voorjaars eigen huis waar gezelligheid voordelig nieuw... voordeliger danooit donderdag 16 vrijdag 17 zaterdag 18 maart s.3o.euur leerzame dagen... open huis vrij entree. mijnders zijn de modellen. Bijeengebracht van alle grote europese meubelbeurzen. Een Internationale kollektie. Gedegen nederlandse ontwerpen. Maar ook ziet u de nieuwste meubelideeën van ontwerpers bulten onze grenzen. Ja u kunt bij ons terecht! Voor modern én klassiek. Voor echt progressief, maar ook voor het goede vakwerk oude stijl. zijn de prijzen. Alleen mogelijk door grote inkoop) Ontdek bij ons een wereld van woonplezier voor onverwacht lage prijzen. Kom, kijk en profiteer! Bespaar honderden guldens door Juist nu te kopen! Leer staat sterk in de belangstelling. En hoe kan het anders. Leer immers geeft sfeer en maakt uw interieur rijker. Leer wordt mooier na langer gebruik en laat zich bovendien soepel kombineren met allerlei materialen, stoffen en strukturen. Daarom besteden wij tijdens onze voorjaars-show ekstra aandacht aan leer. Speciaal voor deze show is een deskun dige op dit gebied voor u beschikbaarl Hij geeft u graag alle informatie over de mogelijkheden die wij u in leer te bieden hebben. Misschien ook voor „leerzame" dagen?! Kom rustig rondkijken op onze show. Laat u vrijblijvend voorlichten. Drink gezellig een kopje koffie en voel u thuis in de gastvrije sfeer van onze voorjaarsshow. Bedenk dat ook kléine vernieuwingen, met zorg aangebracht, verfrissend werken op uw hele interieur... Nieuwe gordijnen bijvoorbeeld of een leuk tapijtje. Denk eens aan uw keuken en aan uw slaapkamer en ontdek hoe veel u al kunt doen voor een bescheiden bedrag. Vooral nü op onze voordelige voorjaars show! En... voor vast tapijt is er natuurlijk onze tapijtgalerie! Een fantastisch voor jaarsassortiment waaruit het kiezen een feest is...

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 22