Nog een kantje aan't lieve leven: Je hoeft je mouwen niet meer op te rollen. telecompto A. Administratief medewerkster B. Typiste C. Ponstypiste D. Medewerk(st)ers -Arrow- de Bijenkorf Shell =3 Wij houden ons bezig met elektronische informatieverwer- CD king, dat wil zeggen met computerdienstverlening. In ons CL snel groeiende bedrijf, dat over geavanceerde apparatuur CD beschikt, ontstaat voortdurend werkgelegenheid voor am- bitieuze jonge mensen. D Voor spoedige indiensttreding zoeken wij: Q. Aangezien een groot gedeelte van haar taak zal bestaan uit sekretariaatswerkzaamheden. geven wij de voorkeur aan een ervaren typiste met steno- Nederlands. die tevens zal fungeren als telefoniste/recep tioniste. Wij denken aan een beschaafd, jong meisje met bij voorkeur Ulo/Mavo opleiding. Voor onze IBM-ponsmachines 029 en 059. Akkurate en snelle ponstypistes kunnen dankzij een uitstekende salaris- en premieregeling meer dan f1.000,per maand verdienen. Ook indien U halve dagen, bij voorkeur 's middags, wilt werken, bent U welkom. Voor een van de belangrijkste afdelingen van ons bedrijf n.l. de kontrole-afdeling. Voor deze interes sante job is administratieve kennis en een grote mate van akkuratesse onontbeerlijk. Een Ulo/Mavo opleiding lijkt ons zeer gewenst. Voor alle funkties in ons bedrijf gelden moderne primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waarover wij U graag J*"**** telefonisch inlichten Overigens ontvangen wij Uw sollicitatie bij voorkeur schriftelijk. zoeterwoudseweg 5a, leiden, tel.01710-24897 Niet iets om een luid hiep hoi over aan te heffen. Maar wel lekker om te weten. Merk: Arrow. Keus uit bakkers- en madras- ruiten,grootvaderstreepjes en nog wat strepen. Prijzen 32.90 t/m 39.90. Voor de hh witte jassendragers (medici, laboranten) zijn er "doktershemden" met blote armen en korte boordpunten. Die kunnen de mensheid dan ook helpen zonder voortdurend hun mouwen te hoeven opstropen. Afd. Herenmode Tasje vol. Klasje leeg. Straks ga je naar buiten,om nooit meer terug te komen. Straks heb je je diploma in de hand. En je kunt alle kanten op. Prettig idee. Maar ook: een beetje beangstigend. Want: wat zijn al die kanten dan wel? En: wat is het leukste? Waar ben je geschikt voor? Wat betekent kantoor? Daarom willen we je een voorstel doen: kom gewoon eens kijken hoe we werken bij Shell. Kom eens praten over wat voor mogelijk heden er allemaal zijn voor een meisje als jij. Wat voor carrièrekansen. Shell Internationale Petroleum Maatschappij N.V., Carel van Bylandtlaan 30, Den Haag. Kom eens kennismaken met de i meisjes die er werken. Kom eens zien hoe die er bij zitten. Want Shell is dan wel een erg groot bedrijf en erg internationaal,maar er wordt altijd gewerkt in kleine, zelfstandige groepjes. Zodat je alle mógelijkheden hebr van dat grote bedrijf. Maar ook alle gezelligheid en alle kansen om je waar te maken. Dus als je nü Joke van Pelt belt, is een afspraak zó gemaakt. 070-773500 Welkom. Laten we samen uitmaken waar bij Shell jij je thuis zou gaan voelen.

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 8