Jü® Akzo vertegenwoordiger BETHELZIEKENHUIS DELFT interne controle medewerker(sler) in de buitendienst GEMEENTE VOORBURG geroutineerde typiste hoofd van de administratie leidse onderwijsinstellinj MAGAZIJN BEDIENDE De LOI Is het grootste, erkende Instituut op het gebied van het schriftelijk en schriftelijk/mondeling onderwijs. In het moderne gebouwencomplex te Leiderdorp werken kleine en grotere gespecialiseerde afdelingen mee san een doelmatige begeleiding van tienduizenden studerende cursisten. Ook u zoekt een mogelijkheid om vooruit te komen! U ambieert een functie die eisen stelt aan uw kennis en ervaring en u de mogelijk heid biedt om zelfstandig en verantwoor delijk werk te doen. Voor de administratie van onze instellingen zoeken wij een bekwame medewerker voor Voor deze functie achten wij een diploma M.B.A. gewenst of een zodanige ervaring op een accoun tantskantoor met controlewerkzaamheden dat deze taak zelfstandig kan worden vervuld. Leeftijd tot ca. 40 jaar. Belangstellenden kunnen zich mondeling of schrif telijk wenden tot onze afdeling Personeelszaken, waar men alle gewenste inlichtingen kan ver strekken. leidse onderwijsinstellingen Ons modebedrijf in het CENTRUM VAN DE STAD vraagt direct voor de afdeling jongens- en juniorkleding een aankomende verkoper aankomende verkoopster Voor de afdeling Herenmode (overhemden, truien enz.) een leerling-verkoopster leerling-verkoper Goede salariëring en toekomstmogelijkheden. Kledingkorting-toelage. Prettige werkkring, waarin U geen nummer is, maar uw individuele gaven kunt ontplooien. Heeft u interesse. Tel. 0171031747 heer Brand. PEEK CLOPPENBURG N.V. W BREESTRAAT 78-80 - LEIDEN JA MEVROUW, U KUNT THUIS VEEL GELD VERDIENEN! Mits u aan de volgende voorwaarden voldoet: in het bezit bent van een naaimachine en hier „handig" op bent. U over wat vrije tüd beschikt. Het u leuk lijkt te werken op een originele Industrie Breimachine. (Door iedereen te leren, uw man kan het ook!) U serieus met ons wilt samenwerken en wij op u kun nen rekenen. Zegt u „ja" schrijf ons dan even een briefje en wij zorgen voor uitvoerige inlichtingen. Hebt u telefoon, vermeld dan het i TECHNISCH IMPORT CENTRUM Gerolaan 42a ZEIST Postbus 178 Gevraagd vakbekwame EERSTE MONTEUR ter versterking van de gelederen in ons nieuwe uitstekend geoutilleerd bedrijf. Voor een goede kracht betalen wij een goed salaris. Inl. dagelijks aan het bedrijf of telefonisch onder no. 01710—34594. Auto Bierman N.V. Willem de Zwijgerlaan-Oegstgeesterweg - Leiden Avery Products (Europe) NV., is een dochteronderneming van Avery Products Corp., Calif., USA. De onderneming is gespecialiseerd op gebied van visuele kom- munikatie. Met produktie- bedrijven in Sassenheim en Didcot (Engeland), beeft het kantoor te Leiden de supeivisie over een aantal vestigingen in West Europa. Op 1 augustus a.s. hopen we het nieuwe, zeer modern geoutilleerde Bethelziekenhuis (capaciteit 350 bedden) in gebruik te nemen. Dat belooft een uitstekende werksfeer voor verpleegkundigen die een (staf)funktie in een nieuwe omgeving ambiëren. Voor de afdeling interne geneeskunde; obstetrie/gynaecologie bestaat de vakature van verpleegkundige vroedvrouw voor de funktie van coördinerend hoofd op de afdeling obstetrie/gynaecologie. Belangstellenden voor deze funktie moeten naast verpleegkundige kennis beschikken over organisatorische kwaliteiten, terwijl het vermogen om in teamverband te werken van groot belang is. vroedvrouw voor de leiding van een afdeling met twintig kraamvrouwen plus twintig gezonde baby's. Samen met het coördinerend hoofd draagt zij de verantwoording voor de afdeling. Naast de opleiding van vroedvrouw strekt het A-diploma tot aanbeveling. docente verpleegkundigen ter assistentie van de afdelingshoofden. Aaneengesloten diensten. E.H.B.O. verpleegkundigen (mnl. of vrl.) Wij zoeken 3 verpleegkundigen die samen de diensten van onze E.H.B.O. opvangen. intensive-care verpleegkundigen Op deze afdeling van 10 bedden zijn nog enkele vakatures voor verpleegkundigen (mnl. en vrl.) die een intensive-care-opleiding gevolgd hebben. Ook bestaat de mogelijkheid voor belangstellenden een opleiding te volgen. gediplomeerde ziekenverzorgsters voor de afdelingen interne geneeskunde en gynaecologie 2 gediplomeerde doktersassistenten voor de funktieafdeling met aantekeningen voor long E.E.G. en E.C.G. afdelings secretaressen voor de verpleegafdelingen. Zij zullen het administratieve gedeelte voor hun rekening nemen. Leeftijd ca. 23 jaar. Gewenste opleiding mulo/mavo. Indien U belangstelling hebt voor één van bovengenoemde funkties, dan wordt U uitgenodigd Uw sollicitatie te richten aan het hoofd personeelszaken, Mej. J. J. Vingerhoets, Bagijnhof 31, Delft, telefoon (015) 2 11 00, toestel 40. Bij de Gemeentelijke Sociale Dienst kan worden geplaatst een De taak van de buitendienst omvat het instellen en onderzoeken, rapporteren en adviseren met betrekking tot: a. andere instellingen en organen; b. aanvragen om materiële- en immateriële hulp. De aard van de op te dragen werkzaamheden is afhankelijk van kennis, opleiding en ervaring. Minimum vereiste: bezit van het diploma M.S.A. Zij die in het bezit zijn van het diploma H.S.A. of Sociale Academie, richting Algemeen Maatschappelijk Werk, genieten de voorkeur. Salaris tussen f 862,— en f 1.801,— per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring. Voorts geldt: opneming in welvaartsvaste pensioenvoorziening geen inhouding van premie vakantietoelage van 7%; gunstige studiekosten-, ziekte- kosten- en diplomagratificatie regeling. Tevens wordt op korte termijn halve dagen 13.30 17.30 uur). Salaris tussen f 435,en f 545, per maand. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de burgemeester, met vermelding van rw. LD 36. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de directeur van de dienst, Herman Gorterstraat 1, Telefoon 070—871810. Ons bedrijf heeft in het rayon Den Haag plaats voor aktieve vertegenwoordigers die zelfstandig kunnen werken. Naast de verkoop aan grossiers komt bezoek aan winkeliers aan de orde om hen te adviseren en bij te staan in de verkoop van ons assortiment. Ervaring is noodzakelijk om het werk m onze organisatie goed te kunnen verrichten. Leeftijd tot 35 jaar. U wordt verzocht een eigenhandig geschreven brief met bijvoeging van een recente pasfoto te richten aan de Verkoopdirectie. KINGFABRIEKEN TONNEMA N.V. - SNEEK De LOI is het grootste, erkende instituut op het gebied van het schril en schriftelijk/mondeling onderwijs. In het moderne gebouwencol te Leiderdorp werken kleine en grotere gespecialiseerde afdeling» aan een doelmatige begeleiding van tienduizenden studerende curd jj® 19 31 13 I De snelle groei en moderne ontwikkeling van onze instellingen verlangs „in de pas" blijven van onze administratie en boekhouding. Wij zoeken ^^ntact met een bekwame kandidaat voor de functie van die in deze zeer zelfstandige taak zijn kennis en capaciteiten tot ontpl wil brengen. Wanneer u ten minste het diploma SPD-2 bezit tussen 30 en 40 jaar oud bent uw ruime ervaring kunt aantonen en verantwoordelijkheid durft aanvaarden bieden wij u een interessante functie met adequate honorering secundaire voorzieningen. Belangstellenden wordt verzocht een met de hand geschreven sollicit J0! vergezeld van een uitgebreid curriculum vitae te richten aan het van de afdeling Personeelszaken. 10.30- Hoogvliet Voor ons hoofdkantoor te ZOETERWOUDE vragen wij vrouwelijke admin. kracht Aanmelden dagelijks Hoge Rijndijk 317, Zoeterwoude telefoon 0171049098 of 's avonds 017176162 In ons produktie-bedrijf te Sassenheim, waar onder andere de Etiketteertang en Tapes geassembleerd worden, hebben wij plaats voor een die o.a zal zorgen voor bet klaarmaken van verzen dingen. Wij bieden hem een goed loon en een vergoeding voor bedrijfskleding en reiskosten. Indien u interesse heeft, schrijft of beft n dan zo spoedig mogelijk. Persoonlijk aanmelden is mogelijk tussen 08.00-17.00 uur aan onderstaand adres. AVERY PRODUCTS (EUROPE) N.V. CONSUMER DIVISION Mercuriusstraat 11, Sassenheim, Tel. 02522-19007 Voor één van onze werkmaatschappijen, N.V. Otarès te Enschede, vragen wij op korte termijn, in het rayon Den Haag-Leiden-Delft een in de sektor grootverbruikers. Genoemde werkmaatschappij fabriceert een leveringsprogramma op het gebied van schoonmaakonderhoud, machinale vaatwas, desinfektie e.d. Dit leveringsprogramma wordt aangevuld met machines en apparatuur, die voornamelijk worden geïmporteerd. Een belangrijk facet in de praktijk van de verkoop is de deskundige voorlichting van afnemers en de invoering van efficiënte werkmethoden. Aan de overname van dit bestaande rayon gaat dan ook een gedegen inwerk- en opleidingsperiode vooraf. Van kandidaten voor deze funktie verwachten wij: ervaring in de verkoop-buitendienst goede kontakt-eigenschappen U.L.O. of 3-jarige H.B.S.-opleiding een leeftijd van ca. 25 - 30 jaar standplaats binnen het genoemde rayon Schriftelijke sollicitaties, die strikt vertrouwelijk worden behandeld, gelieve u :et volledige gegevens en een recente pasfoto te zenden aan de afd. Personeelszaken van Akt Consumenten Produkten Divisie, Fruitweg 25, 's-Gravenhage. Op de enveloppe te vermelden de letters R.O. Sollicitanten krijgen na een oproep ruimschoots de gelegenheid zich nader te oriënteren omtrent de aard van deze interessante funktie. A is h< I H'oord drie v leteker helde lichtgee *ar. gei chtig. j fschut, i»n een Akzo bundelt de activiteiten meer dan honderdzestig ondernemingen in de gehele wereld. Deze fabriceren garem vezels van nylon, polyester, acryl, rayon en glas, kunstslof tetd folies, synthetisch leer en rubt zout, zware en lichte chemisd produkten, verven, lakken en lijmen, farmaceutische produM cosmetica, huishoudelijke produkten en levensmiddelen Ie miü "rest. Jong ei Je die totzaam beteken - 'Wng he

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 22