kamsteeg Jubileum occasions met gratis f300aan accessoires Om iets terug te doen, voor alle telegrammen en bloemstukken. En voor die meneer uit Den Haag die zo aardig typeerde: „Zonder Kamsteeg waren er niet meer dan 14.983.000 kevers verkocht" Want we zijn wel trots. Vijftien miljoen kevers over de gehele wereld en bovendien nog eens 5 miljoen andere Volkswagen-types. Vandaar dit eerlijke feestelijke aanbod. Dit Jubileum-extra op elke gegarandeerde occasion. De nieuwe occasion. Die occasion is trouwens toch al anders. Niet meer de tweedehands auto van vroeger (die nieuwe auto was goud, een occasion nauwelijks doublé). Grote organisaties brengen nu de nieuwe occasion generatie: jonge auto's met bewezen kilometers en solide genoeg voor uitgebreide garanties. Zo ook Kamsteeg. Met onder andere V.W.'s. Prettig uitgangs punt in een veranderde occasion mentaliteit V.W. is een zekere occasion. Vanzelf. Het risico is er af. Het risico van een verbruikte auto oude stijl. Vanzelf, want het is een V.W. en die stamt nu eenmaal uit een organisatie waarin hij door wereldbekende service vertroeteld werd. En voor wat betreft dit jubileumaanbod: Alle gegarandeerde occasions die Kamsteeg U kan bieden doen mee, ook de niet V.W.'s. Eén restrictie... het aanbod is maar twee weken celdia fr- """"Ti - 1 13» #7 Occasloncentram Oegstgeest, Geverstraat30 (01710 - 51940 of 52661) geopend op alle winkeltijden (inclusief koopavond) Waar? De jubileum aanbieding is te bekijken in Kamsteeg's occasioncentrum Oegstgeest, waar keus bestaat uit meerdan 60 nieuwe occasions, (Adres Gevers straat 30 telefoon 01710 - 51940/52661 Oegstgeest). De jubileum aanbieding is overigens ookverkrijgbaal via elke andere Kamsteeg vestiging (Katwijk, Leider dorp, Haarlem, Voorschoten, Lisse en Noordwijker- hout).

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 22