oodweer in Groningen Soldaten weigeren noodrantsoenen te eten in Duitsland JW DAGBLAD raar blijft am Euwe iruiken or instituut Haar- problemen? lavona Weinig verrassingen in Munnik-toernooi mee op vakantie HALF JAAR T.B.R. GEEIST Weer jeugcl- vakantiedorp Kring Gouwe-Rijnstreek Sterke vooruitgang bij jeugdzwemmers Haast u voor huur subsidie GESLAAGDEN HBS EN MIS CHICHESTER CEVONDEN SPORT AGENDA Atletiekploeg kansloos >AG 28 JUNI 1972 PAGINA H ADVERTENTIE De Groot wint met moeite Vateroverlast in het centrum kroningen. tECHT (ANP) De Utrechtse mie-leraar drs. A. L. J. Wytzes gistermiddag op een perscon- ie meegedeeld, dat het oplei- nstituut van de Stichting Una Lyceum waarvan hij voorzit- directeur is, de naam "Maup •instituut" krijgt, gebeurde enkele uren nadat de ent van de rechtbank in it de heer Wytzes en de stich- n kort geding had verboden, tam van oud-wereldkampioen ?n dr. Max Euwe te gebruiken >lke spelling dan ook). De pre- stelde op iedere overtreding tt verbod een dwangsom van heer Wytzes zei op zijn pers- entie. dat hij Maup Euwe een substituut voor Max Euwe "Als dr. Euwe er weer be tegen heeft moet hij het maar Misschien slepen we er weer ichtszaak uit". Hij zei dat hij ie" het risico had genomen, houden van de persconferen- verbod van de president te eden en dus de kans te lopen dr. Euwe f 10.000 moet beta- :erste reactie van dr. Euwe na sconferentie was, dat hij waar lijk de dwangsom van f 10.000 limen, vooral ook omdat de ent in zijn vonnis heeft gezegd et bedrag opeisbaar is. "Dat ie de beste manier om de heer de mond te snoeren", zei GRONINGEN Een hevige on weersbui, vergezeld van zeer krach tige windstoten en enorme plens buien, heeft gisteravond de stad Groningen en omgeving geteisterd. Verscheidene straten kwamen on der water te Staan, omdat d'e rio lering het niet kon verwerken. Kel ders liepen vol en her der werden gaten in het wegdek geslagen. Een straat werd voor het verkeer afgesloten, omdat gevreesd werd dat het water zo zou gaan golven dat het de huizen zou binnenstromen. Op het vliegveld Eelde maakt een I klein vliegtuigje een onvrijwil- J lige salto mortale, toen een ruk- wind het toestel ondersteboven blies, j Een instructeur, die de Cessna 172 j naar een hangar aan het taxiën was. j stapte ongedeerd uit het zwaar be schadigde vliegtuigje. Ook de Spoorwegen hebben gister- avond nogal wat moeilijkheden on dervonden van het noodweer. Na kwart voor negen konden door een blikseminslag geen treinen meer rij den tussen Schiedam en Hoek van Holland, De pasagiers werden met bussen vervoerd. De bliksem sloeg in een kabel, waarna de seinen, de wisiseTs en de beveiligingen bij de overwegen niet, meer werkten. Tussen Venlo en Kaldenkirchen kwamen vertragingen voor nadat de bliksem bij een overweg in een knipperlicht sloeg. Grote regenplas sen op de spoorbanen bij Gronin gen zorgden ook voor geringe ver tragingen. droog en dor haar? Lavona-crèmebehandeling Flakon voor 2-3 behandelingen f2,00 Voordeelf lakon voor lobehandelingen f5,25 slapen fijn haar? Lavona-haarhersteller Flakon voor 3-4 behandelingen f2,05 Voordeelflakon voor lObehandelingen f6,50 vet haar? Lavona tegen vet haar Flakon voor 2 behandelingen f2,45 Voordeelflakon voor 10 behandelingen f 6,95 herstel van uw haar? Lavona-snelkuur met extra- verstevigende werking voor herstel van alle haarsoorten. Flakon voor 3-4 behandelingen f 2,40 Voordeelflakon voor lObehandelingen f6,95 haar vlug uit model? Lavona-haarversteviger. Flakon voor 1 behandeling f 0,85 2-3 behandelingen f 1,50 Voordeelflakon voor lObehandelingen f3,75 Verkrijgbaar in 2 soorten. Normaal: voor normaal haar. Bleu: voor grijs-geméleerd haar. is een Wella-produkt UTRECHT (ANP» Uit protest tegen de naar hun mening inferieu re kwaliteit van het avondeten, zijn volgens de VVDM de circa 100 Ne derlandse dienstplichtigen van de luchtmachtbasis Handorf in West- Duitsland, gisteravond demonstra tief de eetzaal in- en ultgemar- cheerd, zonder hun avondmaaltijd aan te raken. De soldaten willen vandaag de plaatsvervangend ka zernecommandant, kapitein Schol ten, in een gesprek meedelen dat ze geen warme maaltijd binnen de ka zernepoorten zullen nuttigen, zo lang het eten niet beter wordt. Volgens het hoofdbestuur van de VVDM is het eten in Handorf al ge ruime tijd beneden de maat. Men zou al drie weken noodrantsoenen eten. Het kazernecommando zou volgens de VVDM hebben gezegd dat er geen geld is voor betere maal tijden. Herhaalde verzoeken van de VVDM om de kwaliteit van het eten te verbeteren, bleven zonder resul taat, waarna men gisteren spontaan besloot te gaan demonstreren. Volgens kolonel W. van der Sant, commandant van het betreffende onderdeel ging het hier om ongeveer 30 militairen, die voor de soldaten- mess "kabaal stonden" te maken in verband met klachten over het eten, zo deelde een woordvoerder van het ministerie van Defensie gisteravond mede. De commandant voegde er aan toe dat de militairen de door hen zelf gekozen voedselcommissa- ris niet hadden ingeschakeld. Het voedsel waarover de militai ren klachten hadden bestond in derdaad uit noodrantsoenen, die ge durende een bepaalde periode van het jaar tweemaal per week worden gebruikt. Maar. aldus de woordvoer der van het ministerie, het is voed sel van uitstekende kwaliteit, dat ook in de officiers, en onderoffi ciersmessen wordt genuttigd. igblad wil gaarne mee met vakantie als U wilt helpen, door bruik te maken van het hieronder afgedrukte vakantieformulier tenminste 8 dagen voor Uw vakantie aan ons in te zenden, lef verzenden frankeren met 30 ct. DISADRES Is: Naam: ,.lt. Straat: Woonplaats: bben een Maand doorhalen wat niet van toepassing is. Postabonnement AKANTIEADRES is: van Overvallen in omgeving Leiden AMSTERDAM Zes maan den met aftrek en onvoorwaardelij ke terbeschikkingstelling van de re gering heeft de officier van justitie bij de Amsterdamse rechtbank gis teren geëist tegen de 25-jarige Am- stelveense student Antoni N. De student pleegde vorig Jaar de cember vier overvallen op postkan toortjes in Rijnsaterwoude <bij Lei den), Oud Loosdrecht, Wilnis en Noorden (bij Nieuwkoop). Hij maakte daarbij gebruik van e zwart geschilderd namaakpistool. De buit bedroeg ongeveer vier mille. Uitspraak 11 juli. I LEIDEN Ook dit Jaar wordt voor de Jeugd in het Jeugddorp Zuid-West, aan de Voorschotel-weg naast zwembad „De Vliet" een va kantiedorp georganiseerd Kinderen van 5 tot 13 Jaar kun- nen zich van 3 juli t/m 3 augustus hier vermaken met allerlei activitei ten als kleien, verven, tekenen, handenarbeid. typen, voetballen I sport en spel, hutten bouwen en I stokbrood en poffertjes bakken. I Nieuw is dit Jaar de mogelijkheid voor ouders om het Jeugddorp te bezoeken, eventueel met de kleintjes tot 5 jaar. De toegangsprijs is gehandhaafd j op f 1.00 per dag. terwijl nu ook een kaart voor 10 dagen toegang is te I verkrijgen voor f 7,50. J De organisatie is in handen van medewerkers van ,t Leidse Volkshuis' j de clubhuizen „De Klinker," „De I Tamboerijn", het „Vyfhoverihuis", het woonwagencentrum en de Leidse Jeugd Actie. Bij de L. J. A. (tel. 0171054344 tst. 442) kan men in lichtingen krijgen. ADVERTENTIE Beroepingswerk NED. HERV. KERK Beroepen te Lopik (toez.) A. van Brummelen te Hierden; te Noord en Zuidbroek J. G. Bos. kand. te Zuidbroek die dit beroep heeft aan genomen; te Ede G. H. van Kooten te Delft; te Wekerom E. J. Schimmel I te Harderwijk. Aangenomen naar Huizen (toez.) H J. de Bie te Wierden, die bedank te voor Amersfoort. Bedankt voor Odoorn-Valthermondj (buitengew. wijkgem. in wording» j W. Burghgraef te Per werd; voor j Weesp W. Verboom te Benschop; voor Bussum W. Chr. Klumper te Berkel- Rodenrys. Benoemd tot geestelijk verzorger van het Ziekenhuis Oudenrijn te Utrecht G. M. Spelberg, predikant bijz. werkz. te Utrecht. GEREF. KERKEN Beroepen te Ruinerwold-Koekange D. Land, voorheen zendeling in Ni geria; te Westmaas J. J- Sonneveld kand. te Vlaardingen. Aangenomen naar Paramaribo (Su riname) H. Gilhuis te Assen. CHR. GEREF. KERKEN Beroepen te Kerkwerve Ghr. Ver flage te Den Haag-centrum. Aangenomen naar Hoogeveen K Boersma te Haarlem-noord. GEREFORMEERDE GEMEENTEN VRIJE EVANG. GEM. LEIDEN In het herenenkelspel B van "De Munnik" verliep gisteren alles volgens plan. Theo Bollerman, nr. 1 geplaatst, had met Rob van Overbeeke geen moeite en zegevier de vlot met 60, 62. Meer tegen stand moest Robert Jan van der Feen van de Metselaars bieden tegen de in de afgelopen weken in goede vorm verkerende Ted van der Bruggen. Laatstgenoemde bracht op de Leidsche Hout de geroutineerde Jan de Groot in een penibele situa tie en dat zegt toch nog altijd wel iets. Maar het tempospel van Van der Feen was. zeker in de eerste set, voor Van der Bruggen niet bij te be nen, 6—0. Beter ging het in de twee de set toen hij zich wat meer had ingesteld op het technisch verzorg de tennis van de Hagenaar, al kon hij deze niet serieus bedreigen, 64 I voor Van der Veen die naar ons ge- jvoel wel vaker de aandacht zal vra gen in dit toernooi. Jan de Groot had het evenals in het toernooi van de Leidsche Hout weer niet gemak kelijk de nu toch duidelijk doorbre kende jeugd schaakmat te zet ten. Nu dreef Jon Visbeen de Kat- wijiker tot het uiterste: 108, 64. Henny Koemans stuitte op onver wachte tegenstand van de Haarlem mer Strijbis en kon pas in de derde set definitief toeslaan, 64. 46. 63. Een uitstekend spelende Jan van der Nat zette in de eerste ron de Rob Keizer van Unicum aan de kant, 6—3, 4—6, 7—5 en dat is ze ker een verdienstelijk resultaat. Mathematisch zuiver sloeg Hans Keizer zijn drives langs een zich bij voorbaat al geslagen voelende An- dré Klein, 6—2, 6—3. Donald Haks trof Arnold van der Capellen in een zeer wisselvallige bui en dat was de secuur tennissende speler van de Metselaars genoeg voor een aan dui delijkheid niet te wensen latende winst: 6—1, 62. In het damesenkelspel B gaf Ine ke van der Meer, vaste verschijning op de toernooien van het Leidse cir cuit, Marjolein van Ingen geen kans: 60. 64. Verrassingen vielen er gisteren wel in het herenenkelspel C. Daar wer den de no. 4 en 7 geplaatste spelers. Harry Verdegaal en Beckwith uit geschakeld door respectievelijk Kees Coppelle. 36. 26 en Buger, 26. 75, 68. Pieter Parlevliet, nr. 2 ge- plaats, diende Van Westra een set af te staan, 46, maar daarna do mineerde de Katwijker met zijn for se spel 6—2, 5—1. Bij die stand trok Van Westra zich door een val ge blesseerd terug. Bij de dames in C schakelde Carolyn Bokman met 6—2, 6—3 de no. 4 geplaatste Cathy Brooshoofd uit en wees Maya Mul der de nr. 4 op het wedstrijd sche ma, Liselotte van der Bijl, terug met dezelfde score 62, 63. S.v.p. In blokletters. EN VAN OPZENDING. 1 lederland, België en Luxemburg gratis. irlge Europese landen uitsluitend per luchtpost. Kosten f 1,per dag. iktijk heeft ons geleerd, dat de bezorging van kranten in de Zuid en Noord-Afrikaanse landen nog al eens te wensen overlaat, innen daarom geen verantwoording nemen voor kranten, welke niet I tijdelijk van 105 )p het vakantieadres worden ontvangen. 1 VOOR 94vVOORDE£L LEIDEN Tot 1 Juli is er nog slechts gelegenheid om voor de pe riode april 1972 tot april 1973 een aanvraag in te dienen voor individu ele huursubsidie van het ministerie van Volkshuisvesting en Bouwnij verheid. De aanvragen en de her nieuwde aanvragen van hen die reeds subsidie ontvangen, kunnen worden ingediend bij de woning bouwverenigingen of bij het ge meentebestuur (voor Leiden) afde ling openbare werken, eerste verdie ping stadhuis, kamer 111), waar ook de aanvraagformulieren verkrijgbaar zijn. In het algemeen komt men voor individuele huursubsidie (variërend van 120 tot 1.200 gulden per Jaar) in aanmerking wanneer men: 1 Huurder is van een woning waai-voor na 31 maart 1960 rijkssub sidie is verleend, óf huurder is van een woning waarvan de huur ingevolge de huur- harmonisatie met meer dan 6 pot. verhoogd, óf huurder is van een woning waarvan de huur belangrijk is ver hoogd als gevolg van een ingrijpen de woningverbetering; én 2. een inkomen heeft dat minder dan f 18.000 per Jaar bedraagt; 3. Meer dan eenzesde tot eenzeven- de deel van dat inkomen aan huur betaalt. De vervaldatum van 1 Juli geldt uitsluitend voor mensen die eerder dan 1 april Jongstleden in een daarvoor in aanmerking komende woning woonden. Wie er daarna is komen wonen dient binnen 3 maan den na vestiging een aanvraag in te dienen. KATWIJK In zwembad „De Miereweide" in Katwijk werden gis teravond de kringzwemka/mpioen- schappen van de Kring Gouwe Rijn streek voortgezet. Ditmaal werd ge zwommen op de 200 m vrije slag, de 200 m wisselslag en de 4 x 100 LEIDEN Aan het Christelijk Lyceum Dr. W. A. Visser 't H'ooft in Leiden hebben de volgende leer lingen hun HBS-B diploma behaald: Wim Algera Lisse, Kees l'Amie Lei den, Kees-Piet Barnhoorn Noord- wijk, Florien Burger Leiden, Hans Doornbosch Sassenheim, Nettie Groeneveld Leiderdorp, Dick Gijs- sen, Sassenheim Jaap Haasnoot, Kat wijk, Floortje Janssen Oegst.geest, Ineke Kettler Katwijk, Wim Lobbe- zoo Lisse, Liesbeth van Rooi jen te Noordwdjk, Truus de Ruiter Abbe- nes, Jan Sibie Katwijk, Gerald v. ti Sliuys Oegsbgeert Wim Smit Noord- wijk, Hans v. d. Does Katwijk, Hen ny Dubbeldeman Leiden. Sjaak Glasbergen Rijnsburg, Dirk Leen Ketting Katwijk, Rudy Koers Sas senheim, Gerard Overvliet Oegst- geest, Jaap Parlevliet Katwijk, Pe ter Pauwels Nieuw-Vennep, Cor van Reijn Leiderdorp, Fred van Reijn Leiderdorp Cors Rodenburg Oegst- geest, Chris van Schravendijk Lei- (gezond en wel) PLYMOUTH ANP) Sir Fran cis Chichester is terecht. Gezond en wel. De 70-jarige Brit werd in de loop van dinsdag met zijn Ketch- gipsy Moth gesignaleerd door het vrachtschip Barrister. Het schip be richtte over de radio dat Sir Fran cis had geseind dat het goed met hem ging en alles wel aan boord was. Sir Francis blijkt de zuidelijke route te hebben gekozen via de Azo- ren. De positie, die van hem opge geven werd, 43,0 noorder- en 15.30 westerlengte, doet vermoeden dat hij vooralsnog niet tot de kanshebbers op de eindoverwinning dient te wor den gerekend. Aangezien Sir Francis bij de start in slechte lichamelijke toestand ver keerde en zijn dokter hem had af geraden mee te doen was er onge rustheid) ontstaan, toen hij in te genstelling tot de afspraak tien dagen lang niets van zich liet horen. Van de Vendredi Treize van de Franse favoriet Jean-Yves Terlain Is nog niets vernomen. m vrije slag estafettes. Opnieuw was er voor de trainers en kringofficials reden tot tevredenheid, want de tij den, die op deze nummers in de leef tijdsgroepen werden gezwommen wa ren aanmerkelijk beter dan die van vorig jaar. Alleen vielen nu de se niorennummers nog wat tegen. Voar de beste verrichtingen zorg den Joan Poulis (Katwijk), Karin de Vos (LZ '86) en Peter Wolters (Zijl/ LGB), die hun nummers in kringre- cordtijd wonnen. Joan Poulis deed dat op de 200 m vrije slag voor meis jes onder 16 jaar, waarop zij 2.29.8 noteerde. Ter vergelijking: vorig jaar was 2.37.2 voldoende voor de eerste plaats. Karin de Vos won de 200 m wisselslag voor meisjes onder zestien in 2.46.1 (vorig jaar had de kampioe- j p i ne op dit nummer 3.03.3 nodig). Pe- ter Wolters triomfeerde op datzelfde Nederland Hampstead nummer bij de jongens met een tijd van 2.33,4 (vorig jaar was 2.44.2 ge noeg). In totaal werd dinsdagavond zeven maal een limiet voor de Nederlandse kampioenschappen gehaald. Bij de kampioenschappen van 1971 gebeur de dat op dezelfde nummers slechts twee keer. Woensdagavond zijn er in de Mie reweide weer wedstrijden. Aanvang 18.00 uur. Uitslagen kringzwemkampioenschap- pen (bij alle nummers de limieten voor de Nederlandse kampioenschap pen) 200 m vrije slag o 14 lim NK 2.32.- v-, l- Yolanda v. d. Maarel Zijl LGB dei-dorp, Ybo Schutte Leiderdorp 23u 2_ Corrie van Kat. hoorn Noordwijk, Huug Barnhoorn NK 230_. Joan Poulis Katwijk, Arnold Boers Katwijk, Pe- 2 29 8 2 Jacoraien Sandlfort BZ ter van Drunen Wassenaar, Henk - Pc 0.34.4. 3. Marja van Deuren AZC van Duyvenbode Katwijk, Wanda 2 40.1. idem dames lim. NK 2.27.-. 1. Elzenga Oegstgeest, Pieter Groene- Lieneke Sierag LZ '86 2.43.2. idem veld Rijnsburg, Kees Guyt Katwijk, jongens o/14 lim. NK 2.28,-: 1. Alex Henk Keyzer Sassenheim, Robert I van Belkum Zijl/LGB 2.24.5. 2. Jac- Poort Leiden, Nico van Rossen Lis- ques v. d. Worp BZ PC 2.29.9, 3. se, Robbert van Sprang Noordwijk, Ronnie Noomen AZC 2.30.4, idem Arie-Jan Toet Wassenaar, Wim Jongens 0/i6 lim. NK 2.17.-: 1. Leo Verbeek Oegstgeest, Ellen v. d. Vis Markesteyn BZ PC 2.10.2, 2. Dick Wassenaar. Josette de Vries Len'tsch Werter Zyl/LGB 2.19.8, 3. Peter Wol- Wassenaar. Bert van Werven Was- ters Zijl/LGB 2.22.3. idem heren lim. senaar. Ad Weststrate Lisse. Fred NK 2.11.-: 1 Kees v. d. Beukering Zandbergen Oegstgeest. Gerhard 1 Zyl/LGB 2.17.3. 200 m wisselslag Zielhuis Oegstgeest, Rose-Marie meisjes o/14 lim. NK 2.51,-: 1. Ma- Zweers Katwijk. rian Bestelink Zijl/LGB 2.53.3, 2. De volgende leerlingen hebben hun j Marijke Duiveman AZC 2.54,-, 3. MMS-diploma behaaldMarjan Harriet Platje Zijl/LGB 2.54.2. idem Boon Noordwijk, Rieneke Bruins, m^^es 0//16 llm- 2.48,-: 1. Karin Leiderdorp. Marjan Bruinsma Lei den, Marian Gravendeel Lisse. Inger Hendriksen Valkenburg, Cootje van Hulzen Katwijk, Petra Kisman Leiden, Bojo Kouw-enhoven Noord wij kerhout. Birgitta Larsen Noord ten, An ja van der Meer Sasenheim, Henny Pieterse Leiden, Marie Plug Noordwijk, Eveline v. d. Putte Kat wijk, Marion Terlage Leiden, Sheila van Toor Alphen a, d. Rijn Wijnie Valkenier Noordwijk, Nely Vos Val kenburg. Janine Wierstra Oegst geest, Marie Louise van Zonneveld, Sassenheim. Tineke Carlier Leiden. Adrienne Gerth van Wijk Leiden. Marja de Groot Sassenheim. Marianne v. d. Ham Leiderdorp, Ingrid Juncurt Leiden, Truus Ked- de Leiden. Helga Kengen Leiden Marian Kok Leiden, Marja van Male Leiden, Elily Mol Voorschoten. Jeanet Rade Voorhout, Nellie Scherpen'isse Leiden, Ingrid Selier Leiden, Thile Seijn Leiderdorp, Jollen Visser Voor schoten Marijke Wierda Sassenheim, Joke Wülems Oude Wetering, Ever dien Zandee Voorschoten, ElQy Jager Alphen a/d Ryn. de Vos LZ '86 2.46.1, 2. Ans v. d. Geest BZ PC 2.57.7. idem dames lim. NK 2.47.-: 1. Trude v. d. Kraan Zijl LGB 2.47.5, idem jongens o 14 lim. NK 2.47.-: 1. Alex van Belkum Zyl/LGB 2.48.8. 2. Jacques v. d. Worp BZ Sc PC 2.49.8. idem Jongens 0/i6 hm. NK 2.36.-: 1. Peter Wol ters Zijl/LGB 2.33.4. 2. Leo Marke- steyn BZ Sc PC 2.34.5, 3. Dick Wer ter Zijl/LGB 2.38,7, idem hei-en lim. NK 2.29.-: l. Gerard Krol (Zijl/LGB 2.46.7. 4 x 100 m vrije slag estafette meisjes 0/i6 lim. NK 4.44,-: 1. Zyl/ LGB 4.51.4. idem dames lim. NK 4 40 1. Zijl'LGB 5.05.1, idem Jongens 0/i6 lim. NK 4.20,-: 1 Zyl-LGB 4.32.5. idem heren lim. NK 4.03,-: 1. Zyl/ LGB 4.15,-. De film The Godfather' van Francis Ford Coppola over de maffia met Marlon Brando heeft tachtig miljoen dollar aan recettes opge bracht tydens veertien weken draaien in 775 bioscoopzalen in de Verenigde Staten. Hiermee zyn alle commer ciële records in de geschiedenis van de cinema geslagen. Quick H., zaterdag en zondag). Tweede klasse AI De Kieviten Ajax. Tweede klasse BI Ajax II Concordia. ATHENE (ANP) Zonder Jos Hermens, Bram Wassenaar en Haico Scharm is Nederland op de eerste dag van de drielandtenrwedstrijd tegen Griekenland en Groot-Brtttannië ge doemd geweest om een zeer onderge schikte rol te spelen. In het Karais- kakisstadion van Athene waar drie jaar geleden de Europese kampioen schappen werden gehouden, was het soms vernederend om te zien hoe onze landgenoten afgingen. Na de eerste dag is de stand: 1. Engeland 105 pnt.; 2 Griekenland 85 pnt.; 3. Nederland: 43 pnt. De derde plaats van Hans van Enkhuizende enige Olympische kan didaat die dinsdag in actie kwam. op de 110 meter horden was het beste resultaat. De AAC-er die onlangs in Potedam het Nederlandse record op 13.8 seconden bracht, bleef echter op nieuw vér verwijderd van de eis (13.7) die het NOC voor uitzending naar Mtinchen heeft gesteld. De opvallendste prestatie gisteren kwam van de 20-jarige Brit Davld Jenkins, die de 400 meter afraasd'e in 45.3 sec. Fred van Herpen werd in 47.8 vyfde. Enkele uitslagen: 100 m 1 Pa- peorgopoulos 10.1: 5. Momels 10.8 110 m horden: 1. Pascoe (Eng> 13.7; 3. Van-Enkhuizen 14.1. 1500 m: 1. Douglas (Eng) 3 38.7; 5. Biadt «Ned» 3.44.6 Hoogspringen: 1. Kousolas 'Gr) 2.11; 4 Geelen (Ned) 2.00 4 x 100: 1. Engeland 40.1; 3. Neder land (Monbefls, Van Boekei, Van Wil gen, De Jager) 40.6. ADVERTENTIE

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 17