- heden" is meer nodig dan alleen maar regen om met de handen in het haar te zitten. De diverse clubhuizen, die de va kantiebezigheden organiseren, kun nen bij slecht weer altijd terugvallen op de commissie, die filmmiddagen (in het Luxor-theater) en variété voorstellingen op haar programma heeft staan. Naast die. vaak zeer druk bezochte festiviteiten ,is er elk jaar als .vaste prik" de Conny Vink Show. Gistermiddag vond die show voor de vijfde maal plaats, reden waarom Conny van het bestuur een .zilveren lepeltje kreeg aangeboden. De Stadsgehoorzaal was gisteren eivol met dolenthousiaste Leidenaar- Culturele Raad LEIDEN Met ingang van heden is het bureau van de Culturele Raad Leiden ondergebracht in het Waag gebouw. Telefonisch is dit bureau be reikbaar onder nummer 25160. tjes en noch Conny Vink. noch het tweemans-orkestje had moeite om het jeugdige publiek mee te krijgen. Al met al een zeer geslaagde middag, waardoor de leiders en leidsters, maar ook de commissie „loon" kregen naai- hun zeer harde werken. Burgerlijke Stand van Leiden M. S. Hogervorst: Adriana Johanna dr. v, D. J. Bonnet en A. M. S. Hogervorst; Martijn Willem zii. v. C. L. M. Arkesteljn en R. A. L. Wete- llng; Dennis_ Wilhelmus Cornells zn. J. Sloos; Jeroen zen; Alexander Ferdinand zn. v. A. F. van der Zanden en G. Pohl; Engrid Elisabeth Apoloni dr. v. L E. J. J. Heuzen Geen duikdemonstraties dus. Com- nanclant Broeshart. die immer goed- jeluimde voorman van de Leidse orandweer, heeft zich met zijn ka derleden teruggetrokken om uit te denken wat er dan wèl moest ge beuren. Hun idee: „Laten we er iets „ludieks" van maken, de zelfwerk zaamheid van het publiek aanspre ken". Op het terrein van de Groenoord hal zullen als gevolg van het denk werk van commandant Broeshart c.s. zondagmiddag wat toestellen worden opgericht, waarmee het publiek zijn SDuitkunst kan beproeven, door het wegspuiten van allerlei voorwerpen. Er schijnen plannen te zijn om voor de "spuitgast van het jaar" een klein prijsje beschikbaar te stellen „Het gaat erom, zegt commandant Broeshart. „dat de mensen eens kun nen ondervinden wat het betekent om met een brandslang in je han den te staan. We hebben nog wel wat oude helmen liggen, en dan gaan ze him gang maar". Nu staat er op de straal die zo'n brandspuit produceert een druk van 8 kilo gram per vierkante centimeter. „Het is dus", zegt commandant Broes hart. ..niet aan te bevelen om op mensen te gaan richten. Om verde re gevaren te bezweren zullen er dranghekken worden geplaatst, en dan zal het wel goed gaan. Vroeger in Haarlem deden we der gelijke demonstraties ook wel voor de jeugd, en dat was dan altijd een groot succes". Taboe Behalve deze spuit-werkzaamheden zal er natuurlijk ook een beeld wor den gegeven van het materiaal waar mee de Leidse brandweer werkt. Wat zit er allemaal op zo'n wagen, hoe werkt het en wat kun je ermee doen. Alleen de cabines zijn taboe, niet zo vreemd, wanneer men be denk i dat er wagens van 180.000 lieve I-Iollandse guldentjes per stuk tussen staan. Behalve, auto's komen er: een waterkanon, wat aanhangwagens een droogpoederwagen, een een mo torspuit (in brandweertermen is een spuit hetzelfde als een auto, een straal betekent een slang. De brand weer komt zondag met een stuk of vier „stralen", wat dus betekent dat er vier man tegelijk aan het spuiten kunnen) Niet de nadruk op de demonstra tie van het kunnen van de brand weer dus, „want", zegt commandant Broeshart niet zonder trots, „dat de Leidse brandweer één van de betere in Nederland is, hebben we bij gro te branden, zoals onlangs bij Sik- Ikens, wel bewezen. Het publiek weet zo langzamerhand wel wat het aan zijn brandweer heeft". WEDSTRIJD GESCHRAPT SASSENHEIM Teylingen heeft, doordat de gemeente Sassenheim het sportpark nog niet volledig voor be speling heeft vrijgegeven, een van de oefenwedstrijden van het program ma moeten schrappen. Het op dins dag 15 augustus geprogrammeerde treffen met het Amsterdamse SDW gaat, omdat slechts één duel per week is toegestaan, niet door. In ver band met het feit dat het Leidse ASC in dezelfde afdeling als Teylin gen is ingedeeld is verder de wed strijd van 13 augustus, Teylingen— ASC omgezet in TeylingenHalfweg. Geen jeugdfunctionaris KATWIJK Ondanks het feit dat er slechts 23 punten op de agen da van de Katwijkse gemeenteraad stonden, was er drie uur voor nodig alles door te werken. Een groot aantal zaken werd vlot afgewerkt en vergde erg weinig tijd. Slechts en kele punten vroegen iets meer aan dacht. Zo was daar een adres van het dagelijks bestuur van de Jeugd raad Katwijk inzake de aanstelling van een bezoldigd jeugdfunctionaris. Deze raad kreeg niet zijn zin. want het advies van B. en W.. om het ver zoek niet in te willigen, werd opge volgd. Waarderende woorden wer den gehoord van de zijde van Ge meentebelangen bij monde van me vrouw Ouwehand. Van Pluimgraaff voor het feit. dat de belangstelling van levensbeschouwelijke jeugd groot ls. De overige jongeren dienen echter oolk te worden opgevangen en met name voor deze jeugdigen zou de ge vraagde functionaris moeten werken. Van bepaalde zijde werd de nood zakelijkheid van een dergelijk man betwijfeld en wel door Van der Meij (SGP) en door Timmermans (CCP). Eert tweetal beroepen tegen de wei gering van een vergunning tot het bouwen van een verrolbare kas in de Zanderij Westerbaan. bracht enkele tongen los. Verschillende sprekers pleitten met klem voor behoud van deze hoogwaardige tuinbouwgronden. Wethouder van der Plas dacht dat in de toekomst nieuwe grenswijzigin gen noodzakelijk zouden zijn. Overi gens waren B. en W. bereid tijde lijk vergunning te verlenen, maar hoogstens tot 1980. Oriëntatie in tuinderskringen werd noodzakelijk geacht en daarom aanbevolen. Het advies van B. en W. werd opgevolgd. Over de reconstructie van de Hoor- neslaan werd uitvoerig gesproken Over het algemeen werd meegegaan met het z.g. plan twee: een rijbaan van acht meter, een groenstrook van vier meter en daarnaast een paral lelweg. Met name de oplossing voor het kruispunt Hoorneslaan/ Bilt- laan ondervond kritiek. De discussies mondden uit in een voorstel van Van Raalte het voorstel in te trek ken. Dit werd met 13 tegen acht stemmen verworpen. Het voorstel van B. en W. werd dan met 17 te gen zes. aanvaard. De overige zaken ondervonden geen moeilijkheden. Ook de rondvraag was niet uitge breid: de heer De Vries verzocht om hekken om de speelplaatsen van het Openbare en Katholieke scho lencomplex in de Hoornes en om meer politietoezicht in verband met de vele sloperijen door de Jeugd daar. Den Haan adviseerde om in de zomermaanden tweemael pier week het huisvuil op te laten halen. Van Raalte informeerde naar de bejaar dennota, waar hij al eerder naar had gevraagd. Van der Plas wensl een betere vakantieregeling van de leeszaal. Vink tenslotte uitte woor den van waardering aan het adres van de mensen van de brandweer en van openbare werken voor hun op treden bij de wateroverlast tijdens de zware onweersbuien vorige week. VALKENBURG/RIJNSBURG Het politierapport van de afgelopen week geeft de volgende zaken te zien: Tijdens de nachtelijke surveillan ce zag de politie in ïttjnsburg een auto op verdachte wijze door het dorp rijden. De gebruikelijke routi ne controle volgde. Hierbij bleek dat de technische staat van deze auto niet erg best was. Ook kwam aan het licht dat de auto niet was ver zekerd en dat de bestuurder niet in het bezit van een rijbewijs was. Maar dat was nog niet alles. Ook kon nog een diefstal van goederen uit een te Rijnsburg geparkeerde auto worden opgelost. De bestuurder, de 19-jarige A, C. uit Leiden en zijn vriend, de 19-Jarige D.v. R. uit Voorschoten, bleken op pad te zijn om benzine uit geparkeerde auto's over te hevelen. Daarvoor hadden zij een aantal Jerrykans bij zich. Als zij tijdens him tochtlangs de geparkeerde auto's iets van hun ga ding in niet afgesloten auto's zagen liggen werd dat meegenomen. Soort gelijke diefstallen bleken zij ook te hebben gepleegd in verschillen de plaatsen in de omgeving van Rijnsburg. Door de politie te Wassenaar zijn 2 jongens van 13 jaar aangetroffen met een bromfiets waarvan zi'j de herkomst niet konden verklaren. Nadat dé beide jongens, respectie velijk wonende te Rijnsburg een Oegstgeest. aan de tand waren ge voeld bleek de bromfiets door hen uit een kelder van een flatgebouw te Rijnsburg te zijn weggenomen. Ook hadden zijn enkele kruimel diefstallen o.a. van geld, konijnen en sigaretten gepleegd in de ge meenten Leiden en Oegstgeest. Op de kruising Lange Vaart- Spi- nozalaan verleende de 21-jarige mo torrijder L. M. uit Voorhout met zijn Suzuki, geen voorrang aan de voor hem van rechts, over de Spino- zalaan, naderende vrachtauto. De bestuurder van deze vrachtauto. P. Z. uit Rijnsburg, kon de motorfiets niet meer ontwijken en kreeg deze mid den voor zijn auto. De mo torrijder werd geschept en op het trottoir geslingerd. Zwaargewond werd hij naar het ziekenhuis ver voerd. Dr. van der Laan verleende eerste hulp. Nog een motorrrijder kwam, na een aanrijding, in het ziekenhuis. Deze bestuurder, J. v. E. uit Rijns- burg kwam op de Splitsing ter hoog te van de Graaf Florislaan met zijn motorfiets onder een vrachtauto. De vrachtauto draaide linksaf de Graaf Florislaan in toen de motor rijder deze auto ging inhalen. Door van zijn motorfiets te springen kon hij voorkomen dat hij onder de vrachtauto terecht kwam. Ook hier verleende dr. van der Laan medi sche bijstand. Voor een nader on derzoek is de motorrrijder overge bracht naar het ziekenhuis. Door onoplettendheid van twee autobestuurders vonden er ter hoogte van de verkeerslichten bij de Splitsing twee kop-staart botsin gen plaats. In beide gevallen kregen de' bestuurders te laat in de gaten dat de voor hen rijdende auto stop te voor rood verkeerslicht. Door de daardoor ontstane aanrijdingen werd alleen blikschade veroorzaakt. Door een ernstige verkeersovertre ding vond op de Rijnsburgerweg ter hoogte van de Splitsing een aanrij ding plaats waarbij twee personen werden gewond. De 29-jarige E. A. S. uit Leiden had zo'n haast dat hij twee voor het rode verkeerslicht stil staande auto's ging passeren over de verkeersstrook voor het linksafslaan- de verkeer. Hij zag daarbij een mo torbakfiets over het hoofd. Hij reed tegen de achterzijde van de bakfiets waardoor de bestuurder en een mee rijder verwondingen opliepen, die door dr. van der Laan werden ver zorgd De brandweer van Valkenburg moest, uitrukken voor een binnen brand In een woning aan de Mid denweg. De bewoners waren bij hun vertrek vergeten het gas onder de vleespan uit te draaien. Door over verhitting is dit gaan branden. Door oplettendheid van de buren is het bij een verbrand stukje vlees geble- Op de Karei Doormanstraat te Rijnsburg is een auto aangetroffen die in Oegstgeest gestolen bleek te zijn. Deze is weer aan de gelukkige eigenaar overgedragen. Doordat een Volkswagenbus op de kruising Sandtlaan en Lange Vaart door het rode licht reed volgde er een botsing met een Opel Récord. De vamaf de Lange Vaart komende Opel belandde daardoor tegen het tuin hek van de fam. Zandbergen, Sandt laan 17. Een bromfietser uit Katwijk raakte op de Torenvlietslaan te Valkenburg, bij het passeren van een vrachtauto, in de berm van de weg en kwam daardoor te vallen. HIJ liep daarbij schaafwonden op aan zijn hoofd-, handen en voeten. Dr. van Delft ver leende eerste hulp. Chaplin film "The Kid" 9 i Breestraat 19 Sociëteit Twentwel kamerbewoners alleenstaan- Oegstgeest (Geversstraat 65) kamerbewoners staanden 8 i Koningskerk Ruilclub 7.3010 Leiderdorp (Fred. Hendrikplan tsoen 25) Gespreksavond Baha" Groenoordhal Bloemetjes buiten 8 Zaterdag Groenoordhal Bloemetjes Buiten feest 8 uur nam. Breestraat 19 Sociëteit wel (voor kamerbewoners en alleen- kaan erbewon ers l Bijbelstudie 10 t (Morswsg 114) Leid- Scbaakzoldi ;e Jeugdschaaksi Bij molen De Valk Postzegeimarkt Zondag Groenoordhal Bloemetjes bulten 10 mr voorm. 5.15 urn nam. en 8 uur Breestraat 19 Sociëteit Twentwel (v. jamerbewoners en alleenstaanden) 9. Oegstgeest' (Geversstraat 65) Soci- eit voor kamerbewoners en alleen- -12nuur nam?1" VOOrm" 2 ™T n,a!m er Wllhelminastraat 10 Gespreksavond Hogewoerd 17 :o ge woerd 175 Jehova getuigen 2.30 uurevoonna?n33/uurJna°Va getuigen 10 Rijnlandslyceum (Apollolaan 1) Ge meente voor oorspronkelijk christen dom, afd. Oegstgeest Spr. evang. N. v d. Brugge .7.30 uur nam. Zijlsingel 2 Evangeliecentrum Spr. evang. J. Zijlstra 10 uur voorm. Oude Rijn 3 Pinstergemeente Doktersdiensten telefoon 22222. Oegstgeest Dokter D. Held, Mar< laan 36. bel. 52255 (wijkzuster L. c Bruyne-Fontein. Van Essendreef 27 Leiderdorp tel. 31463, b.g.g. 54500) Voorschoten Dokter J. E. James, Leidseweg 51. tel. 2520 (wijkverpleging Gezondheidscentrum. Wijngaardenln. Prins, Wilddreef 25. tel. 24909) Warmond Dokter F. Walenkamp, Apothekers De avond- nacht. door Apotheek Apotheek Voor- )OS-dienst SOS-Teiefonlsohe Hulpdienst Release Hulpverle we Rijn 20£ vrijdag 20— derdag ook 1818 uur. Gezinsverzorging Aanvragen hulp durig zieken en ge: singel 8. tel 24800 Wetswinkeltje Juridisch adviesbureau chtshul] - - - - - zaterdag rechtshulp donderdag 79 uur .dse Volkshuis. Apothekers- Politie vraagt "klaar-overs" OEGSTGEEST De Vereniging „Veilig Verkeer" afd. Oegstgeest vraagt bij de aanvang van het schoolseizoen opnieuw de hulp van jonge moeders om van tijd tot tijd dienst te doen als „Klaar- Op 10 augustus des avonds om 8 uur wordt in het politiebureau deskun dige voorlichting gegeven over deze nuttige verkeerstaak. Alle belang stellenden zijn hartelijk welkom.

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 2