"•"Min: voor service: goed onder dak bij elaml 329.- 29.95 39.95 1935 139.- VROOM DREESMANN TROUWRIJDEN ZEEMANLAAN 12a 31 M q B Voor die verkwikkende duik dat vrije gevoel Middellandse zee, zo blauw, zo blauw Eigen d.j. aan de Mediterranee In Lopik, Narvik of Dubrovnik, de ontvangst is voortreffelijk v.a. f 30,- per auto verzorgen wij eerste klas. met 8 pers. Chrysler üw bruidsstoet. LETT OP BESPR. CJITSL LEIDEN Dir. J. de Jong, tel. 23055 Gemeente Nieuwkoop Goedkeuring; bestemmingsplan „Prolkade - herziening 1971". De burgemeester van Nieuw koop maakt ingevolge artikel 28, zesde lid van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat bij beschikking van gede puteerde staten van de pro vincie Zuid-Holland van 8 maart 1972, G.S. no. 285/2, deels goedkeuring is verleend en deel goedkeuring is ont houden aan het by raadsbe sluit van 17 augustus 1971 vastgestelde bestemmingsplan „Prolkade - herziening 1971". Het besluit van gedeputeer de staten ligt met het be stemmingsplan vanaf 1 Juni 1972 gedurende een maand ter gemeentesecretarie, Afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter Inzage. De aandacht wordt geves tigd op artikel 29 van meer genoemde wet. waarin o.m. is bepaald, dat zy, die zich ty- dig met bezwaren zowel tot de gemeenteraad als tot gedepu teerde staten hebben gewend, gedurende voormelde termyn van een maand beroep kunnen instellen by de Kroon. Gebjke bevoegdheid komt toe aan degenen, die zich tydig op grond van artikel 27, tweede lid van de wet tot gedepu teerde staten hebben gewend met bezwaren tegen wyzi- gingen welke by de vaststel ling van het plan in ontwerp zyn aangebracht en aan een ieder, die bezwaren heeft te gen de onthouding van goed keuring door gedeputeerde staten. Aangezien geen bezwaren tegen de herziening van het plan zyn ingediend by de gmeeenteraad en by gedepu teerde staten en ook door de raad geen wyzigingen zijn aangebracht by de vaststel ling van het herzieningsplan. zyn formeel alleen zy bevoegd by de Kroon beroep in te stellen, die bezwaren hebben tegen de onthouding van goed keuring door gedeputeerde staten. Nieuwkoop, 29 mei 1972 De burgemeester voornoemd, A_ H. VAN MONTFOORT Crown draagbare radiocassette-recorder Maakt het u makkelijk uw eigen muziek mee te nemen, zonder dat u helemaal van inheemse klanken verstoken hoeft te blijven. Details: 3 golfbereiken (w.o. F.M.), speelt op lichtnet en batterijen, ingebouwde, ultragevoelige kondensatormikrofoon, bandteller, 1,5 watt uitgangsvermogen, automatische opnamesterkteregeling (kan ook uitgeschakeld worden), aansluiting voor extra mikrofoon (met afstandsbediening), grammofoon, oortelefoon en 6 V akku. Bikini, badpak Voorpret is halve pret. Bedenk eens hoe beeldschoon u er straks uitziet in badpak of bikini. Deze hebben alles om u in uw nopjes te laten zijn. Het zijn slechts 2 voorbeelden uit onze uitgebreide kollektie badkleding. Materiaal: jersey/helanca, in jacquard denim geweven. Beide in marine/wit. rood/wit, bruin/wit Barbeque. 's Avonds als de houtskool brandtZorg voor wat lekker vlees of vis en wat er bijhoort en de goede stemming is gegarandeerd. Kompleet met onderbouw, spit, 400 cm rooster en windscherm kost deze oranje/zwarte lekkermaker Zwemslips, in denim look Materiaal: Helanca. Snit: sportief. Merk: Tweka. De een heeft een knoopsluiting, de ander een bandsluiting. Beide zijn verkrijgbaar in marine, raf-blue, rood en groen. Beide kosten 19.75 voor de maten 4 t/m 7 en 22.50 voor 8 en 9. Loewe Opta transistorradio Een ideale reisgenoot. Heeft 4 golfbereiken (w.o. FM-band), aansluitingen voor grammofoon, recorder, oortelefoon en 9 V lichtnetadaptor, ingebouwde ferrit en teleskoopantenne en moderne druktoetsbediening Uitgevoerd in antraciet met matnoten voorfront is de katalogusprijs 198.-. Uw warenhuis brengt hem daarentegen voor Bergplaats voor inboedels, archievei koopmansgoederen, etc. Koel, droog, larf- en motvrije meub; boxen. Brand- en inbraakvrij, centraal verwarmd. Volautomatische warmte en vochtiü heidsbegrenzing, afgestemd op anti' meubilair, piano's en dergelijke instrumenten. NV v/h H. Brandt Zonen Oude Varkenmarkt 5, Leiden telefoon 20389 Renault 6 L 850 7045,- Renault6TL850 7235.- Renault 6 TL 1100 7790,- Renault 12 stationcar 9600,- Zodra een Renault is verkocht begint onze* service. Want ook een ruime Renault met voor J wielaandrijving heeft af en toe een servicebeur t nodig. Door geschoolde Renaultmonteurs en mei moderne apparatuur. We werken met vaste repa ratietijden. Een extra zekerheid voor u. Welkom 8 Renaultrijders en... toekomstige Renaultrijders TECTYL-ML i (Prijswijzigingen voorbehouden Inclusief BW at importeur). Haarlemmerweg 2-4, Leiden. Tel. 33141

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 16