Opgeruimd Staat netjes. HELL DRIVERS hunkemöller lexis ruimen meubelen en hoe! r op Leeuwin's Meubelpaleis mRFDl nieuws OLGA MATRASSEN (LMF)N.V. de koning universitair medisch centrum - leiden ]beT Natuurlijk, komen by ons ook de grote maten aan bod in de 'ouderwetse' opruiming. En hoe! Nu gaan de speciaal korrigerende foundations van topkwaliteit weg voor heel kleine prijsjes, 'n Reden temeer om gezellig opruiming te komen vieren by Hunkemöller Lexis! Alvast een paar voordeeltjes: Ideaal korselet met voorsluiting. De cups en het voorpand zijn van kant. 't Hele korselet is gevoerd metademend katoen en heeft extra versterkingen op de heuppanden. Daardoor natuurlijk uitstekende korrektie. 3798 Moderne steppin van lycra elastiek. Deze step-in- is uitgevoerd met een makkelijke ritssluiting en een Korrigerende step-invan Lycra elastiek met makkelijke zijsluiting. Voor- en achterpand zijn van luxueus satijn elastiek. Niet afgebeeld. 16.98 Modieus korset van tule elastiek Panty van Lycra elastiek met pijpen, met perion satijnen voorpand. Perfect Nylon satijnen voorpand met chique korrigerend want het is extra versterkt kantgarnering. Voor- en zijpand zijn met katoen en baleinen. 18 98 vers^r^t' 18 98 EIKEN SALONTAFEL van 147.50 NU 98.50 MODERNE ZIT KAMERELEMENTEN van 219— NU 159 BANKSTEL van 1195,— NU 969,— WANDMEUBEL teak 180 can vain 725, NU 598,— Eiken WANDMEUBEL 200 can,, 3 delig van 995,— NU 875,— 4 STOELEN op chroom draaivoet van 382,— NU 198,— Diverse EETKAMER TAFELS voor spotprij zen etc. etc. SLAAPKAMER wit/grenen van 1320,— NU 998,— etc. etc. H'lemmerstr. 54 Leiden IEDERE HUISVROUW „winkelt" dagelijks in haar dagblad. Profiteer hiervan. Plaats uw nieuws naast het nieuws. Adverteer in het dagblad. De Rollei B-35 van f 382,- nu voor f 267,50 Een tijdloze camera in de vanouds stijlvolle Rollei-vormgeving. Strak en degelijk is deze kompakte klein- beeld, die voorzien is van een meer dan voortreffelijke optiek. Een on weerstaanbare aanbieding voor de kenners! DICKHOFF EN ROLLEI Da's dubbel degelijk! Leiden, Haarlemmerstraat 207 Oegstgeest, Lange Voort, Irislaan 55 i Schoonhoven, Lopikerstraat 57. SENSATIONEEL AUTOSTUNTTEAM Nu in Leiden op het parkeerterrein Groenoordhal vrijdag 20.00 uur zaterdag en zondag 16.00 en 20.00 uur ;i< Aluminium ladders en trappen In iedere lengte leverbaar. H. JANSE Haarlemmerstraat 129 Telefoon 21808 Hansenstraat 71-77, Postbus 16, Leiden Fabrikante van o.a. Sanocel matrassen. Op onze verkoopafdeling is plaats voor EEN MEDEWERKSTER voor de orderadministratie. Leeftijd vanaf ca. I 7 jaar. Mavo-opleiding en typediploma gewenst. Wilt U meer weten over salaris, werkzaamheden e.d., dan kunt U voor een afspraak ons nummer bellen of indien U dit verkiest zelf even langs komen. Telefoon 0171042341 toestel 26. UITZENDBUREAU Telef. 01710-31710 Korevaarstraat ,33 Leiden. lidABu Het Universitair Medisch Centrum Leiden, samenwerkingsverband van Rijksuniversiteit, Academisch Ziekenhuis en Faculteit der Geneeskunde, centrum van geavanceerde patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek, vraagt voor de hierna volgende afdelingen: Afdeling Apotheek: 1. hoofd apothekers assistent (m/v) vac. nr. 72.057-AZ t.b.v. de Receptuurafdeling. Taak: deze veelzijdige leiding gevende functie omvat naast coördinatie van alle werkzaam heden in de Receptuürafdeling onder meer dagelijks overleg met de andere afdelingen van de ziekenhuisapotheek èn met de verpleeg- en behandelafdelingen van het ziekenhuis. Verlangd: diploma apothekers assistente), goede algemene ontwikkeling en belangstelling voor en liefst een ruime ervaring met het werk in een ziekenhuis apotheek; organisatorische kwaliteiten en goede contactuele eigenschappen. Inl.: drs. M. H. J. van Gerven, tel. 01710-47222 ts. 4375. Salaris max. f 1474 bruto per maand. 2. secretaresse vac. nr. 72.086-AZ Taak: algemene secretariaats werkzaamheden, voorbereiden en notuleren van vergaderingen, uitwerken van colleges en archivering van farmaceutische documentatie. Verlangd: diploma Mulo/Mavo-4, administratieve ervaring en typevaardigheid; medisch farmaceutische basiskennis strekt tot aanbeveling. Salaris - volgens Rijksregeling - nader overeen te komen. Stichting Eurotransplant: administratief medewerkster vac. nr. 72.088-ET t.b.v. de Centrale Administratie van deze internationale organisatie die zich ten doel stelt om bij voor transplantatie beschikbaar komende organen de best passende ontvangers te selecteren. De gegevens van de wachtende ontvangers zijn opgeslagen in een computer. Taak: zelfstandig bijhouden van de administratie, leiding geven aan enkele medewerkers en telefonische contacten met andere ziekenhuizen (zowel nationaal als internationaal). Verlangd: diploma van een middelbare school, typediploma, goede administratieve ervaring en spreekvaardigheid in de moderne talen, speciaal Engels. Leeftijd: 23-33 jaar. Salaris max. f 1319 bruto per maand. Afdeling Neurologie: afdelings secretaresse vac. nr. 72.087-AZ Taak: bijhouden van de agenda etc., oproepen en ontvangen van patiënten, samenstellen van statussen en typewerkzaamheden. Verlangd: diploma Mulo/Mavo-4, administratieve ervaring en typevaardigheid. Salaris kan oplopen tot max. <1201 bruto per maand. Afdeling Microblëfe Ziekten: afdelings secretaresse vac. nr. 72.058-AZ Taak: het bijhouden van de agenda, het typen van correspon dentie, publikaties etc. onder andere in de Engelse taal; medische administratie. Verlangd: diploma Mulo/Mavo-4, typevaardigheid en bij voorkeur kennis van Engels strekt tot aanbeveling. Salaris kan oplopen tot max. f 1201 bruto per maand. Afdeling Observatorium: administratief assistente vac. nr. 72.085-AZ t.b.v. de Receptie. Taak: ontvangst en te woord staan van patiënten, medische administratie, telefoonbediening en typewerkzaamheden. Verlangd: diploma's Mulo/Mavo-4 en typen. Leeftijd: min. 18 jaar. Salaris max. f 1124 bruto per maand. afdelings secretaresse vac. nr. 72.026-AZ De afdeling houdt zich bezig met computertoepassingen. Taak: behandeling van corres pondentie, het regelen van afspraken en het verrichten van administratieve werkzaamheden t.b.v. de afdeling. Verlangd: diploma Mulo/Mavo-4, administratieve ervaring, typevaardigheid en goede kennis van Engels. Salaris max. f 1124 bruto per maand. polikliniek secretaresse vac. nr. 72.089-AZ Taak: medisch typewerk, administratieve werkzaamheden en het ontvangen van patiënten. Verlangd: diploma Mulo/Mavo-4 en typediploma. Salaris max. f 1124 bruto per maand. Kliniek Interne Geneeskunde: afdelings- bediende vac. nr. 72.090-AZ Taak: het in teamverband verzorgen en wegbrengen van materiaal, onder meer voor laboratoria, apotheek, centrale fotodienst enz. en het verrichten van verschillende hulpverlenende werkzaamheden. Leeftijd: 30-40 jaar. Salaris max. f 1010 bruto per maand met een uitloopmogelijk heid op grond van diensttijd. Afdeling Radiologie: opleiding tot radiologisch laborant(e) leerling radiologisch laborant(e) vac. nr. 72.091-AZ Voor deze praktisch-theoretiscbe opleiding wordt als minimumeis het bezit van het diploma Mulo-B/Mavo met scheikunde, natuurkunde en wiskunde gesteld en een minimum leeftijd van 18 jaar (vóór 1 december 1972). Salaris voor 17-jarigen f 457, 18-jarigen f 530,19-jarigen f 604, 20-jarigen f 678 en 21-jarigeo f 752 bruto per maand. Aanstelling vindt plaat j het Academisch Ziekeq Leiden. Salariëring tot de veraf' maxima is afhankelijk! leeftijd, opleiding en e ring. Premie AOW/AWW vo< i rekening van het Rijk. Vakantietoeslag 7% p< jaar. Goede studiekostenre ling. Direct opneming het Algemeen Burgerli Pensioenfonds. Schriftelijke sollicitatii te richten aan Hoofd A Personeelszaken UMC Academisch Ziekenhui Rijnsburgerweg 10, Lei onder vermelding van het vacaturenumm voorafgegaan door de kenletters:

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 18