Da's een end, da's goed voorde De verliefde DrumDraaiers, Hun advies: „Draai een Drum voor elkaar." ^£)fntercity] FOTO-KING WAMSTEKER IOOO »W/> da prljskla dichterbij Edet 1600 is tijdelijk 36 ct voordeliger. Als u daarbij bedenkt dat Edet A 1600 altijd zes-tien-hon-derd vel Jj| geeft in plaats van de gebruikelijke F duizend, dan mogen we met recht zeggen: voordelige zacht-/ heid uit Zweden. LEIDEN Breestraat29,tel.20368 DELFT Oude Delft 249, tel.21452 - Markt 19-21, tel. 22852 Aanstelling vindt plaats bij de Rijksuniversiteit Leiden. Salariëring tot het vermelde maximum is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Premie AOW/AWW voor rekening van het Rijk. Vakantietoeslag 6V2% per jaar. Goede studiekostenregeling. Direct opneming in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Audiologisch Centrum van de afdeling Keel-, Neus- en Oorheelkunde: maat schappelijk werker vac. nr. 72.063-RU Het Universitair Medisch Centrum Leiden, samenwerkingsverband van Rijksuniversiteit, Academisch Ziekenhuis en Faculteit der Geneeskunde, centrum van geavanceerde patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek, vraagt voor de hierna volgende afdeling: Taak: het begeleiden van vol wassen slechthorenden en ouders van slechthorende kin deren en het rapporteren over de sociale omstandigheden aan het team van medewerkers van het centrum; het bemiddelen bij problemen die liggen op het terrein van de arbeidsplaatsing, problemen bij de aanschaf van hoorapparatuur etc. Verlangd: diploma Sociale Academie, richting maatschap pelijk werk; liefst ervaring In het werk voor slechthorenden; leeftijd plm. 25 35 jaar. Inl.: drs. A. Spoor, tel. 01710-47222, toestel 2439. Salaris max. 1882 bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Hoofd Afd. Personeelszaken UMC, Academisch Ziekenhuis, Rijnsburgerweg 10, Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer, voorafgegaan door de kenletters: LD universitair medisch centrum - leiden Elke dag komen er meer Drumdraaiers bij. Logisch. Want Drum is een heel bijzondere melange van 17 superieure tabakken. Lang van draad. Pittig van smaak. En toch niet scherp. Drum kan niet uitdrogen, want het wordt zo veel verkocht dat het nooit lang in de winkel ligt. Bovendien houdt het handige blauwe pakje de versheid vast. Kortom: Drum is hele beste half zware shag. En d'r zitten er nog ruim 40 in een pakje ook. 50 perpakje.

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 20