DE VAKANTIE PAGINA 20 A Het weekeinde wordt steeds langer en daarom de week- eind-kleding belangrij ker, .en die leuke sportieve kleding, die deze zomer over al op de markt verschijnt, hoeft echt niet beperkt te blijven tot de vrije tijd. Met een leuk safari-pak mag Je best op het werk worden gezien. Vooral bij de heren neemt de vrijetijds-kleding steeds meer toe. Er ztyn altijd nog kantoren en instellin gen <üe een donker pak met stropdas hogelijk waarderen. Vandaar dat de moderne man in het weekeinde er eens helemaal „uit" wil zijn. Safari- en Jeanspakken en het trotterpak met lekker veel zakken zullen zeker veel opgang maken. Op het strand kan de man er even gezellig uitzien als zijn vriendin. Het Bermuda- short heeft afgedaan en daarvoor is in de plaats ge komen het zwembroekje met de korte, rechtafgesneden pijp. Alle modieuze tenden- zen zijn ook tot deze heren sector doorgedragen Navy, western en racingstijl zullen als het aan Tweka ligt onze en de Middellandse Zee stranden bevolken. Bij veel badpakken voor de vrouw is ook een zwembroek voor hem te krijgen het is zelfs mogelijk de hele familie zo aan te kleden dat ze overal herkenbaar is aan de bad kleding. Dat is gemakkelijk met „weglopertjes". Voor de vrouw is het deze zomer erg gemakkelijk. De leuke boeren jurkjes zijn bij zonder geschikt voor de va kantie en wie graag in een broekpak rondloopt is hele maal goed af want zowel voor sportief als netjes kan de dany-stijl dienst doen. In de badserie is de mitel la-halslijn een nieuw facet. De bikini's van royaal pas send tot onthullend klein zijn er in alle modestijlen zoals voor de mannen. C. en A. brengt ook dit seizoen voor de kleuters 'n hartver- overende serie kleertjes om lekker in te stoeien. Voor parmantige matroosjes is er een donkerblauw pak, met echte pantalon met wijduit- lopende pijpen, net als papa en mama. Voor het strand zijn er grappige lilliput-bi- kinis met een klein strook jes-rokje daaroverheen, waarin menige jongedame haar angst voor water op slag zal vergeten. BIJ DE FOTO'S Foto 1 - Uit de Tweka-col- lectie plukten we een voor beeldje van de denim-look. De kwasikdni is uitgevoerd in een Jacquard-dessin prijs f39,75. De bikini in dezelfde stijl komt iets duurder f45,-. Foto 2 Voor hem de lin nen-look. Niet te opvallend en toch heel modieus door de ceintuur van een donke re Madrasruit (f32,50). Ook voor de vrouw bestaat een soortgelijke bikini want de „he and she" mode is nog lang niet over. Foto 3 - Voor de kleuters brengt C en A deze zomer een leuke serie slng-sing- kleertjes, de T-shirts kosten f 4, oplopend naar grote. De badpakjes met en zonder mouwen komen op f 10 - f 11. Voor de Jersey Jump suit met matrozenkraag moet f27,50 - 29,50 betaald worden, Jumpsuit met ge streepte matrozenkraag met f27,50 - f29,50 worden be taald. Foto 4 - Voor marmen die graag opvallen een zwem broekje dat als .racing- team" in de handel komt voor f35,-. Foto 5 - Lekker voor de va kantie, maar ook echt wel om meer te dragen links een wijde katoenen Jas met lange stolleplooi in de rug f 85. Voor hem een demiepak met harmonica-zakken in de „trotterstijl: f110,. Li de dany-serie voor haar een rood-geruiten blazer f 45. Foto 6 - Voor een parman tige Jongedame een leuk pupshort in een combinatie van effen- en Jacquard- f27,50 - f30,50. Foto 7 - Uit de Sturka-col- lectie twee broekpakken links een effen pantalon met geruite blazer, rechte een effen pak dat qua 6tijl aan denim doet denken.

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 20