TEURES „STOOT" EGENSTAND WEG Middelink selecteert al renners WEDSTRIJDEN, 4 CLUBS, 9 MOGELIJKHEDEN en Karstens Parijs-Nice Ia» man, aan leiding in leen oom en raadgever Wijnenblijft bij beschouwers D het veld Koerstips Lugdunum-Unita? MSP1IMUS VOOR OLYMPISCHE SPELEN Koersen Nootdorp H ^AQ 11 MAART 1972 L De overwinning van Ajax op bert, roeamnuohite Arsenal is. evenmin als de overwinning die Feyenoord op het nog altijd ge duchte Benfica boekte, voor de kenners ale een verrassing ge komen. Arsenal, uitgeput door de eigen competitie en bekerwed strijden, was geen partij voor de intelligentere Amsterdammers, terwijl liet speelse Benfioa, dat met enkele invallers moest aan treden, zich wel moest verstrik ken in het gedegen middenveld spel van de Rotterdammers. Door Nico Scheepmaker 2. Noch de overwinning van Ajax op het Arsenal van 1972 dat het Arsenal van 1971 niet meer is, laat staan het Arsenal uit de jaren dertig, noch het gelijke spel dat Feyenoord moest toe staan aan Benfica dat dit sei zoen bezig is iets van de verloren glans te herwinnen, kwam voor de insiders als een verrassing. 3. Dat Ajax van Arsenal zou winnen lag zó voor de hand, dat de kenners zich tevoren alleen afvroegen hoe groot het pak slaag zou uitvallen dat de bril jante Amsterdammers aan hun primitief spelende tegenstanders zouden verkopen. Tegelijkertijd was het duidelijk dat het Feyen oord van nu, in de competitie stroever draaiend dan ooit, wel moest verliezen van een Benfieca dat dankzij zijn grote voorsprong in de Portugese oompetitie in een winning mood verkeert. 4. Het gelijke spel van Ajax tegen Arsenal mag voor velen dan als een verrassing zijn ge komen, wie zoals wij het Engelse spel een beetje kennen waren op voorhand bepaald niet gerust op de uitslag. Het Engelse voetbal i6 Immers altijd op zijn sterkst als het vanuit een verloren gewaan de positie moet terugvechten. Daarom is Feyenoord meer dan Ajax een "Engelse" ploeg: als iedereen denkt dat de Rotter dammers kansloos zijn, zijn ze integendeel op hun best, en daarom kwam hunzege op de Lissabonse ploeg voor ons dan ook geenszins als een verrassing. 5. Dat Feyenoord thuis, in de kuip, gelijk zou spelen tegen Benfica was voor ons, die de krachtsverhoudingen in zowel het Nederlandse als Portugese voetbal zo'n beetje kennen, al lerminst een onaangename sur prise, want het spel van Benfica beweegt zich in stijgende lijn, dat van Feyenoord helaas in dalende lijn. Nog minder waren wij verbaasd dat Arsenal erin slaagde in het Olympisch Sta dion gelijk te spelen togen Ajax, omdat Ajax nu eenmaal zijn enige "Engelse" speler, de fel tackelende Johan Neeskens, moest missen, een gemis dat zelfs een Ajax in topvorm zich niet tegenover een Engelse kam pioen kan veroorloven. 6. Het is zonder vreugde dat wij vaststellen, dat alle optimis me waartegen we altijd zo ge waarschuwd hebben afgelopen woensdag op meer dan afdoen de wijze is afgestraft. Het ge lijke spel van Ajax (thuis nota bene) bewijst weer eens onze stelling dat een Nederlandse koploper nog niet van gelijke kracht is als een Engelse club die op de vierde of vijfde plaats staat, terwijl alleen een Feye noord in topvorm in staat moet worden geacht zich een ploeg als Benfica van het lijf te hou den, die de briljance van een Eusebio paart aan de Engelse geïndoctrineerde strijdwijze van trainer Jimmy Hagan. 7. In Rotterdam overal glun derende gezichten, Amsterdam zit in zak en as. Toch is het ge voelige verlies van Ajax voor de insiders net zo min een onver wachte ontknoping van de woensdagavond geweest als de ruime overwinning van Feye noord. De Amsterdammers heb ben de laatste maanden min of meer kunnén free-wheelen. ter wijl Arsenal zich tweemaal per week kon harden in "straatge vechten" die de juiste opmaat vormden voor een Europacup wedstrijd tegen de bekerhouders. Geen wonder, dat de Amster dammers zich onder de voet lie ten lopen door de Londenaren en hetzelfde geldt voor Benfica. dat ook free-weelend kon domi neren in Portugal, zonder er rekening mee te houden dat Feyenoord een ploeg van haven arbeiders is, die zich pas ge wonnen geeft bij het laatste fluitsignaal. 8. De duidelijke die Ajax van het nog altijd roemruchte Arsenal te slikken kreeg, was voor ons geen al te grote schok, zoals ook het ge lijke spel van. Feyenoord tegen Benfica in de lijn der verwach tingen lag. Wat is namelijk het geval? Ajax is door zijn superi oriteit in de Nederlands ont wrichte competitie met zijn twee topclubs ("the rest is silence", om met Arsenal-supporter Sha kespeare te spreken) zo blasé geraakt, dat het in de veronder stelling verkeerde dat het ook tegen een geharde Engelse club alleen maar hoefde te voetbal len, en niet meer hoefde te strij den. om automatisch winnaar te worden. Een dergelijke hou ding is Feyenoord de laatste maanden wel afgeleerd. Vandaar het gelijke spel van de Rotter dammers tegen het nog altijd gereputeerde Benfica een nor male uitslag mag heten, omdat de Rotterdammers hun gemis aan "brille" compenseerden met hun strijdvaardigheid. 9. Een zwart dag voor het Nederlandse voetbal. Of beter gezegd: een zwarte dag voor de Nederlandse voetbalsupporters, die ons nooit willen geloven als wij zeiden dat de weelde die het Nederlandse voetbal dankzij Feyenoord en Ajax de laatste Jaren beleefde, een te smalle basis was voor een voortgezette suprematie. De bittere neder laag die Ajax tegen Arsenal leed. was even logisch als de ontgoochelende nederlaag van Feyenoord voor een verslagen publiek. Voor topvoetbal is im mers meer nodig dan twee top clubs die een Jaar lang krijger tje met elkaar spelen, en zich door hun binnenlandse uitver korenheid, ook in het interna tionale topvoetbal onverslaan baar wanen. In slaap gewiegd door de successen, is het Ne derlandse voetbal een jaar lang stil blijven staan, terwijl de in ternationale concurrentie, op re vanche belust, zich klaarmaakte voor de beide "wedstrijden van de waarheid" die we dan afge lopen woensdag beleefden. Wij zeggen dit zonder ons op de borst te slaan omdat wij dit al maanden geleden voorspeld heb ben, maar wij willen er toch wel even op wijzen dat het Neder landse topvoetbal er goed aan zou doen af en toe ook zijn oor te luisteren te leggen bij de in siders, die verder kijken dan hun binnenlandse neus lang la. Noot voor redactie: (geachte redactie. Door bij zondere omstandigheden ben ik genoodzaakt mijn kopij in te leveren voordat de uitsla gen van Ajax-Arsenal en Feyenoord-Benjica bekend zijn. Wilt u zo goed zijn een van bijgaande negen combi naties te plaatsen, al naar gelang de resultaten. Ik heb ze genummerd: combinatie 1 als Ajax wint en Feyenoord wint Combinatie 2 als Ajax wint en Feyenoord gelijk speelt. Combinatie 3 als Ajax wint en Feyenoord verliest. Combinatie 4 als Ajax gelijk speelt en Feyenoord wint, enz. enz. Met vriendelijke dank, en sportgroeten.) te, IVERSHOOF De familie Wynen heeft in het i VooraJ de zege van vuitink was i lil -j i 1 beslissend voor de gang van zaken, o lal kampioenschap ereklasse ankerkader 7 I L in 1 Het had er overigens lang naar uit- v "shoof het heft in handen genomen. Na de vierde sezien- dat Bessems zich zonder ■li. J T) w/Mi* o moeite zou kunnen handhaven. Want ™>rijkte de ZZ-jarige Willie Steurens met een voor eenl terwijl Vuitink in het begin tever- nt bijzonder fraai gemiddelde aan het hoofd van feefls faar zjjn normale vorm liep i» i ïii' i te zoeken, kon de Limburger met ;hjst, op de voet gevolgd door „oom en raadgever ïjnen met eveneens vier overwinningen. LTAN De wedstrijd het Westduitse hockey - n eeh Pakistaanse ver- wrdigende ploeg moest 22 minuten voor estaakit. De stand redstrijd, die in Moeltan leeld, was dertien mi- ia rust nog 0—0. Op dat gedeelte van ohouwers het niet eens g^n scheidsrechterlijke be- Het publiek liep het en weigerde daarna rrein weer te verlaten leidsrechter bleef niet over dan de wedstrijd Jen. 'Kt Het tweetal had vrijdagmiddag de Limburger Jean Bessems dank zij de hulp van Hans Vuitink, die na een moeizame partij in dertien beurten van de titelverdediger won, kunnen „loesen". Wijnen had bovendien de medewerking van Flip Beekman ge had om in 21 beurten nog van de Amsterdammer te kunnen winnen. soa wint te dnummer OSCH Het hoofdlium- de eerste dag bij Indoor- In Den Bosch, een interna ls )ringconcours tabel A met barrage op tijd, leverde 'Voor Nelson Pessoa. De ^pse ruiter was met Trou- n van de elf combinaties, Q foutloos parkoers in de opnieuw moest strijden. OA b "tweede ronde" maakten Troubadour geen fout. Zij tendien één seconde sneller 'estduitser Ligges met Gul- is (parkoers 475 me- (lfiindernissen-14 sprongen tot male hoogte van 1 meter 81 seconden, bij de bar- (411 Ud ingekort tot 7 hinder- 1) sprongen tot een hoogte iter 60)na barrage na) met Troubadour 0 fou- leconden, 2. Ligges (Wdl) Isa 3—39,4, 3. Edgar (G. iverest d g 0—47,4., 4. Kun met Palermo 435,4 (Wdl)met Perser lwin Sohockemöhle (Wdl.) the Robber 4—37,3., kri) met Evan Jones >arrage12 ex met Kairouan d>te, internationale nummer concours was daardoor in ivoudige Duitse overwin - ödigd. Paul Schockemöhle y werd winnaar (049,9381 Alwin tweede met Golden -50,1) en Kun met Agent 'P de derde plaats: 051,7. j ag was verder: 4. Lamour Voltaire 0—52,7., 5. Heins kt Salvador 054,2; (Ned) met Sky High 0 •p di art HILVERSUM, 12 MAART - 1.30 uur Dolce Vitaprijs: Jane Mac, Kees Dunst, Indy Gail, Kitty G - Cock- talprijs, 1ste ad.: Iivo D, Jan Pom ver - Demi Winterfinale I: Grena dier, Hélène Hanover, Fils du Coq d'Or, Caesar Julia H - Demi Win terfinale II: Flamingo Six, Quarte- ron n, For Ever, Christiaan de Wet Amateur Winterkampioenschap, finale: Jacky Spencer, Idas, Isna- bhan, Farah Belwin - Lught House - prijs: Habanera, Jacco Buitenzorg, Inyala, Harrovo - Garden Party- prijs: Insider Kid, Iron Buitenzorg, Ino Victoria, Jaslo - Cocktailpiijs, 2de afd.: Jungfrau W, Judge Oli vier, Illrstre, Imperatrice - Volhar- dingprijsHendrik BS, Holgaplqto Gerda-, Friscoline Mac, Filter. goed spel in series van 69 en 114 een behoorlijke voorsprong nemen: 217-47 in zeven beurten. Het keerpunt in de partij kwam in de negende beurt toen Bessems een piqué niet serieus genoeg beoordeelde en de ballen in een trosje bijeen liet liggen. Vuitink, die inmiddels al een serie van 135 had gemaakt, scoorde uit deze posi tie een reeks van 76, bleef altijd nog 100 punten achter maar had wel zijn zelfvertrouwen terug. Hij was weer bereid om te knokken, liet in de resterende vier beurten geen behoor lijke stoot achter en won via series van 106 en 33 273-300. Willie S'teures voor wie de mentale druk wellicht erg groot, wordt, zocht in het begin van zijn ontmoeting met Rijvers naar het juiste gevoel. DERDE RONDE Rijvers 144 7 66 20,57 Steures 300 7 127 42,85 Van Leur 300 17 69 17,64 Van Nijnatten 264 17 78 15,52 Beekman 270 21 43 12,85 Wijnen 300 21 79 14,28 Bessems 273 13 114 21,00 Vuitink 300 13 106 23.07 VIERDE RONDE Van Leur 133 19 44 9.63 Rijvers 300 19 98 15.78 Van Nijnatten 236 9 75 26.22 Steures 300 9 94 33.33 Beekman 245 11 79 22.27 Bessems 300 11 180 27.27 Vuitink 244 10 87 24.40 Wijnen 300 10 87 30.00 Zondag a.s. 2.30 uur n.m. Terrein Haarlemmervaart. 1. Steures 8 pnt., 127 h.sv 31.57 algem. gem.; 2. Wijnen 8, 170, 24.00, 3. Bessems 6, 180, 28.60 4. Van Leur 4, 113, 18.34; 5. Vuitink 2, 106, 22.14; 6. Beekman 2, 79, 18.66; 7. Rijvers 2, 98, 14.86; 8. Van Nijnatten 0, 78, 17.35. Het kwam bijtijds. Met series van 101 in de zesde beurt en een slotreeks van 127 liet hij de Zuidhollander in zeven beurten ver achter: 144-300. Héél wat moeilijker streed Tini Wij nen, die meer dan Beekman in het begin van de partij een reeks onbe grijpelijke missiers produceerde Daardoor kwam Beekman, die don derdag in de openingsronde Vuitink al had verrast, opnieuw in kansrijke positie: 219-79 in dertien beurten. De Amsterdammer werd echter bij de gedachte ook Wijnen aan zijn zege kar te kunnen binden zo nerveus dat hij acht beurten later pas tot een totaal van 270 was gevorderd. En toen ging Wijnen met een serie van 79, die debrille was van het echte kaderspel miste maar oer-degelük van opbouw was, uit: 270-300. Kanshebber bleef, toen óók Lam bert van Leur via een zege in zeven tien beunten (300-264) tegen de bij voortduring falende Van Nijnatten. Maar 's avonds moest Van Leur al af haken: hij verloor in 'n slechte partij in 19 beurten van Rijvers en kon zijn kampioensillusies meteen wel vergeten. Steures handhaafde zich namelijk in de slotfase van de ont moeting tegen Van Nijnatten, die voor het eerst behoorlijk kaderspel liet zien. Na zes beurten leidde de Brabander nog 192-166, maar daar na herstelde Steures het natuurlijke evenwicht met series van 64, 24 en 46 236-300 in negen beurten. Geen wijzigingen De laatste partijen brachten gister avond geen wijziging in de situatie. Tini Wijnen won het prestige-duel tegen Hans Vuitink (244-300 in tien beurten)En Jean Bessems bleef door een zege op Flip Beekman in de running. De Limburger moest om tot winst te komen diep in zijn ar senaal tasten omdat Beekman met series van 79 en 77 ver was wegge lopen. 220-108. Met een prachtige reeks van 180, de hoogste van het toernooi, bleef Bessems toch in het Willie Steures zeer sterk debuut ADVERTENTIE ^Ondag 2.30 uur VIERZON Net als vorig jaar heeft Eric Leiman de eerste etappe ParijsNice gewonnen. De juryle den besloten hem vandaag de lei derstrui te laten vertrekken. Na de eerste etappe voeren drie rijders het algemeen klassement aan; Eric Le- man, Eddy Merckx en Gerben Kars tens. Ieder van het drietal heeft vijf seconden bonificatie gekregen. Merckx als winnaar van het voor spel op donderdag, Leman als sprint winnaar in Vierzon en Karstens dank zij een tweede en een derde plaats. Aangezien de tijden, gemaakt in het bergklimmetje op de Cote de Dourdan niet voor het klassement meetellen alleen de bonificaties waren van belang besloten de wedstrijdcommissarissen winnaar Le man vandaag in de leiderstrui te la ten vertrekken. Onder een vriendelijke zon en met een gunstige rugwind lag het tempo hoog tijdens het eerste dagtraject van de rit naar de zon. Desondanks kwam er al na 48 kilometer een grote aanval van de favorieten. Het peloton brak en een man of dertig, bij wie Merckx, Ocana, Poulidor, Janssen (later getroffen door een lekke band) Leman en Wolfshohl za ten aan de goede kant van de breuk. Slechts twee groepjes slaagden er nog in hun achterstand goed te ma- sprintten voor de eerste rttzege. Het restant van het veld liep een ach terstand van ongeveer twaalf minu ten op. In het laatste gedeelte van de rit mislukten aanvallen van de Fran sen Moliners, Cadlou, Besnard (twee keer) en Perin. In de Slotkilo- meter probeerde Merckx zijn posi tie, met behulp van Pintens, te ver stevigen. Maar het veld stond de Belgische wereldkampioen geen toe. Het klassement na de eerste etap pe is: 1. Leman 3 uur 57 min. en 10 sec. 2. Karstens, 3. Mercxx, op 2 sec. 4. Poulidor (Fra.), op 4 sec. 5. van Rijokeghem en Hezard (Fra.), op 5 sec. 7. Wolfshohl, 8. Mourioux, 9. Cadlou, 10. De Geest en vervolgens nog zestig renners in dezelfde tijd als Wolfshohl. Voor 38 anderen staat een tijd genoteerd van 4.09.08. De uitslag van de eerste etappe ken, waardoor zeventig renners tweéde overwinning in twee dagen 11. Leman (Bel.), 184 kilometer van Een "dubbele" huldiging voor Eric Leman: als ritwinnaar èn leider in het algemeen klasse ment. Dourdan naar Vierzon in 3 uur 57 minuten en 15 seconden (gemiddel de snelheid 46.533 km/u., 2. Kar stens (Ned 3. Van Rijckeghem (Bel.), 4. Merckx (BelJ 5. Wolfshohl (Wdl.), 6. Mourioux (Fra.) 7. Ca- diou (Fra.), 8. De Geest (Bel.), 9. Genet (Fra.), allen in dezelfde tijd als Leman. ROTTERDAM Het amateur seizoen waarvoor vandaag Neer- lands topcoureurs tijdens de Ster van Zwolle de toeclips vastsnoe ren, wordt hij geeft dat zonder dralen toe ook voor KNWU- coach Joop Middelink erg belang rijk. Met in zijn achterhoofd de Olympische Spelen van München bezocht de vlezige Amsterdammer - inmiddels zoveel mogelijk voor stellingen van de vaderlandse extra-sportieve merken. Boven dien selecteerde hij op grond van prestaties, geleverd in het afgelo pen wielerseizoen, een dertigtal renners die voor het grote werk in aanmerking lijken te komen. Middelink: „We hebben daarbij één ding goed afgesproken. Die namen zullen niet worden vrij gegeven. Je zou het dan ook kunnen beschou wen als een voorlopige planning. Het nadeel van een te vroege publi catie zou zijn, dat de uitverkoren renners geen faire kans krijgen om dat iedere niet geselecteerde coureur op him wiel zou gaan zitten rijden. Bovendien stelt het nog erg weinig voor. Zouden er andere renners zijn, die zich overigens tijdens de koers dienen aan te melden, dan komen die alsnog in aanmerking. Vóór 24 juni heb ik met de KNWÜ afgesproken komt er géén officiële selectie". Renners die de KNWU-coach opvie len, bjj bevestigt dat aarzelend,, zijn in ieder geval vier Zeeuwen. Want op het land waar het leven goed is, komen de talenten op fra giele wieltjes, dat. bleek vorig jaar, zo maar uit de hemel vallen. Mid delink: „Toine van de Bunier, Wim de Waal. Cees Priem en Cees Bal vielen me al Jaren geleden op. Ze hebben dan ook van mij een sche ma ontvangen. Begrijp goed, dat heeft niets met opdrachten te ma ken. Ik adviseer slechts. En dan blijft er voor de renner ruimte ge noeg om te improviseren, om toch die koers te rijden die hij graag rijdt. Ardennen Tegen Cees Priem, de renner die zoals vorig jaar tijdens de Ronde van Oostenrijk bleek, géén geboren klimmer is, heb ik gezegd: rijdt af en toe eens een weekend in de Ar dennen. Kijk, klimmen kan je niet leren. Maar Je kunt Je wel dermate prepareren dat Je Je tijdens de koers handhaaft, dat je niet naar huis wordt gereden. Daarvan zal hij straks als hij besluit prof te worden de vruchten plukken". Trouwens niet alleen „Priemke", zoals Piet Liebregts zijn pupil ko zend pleegt te noemen plukte vorig seizoen vaak bloemen. Priem mocht zich dan elfmaal laten zoenen (waarvan Olympia's Toer, de Ronde van de Achterhoek en drie etappes in de Ronde van Oostenrijk), Toine van de Bunder bracht zestien bloe mentuilen thuis. Na Fedor den Her tog en Jo van Pol bleek de coureur uit IJzendijke zelf de meest succes volle Nederlandse amateur-renner. Opvallende verrichtingen: de Om loop van de Krimpenerwaard, tweede etappe van de Ronde van Belgisch Limburg en het nationaal kampioenschap voor merkenteams in Elsloo, waar Ketting weliswaar als ploeg het hoogst greep, maar Van de Bunder als eerste aankwam. Bekendste Cees Priem, de genadeloze tempo- beul die omdat hij tijdens de et.vp- Joop Middelink "voorlopige planning" pe Arnhem-Nijverdal in de goede waaier zat Olympia's Tour door Ne derland won, is de bekendste van de nieuwe Zeeuwse lichting waar van intimi zoveel schokkends ver wachten. Cees Bal, tijdens de Toe komst Zesdaagse van Antwerpen die hij met Janus van Tol won, alom als een tweede René Pijnen is gekwalificeerd, is de renner met klimtalent. Een flyer, een rouleur ook. Toine van de Bunder is de zwoeger, de man die met vrijwel elke ontsnapping meegaat. En de Waal kén, wanneer hij goed uit zijn doppen kijkt beide zijn. En een zwoeger én een rouleur dus. Wat hem in de ogen van de concurren tie weieens tot een linkebal maakt. Joop Middelink heeft de vier rood omlijnd in zijn boekje staan. Wieier- intimi verwachten de definitieve doorbraak van de Zeeuwse garde. Zegt Joop Middelink: „Ik heb met hun ploegleiders gesproken. Ik heb ze om medewerking gevraagd. Mis schien lukt het met die mannen" Morgen overigens nog niet. Want Cees Priem zal evenals vorig Jaar pas in de Omloop van de Baronie aanzetten. En ook Trico Noble-ren ners Bal, De Waal en Van de Bun der maken morgen geen Ster-reis. NOOTDORP De uitslagen van de gisteravond ln Nootdorp gehouden draverijen zyn: Aadorp-pr'ljs, eerste afd.: 1. Jolieta (J. de Wit) (1.32.9), 2. Ju Ju II, 3. Karabijn. Toto w. 15.40, pl. 2.60. 1.80. 1.90, kopp. 81.60, trio 1117.40. Aadorp-prijs, tweede afd.: 1. Jack Buitenzorg (J. van Dooyeweerd) (1.36.4), 2. Jump Hagheweyde, 3. Jaco bs II. Toto w. 2.70, pl. 1.70, 2.20, 3.20, kopp. 6.20, trio 257.40. Aalten-prljs1. Jimmy Boy (J. van Dooyeweerd) (1.31.7), 2. Ida Belwin. 3. Jacob Areta. Toto w. 2.80, pl. 2.40. 1.70, 1.50, kopp. 8.10, trio 103.10. Abbekerk-prijs: 1. Pils du Coq d'Or (R. v. d. Lubbe) (1.26.9), 2. Frlso AB. 3. Dumas. Toto w. 3.70, pl. 2.00, 1.60. 330, kopp. 6.10, trio 142.50. Abcoude-prijs: 1. Hermlen (1.26.7), 2. Hartin Gerda, 3. Jobny van Zorka. Toto w. 3.40, pl. 1.70. 2.20, 1.90. kopp. 5.30. trio 175.50. Achthovenprljs1. Freule (L. Schoon hoven Jr) (1-27.5), 2. Guit, 3. Empe- reur CH. Toto w. 2.50, pl. 1.30, 1.60, kopp. 5.60. Aalsmeerprijs: 1. ïngomar (P. Zandt) (1.32.8), 2. Iris du Coq d'Or, 3. Johnny Again. Toto w. 5.70, pl. 1.70. 3.20, 1.60, kopp 32.00, trio 564.60. Aaadorpprijs, derde afd.: 1. Krone Buitenzorg (P. Koppejan) (1.34.5), 2. Jachthoorn B. 3. Jane Areta. Toto w. 1.70. pl. 1.20, 1.50, 1.70. kopp. 7.40, trio 65.40. Adorpprljs: 1. El Cld d'Aster (H. Pools (1.29.3), 2. Fiasco Akerendam, 3. Glittering Jewel. Toto w. 4.80, pl. 1.90. 2.20. 1.90. kopp. 9.10, trio 72.60. Abbenesprijs1. Ike Buitenzorg (P. Koppejan) (1.30.4), 2. Hanover D. 3. Grappenmaker. Toto w. 2.50, pl. 1.10, 1.10. kopp. 3.40. Totale omzet f 180.197.

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 13