Geen subsidie voor de peuterspeelzaal agenda Trapveldje voor jeugd Warmonds raad maandag bijeen NIEUWE WIJK: STEEN EN BLIK rl 1 VRIJDAG 26 MEI ZOETERWOUDSE RAAD BLIJFT BIJ STANDPUNT ZOETERWOUDE Sommige raadsleden zaten een beetje verscholen achter de bloemen. Het was een heel feestelijk gezicht die felgekleure Crèpepapieren versiering op de tafel in de vergaderzaal van het raadhuis. Burgemeester J. A. Detmers sinds en kele weken zonder snor sprak er gisteravond alle waardering over uit. De oorzaak van zoveel kleurigheid tijdens de verder toch heel gewone maandelijkse bijeenkomst? Aan de leerlingen van de lagere scholen wordt voortaan f 185,in plaats van het vroe gere bedrag van f 135,per jaar, per leerling ter beschikking gesteld door de gemeen te. En de dankbaarheid van de leerlingen van de twee katholieke scholen in Zoeterwou- de is op deze originele wijze tot ui'tdrukkinggekomen. Minder waardering zal de burge meester echter gehad hebben voor het stemmingsresultaat met betrek king tot de zaak over de peuterspeel zaal. Met 16 stemmen tegen en slechts vier voor werd de toekenning van een subsidie van f 1080 verwor pen. Het voorstel tot toekenning was afkomstig van B. en W. en bestemd voor de Stichting Peuterspeelzalen. Burgemeester Detmers meende: „We moeten een nu op gang geko men ontwikkeling, nl. die van de peuterspeelzalen ook goed begelei den". De commissie financiën was echter van mening dat de peuter speelzalen en het gaat hier om een accommodatie voor 64 kinderen een particuliere aangelegenheid diende te zijn. Raadslid Eversteyn (KVP) één van de tegenstanders van subsidie: „Binnenkort komen er scholen voor driejarige kleuters en dan zullen die peuterspeelzalen zelfs overbodig zijn". Raadslid Sies (Vrije lijst) noemde het regeringstekort van drie miljard een aanleiding om in dit geval niet te subsidiëren. VRIJDAG Jazz-zolder Hot House (Rapenburg 24) Workshop Oude stijl 10 uur nam. 3 uur 's nachts. Leiderdorp (Fred. Hendrikplantsoen 25) Gespreksavond Baha'i 8.15 uur Breestraat 19 Sociëteit Twentwel (voor kamerbewoners en alleenstaan den) 912 uur nam. Het Mierennest (Morsweg 59) Kla- Oegstgeest (Geversstraat 65) Socië teit voor kamerbewoners en alleen staanden 8 uur nam. Oegstgeest (Lljtweg 7) Spreekuur voor bejaarden Soc. Med. Adviesbu reau 24 uur nam. Boshuis (achter Hoflaan 76) Ruil beurs 79.30 uur nam. Ons Centrum (Hooigracht 84) PvdA over wethoudersberaad 8 uur nam. Scarabee (Pieterskerkchoorsteeg) J. van Rheenen, protestsongs en folk 8 u. ZATERDAG 12 Het Mierennest (Morsweg 59) Kof- fie-bar 12-2 uur nam. Oegstgeest (Geversstraat 65) Socië teit voor kamerbewoners en alleen- staandein 8 uur nam. Schaakzolder (Morsweg 114) Leidse Jeugdschaaksocletelt 2-5.30 uur nam. Meerburg Buurtfeest vanaf 11 uur Antoniusclubhuls „Tot Ieders genoe gen" met Greet Terburg 8 uur nam. LAK-theater (Levendaal 150) Kin dermusical „Schoolslag" 2.30 uur nam. Scarabee (Pieterskerkchoorsteeg) J. van Rheenen, protestsongs en folk 8 u. ZONDAG Sea r abe e (Pie terskerkchoorste eg) J van Rheenen, protestsongs en folk 8 Zijlsingel 2 Evangeliecentrum Spr. evang. J. Leeflang 10 uur voorm. Middelweg 19c Poppentheater 2.30 Rijnlandslyceum (Apollolaan 1) Ge meente voor oorspronkelijk christen dom, afd. Oegstgeest. Spr. evang. N. v. d. Brugge 7.30 uur nam. Leiderdorp Wilhelmlnastr. 10) Ge spreksavond Baha'i 8,15 uur nam. Vesteetraat 39 Jehova getuigen 10 u voorm. en 3 uur nam. Hogewoerd 175 Jehova getuigen 10 u, Breestraat 19 Sociëteit Twentwel (v. kamerbewoners en alleenstaanden) 9- 12 uur nam. Oegstgeest (Geversstraat 65) Socië teit voor kamerbewoners en alleenstaan Oude Rijn 3 Pinkstergemeente Spr. dhr. J. Eikerbout 3 uur nam. Gerecht 10 Soefi Beweging Spr. mr. W. P. J. de Graaf over „Voor wie le ven wij?" 11.15 uur voorm. Apothekers De avond-, nacht- en zondagsdienst wordt waargenomen door apoth. Van Drlesum, Mare 110, Van Breest Smal- lenburg, Loevesteln 6 Leiderdorp en apotheek Voorschoten. Leidseweg 66. Huisartsen Leiden Tot zaterdagmorgen tien uur raadplege men de eigen huisarts, daarna tot zondagnacht 12 uur uit sluitend voor spoedgevallen de dok terstelefoon 22222. Voorschoten Dokter F, Swen, Veurseweg 20 tel. 2356 (wijkverple ging Gezondheidscentrum, Wijngaar denlaan). Oegstgeest Dokter H A. Reterink, Terweeweg 152, tel. 50394 (wijkzuster M. Schout, Ridderspoorlaan 7, telef. 64982, b.g.g. 54500). Leiderdorp Dokter Ouwerkerk. Merelstraat 184a, telef. 44844 (wijk zuster C. W. Prins, Wllddreef 250, tel. 24909. WASSENAAR Arfcsen H. W. Plink, Prinsenweg 44a tel. 2075 en K. de Wit, Kerkstraat 42 tel. 2460. SOS-dienst SOS-Telefonlsche Hulpdienst ar (01710)25202 Mooi alle die Ld moei lijkheden verkereD bereikbaar elke werkdag van acht uur om toi acht uur vm. doorlopend Ln het weekeinde d.Wi. van vrijdag acht uur n.m tot maandag acht uur tin. Verkoop Na de afstemming van dit voor stel verdiepte de raad zich in de ge vaarlijke verkeerssituatie Dorps- straat/Dr. Bouwdijkstraat/Kerklaan. Men was het unaniem eens over het voorstel tot omlegging van de pro vinciale weg (Sies: „Het verkeer moet op zo'n rot mogelijke manier door Zoeterwoude gehaald worden"). Wat er echter met de gevaarlijke ver keerssituatie in het dorp zelf gedaan moest worden stond de raad nog (steeds) niet duidelijk voor ogen. Het plan om er maar helemaal niets aan te doen, werd met één stem ver worpen. Het onderwijs en alles wat daarmee samenhangt kreegnogal de aandacht op de agenda van gis teravond. Na een kredietverlening voor de uitbreiding van de openbare kleuterschool, volgde een kort debat voor de stichting van een schoolge bouw. Zonder veel moeite rolde de aanvraag voor een bedrag van f 300.000 door de raad. Verder werd met betrekking tot de „school-busi- ness" aan de heer A. J. Stasse, alf hoofd van de openbare basisschool, eervol ontslag verleend. De over grote meerderheid van de raad stem de vervolgens vóór de benoeming van de heer T. Hoogervorst als nieuw hoofd van de school. Raadslid Sies (Vrije Lijst) infor meerde tijdens de rondvraag naar de aanleg van de tunnel op de Hoge Rijndijk. Men wacht echter nog op verklaringen van eigenaren van de „tunnelgrond". Zo spoedig mogelijk zal echter een aanbesteding gedaan Burgemeester J. A. Detmers (Foto Holvast) Raad Benthuizen vergadert maandag BENTHUIZEN De Benthuizer jeugd krijgt binnenkort een trapveld je. Burgemeester en wethouders heb ben, na herhaaldelijk aandringen van de raad, nu drie plannetjes op papier gezet. Gedacht wordt het trapveldje aan te leggen óf bij de speelweide bij het Zuidplein en Pol derplein. óf tussen het Oranje-Nas- sauplantsoen en het hoofdsportveld óf op het terreintje voor de tennis banen. Het college van B en W. verwacht overigens bezwaren en klachten. Wat de plaats bij de speelweide betreft bijvoorbeeld geloven B. en W. dat er rekening moet worden gehou den met schade aan groen en eigen dommen van omwonenden. In ver band hiermee willen ze, dat de raad duidelijk moet zeggen, waar het veldje moet komen. Het college zegt voorts, dat het terreintje voor de tennisbanen in de toekomst een an dere bestemming zal kunnen krijgen. Overwogen moet dan ook worden om de gronddriehoek, ten zuiden van de omleidingsweg bij de Zegwaartse- weg te kopen en daar het veldje aan te leggen. Tegen die gedachte zou den overigens verkeerstechnische be zwaren aangevoerd kmmen worden, aldus B. en W.. De raad gaat er maandagavond over praten. Burgemeester en wethouders van Benthuizen hebben de raad voorge steld mevrouw C. J. Lagerwaard- Groos te benoemen tot (onbezoldigd) ambtenaar van de burgerlijke stand, naast de vier die deze functie al be kleden, namelijk burgemeester Keij- zer. secretaris G. J. A. Runsink en de ambtenaren C. de Groot en J. J. Boer. Op de voordracht staat als nummer 2 de heer J. Bezemer. De Benthuizer raadsagenda ziet er voor maandagavond (9.00 uur) als volgt uit: Beëdiging van het inkomend lid van de gemeenteraad, de heer M. P. Oudesluijs (vacature-J. W. Gom- merse, SGP) Vaststelling van het verslag van de openbare vergadering van 8 mei 1972. Vaststelling van de bedragen als bedoeld in artikel 55, ter eerste lid, der lager-onderwijswet 1920 over 1965 en 1966, alsmede de voorlopige vaststelling van deze bedragen over de jaren 1967 tot en met 1969. Vaststellen van het bestem mingsplan „Zuidpolder 1972", met de daarbij behorende voorschriften. Wijzigen van de rechtspositie regelingen der gemeente. Vaststellen van een verkeersmaat regel ten behoeve van de Rotterdam- Weekend expositie in Voorschoten VOORSCHOTEN In Voorscho ten wordt de weekend-tentoonstel ling van de Voorschotense Kunst kring vrijdag voortgezet met wer ken van Julie van Wattingen en Jaap Eerland. De openingstijden van deze tentoonstelling in Molen laan 3 (atelier Willem Schrofer) zijn vrijdag van 14 tot 17 en van 19 tot 21 uur; zaterdag van 11 tot 17 uur en zondag van 12 tot 17 uur. Julie van Wattingen exposeert batik: Jaap Eerland schilderijen en grafiek. Wijziging van de Bouwverordening van de gemeente Benthuizen. Wijziging van de „Verordening geldelijke steun Doorstroming". Voteren van een krediet voor het aanschaffen van een biologiemetho- de ten behoeve van de openbare Ar- noldus van Osschool voor basison derwijs. Verhogen van de huurvergoeding voor het gebruik van het vereni gingsgebouw van de Gereformeerde Gemeente door de bijzondere school voor basisonderwijs, uitgaande van Vereniging „Een School met den Bijbel," Gemeentewege garanderen van de tijdige betaling van rente en aflos sing van een door de Bouwvereni ging „Algemeen Belang" aan te gane geldlening. Beschikbaarstellen van een be drag per inwoner, om in samenwer king met de gemeenten Moerkapelle en Hazerswoude aan het Bejaarden centrum „Driehof" ter gelegenheid van de opening een passend ge schenk aan te bieden. Garanderen van een benodigd overbruggingskrediet ten behoeve van de Stichting Bejaardenzorg in de ge meenten Hazerswoude. Benthuizen en Moerkapelle, in afwachting van de vaststelling van de definitieve stichtingskosten. Verlenen van een krediet ten be hoeve van een richtige brandalarme- ring (no. 59). Voorstel tot het verlenen van me dewerking ex artikel 72 dxr L.O.-wet 1920 aan het bestuur van de Ver eniging „Een school met den Bijbel" alhier, t.b.v. de aanschaffing van leer- en hulpmiddelen voor een speelleerklas (no. 60). Voorstel tot het beschikbaar stel len van een krediet ten behoeve van de aanschaffing van leermiddelen als gevolg van de toename van het aantal leerlingen. Aanbeveling ter benoeming van een ambtenaar van de burgerlijke stand. Wijziging van de „Verordening re gelende de verdeling van de werk zaamheden tussen de verschillende ambtenaren van de burgerlijke stand in de gemeente Benthuizen". Verhogen van de huur van enkele gemeentewoningen In gebruik geven van perceeltjes Hec Residenitie-orkeet naar Wassenaar. Maandagavond 29 mei a.s. speelt het in volle bezetting in de nieuwe Wassenaarse sporthal aan de Dr. Mansveltkade. Willem van Otterloo zelf dirigeert een ge makkelijk in het gehoor liggend programma: de Ouverture Carna val romain van Berloz, de 5e Sym- phonie van Beethoven en tot slot Les Préludes van Liszt. Zondag worden in de sportzaal "Klimop" de Warmondse kam pioenschappen tafeltennis gehou den. Alle Warmondse ingezetenen kunnen aan deze kampioenschap pen deelnemen want er wordt ge speeld voor geoefenden en onge- oefenden, dit echter wat betreft het enkelspel. Er is maar één klasse dubbelspel, waarin ieder kan uit komen. De wedstrijd neemt een aan vang om 11.30 uur. Men kan zich laten inschrijven bij de heer A. Sikking, Dorpsstraat 8. Wanneer de bloemententoon stelling gaat sluitenstaat iets geheel nieuws te gebeuren, maar nu op het Kasteel Keukenhof zelf. Er zal een 9-daagse oude kunst- en antiekbeurs worden ge houden. Een groot gedeelte van het prachtige en rustig gelegen Kas teel Keukenhof zal door een aan tal gerenommeerde antiquairs worden ingericht met o.m. antie ke meubelen klokken, schilde rijen, prententerwijl men even eens oude volkskunst kan bewon deren. Zilverwerk, tin en brons alsook archeologische vondsten worden door de deelnemers geëx- deelnemende antiquairs willen de bezoekers jong en oud belangeloos voorlichting geven over hun vak. Bezoekers met auto kunnen tot vlakbij het kasteel komen en gratis hun auto parkeren. De oude kunst- en antiek beurs is van 27 mei tot en met 4 juni geopend en wel van 2 uur tot 10 uur 's avonds; op zaterdagen en zondagen van 's morgens 11 uur af. WARMOND De Wit Gele Kruis vereniging in Warmond heeft een verhoging van de subsidie gevraagd Het bestuur heeft gevraagd het be drag per lid per jaar te verhogen tot f 3,- dat voor zuigelingen tot f 12.50 en het bedrag per kleuter tot f 7,50. Verder zou men de vaste bijdrage in de exploitatiekosten van het wijk- gebouw verhoogd willen zien tot f 1000,- (oud bedrag f 500,-). B. en W. stellen de raad, die maandag avond om half negen bij elkaar komt voor deze subsidie (geschat op 2805 gulden), te verlenen. De RK vereni ging voor Ziekenverpleging "Het Wit Gele Kruis, afdeling Rijpwete- ring heeft f211,99 gevraagd voor de wijkverpleging, f 30.- voor het con sultatiebureau voor zuigelingen f 50 voor het consultatiebureau van kleu ters. De agenda voor maandag avond ziet er als volgt uit: Advies inzake geluidshinder door vliegtuigen. Voorstel tot onderhandse aan besteding van de 2de fase van de vernieuwing van de riolering. Vaststelling van een voorberei- dings-besluit voor het bestem mingsplan "Dorpskern". Tot ongegrond verklaring van het verzoek om voorziening tegen aanhouding van de beslissing op een aanvraag om bouwvergunning van de Fa. Humako, gevestigd te Warmond. Verlenen van een bijdrage aan de pachter van de boerderij Burg. Ketelaarstraat no. 25 in de kosten van verbetering van die woning. BENTHUIZEN Een groot aan tal inwoners van Benthuizen heeft gisteravond gebruik gemaakt van de gelegenheid vragen te stellen over het plan Zuidpolder al eerder tegen dit plan ingediende bezwaarschrif ten nog eens te verduidelijken, met alternatieven te komen, of nog meer bezwaren aan te voeren. Dat gebeurde in een bijeenkomst in het gemeentehuis, waar de voltal lige raad en het college van B. en W. meerdere malen in heftig debat verwikkeld raakten. Daarbij kwam naar voren dat niet alleen de bewo ners. maar ook enkele gemeente raadsleden niet gelukkig zijn met het plan zoals dat er nu ligt. In plaats van een landelijk dorp is Benthuizen een steen- en blikmas- sa aan het worden, waarin het eer tijds geplande groen niet meer is te rug te vinden. De heer R. Zonneveld, die een for meel bezwaarschrift heeft ingediend waarin hij de structurele en plano logische opzet onaanvaardbaar noem de als aanpassing op de bestaande uitbreiding, kwam met een alterna tief plan voor het middengebied tus sen de Bernhardstraat de Janszen- straat en de Sportlaan. Het aantal woningen en het aantal parkeer plaatsen blijft in dit alternatieve plan ongewijzigd, maar door de ruimte voor parkeerplaatsen te ver breden en tevens te benutten voor het doorgaand verkeer tussen de Schweitzerlaan en de Sportlaan wordt een spreiding in de verkeers stroom door de nieuwe wijk verkre gen. Daardoor moesten in het plan van de heer Zonneveld enkele wijzi gingen in de verkaveling worden ge bracht. De oorspronkelijke door gaande weg wordt in het alternatie ve plan een groenstrook. Bewondering Mevrouw Lalleman sprak haar be wondering uit voor het werk dat door de heer Zonneveld, de heer Boonstra e.a. is verricht, maar zij vond dat dit alternatief als mosterd na de maaltijd is gekomen. Het bestem mingsplan heeft ter visie gelegen; in die tijd zijn een aantal bezwaar schriften ingediend, maar dit alter natief is te laat gekomen, zo voerde zij aan. Alleen het socialistisch raadslid Seijbel bleek ook grote bezwaren te hebben tegen het bestemmingsplan. De andere leden bepaalden zich er toe de kritiek af te wimpelen. Dat was voor de heer J. Houwen aan leiding te vragen op welke punten het plan dan voordelen biedt. Nie mand kon daarop een concreet ant woord geven. Mevrouw Lalleman zei dat het plan een aardige voort zetting is van hetgeen al is gerea liseerd. De heer Van Noort probeer de het zo: „Ik geloof dat je geen voordelen moet opsommen. Je moet kijken naar de dingen waarmee Je Je kunt verenigen. Voordeel van het plan is dat 't voor ons acceptabel is". Mevrouw Lalleman: alternatief plan te laat. Uroen Zo acceptabel vonden de aanwe zigen het echter niet. Mevrouw J. de Leeuwvan Weenen noemde het zelfs een hopeloos plan. „Als dit doorgaat zullen er wel eens veel mensen gaan verhuizen". De be zwaren van mevrouw De Leeuw- van Weenen golden in het bijzonder de geplande bebouwing in de om geving Smedinghstraat- Prins Bernhardstraat. Liefst had zij daar een parkbebouwing gezien met vee) groen, meer parkeerplaatsen, en ook nog wel wat woningen". Terwijl de discussies zich steeds meer gingen richten op het punt of de bevolking wel voldoende en tij dig is ingelicht, waarbij soms hef tige verwijten klonken, onderbrak burgemeester Keüzer de gesprekken om de indieners van de bezwaar schriften achtereenvolgens het woord te geven. Een tweede positieve bijdrage le verde hierna de heer S. J. Wiers- ma. Ook hij kwam met een alter natief plan. In dat plan werd niet alleen aan het bezwaar van de be woners van de Smedinghstraat te gemoet gekomen (de afstand tussen de bestaande en de toekomstige be bouwing ter weerszijden van! de Smedinghstraat gaat maar 1550 meter bedragen) maar het loste ook voor een belangrijk gedeelte de pro blemen van mevrouw De Leeuw van Weenen op. Ook de heer Wiersma tastte het aantal woningen niet aan maar groepeerde die anders. De „muur van huizen" in de Prins Bernhardtstraat zou daarmee wor den doorbroken. Tenslotte ontspon zich een hefti ge discussie over de parkeergelegen heid in de ds. Jaszenstraat. Aan vankelijk in een eerder plan waren een aantal parkeervakken in de ds. Janszenstraat geplan. De be woners wilden echter hun eigen „blik" liever niet voor de deur heb ben en kochten op enkele uitzon deringen na een garage. Thans wil den zij die destijds een inkrim ping van het aantal parkeervakken ter wille van groenvoorziening be zwaarlijk vonden de klok maar terug draaien en liefst helemaa) geen parkeergelegenheid meer in hun straat. Bij de argumentering bleek duidelijk de angst dat in de toekomst de bewoners van de Rot- terdambaan hun auto zullen gaan parkeren in de Ds. Janszenstraat. Burgemeester Keijzer vond hier overigens een acceptabele oplossing. De bestemming van de grond (voor parkeergelegenheid) zal niet wor den gewijzigd, maar een deel van de parkeer vakken zal (voorlopig) worden benut voor groenvoorzie ning. Blijkt in de toekomst dat de parkeergelegenheid niet voldoende is dan kan het oorspronkelijke plan altijd nog worden uitgevoerd. r en brandalarmeringen; de aan] van een jubileumgeschenk voor' tafeltennisvereniging "Steeds Vu uit". 9 Herziening van het "subsidie voorwaarden besluit Kruisver< gingen 1962". Verlenen van medewerking gevolge art. 50 der Kleuteronij^ wijswet aan het bestuur van Vereniging tot instandhouding een Christelijke Nederlandse ïn vormde Kleuterschool voor de anc schaffing van ontwikkelings-mi hl riaal, hulpmiddelen en schoo! hoeften. SM Herziening van de pachtp van de boerderij Burg. Ketela straat no. 25 met bijbehorende derijen. Verhoging van de raming op'1*: post "Representatie- en vergac kosten,' kosten boottocht Fraf; gasten. 9 Beschikbaarstelling van aanvullend krediet voor de verbfea: wing van het oude raadhuis de verbetering van het bestaair raadhuis. Beschikbaarstelling van krediet voor het onderhoud van gemeentehuis. Voorstel tot verhuur van ambachtswoning Beatrixlaan noi aan de heer drs. F. K. Langemeije Ingekomen stukken en medee lingen inzake plan "Zwanburg". te Scliaatstraininjjn voor jeugd onder 14 jaar WARMOND Gezien het g: succes dat de Warmondse ijsclub afgelopen jaar met een conditie1® trainingsgroep voor leden bovenst 14 jaar heeft gehad, besloot het stuur deze training voort te zetter, uit te breiden met een jeugdgiev voor jongens en meisjes van or a de 14 jaar. Hiervoor is de medeva king verkregen van C. Zuiderc uit Lisse (o.m. trainer van de Bfii lectie dames van de KNSB) daarbij geassisteerd wordt door Vergeer. Voor deze jeugdgroep o zorgt de ijsclub een speciale „drc t( training" tot ongeveer 15 oktot r waarna eens per week de ijsbso: in Amsterdam of Utrecht wordt i bruikt. Dit geldt tot ongever li maart. Op deze kunstijsbaan wori de kinderen de eerste beginselen ir de schaatssport geleerd waarvoor 3. later d.m-v. een sohaatsproef een e: ploma kunnen behalen. De droi training wordt gegeven op het spier parkt „Overbos" iedere donderd avond van half zeven tot half a«jg Mgr. Simonis in Zoeterwoudl ZOETERWOUDE De reaca vanuit het dekenaat ZoeterwOjj op de brief van mgr. Simonis de jongeren, zijn voor de Roti damse bisscop aanleidAnjg gew<0( nader contact met hen te zoe!r Dat zal hedenavond, op een bije 1( komst in het Don Boscohuis uur) gebeuren. De bisschop zal dan eerst zelf| gaan op de reacties die hem toegezonden nadat de Jongeren de diverse parochies enige ma am geleden over de inhoud van schrijven hadden gediscussieerd. Daarna zullen aan mgr. Simonj vragen worden voorgelegd aanleiding van passages uit de bri^J Daarin werd o.m. gesteld Christus de hoeksteen van ons ven, de weg, de waarheid en het ven is. Is er geen ander beeld schilderen wat de jongeren aanspreekt? Vooral de laatste vraag is groot belang. Daarin wordt de I schop erop gewezen dat de hoo 0( stuikindeiling van de brief er':" wijst dat de Kerk als leerinstit4 voorop staat en de dienstbaarl pas later komt. Is dit wel juist? it i. brii ns AR-kamerlid stelt vragen over Zwanburg WARMOND Het ARP twee kamerlid mr. Scholten heeft op 'ti zoek van het Warmondse ras lid C. Heijl minister Udink vra gesteld over de Zwanburgerpoli De vragen die 25 mei zijn luiden: Heeft de minister kennis ge! men van het verslag in het Leid Dagblad van 24 mei 1972 van raadsvergadering van Warmond; waaruit duidelijk ongenoegen bil over het bestemmingsplan "ZfffOl burg". Is het Juist dat de onderhav beslssing tweemaal is verdaagd dat de termijn van de tweede verl ging ook reeds is verstreken. Is het juist dat door het uitblij' van een beslissing de woningbfl e' praktisch geheel is komen stil ta liggen. 1 hu O Wil de minister bevorderen I #f| op zeer korte termijn een h «Ir slissing wordt genomen.

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 2