elk ADMINISTRATIEVE MEDEWERKERS ziekenhuis vertegenwoordiger opleiding tol verpleegkundige secretaresse/ uitgeversassistente /erdenking verpleegkundige «lorden? 3 een ove UIQQ l/eptemberl972 haven- bediende öebr. Visch Middelbare opleiding en kommerciële aanleg? Een goede basis voor de zelfstandige funktie van kantoorbeheerder. Esamsp AKZO 4 Een beroep, waarin je iets betekent voor de mede mens. staat jullie, met het pas behaalde INAS, MULO/MAVO, MMS, HBS of HAVO- diploma, te wachten. Start ons middelgrote ziekenhuis, gelegen ir> het centrum van Dordrecht, met de Leeftijd vanaf 17 jaar en 7 maanden. Er is veel te vertellen over deze opleiding en de vele mogelijkheden, die dit beroep kent. Wij hebben een speciale folder voor u klaar liggen. Op aanvraag zenden wij U deze gaarne toe. Wenst U nadere inlichtingen of wilt U eens komen praten, neemt U dan kontakt op met ons Hoofd Opleiding (toestel 211) of met de afdeling Personeelszaken (toestel 216). dordrecht Houttuinen 10, telefoon 01850-40044 Gevraagd voor zo spoedig mogelijke indiensttreding: voor onze afdeling Administratie en Financiën In het bezit van minimaal Praktijkdiploma Boekhouden. Candidaten, die reeds voor MBA studeren genieten de voorkeur. Schrijft of belt U even naar de heer Diekstra voor het maken van een afspraak. N.V. GRAMMOFOONPLATENMAATSCHAPPIJ Rembrandtstraat 17, Leiden. Tel. 0171044244. (ook genegen bijko mende werkzaamhe den te verrichten) 5-daagse werkweek. JACHTWERF Burg. Ketelaarstr. 19 Warmond, Tel. 01711—2416. In verband met de verdere uitbreiding van ons kantorennet zoeken wij jonge mensen van 23 - 30 jaar, die - na het volgen van een interne cursus - leiding willen geven aan één van onze vestigingen. Voor deze funktie zijn vereist: middelbare opleiding, kommerciële aanleg en een flinke dosis aktiviteit om zelfstandig initiatieven te nemen. Aan de sollicitatieprocedure 'rso.a. een psychologisch onderzoek verbonden, terwijl men voorts in verband met eventuele plaatsing elders in principe streekgebonden dient te zijn. Wq bieden n een kosteloze, intensieve, theoretische en praktische training. Bent o geïnteresseerd? Stuur dan uw sollicitatiebrief (of vraag eerst nadere infichtingen) aan de distriktspersoneelchef van de AMRO Bank, Zijlstraat 47, Haarlem. tetetoc»v023 - 34 9080. Honorering in overeensten^ rijkheid van deze functie. L Sollicitaties aan bovengenoemd adn 15453/16485/01719—3538. Wij zoeken een GEDIPLOMEERi OPTICIEN die geheel zelfstandig en in een nieuw op te bouwen filial Voor een serieus iemand zal sa ming zijn met de belangrijkheid! kan hij verzekerd zijn van een behandeling van de sollicitatie. Juwelier de Jonge, Laan van Ouderzorg 4a, Leiderdorp. Bij Samsom Uitgeverij nv is een aantal uitgevers werkzaam. De uit gever die zich speciaal bezighoudt met het fiscale automatiserings- en bouwfonds zoekt een secretaresse/ uitgeversassistente. Het werk Haar werkzaamheden zullen be staan uit het verzorgen van corres pondentie, het bijhouden van het archief, het beheren van de agenda, het beantwoorden van telefoonge sprekken en het bijhouden van de administratie van lopende projecten. Ook zullen af en toe wat lichte redactionele werkzaamheden moe ten worden uitgevoerd. Voorts ligt het in de bedoeling dat zij plannen mede beoordeelt en dat zij op den duur het contact met een aantal auteurs overneemt van de uitgever. Wat zijn de eisen Een opleiding op middelbaar niveau is een vereiste; aangevuld met re dactionele ervaring en ervaring in secretaressewerk. De aard van het werk vraagt een behoorlijke dosis zelfstandigheid. Salaris Het salaris is in overeenstem metde belangrijkheid van de fi en zal nader met u vastgef worden. Solliciteren Is deze functie precies wat u stuur dan een met de hand ges ven sollicitatiebrief naar de aft Personeelszaken, Wilhelminali a Alphen aan den Rijn, t.a.v. de D, van Zwienen. Voor één van onze werkmaatschappijen, N.V. Olarès te Enschede, vragen wij op korte termijn, in het rayon Den Haag-Leiden-Delft een in de sektor grootverbruikers. Genoemde werkmaatschappij fabriceert een leveringsprogramma op het gebied van schoonmaakonderhoud, machinale vaatwas, desinfektie e.d. Dit leveringsprogramma wordt aangevuld met machines en apparatuur, die voornamelijk worden geïmporteerd. Een belangrijk facet in de praktijk van de verkoop is de deskundige voorlichting van afnemers en de invoering van efficiënte werkmethoden. Aan de overname van dit bestaande rayon gaat dan ook een gedegen inwerk- en opleidingsperiode vooraf. Van kandidaten voor deze funktie verwachten wij: ervaring in de verkoop-buitendienst goede kontakt-eigenschappen U.L.O. of 3-jarige H.B.S.-opleiding een leeftijd van ca. 25 - 30 jaar standplaats binnen het genoemde rayon Schriftelijke sollicitaties, die strikt vertrouwelijk worden behandeld, gelieve u met volledige gegevens en een recente pa te zenden aan de afd. Personeelszaken! Consumenten Produkten Divisie, Fruifl 's-Gravenhage. Op de enveloppe te vermelden de lett^ Sollicitanten krijgen na een oproep; ruimschoots de gelegenheid zich nadi oriënteren omtrent de aard van deze interessante funktie. A Akzo bundelt de act meer dan honderdze^ ondernemingen in dei wereld. Deze fabriceir vezels van nylon, poljl acryl, rayon en glas, jg folies, synthetisch lee zout, zware en lichte! produkten, verven, Ie lijmen, farmaceutischj cosmetica, huishoudfl produkten en levensr Akzo Consumenten F 's-Gravenhage

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 20