Wantrouwen na doorbraak van Raymond de Vries in Leiden Samenwerken in agrarisch kleinbedrijf f' STENO-TYPISTE ENGELS Verend houtin Groenoordhal. Hans de Vries held van Muziekconcours P J. ONDERWATER CO. EXPORT B.V. Sioux op oorlogspa KATWIJK HEEFT SJALOOMSCHOOIÜ DRUKWERK LUGDUNUM Van zaad tot zaad5 ZATERDAG 11 MAART 1| 55 (Van onze speciale verslaggever) EMMEN De hoogspringexplosie op de nationale atle- tiekkampioenschappen in de Leidse Groenoordhal heeft naast enthousiasme ook wantrouwende reacties losge weekt. De volslagen onbekende disc-jockey Raymond de Vries overtrof zichzelf en al zijn tegenstanders door 2.05 meter hoog te springen. De 18-jarige Harderwijker was de nacht voor de titelstijd beroepshalve om half vijf in bed gestapt en meldde, dat hij sinds tien maanden niet meer had getramd. Even opvallend acteerde de 17-jarige Sperwer-atlete Ria Ahlers. Nog nooit was zij op indoorpistes hoger gestegen dan 1.65 meter. Door een naderend HBS-B-examen waren haar vierwckelijkse trainingen in getal tot de helft gereduceerd. Juist deze langbenige outsider verbeterde het Nederlandse indoorrecord, ver overde de titel bij de Juniores en werd de eerste hoogspringster, die reëel uitzicht lijkt te hebben op de 1.80 metergrens, die zij tot op twee centimeter benaderde. Het wantrouwen leek gerechtvaar digd. Het verende hout van de Groenoordhal zou de afzet van de hoogspringers aanzienlijk hebben vergemakkelijkt. De KNAU-baan had al eerder bewezen zich voor springnummers uitstekend te lenen. Ria Ahlers zelf zei kort na afloop van de ceremonie protocolaire het volgende„Ik heb, denk ik, wel veel geluk eghad. Een andere verklaring kan ik moeilijk geven. Misschien was ik nu minder zenuwachtig dan anders. Op het ogenblik is het eindexamen het belangrijkste voor me. Daarom ben ik bij het hoog springen misschien wat rustiger." Vragen Of Ria Ahlers een geflatteerde prestatie heeft geleverd, is noch- thans de vraag. De gevestigde krachten sprongen weinig hoger dan zij gewoonlijk doen. Slechts tienkamper Ed de Noorlander kon verheugd een persoonlijk indoorre cord optekenen. Bij zijn sprong over 2.05 meter werd de lat echter zeer duidelijk getoucheerd. Anne- mieke Bouma en Mieke van Doorn kwamen beiden twee centimeter ho ger dan ooit. In het licht van hun beste buitenprestaties zijn dat geen schokkende verrichtingen. Alleen al het unieke feit. dat Ria Ahlers de twee favorieten duidelijk versloeg, bewees de kwaliteit van haar „Fos- burry Flop". De doorbraak op nationaal niveau was voor Ria Ahlers de „normale" consequentie van haar stijgende prestatiecurve. In 1970 werd de at lete uit Emmen B-kampioene bij de jeugd. Zü bedwong toen met moeite de 1.50 meter. Een jaar later sprong zij al twintig centimeter hoger. In j De "doorbraak" van Ray- 1971 veroverde zij bovendien de i rnond de Vries: in de Leidse vijfkamptitel bij de juniores met Groenoordhal bedwingt de volsla- een puntentotaal van 4419 punten. 9en onbekende Harderwijker de Haar clubgenote Hilly de Gemkema versloeg de oudere all round-atletes bij ontstentenis van Miep van Beek en Mieke Sterk. De acht jaar oudere Hilly verzamelde toen slechts 58 punten meer. Zij zal door zwangerschap het komende seizoen niet kunnen fungeren als trainingspartner van Ria Ahlers. Nuttig Alpha Computer ALPHEN In het Jaarverslag van de Ned. Middenstandsbank wor den over het algemeen bevredigende bedrijfsuitkomsten gemeld. De be drijfsomvang nam toe waardoor de gecombineerde balans de grens van zevenmiljard passeerde, een ruime verdubbeling in vier Jaar. De Joint venture (samen met NV ICU) Alpha Computer Diensten NV ditie, die begonnen is met Dini Ho- werd in het verslagjaar belangrijk bers (viermaal kampioene in de uitgebreid door de overneming van vijftiger jaren), lijkt Naber voorals- De prestaties, die Ria Ahlers in Leiden leverde en waartoe ook nog een verspringzege (5.55 meter) bij de jeugd gerekend moet worden, hebben zuid-oost Drente nauwelijks beroerd. De atletiek is daar geen bloeiende zaak, ook al doet Grietus Naber, leraar l.o. in Emmen en in die kwaliteit „ontdekker" van Ria Ahlers, fervente pogingen zijn ta- lentenkweek tot bloei te brengen. Maar verder dan een vijfkamptra- de hoogte van 2.05 m. politie-officiere worden. Dat lijkt me gewoon een hartstikke leuk be roep." Niet in Papendal Het belangrijkste sportieve probleem voor Ria Ahlers is de onmogelijk- j heid om aan centrale trainingen op het sportcentrum Papendal deel te I vergeven had. Het hoogste werd 51 !4 j nemen. De afstand is te groot, een I P-- verworven door Hans de Vries, treinreis duurt niet minder dan drie Periling 2e klas, met het langzame uur. Maar ook al zou er perspectief deel van Beethovens Mondscheinso- op centrale trainingen zijn, dan nog rate- Een betrekkelijk gemakkelijke overwinning. Nu denken we aan een jongen van de 4e klas, die liefst drie jaar achtereen de eerste prijs in de TER AAR Voor de jongeren kring De Meerlanden heeft ir. Hoef- mans uit Haarlem vrijdagavond een verhandeling gegeven over de toe komst van eenmansbedrijven in de agrarische sector. Omdat de kosten meer stijgen dan de opbrensten in de bedrijven moet men zoeken naar een vorm van samenwerking om een beter inkomen te krijgen. De stijging van de arbeidsproduktiviteit in de agrarische sector bleek de laat ste jaren zelfs beter te zijn dan in de industrie; desondanks moeten vormen van samenwerking worden gezocht, omdat per bedrijf naast het inkomen van de ondernemer min stens vier duizend gulden per jaar moet worden gereserveerd om de ont wikkeling te kunnen bijhouden, an ders is er geen toekomstmogelijkheid voor zo'n bedrijf. Samenwerking van twee eenmans bedrijven bij het gebruik van werk tuigen en materialen is te verkiezen boven het bemannen van een be drijf met twee man, omdat verschil van inzichten dan vaak een belem mering is. Het personeel in de agrarische bedrijven is vrijwel geheel vervangen door machanisatie. Werk tuigencombinatie is daarom een goe de vorm van samenwerking. In veel gevallen is het oprichten van een bedrijfsverzorgingsdienst de beste oplossing. Men neemt dan ge zamenlijk een* man pensoneel aan, die bij de deelnemers kan invallen bij ziekte, vakantie of bij bijzondere drukte. Dan kan het eenmansbedrijf blijven bestaan en gedreven worden naar eigen inzichten, zodat geen moeilijkheden ontstaan tussen de ondernemers. In het „Chr. Lyceum Dr. W. A. Visser X Hooft" werd weer het jaar lijkse „Klassieke Muziek Concours" uitgestreden voor een zeshoofddge jury, die per deelnemer 60 purJten te de computercentra van de Neder landse Accountants Maatschappij Hiermede is Alpha Computer Diensten geworden tot een van de grootste computerservicebureaus voor het Nederlandse bedrijfsleven. In de loop van 1972 zal worden be gonnen met verkoop van vakantie reizen in de vorm van aanbieding van de reispakketten van enkele touroperators. De NMB constateert dat duidelijk de tendens valt waar te nemen dat verkoop van vakantierei zen gaat behoren tot het diensten pakket dat de banken voor de par ticuliere cliënt beschikbaar hebben. nog niet te komen. De ex-polsstok hoogspringer is echter al zeer tevre den over „het bezit" van een talent als Ria Ahlers. Hoewel zij zelf een toekomst in de sport nog niet dui delijk ziet zitten. „Ik vind de sport nu een nuttige manier om me op af te reageren. Ik geloof dat het mijn studiepresta ties wel positief beïnvloedt. De sport moet zij rekening houden met het kennelijk noodzakelijke verschijnsel, dat Nederlandse hoogspringsters zeer vroeg hun top bereiken. Of an ders gezegd: een gehoopte ontwik keling stagneert maar al te vaak, de stap naar het internationale at leten-walhalla wordt bijna nooit ge zet. Wat Ria Ahlers betreft zou dat be treurenswaardig zijn. Zij heeft haar lange, sterke gestalte (1.84 meter) nee en bezit een paar prachtige springbenen. Zij combineert een op merkelijk bewegingsgevoel met een redelijke snelheid. Het gebrek aan techniektraining lijkt geen onover komelijk probleem. In één jaar is zij al haar vroegere concurrentjes op de vijfkamp voorbijgestreefd. Grietus Naber zegt daarover: „Het kan de spanningen van school voor ligt niet in haar aard één of twee een gedeelte opheffen. Maar ik voel 1 nummers te doen. Zij is een echt acht sleepte en nu met 46 pnt. één punt onder de 3de prijs kwam te zitten. Dit iis Wim Hagen, die kort geleden een goed verlopen compleet orgelrecital in de Stadsgehoorzaal ten beste gaf!^ We moeten dus wel wij zen op de betrekkelijkheid van uit slagen van een schoolconcours, dat onvoldoende specifiek te werk kan gaan. Wim Hagen deed het nu op de piano en hem stond beroepsvertol king van een Allegro uit Mozarts So nate in C (Köchel 547 a) voor de geest, bereikte dat op fragmentari sche wijze, joeg het tempo :cms op, linker en rechter hand dekten el kaar weieens niet meer en zo kon hij geen beeld in totale gaafheid pre senteren. Hans de Vries wist de con tinu glijdende kabbeling van zijn 268 rustige triolen „delicatissamamente" vol te houden, zoals Beethoven me nog helemaal geen topsportster type voor de vijfkamp. ze is op Nu'teSdffhij'h^om'de held Als Ik van school af kom is mijn I haar best als ze van het ene naar beleefde hij het om de held toekomst het belangrijkste. Ik wil het andere nummer moet rennen." I LAMPE MODEHUIS N.V. BREESTRAAT 161 - LEIDEN vraagt voor spoedige indiensttreding actieve verkoopsters hulp-verkoopsters aankomend modinette indien u belangstelling hebt voor één van deze functies kunt u telefonisch een afspraak maken met de bedrijfs leidster, me], M. M. van der Goes, tel. 26727. U kunt ook meteen langskomen. Restaurant „ALLEMANSGEEST" HOFWEG 55 - VOORSCHOTEN - TEL. 01717—2554 vraagt voor spoedige indiensttreding voor hele dagen een Mnl. of Vrl. odmin. medewerker leeftijd tot 35 jaar. bekend zijnde met boekhouding en loonadmini stratie. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk te zenden aan de direcie tvan bovenstaand restaurant. TRAP BEKLEDEN L. at uw trap vakkundig stot teren met nylon, vilt ot tapy- flex geheel compleet incl materialen, legloon en b.t.w voor f 150,—. Tel. 070 -603167. b.g.g. 603529 Op dinsdag, 2 mei 1972 te 10 uur zal ter plaatse van het te onteigenen door deskundigen onderzoek worden gedaan ter opneming van de te veroor zaken schade tengevolge van de onteigening van het per ceel kadastraal bekend ge meente Leiden, Sectie C no. 1149 groot la 24 ca als werk plaats, staande ten name van Paulus Jacobus de Nobel Jr., Hendrik de Nobel en Boude- wijn Cornells de Nobel, allen wonende te Leiden, als eige naren. De Officier van Justitie, te 's-Gravenhage, A. W. Rosingh. luba nv nieuwe rijn 35, 01710—40341 lid abu Voor direct gevraagd: eventueel part-time. Wij kunnen deze medewerkster pret tig werk bieden op ons bloembollen export kantoor. Voor een goede kracht bieden wij een uitstekende salariëring en secun daire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties te richten aan de direktie van Heereweg 421 Lisse. Postbus 112 Telefoon 02522—13250 Op vrijdag, 28 april 1972 te 10 ter het te onteigenen door deskundi gen onderzoek worden gedaan ter opneming van de te ver oorzaken schade tengevolge van ae onteigening van het perceel kadastraal bekend ge meente Leiden. Sectie C no. 1766 groot 2 a 22 ca als huis. gebouw en erf, staande ten name van de afdeling Leiden en Omstreken van den Ne- derlandschen Protestanten bond te Leiden, gevestigd te Leiden, als De Officier van Justitie, te 's-Gravenhage, A. W. Rosingh. Op dinsdag, 2 mei 1972 te 10 uur zal ter plaatse van het te onteigenen door deskundigen onderzoek worden gedaan ter opneming van de te veroor zaken schade tengevolge van de onteigening van het per ceel kadastraal bekend ge meente Leiden, Sectie C no. 555 groot 71 ca. als huis, erf, staande ten name van C. M. Vlasveld te Stompwijk, ge meente Leidschendam, als eigenaar. De Officier van Justitie, te 's-Gravenhage, A. W. Rosingh. Op dinsdag, 2 mei 1972 te 10 uur zal ter plaatse van het te onteigenen door des kundigen onderzoek worden gedaan ter opneming van de te veroorzaken schade tenge volge van de onteigening van het perceel kadastraal bekend gemeente Leiden, Sectie C no. 2010, groot 71 ca. als huis, erf, schuur, staande ten name van de handelsvennootschap on der firma „Gebroeders De Nobel", gevestigd en kantoor- houdende te Leiden, als eige- De Officier van Justitie, te 's-Gravenhage, A. W. Rosingh. Tweede prijswinnaar (49 punten) werd Paul Leenfaouts met „Trois Pièces" op sopraanblokfluit van A. Thaté. Dat ging bijzonder vlot en een lichte verslapping in Pièce 3 deel het muzikaal aspect toch geen af breuk. De 3e prys bezorgde de moei lijkheid, dat de jury er drie kandi daten voor uit de cijfers haaide: 47 p. Het bestuur besloot nu ci'to voor twee extra bekers te zorgen en zo zullen daar Nettie Blankenstein (pia no, Roemeense dansen van Bartok), de gebroeders Tim en Chi'S'l de Zeeuw viool-pianoduo, Sonatine van Telemann) en het piano-vioolduo Anita Iterson en Machteld de Ja ger (concert van Fr. Seitz) mee ver eerd worden. In genoemd concert heeft de gevoeligheid voor reliëfteke ning zeker meegesproken. Met een half puntje onder 47 kwam de pia nist Hendrikjan Lindhout te liggen met zijn twee Contradansen van Beet/hoven, technisch niet „af", maar door zijn feeling voor klank heeft hij er muziek van gemaakt. Bij elkaar hadden 17 partners (soli of kleine groepering) ingeschreven. We denken, dat concourssplitsing in bijv. drie afdelingen, naar oplei dingsduur, overweging verdient. Nu kan een leerling met een foutloze Traumerei van Schumann victorie kraaien over een ander, die een hoek- deel van Beethoven's Appassionata er in alle fatsoen uitkrijgt, maar zeg ge bijv. tweemaal een geheugenstoor nis moet goedmaken. In de jury hadden zitting: mej. El- ziniga, Marjolein Hennes, Mevr. Rid- dierhof en de heren Hans van Kapel, Hans van Nieuwkoop en Kees Ver hoef. KEES VERHOEF 'Marktberichten Wijk vereniging in Koestal KATWIJK AAN DEN RIJN - Ook in de wijk Koestal lopen de bewoners rond met de gedachte te komen tot het oprichten van een wijkvereni- ging, zoals reeds bestaan in Clein Duyn en Hoornes. Belangstellenden zijn welkom op een vergadering op woensdag 14 maart 's avonds om kwart over zes in het clubhuis „De Springplank" aan de Louise de Colignylaan. Voorzitter Elsgeest kon na de pi ze een interessante discussie lei van de Jonge agrariërs. WASHINGTON (DPA en RTR) Met de kreet „de brand ei heeft een groep van 400 woede! Indianen in de nacht van dond dag op vrydag het Custer-mu» en een souvenirswinkel in Wo dend Knee in de Amerikai staat Zuid-Da kota bestormd. De woede van de merendeels je dige Indianen, die afkomstig I ren uit het nalburige Sioux-rei vaat, was opgewekt door de d van een van hun stamleden - 51-jarige „Gele Donder" volgens hen vorige maand vijf dronken blanken na folte gen werd vermoord. „Gele Donder" werd op 12 febn door vier blanke mannen en vrouw in een gebouw van Amerikaanse legioen in de Gordon gedwongen nagenoeg ni een Indiaanse dans uit te voe Acht dagen later werd zijn Hjl een auto gevonden.. Drie van blanken werden wegens mooi staat van beschuldiging geste! twee wegens vrijheidsberoving. In het reservaat der Sioux dt al spoedig geruchten de ronde „Gele Donder" was gefolterd verminkt. Een lijkschouwing bn aan het licht dat de Indiaan een longontsteking had geledei 1 aan een hersenbloeding was o leden. De Sioux bleven volho-, dat „Gele Donder" door de b '8 ken was vermoord. De adva >r van zyn familie zei echter t* den te zijn met de resultaten de lijkschouwing. Bij de aanval op het museum l het winkeltje is voor een be van ongeveer 50.000 dollar goederen gestolen. Het hoofd de politie in het reservaat p, klaarde gisteren geen nie woede-uitbarstingen van de 8: te verwachten. KATWIJK Burgemeester A. i Van de gelegenheid de fraaie s< G. Vermeulen heeft in Katwijks klas voor klas te bekijken werd nieuwste wijk „Cleyn Duin" de Sja- de genodigden een dankbaar get£i loomschool geopend. De bouw kon HANDELSDRUKWERK FAMiLIEORUKWEflK PiratOOiEKEN 0IS3WATIES HANDELSDRUKKERIJ, KATWIJK AAN DEN RIJN. 10 maart Groenteveiling. Waspeen AI 550680. All 270—630, BI 670—940, Cl 440— 590, CII 170—490, prei I 54. II 26. wit. lof I 82, II 3156. Aanvoer waspeen 230.000 kg. AALSMEER. 9 maart, stuk: William Sim 28—36, 30—35, White Sim 30—36, 18—25, Dusty Sim 22—30. 30—39, Arthur Sim 15—21 Sim 17—22, Keefer Sim 17—22, Orchid. Beauty 2036, Pr. Ann 2023, Har vest Moon 2029, Tangerine 2837, Rozen gr.bl.: Baccara 110140, Bridal Pink 5068. Carina 6067, Carla 60 75, Coral Prinses 3548. Dr. Ver- hage 90120, Geh, Dulsberg 110125, Ester Ofarlm 6080, Furore 80115, Nordia 4058, Peer Gynt 5090. Pink Sensation 4068. Roselandla 6080, Sonla 110140, Sonora 4062, Super Star 65100, Tawny Gold 4048. White Weekend 6070. Rozen kl.bl.: Breglna 7086, Brunette 3037, Carol 4052, Coronet 4059, Evergold 40 53, Faberge 2027, Golden Garnette 3048, Jack Frost 4055, Marimba 30 48, Miss Ellen 4062, Motrea 6073, Annabelle 4060, Jr. Miss 2035, Be linda 80110, Prominent 6080. Red Garnette 4048. Roswytha 3042. Spanish Sun 4049, Zorina 4048, Mandrina 35—55. Diverse bloemen: Amaryllis 4058, Anthurlum 250 330. Chrysanten jaarr. 250415 Eu phorbia fulgens 6075, Freesla 300 410, Freesla dubbel 400615, Gerbera 6083, Iris Pr. Blaauw 250430, Iris overige 170—350, Lelies kelk 30—36, idem tak 170210, Narcissen 120180 Tulpen 140190, Tulpen lelieachtig 200 345, Snijgroen 170205, Stepman 4 kop 1200165, 2 kop 80100, Prunus serrulata 250430, idem triloba 80 100, Forsythia 100130. Sneeuwballen 170—260. BOSKOOP. 10 maart. Magnolia 48, idem kort 17 per knop, Magnolia Ylan 75 p. bos, Mahoniablad 70—75, For- sythea I 53—51, II 4143, IH 30—34, IV 24—17. idem per bos 110—90—60, Salix setsuka 37 p. tak. Idem Capria65 Wilgenkatjes 40, Jap. kers hlsaf worden gerealiseerd door de inten sieve en verblijdende samenwerking tussen de hervormde en gereformeer de schoolbesturen in Katwijk aan den Rijn, die een nieuw schoolbe stuur vormden. Katwijks eerste burger was dol gelukkig met deze vorm van samen werking. Hij zag daarin hoopvolle perspectieven voor de toekomst, roemde de inrichting van deze ba sisschool en hoopte, dat deze onder wijsinrichting velen ten zegen zou zijn. „Laten we", zei de heer Ver meulen, „zien naar dat, wat ons bindt en niet naar dat, wat scheidt. Burgemeester Vermeulen voerde als openingshandeling het luiden van de schoolbel uit, waarna een aantal duiven het luchtruim koos. Op de ze wijze werd sjaloom vrede symbolisch voorgesteld. Er is tijdens de opening heel wat gesproken en gelukkig ook ge zongen. Dat laatste geschiedde door een leerlingenkoortje onder bekwame leiding van mejuffrouw H. Visser. Als voorzitter van het nieuw ge vormde schoolbestuur vertolkte de heer P. J. Dijkstra de dank aan al len, die aan de totstandkoming van dit fraaie gebouw hadden medege- Anjers per werkt. Niet in het minst het ge- j6 sim j meentebestuur. Hij zei, dat men erg Charmeur gelukkig was -met dit gebouw en de Shocking situering daarvan. Een lange rij van sprekers richtte woorden van gelukwens tot het schoolbestuur. Tot hen behoorde ook de inspecteur van het basisonderwijs de heer P. J. Bogaards, die de wens uitsprak dat deze moderne school dienstbaar zou zijn aan het onder wijs en dat het de leerkrachten ge geven zou worden in dit gebouw pret tig les te geven in het belang van de jeugd. gemaakt, 's Avonds kwamen er ouders. Zij konden niet alleen nieuwe gebouw bezichtigen, maaipr< genieten van een musical, die de schooljeugd over het voel werd gebracht. nt flh Wereldtitel al (weer) voor Beatrix Schubf* de CALGARY Het ziet e<r nai^ oat de Oostenrijkse lcunstr Beatrix („Trixie") Sohuiba haa rière zal beëindigen met een wereldtitel. Na de zes vei? figuren heeft zij een voorspron; 130.8 punten op nummer twa Canadese Karen Magnussen de wedstrijden had Beatrix 1: gezegd dat zij graag een voors van 120 tot 130 punten wilde ben als ruggesteun bij het rijden. Stand: 1. Beatrix Schuba 1.299. pnt (plaatscijfer 9)2. I lag Magnussen (Can) 1.168,7 (181 ide Janet Lynn (VS) 1.124,5 (331 Zsuzsa Alamssy (Hon) 1.125,3 Jean Scott (GB) 1.101,6 (41 Ud Dianne de Leeuw (Ned) (136.5). ra) sect KUNSTRIJDEN De Tsjech Ondrej Nepela (21) Calgary (Canada) voor de maal wereldkampioen gewordei wel in de verplichte figuren het vrije rijden bewees Nepel hij momenteel de compleetste) rijder is. Na hem eindigde •A'o. Serge j Tsjetveroekin en Vis Kovalen. ALKEMADE De Kon. Mij. voor Tuinbouw en Plantkunde afd. Alke made organiseert op dinsdag a.s. des avonds te 8 uur in de kantine van de Veense Bloemenveiling een voor lichtingsavond. De heer SJ. Kiestra uit Hoorn zal spreken over het on derwerp "van zaad tot zaad". Aan de hand van dia's zal hij laten zien hQe allerlei bloemplanten worden opgekweekt, bloeien en daarna hoe het zaad verzameld wordt, waarna deze in kleurige zakjes naar de zaadhandel gaan. Voorts wordt tijdens deze avond een 105," II 65.'Ill 39,JI?'2l,e idem per bos j tentoonstelling gehouden van de re 140—105. sultaten van de georganiseerde huisbroei van bolgewassen bij den. Er zijn prijzen beschikbai steld voor de mooiste kollektli pen, hyacinten en narcis mooiste exemplaren, en een prijs voor de grootste mislB Ten slotte wordt nog een <Wf7KI beroep gedaan medewerking I lenen aan de voorlichting op 8 riade 1972, die van 30 maart okt. in Amsterdam wordt geb Het rooster hiervoor is samenj uit 3 perioden van 4 uur en per dag. Bij intekening voor gen zal men de beschikking krijgen op een doorlopende voor de Floriade. En. bar. (N< AD "ind

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 12