sm Shirts met veel extra's Extra laag geprijsd Op de zuinigste bestelwagen staat de ster van Mercedes-Benz 0 Mercedes-Benz spaart per kilometer GRATIS BANDEN CONTROLE am jrf I V. f il r 7s iJ Geef niet ruim drie maal zoveel geld uit als nodig is TYPISTE PONSTYPISTE 20,- Automobilisten FRANS KL geef een PONTIAC Zuinig Zuinig Zuinig Zuinig Zuinig Zuinig Niet zuinig Bon mhbhhmhhïjmmhhhbh Haar taak omvat typen, licht administratief werk en het behandelen van telefoongesprekken. Bovendien hebben wij plaats voor een typiste, die opgeleid wil worden tot Wij vragen Leeftijd tussen 18 en 22 jaar, enige jaren voortgezette opleiding en het bezit van een typediploma. Belangstelling komt u even bij ons langs of belt u voor een afspraak (01710) 45044 toestel 254. Het salaris zal waarschijnlijk geen probleem zijn. MINNESOTA (NEDERLAND) N.V., Rooseveltstraat 55, LEIDEN. GEMEENTE KATWIJK administratief ambtenaar (vrl.) wordt leeftijdsaftrek Brieven met uitvoerige inlichtingen over eerder verrichte werkzaamheden en met opgave van referentie-adressen, gericht aan de burgemeester te zenden aan de korpschef van politie te Katwijk bij wie tevens inlichtingen zijn te be komen. Corvair, merkshfrt. Zelfstrijkende oxford, button down, amerikaanse stijl. 6 Modekleuren. IH-,- Golden Crown, merkshirt. Topklasse shirt, met geborduurd kroontje. In zelfstrijkende trevira/katoen. 6 Nieuwe tinten. i v 'j' HIJ-Mannenmode: Leiden - Haarlemmerstraat 137. Den Haag - Spuistraat 6, Dierenselaan 114. Rijswijk - In de Bogaard. Dit is voor u de moeite waard plus voor iedere bezoeker een leuke attentie, Op 13-14 april van 9.30-12.00 mu en van 14.00-17.00 uur 15 april van 8.30-12.30 uur WANDEN SERVICE Zoeterwoudseweg i Leiden Tel. 01710-43590 Het adres voor Kwaliteitsmeube1 en komplete woninginrichting is Tevens de Specialisten op meubelstoffering. Komt eens kijken bij ons ei vrijblijvend adviseren. fijn om te krijgen fijn om te dragen voor jaren en jaren en jaren.... Van Rossum du Chattel BREESTRAAT 95 LEIDEN Gemeente Warmond Burgemeester en Wethouders van Warmond maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet, bouwver gunning te verlenen aam de heer W. van der Voet, Oranje Nassaulaan 14, Warmond, voor het oprichten van een woning op het perceel, kadas traal bekend gemeente War mond, sectie D nr. 2585, plaatselijk gemerkt Herenweg. De desbetreffende stukken liggen van 13 april 1972 ge durende veertien dagen ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk bij hun college bezwaren indienen te gen de voorgenomen verle ning der bouwvergunning. Warmond, 12 april 1972. de secretaris, P. J. Baas; de burgemeester, F. K. Langemeijer. Wij leven in een tijd dat verstandigrekenen een noodzaak is geworden. Wilt u dan even met ons meerekenen? U weet dat benzine op 't ogen blik ruim 3 maal zo duur is als dieselolie. Hoeveel kan u dat besparen? Mercedes heeft voor u een eentonner met die selmotor. Door het nog groter geworden prijs verschil tussen benzine en dieselolie is een be stelwagen met diesel motor nu veel eerder profijtelijk voor u dan vroeger. Maar er is meer. Een dieselmotor gebruikt ongeveer 30% minder brandstof dan een ben zinemotor. Omdat die selolie meer calorieën per liter heeft en de Mercedes dieselmotor door zijn constructie meer rendement uit de brandstof haalt. Om al deze redenen bespaart u bij 20.000 km per jaar alleen al f 1.100,- op uw brandstof. En niet al leen de kilometers tel len - ook de vele uren dat de motor blijft door draaien, als de wagen stilstaat En er is nog meer. Een dieselmotor heeft min der kwetsbare onder delen. En wat kwets baar zou kunnen zijn heeft Mercedes tot in de perfectie uitgekiend. U bespaart niet alleen op brandstof, ook op repa ratiekosten. Een dieselmotor heeft bovendien een langer leven dan een benzine motor. Dat is ook be langrijkbij afschrijving en inruil. De nieuwe Mercedes eentonner is eveneens bijzonder zuinig op uw ladingldoormiddel' 5 afzonderlijk gevee wielophanging) en de rijders voorfront en doo pend dubbelbuiz frame garanderen timale veiligheid). Met de vele keuzejj gelijkheden in uit ring. Met het kom|> Met de afwerking, de laadruimte. En de service. Nu wil ik ook i O stuur mij uw folder O ik zou er wel eens in willen proefrijden firma telefoonts Opsturen naar AGAM B.V,( rijden is dit type ookin benzine- de nieuwe Spaar-Ster van Mercedes, de zuinige 1-tonner met dieselmotor van zeer licht tot superzwaar N.V. L.I.A.M, Vondellaan 45, Leiden.Tel. 01710 - 4 45 45.

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 22