„Dan ben alleen nog geen bonds- voorzitter geweest..." ALLEEN VULTIN VOLLE WINST BINNEN Feyenoord aast op 1 om Krivicz Koerstips Russen: tweekamp nu geheel op IJsland r>nr iz Staking arbiters Franse scheidsrechter leidt Aiax-Inter jP VRIJDAG 28 APRIL 1912 SPORT PAGINA 29 LUC KROESEMEUER OP 1 JUNI VOETBALBESTUURDER AF DEN HAAG Op het moment dat de top van FC Den Haag gisteravond in de bestuurskamer in het Zuiderpark worstelde met de nog onbeantwoorde vraag wie als nieuwe trainer moest worden aangesteld, was Lucas Kroesemeijer afwezig Hij (61 nu, „en als de zomer voorbij is word ik 62") verkoos zijn pri vacy boven de verplichtingen die synchroon hadden moeten lo pen aan zijn benoeming in het bestuur van de Haagse topclub. Lucas Kroesemeijer, kortom, graf niet thuis. Of dit nu zijn majes tueuze pand aan de Schevenlngse Zeekant was of zijn riante woon- Doot-buitenverblijf aan de verfrissende Nieuwkoopse Plassen. Sprak i ?,ni^e uren daarvoor, in de directiekamer van zijn schrootverwer- kende en miljoenen opleverende concern in de Binckhorst: „Als ik net voor het beslissen had, zou ik zeggen: ik neem Cor van der Hart voor mij is hij de beste trainer van Nederland. Maar ik kan me ADO wel voorstellen dat het hem niet wil hebben. Hii heeft het er wel een klein beetje naar gemaakt". Lucas Kroesemeijer, de ter van Holland Sport i die ongeveer een jaar geleden de fusie tussen ADO en zijn Stichtnv mogelijk maakte, is veranderd. Hij is. vooral, rustiger geworden, be dachtzamer. „Alle energie die nog in mij is, leg ik nu in mijn bedrijf. En het vaart er wel bij," lacht hij trots terwijl hij zijn bezoekers over zyn autowrakkenpark leidt, dat een hoorbaar verpletterende indruk maakt. Kroesemeijer: „Bij de fusie- afspraken is overeengekomen dat ik gedurende één jaar bestuurslid zou zijn van FC Den Haag en dat ik mijn zetel daarna beschikbaar zou stellen. Maar afgezien daarvan: ik wil niet eens bestuurslid meer blij ven. Als je zo ongeveer zestig jaar bent. moet Je je functies aan jonge ren overgeven. Bovendien heb ik er niet zo veel tijd voor. Trouwens: ik heb er geen behoefte meer aan. Gaandeweg raak je eruit, 't Is me veel te zwaar geworden". In de afgelopen twaalf maanden heeft de voormalige maecenas van Holland Sport zich uitsluitend bezig gehouden met de financiële afwik keling van zaken, die voortvloeide uit de samensmelting tussen de twee Haagse clubs. Kroesemeijer: „Aan alle verplichtingen is nu zo ongeveer voldaan. Alleen moet ik zelf nog mijn eigen portie van f 175.000 te rugontvangen. Jawel, dat duurt lang. Waarschijnlijk omdat ik de duurste was. Privé had ik ook nog een kwart miljoen in Holland Sport ge stoken. Maar dat bedrag krijg ik niet meer terug logisch. Holland Sport was ergens ook mijn liefhebberij" Pijn Voor de eerste maal na ongeveer een jaar, sinds de befaamde „Nacht van Vink" van woensdag 17 op don derdag 18 maart '71 wilde de door velen in de Haagse voetbalwereld verguisde Luc Kroesemeijer weer heel even naar buiten treden. Na enig aandringen althans vertoonde hij zich uiteindelijk bereid zijn me ning te geven over de FC Den Haag van nu, over zijn ervaringen tot nog toe. over de mogelijkheden dat de FC Den Haag zich ooit nog eens Opnieuw winst hockeydames BARCELONNA Het Nederland se dameshockeyelftal heeft gisteren in Barcelona ook de tweede wedstrijd voor het hockeytoernooi om de Jos- selin de Jongbeker gewonnen. Neder land versloeg Spanje met 5—0. Voorts werd voor groep A gespeeld de wedstrijd België—Zwitserland, uit slag 8—0. Stand: 1. Nederland 4 punten uit 2 wedstrijden; 2. België 22; 3. Spanje 2—2; 4. Zwitserland 2—0. :-voorzit- ontwikkelt tot een wérkelijke top club. Hij wilde dat doen, ondanks het feit dat hij slechts een drietal bestuursvergaderingen heeft bijge woond. ondanks het feit dat hij slechts een vijftal wedstrijden van zijn fusie-baby heeft gevolgd. ..Ik heb soms vooral pijn in mijn rug. Ik kan niet meer zo lang achtereen op een bank op de tribune zitten." voelt hij. Lucas Kroesemeijer („over mijn loopbaan zijn zestien boeken te schrijven") liet als kermis jongen ooit „drie schoten voor een kwartje knallen". Nu mag hij zich miljo nair noemen, een uiterst geslaagd zakenman die, om zijn eigen woor den te gebruiken, „met zigeuners te maken heeft maar ook met minis ters". Een zakenman, wie het des tijds zeer moeilijk moet zijn geval len roemrucht Holland Sport uit z'n lijden te verlossen en zich te reïn carneren in „erfpachter" ADO. de club waarin volgens een oude tradi tie geen plaats was voor achteloos met de geldbuidel wapperende be- drijfsbonzen maar waarin de touw tjes minutieus aan elkaar werden geknoopt door eng rekenende en zo veelgesmade ambtenaren. Allebei Toch ging Holland Sport over de kop, toch hield ADO het hoofd bo ven water. Kroesemeijer: „Holland Sport was een Stichting. Er was geen aankweek, geen onderbouw, wij wa ren altijd gedwongen te kopen. De afscheiding met Scheveningen had plaatsgevonden voordat ik tot Holland Sport toetrad. AI na drie maanden had ik in de gaten, dat die breuk het begin van het einde zou worden. Ik heb nog wel pogingen gedaan de band met Scheveningen te herstel len, maar dat is niet gelukt. Bij Hol land Sport had ik eigenlijk geen me dewerking. Als er nog drie, vier mensen van mijn kaliber waren ge weest, waren we er wél gekomen". Maar vorig jaar maart dan brak eindelijk het onvermijdelijke mo ment aan dat Kroesemeijer moest be sluiten: ik schei ermee uit. Wist hij: „Niet alleen Holland Sport had het te moeilijk, ook het einde van het betaalde voetal bij ADO was in zicht. Het had het misschien nog drie of vier jaar volgehouden. Anders waren we allebei dood gegaan. Zonder steun van de overheid is betaald voetbal niet meer mogelijk. Moet je zo door blijven knokken, vraag ik me wel eens af. Mensen zoals Choufoer. ik praat niet over Hartmann want die wordt ervoor betaald, zulke idealisten gaan naar de godsiemijne als er niets verandert. Wat heeft het Haag se publiek eigenlijk voor FC Den Haag over. Eigenlijk alleen maar kritiek. Ik kan iemand er niet mee feliciteren als hij in de top van de leiding van een betaalde voetbalclub zit". Tegenwind Toch verkeert Kroesemeijer nog in die positie. Tot 1 juni. dan treedt hij terug, ingevolge de destijds ge maakte afspraak. Wat niet wegneemt dat hij zich momenteel, ondanks een verminderde ambitie, nog wel degelijk het lot van de topclub aan trekt. Al komt dat minder meer in daden, dan in woorden tot uiting. Kroesemeijer: „Als er geen steun komt. redt zelfs FC Den Haag het alléén niet. Als je niet de mede werking van de gemeente krijgt, blijf je tegen een enorme tegenwind aan zitten d'ie aan kan groeien tot orkaan kracht. Ik moet toegeven: we zijn met de gemeente verder dan ooit. Het is een grote winst dat ze al iets doen. Maar het gaat te langzaam, te veel nog volgens een stapje-voor-stapje- politiek. Vink (de wethouder van sportzaken. Red.) weet het wel, maar hij is er nog lang niet. Hak de knoop toch ineens door, zou ik hem zo graag willen zeggen". Want, zo vergelijkt Kroesemeijer. „op klei grond moet je geen bloe obollen kwe ken, maar wel bieten. En bieten niet op zandgrond". Keihard Kroesemeijer ("Het enige wat ik in de voetbalwereld nog niet ben ge weest is bondsvoorzitter. Maar ik weet dat ik er niet geschikt voor zou zijn. Ik ben slecht met talen. Mijn zoon niet. Die beheerst er ne gen, spreekt misschien Nederlands het slechtst"), ziet het beeld wel voor ogen dat FC Den Haag naar de werkelijke top zou kunnen lei den. "FC Den Haag zit nu in de fa tale cirkel. Hetzelfde doen als bij voorbeeld DWS en Go Ahead en steeds maar talentvolle spelers ver kopen om de begroting sluitend te krijgen? Nee. zeg ik keihard. Je moet nü de gelegenheid krijgen om de zaak rustig op te bouwen. En dan moet je niet altijd even stipt volgens die begroting behoeven te werken. Er is wat geld in kas, Ja wel. Maar dat is misschien maar goed voor een spelertje, niet voor een speler. Aan vermakelijkheidsbe lasting moet je al eenzesde deel af staan. dan komt je afdracht aan de KNVB, je sup poosten etcetera en vooral je dure terreinhuur. Van je recette ben je bij voorbaat al vijfendertig veer- tig procent kwijt. Als er in Den Door Haag geen betaald voetbal meer p-^ j mogelijk zou zijn, zou dat een dood steek zijn. Maar je kan de klok toch niet terugdraaien? Daarom moet het niet kunnen gebeuren dat Kila weggaat, of Van Eeden. En dan zeg ik ook: wethouder, gemeente, ver minder de vermakelijkheidsbelas ting of schaf die voor FC Den Haag helemaal af. En verminder dat enorme bedragen aan terreinhuur tot drieduizend gulden per Jaar. Dat betalen HBS en Scheveningen en noem maar op toch ook? Ik heb dit seizoen in het bestuur nog voor gesteld de toegangsprijs te verla gen tot tweevijftig voor alle ran gen. Daarover hoef je geen verma kelijkheidsbelasting te betalen. Ik heb dat vroeger ook al gesugge reerd, maar dorst 't niet aan van wege de vechtpartijen die onge twijfeld zouden ontstaan bij het bezetten van de beste tribuneplaat sen. Maar ik zou die rel toch nog wel eens willen maken". DUINDIGT, zaterdag: 1. Mr. Way-prijs: 1. Korstina; 2. Kephalus P; 3. Jumping Feet. Outs.: Jimmy Scott. 2. Fernandel-prtjs: 1. King Areta; Krone Buitenzorg; 3. Johnny Again. Outs.: Jofra. 4. Fontanes-prüs: 1. Ivonne Mac; 2. Enterprise Hollandia; 3. Gert Jan. Outs.Francina. Loring Hanover-prijs: 1. Joke; Jungfrau W; 3. Jacob Areta. Outs.: Idylle Miss. 6. Florisam-prtfs: 1. Geatonka; 2. Comet Volann; 3. Faith Hollandia. Outs.Varaqui. 7. Gallant Prince-prUs: 1. Jury; 2. Junior; 3. Hartin Gerda. Outs.: Jody Con Dios. 8. Enterprise-prijs: 1. Ironie 2. Henriette Signal; 3. Full House. Outs.Important D. 10. Double Si* M-prijs: 1 Jefferson 2. Jaspis du Bols; 3. Iron. Outs.: Kaptein Six. RENNEN: 3. Prinses Phaedra-prijs: 1. Quci- lio; 2. Quick Nanny; 3. Sir Wessel. Outs.: Snooty Fox 9. Privy Child-prijs: 1. Robert; 2. Marinella L; 3. Ambition. Outs.: Miss Rosy. Voetbal Op zaterdag 27 mei be reidt Ajax zich tegen het Belgische Beerschot voor op de EC-finale, vier dagen later tegen Inter. De sparring wedstrijd, is 's avonds in Antwerpen. De Nederlandse competitie eindigt 23 mei, tweede pinksterdag. Voetbal In de eerste divisie van het Engelse beroepsvoetbal is gis teravond één wedstrijd gespeeld. West Bromwioh Albion won thuis, met 40 van Chelsea. Telegram aan FIDE MOSKOU "De tweekamp om het wereldkampioenschap schakeD tussen titelhouder Boris Spasski en uitdager Robert Fischer moet in zijn geheel in Reykjavik worden gehou den omdat de oorspronkelijke af spraak de wedstrijden in Belgrado en Reykjavik te laten plaats vinden doorkruist is, omdat de uitdager moeilijkheden heeft veroorzaakt", aldus een telegram dat de Russi sche Schaakbond woensdag aan de wereldschaakbond (FIDE) heeft gezonden. "De tweekamp moet gehouden worden onder de condities genoemd ln een brief van de IJslandse bond, die gedateerd was op 29 december 1971 (met uitzondering van de be paling eerste gedeelte in Belgrado) en verder binnen de tijdslimiet en onder de voorwaarden overeengeko men in Amsterdam op 20 maart". Het telegram vervolgt: "Als de FI DE de organisatoren beschermt te gen verdere capriolen van Fischer dan kan de tweekamp gehouden worden. Als de Amerikaanse groot meester zich niet houdt aan wat is overeengekomen dan moet hij zijn recht verliezen om als uitdager op te treden. Volgens de reglementen zal dan een nieuwe tegenstander van de wereldkampioen aangewezen moe ten worden". In het telegram zegt de Russische bond verder dat de nu ontstane si tuatie enig is in de geschiedenis van 't schaken omdat niet de titelhouder Luc Kroesemeijer..Ik wil niet eens bestuurslid meer blij ven. Als je zo ongeveer zestig jaar bent, moet je je juncties aan jon geren overgeven. maakt zegt-ie: wat krijg ik meer. Als een speler naast schiet is het bestuurslid de grootste sufferd want hij kocht geen goeie speler. Maar als Je dezelfde man vraagt mee te deen .hoor je niets van hem". "Als de man in de straat achter de coulissen kon kijken, hem de schrik in de benen slaan wat er allemaal voor werk komt kijken. Daarom bewonder ik de ge weldige discipline bij FC Den Haag, vooral in het bestuur Dat ROTTERDAM Feyenoord aast Bekeffi, die thans op zijn beurt komt in het bijzonder door Chou- 0p Krivicz. de Hongaarse centrale j klant van Feyenoord is en deze foer. Die man heeft 't te zwaar, j verdediger van het Belgische Lierse week in het Feyenoord-stadion een neemt te veel op zich. Het is een SK. „Tommy" Krivicz de voor- j langdurig onderhoud had met ma- enorm grote bestuurder. Wil te naam Tommy hield hij over aan de nager Brox, zou zijn landgenoot groot zijn, wil te veel doen. doet periode dat hij in .Amerika bij Fe- graag in Rotterdam-zuid onderbren- ontzaglijk veel. Maar iets minder is rcnc puskas voetbalde is een „cliënt" j gen en Feyenoord ziet in de centrale beter, dacht ik". van de internationale Hongaarse verdediger een opvolger voor de Zoals Lucas Kroesemeijer minder voetbalmakelaar Bekeffi, die hem bij 32-jarige Theo Laseroms. voor wie is gaan doen: de andere Lucas i Lierse bracht. enkele Belgische clubs, weer interes- Kroesemeijer. 1 se hebben. Verdediger van Lierse SK r de uitdager de voorwaarden stelt. En dat alles onder oogluikend ten van de FIDE. "De Russi sche schaakbond waarschuwt de FIDE dat het pogingen van de president van de FIDE om door nieuwe besprekingen een andere plaats voor de tweekamp te vinden niet zal steunen". JERUZALEM Zaterdag zal ie Israëlische voetbalcompetitie stilliggen als gevolg van een sta king van de scheidsrechters. Een uniek gebeuren, zowel in de geschiedenis van het stakings recht als van de voetbalsport. Met deze stap willen de scheids rechters protesteren tegen de steeds meer toenemende spel- verruwing en de nalatigheid van de voetbalbond om effectieve maatregelen te nemen. De scheidsrechters willen met hun staking duidelijk maken dat het voetbal zonder scheidsrechters onmogelijk is. „Wij zullen gedu rende een week demonstratief niet fluiten in de hoop dat het publiek zal begrijpen dat er voor de scheidsrechters voldoende be veiliging moet zijn'', aldus de voorzitter van de scheidsrech- tersvereniging. Volgens de scheidsrechters is er onvoldoende afrastering inde stadions, onvoldoende politie om eventueel te kunnen optreden en de voetbalbond is veel te lankmoedig bij het bestraffen van spelers die het veld worden uitgestuurd of een waarschu wing krijgen. Daar komt dan nog bij dat vaak zowel scheids rechters als spelers worden be dreigd. De druppel die de em mer deed overlopen was dat vo rige week bij de winkel van een van de scheidsrechters explosie ven werden aangetroffen. Voor de scheidsrechters, alle smeek beden van de voetbalbond ten spijt, was dit het teken de fluit er bij neer te leggen. PARIJS De Franse scheidsrechter Helies is aangewezen voor de finale van het toernooi om de Europese voetbalbeker voor lands kampioenen tussen Ajax en Internazionale, die op 31 mei in Rot terdam zal worden gespeeld. De heer Helies fluit dit weekeinde in het Wembleystadion de wedstrijd Engeland-West-Duitsland, een van ue ontmoetingen uit de kwart-finales van het toernooi om het Europese kampioenschap voor landenploegen. In Rotterdam zal de heer Helies twee landgenoten als grensrech ter hebben en een van deze twee. de heer Wurtz, is al aangewezen H(j zal, indien Ajax en Internazionale op 31 mei niet tot een beslis sing komen, de tweede wedstrijd, op 2 juni in het Stadion Feyenoord leiden. Titelstrijd 47/2 in kroegsfeer EIBERGEN De Koninklijke Nederlandse Biljart Bond be ijvert zich al jaren om zijn sport aan de kroegsfeer te onttrek ken. Een loffelijk streven/vooral als het de topklasse betreft waar prestaties op internationaal niveau worden geleverd. Niet altijd slaagt men in om een omgeving te v met de standing van onze ters in overeenstemming gen is zo'n voorbeeld, er echter inden, die topbiljar- is. Eiber- ar in het serie was van grote klasse. Het was bijna allemaal "ffluisterwerk" lanjs de lijnen. In de buurt van de kop van de tafel. Prachtig beheerst kader, VuiitLnk-in-vorm dait kan spe- "Wapen van Eibergen" gisteren 't len. Zuiver rappèllerend. koelbloe- hap BTW. Nederlands kampioenschap kader j dig plaatsend en allemaal uiterst van de be- klein gehouden. Een serie, zeker Een rel maken. Ach, die behoeft men van Lucas Kroesemeijer eigen lijk niet meer te verwachten. Hij heeft zijn tijd als bestuurder van een voetbal-organisatie er wel zo'n beetje opzitten, koestert vrijwel geen aspiraties meer zich ooit nog eens op triomfantelijke wijze, als de grote weldoener, aan den volke te vertonen zoals hij ook ooit eens op Houtrust deed. Weet hij„De onderbouw bij FC Den Haag ADO is goed. Er wordt keihard gewerkt. Er is een heel stel mensen dat belangeloos werkt. Dat is fenomenaal. Zo'n administra teur als Van der Tuijn werkt maar voor heel weinig. Ik heb ontzettend te doen met mensen ook als Hart mann en Slager, de secretaris. Die zitten nu in de rotste periode, de transfertijd. Als een speler een goal maakt, is-ie de held, als-ie er twee Het strijdtoneel is een dompt zaaltje achter een nauwelijks genoeg uitloop voor de spelers is en de arbiters de ooere- renden steeds in de weg lopen. Geen sfeer derhalve om tot uitzonderlij ke prestaties te komen, temeer om dat er ook nog tribunes zijn opgetrok ken die veel te veel publiek voor deze ruimte bevatten. Reden te over om de schitterende start van titelverdediger Jean Bes- sems na een rusteloze nacht van wege de herrie in dezelfde herberg hoog te taxeren. Bessems brandde los met een partij van slechts twee beurten tegen Bert van Nijnatten. Na een opening van vijftien sloot de Limburger het duel meteen maar af met een formidabele reeks van 385. waarmee hij met één slag zijn kam pioenschap van vorig jaar overtrof. Toen was zijn beste prestatie nog al tijd vijf beurten langer geweest. Maar ook het gehalte van deze Geen OS voor prinses Anne LONDEN Prinses Anne van Engeland zal niet uitkomen op de Olympische Spelen van München. Haar naam komt niet voor op de voorlopige selectielijst van het Britse Olympische Comité. De prinses zou een kans gemaakt hebben op een plaats in de paarden sport-equipe voor het onderdeel sa mengestelde wedstrijd, waarin zij Europees kampioene Is. Maar haar paard Doublet is geblesseerd ge raakt. zodat prinses Anne zich eer der deze maand van belangrijke selectiewedstrijden heeft moeten te rugtrekken. overtuigend gespeeld, dat, missen eenvoudig niet mogelijk soheen. De arbiter raakte op het laatst zelf de tel kwijt en moest een ruggesteuntje krijgen van het pu bliek. Een vanzelfsprekend uiterst tevreden Bessems na afloop: "Ik ben vooral zo blij, dat ik nu eens helemaal niet gerommeld heb zoals anders nogal eens gebeurt". Van Nijnatten kon onder dit geweld niet verder reiken dan 39 totaal. Trefzeker Hans Vultink, gesterkt door zijn bronzen plaats in het kortgeleden gehouden wereldkampioenschap vijfkamp, was eveneens trefzeker van start gegaan tegen 47/2debu tant Piet Vet, die hem overigens geen haarbreed in de weg legde Vultink bracht in de zesde beurt een serie van 313 op tafel, waarmee deze seance meteen was afgelopen (Vet 23 totaal). De Groenloër Vul tink speelt hier in eigen omgeving en zal ongetwijfeld in dit toernooi willen vlammen. Er wordt boven dien op matchtafels gespeeld, waar hij zelf de vertegenwoordiging van heeft. Afgezien van de gebrekkige arena belooft Eibergen een zeer Interes sant toernooi te worden, met verder onder anderen Tini Wijnen, diens talentvolle neef Willy Steur es en niet te vergeten nieuweling Christ van der Smissen uit St. Willebrord. Insiders voorspellen de 18-jarige Van der Smissen een grote toe komst. f- - 4 1 £,V jé I \w Drie leden van de nieuwet jongebiljarttop. v.l.n.r. Steures i22), v. d. Smissen (17) en Bes sems (25). I Vultink Hoeweil de frêle Brabantse jongeling nogal koelbloedig lijkt, had hij het toch danig met zichzelf te kwaad in zijn openingspartij tegen Louis Rij vers uit 's-Gravenzande Het werd een moeizame tweestrijd, die 24 beurten in beslag nam en uitput tend werd behandeld, want het werd remise. Nauwelijks zonder re delijk kaderspel overigens. Tegen het eipde werkte Rijvers zijn flinke achterstand weg en finishte als eer ste. Van der Smissen liet toen ech ter toch een vleugje van zijn klasse zien door in de nabeurt met een knappe serie van 84 eveneens de 4O0 te bereiken. En in die s»loUerie speelde hij formidabel sterk kader- spel. Tlni Wijnen liet de zege glippen te- gen zijn familielid en leerling Steu- Wunen res. In een rommelig en slordig slot Steures 400 sloot Steures met negen caramboles Van Nijnatten 39 méér winnend af. Bessems 400 Wijnen herstelde zich s avonds Rü 69 echter in het samentreffen met v^, 40f) kampioen Bessems. die hij in vier vultmK beurten de teleurstelling van een Vet 211 .afgetekende nederlaag bezorgde i v. d. Smissen 400 Te kwaad 284-400). Waardoor Bessems met Bessems 284 het formidabele algemeen gemiddel- 1 wijllen 40o Nynatten 400 6 313 66.6 39 19 50 385 200.00 24 6.90 114 toch al nier meer onge slagen Is. Alleen Vultink haalde na de eerste dag de volle winst binnen, die van Rijvers niet al te veel moeilijkheden ondervond (694001 ln tien beurten. Want Steures viel na middernacht ten offer aan Bert van Nijnatten. Steures kon in tien beurten de marge van 400 tegen de nerveuze Van Nijnatten nog niet overbruggen (400—306). 40 00 42.20 10 158 40 00 Steures 306 10 129 30.6 Na de eerste dag is de stand: I. Vultink 4 punten, hoogste serie 313. alg gemiddelde 50.00. 2. Van der Smissen 3 240 27.58, 3 Bessems 2 385 114.00. 4. Wijnen 2 195 52.73. 5. Van Nijnatten 2 158 36.58, 6 Steures 2 129 33.61, 7. Rijvers 1 72 13.79, 8. Vet 0 140 21.27.

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 29