sportieve uren Kortejasjes voor uw kijk eerst eens bij shoepost daar is het aller- nieuwste me gewoon weereen ander mens. meisjes gehuwde dames Een paar maanden geleden begon ik me lus teloos én vervelend te voelen. Niet ziek, hoor, maar alles was me teveel en nérgens had ik meer plezier in. Voor mijn man en kinderen was dat na tuurlijk ook geen pretje. Toen herinnerde ik mij Jat ik als klein meisje Sanatogen gekregen had. „Om aan te sterken." zei mijn moeder toen. Nu heb ik zelf een pak gekocht en ja hoor, Sanatogen is nog net zo goed als vroeger. Ikyoel me iedere dag prettiger en opgewekter. Als u ook „zo maar' vermoeid en prikkelbaar bent, ga dan meteen zo'n kuuryèrpakking Sanatogen bij uw apo theek of drogist halen. U zult bet verschil al heel gauw merken. WITTE SINGEL 14. LEIDEP TELEFOON 43341 Er is sportief nieuws in mantels. Er zijn kortejasjes in eerlijke, simpele lijnen. Safari-jasjes, blazers, korte mantels. In zuiver scheerwol of origineel pigskin. 't Is heerlijk nieuws voor 'n vrouw die graag combineert met 'n broek of plooirok. Voor 'n vrouw die 'n mode zoekt die even sportief is als zij. iZuiver wollen jersey jasje dat het modieuze met het sportieve verenigt: opgestikte zakken met klepsluiting en leuke metalen gespjes. Kleuren o.a. tabak, rose of marine, mt. 38 t/m 46. 1?Q. 2. Kort jasje van zuiver wollen jersey, met klepzakjes en sierstiksels. Kleuren o.a. lichtbeige of marine, mt. 38 t/m 48. QQ CA 3. Sjieke blazer van zuiver wollen jersey in o.a. beige, rood of marine. De zakken zijn opgestikt, mt. 36 t/m 48. Elke donderdag koopavond. HOOG LOON. Wordt vertegenwoordiger. VERDIEN RUIM f 200,— PER WEEK. Beit u fabrieks-, winkel- of kantoorwerk moe? Onze orga- nisaie leidt op tot vertegenwoordiger «verkoper buiten- dientGeen colportage. Geen diploma's nodig. Bij lanstelling direct vast loon plus auto. Vele vakante plaatien. Beroep en woonplaats onverschillig. Tevens moge lij khed tot bijverdienste aangeboden. Schriji brief of briefkaart met uw adres, leeftijd, beroep. Snel antwoc-d. Geheimhouding verzekerd. Briever. aan het bureau van dit blad onder nummer 48957. Gevraagd: Jong bouwkundig tekenaar kalkulator Met enige administratieve ervaring. Sollicitaties aan Bouw- en aannemingsbedrijf Kdlkers Zonen MEERSTRAAT 7 TE HILLEGOM - TEL. 02520—15605 3APUNACKER PAPENBURG 17 J Ook volgens afspraak L 01710- 24760. Shoe post heeft een grote keur In moderne tassen Deze elgante tas kost meat Modieuze molière, heeriijke pasvorm, mooi van lijn en kleur Lekker soepele trotteur Extra voordelige aanbieding in bei blauw en bruin Jongens scheen nieuwe.stijl, goed gemaakt/# on ijzersterk Clochs zijn favoriet. Houten zool met wit leer of bruin suède Kurk de jonge mode '72, 'n schoonheid in wit met goud "Hallo of je een emmer leeg laat lopen. Ik ging even optellen wat een nieuwe ski-uitrusting kostte. Ik denk weel je wat, neem je maten op en leg ze nauwkeurig vast in een rubriekadvertentie van de krant: Ski-uitrusting gevraagd van partikulier. Kostte een paar piek. Maar scheelde me meer dan honderd gulden. Die krant schijnt gespeld te worden. Van alle kanten kwamen de telefoontjes. Ik ben nu bezig een keuze te maken. De krant wtfrdt bedankt." Het dagblad is uw sportiefste 5» I konlaktadres. Suède bootee voor de man van nu. Lekker vlot sportief Meisjes schoentje, 'n Franse creatie, prima kwaliteit 't Is altijd voordeliger bij Haarlemmerstraat 46 - Leiden vanaf 16 Jaar en Indien u Interesse heeft komt u dan eens langs en vraagt naar de heer Neuteboom.

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 16