ZWEMBAD IN ..HAASBROEK Beloning voor redster Snelschaken: winst voor Philidor A en LSG C agenda Zoeterwoude in komend jaar IN HAZERSWOUDE KOMT TEHUIS GEHANDICAPTEN Een meisje als jij PAGINA 2 STAD EN RAND MAANDAG 20 DECEMBER Hty ZOETERWOUDE Op het bij de begroting behorende vesteringsprogramma staan voor. het komende jaar: 2.000.000,— 800.000 60.000 20.000,— 160.000 5.000,— 450.000,— 40.000 7.000 35.000,— 150.000 400.000,— Burgemeester Smeetsweg (gedeeltelijk) Aanleg zwem-, en instructiebad Asfalteren Noordbuurtseweg Inrichting „Het Vierde Eendje" Uitbreiding sportaccommodatie Meerburg en grondverwerving voor Haasbroek Aanleg indianenveld Nassaustraat Bouw bijzondere kleuterscholen Hoge Rijn dijk Vernieuwing verlichting Noordbuurtseweg, Miening en Dr. Kortmannstraat Vernieuwing verlichting Europaweg B.eplantingsplan industriegebied Aanleg tunnel onder Hoge Rijndijk Aankoop gronden in plan Westeindsewsg In hun begeleidingsbrief zeggen Al mag burgemeester en wethouders te ho- Rijndijk e< pen, dat de plaatselijke middenstand de krachten zal bundelen voor ver wezenlijking van een winkelcentrum aan de Dorpsstraat. Vestiging van een hulppostkantoor bij de Hoge Rijndijk blijft in het wensenpakket hoog genoteerd. In het dorp lijkt voor de toekomst de mogelijkheid tot opvang van nieuwe scholieren verzekerd. Wat be treft de Hoge Rijndijk liggen de zaken anders. In Jnauari werd een urgen/tieverküaring afgegeven voor de bouw van 'n protestants-christe lijke kleuterschool, te bouwen in sa menwerking met de rooms katholie ke kleuterschool. B en W verbazen zich over het feit, dat nog geen voorstel van de gezamenlijke schoolbesturen is gekomen. Wat be treft de basisschool aan de Ho ge Rijndijk zullen B en W alle me dewerking verlenen. Een rapport over de toestand van het huidige schoolgebouw geeft momenteel nog geen aanleiding tot vervanging. Een tegenrapport is echter nooit uitge bracht. Om echter voor de toekomst het hoofd te kunnen bieden hebben B en W echter de stedelijke ad viseurs opdracht gegeven om in het bestemmingsplan. dat ontworpen wordt voor het gebied rond de „Goede Herder" ruimte te reserveren voor scholenbouw, alsmede voor de bouw van een sporthal en eventueel een verenigingsgebouw, dorpshuis of gemeenschapsruimte. Wat betreft ruimte voor Jeugd- en Jongerenorganisaties is er ook on derscheid te maken tussen dorp en Rijndijk. Voor Babel is ruimte én subsidie beschikbaar gesteld en het hangt van de Jongelui zelf af, wan neer één en ander gerealiseerd zal zijn. Vierde eendje de In het dorp zijn de jeugdverenigin gen goed onderdak of hebben de mogelijkheden om binnenkort op dit gebied klaar te zijn. Op de Hoge Rijndijk liggen de zaken an ders. Kort geleden kwam „Het vierde eendje" in ons bezit. B en W zullen voorstellen om dit gebouwtje op te knappen. Vervolgens moet onder ogen worden gezien, dat het rectors huis van de Goede Herder opgele verd zal moeten worden met alle ge volgen van dien. Of dan een tijdelij ke voorziening of een defini tieve voorziening zal worden gereali seerd is nu nog niet te voorzien. Dit laatste zal van vele factoren afhan gen, waarbij ook de gemeentelijke diensten misschien een onderdak kunnen vinden. Haasbroek zal verrijkt worden met een instructiebad en zwembad, ter wijl reeds opdracht werd gegeven voor het aankopen van meer gron den. Aan de Hoge Rijndijk zullen de voorbereidingen worden getroffen voor de aanleg van een derde voet balveld, een Juniorenveld en een oe fenterrein. De eigenaar van de uit groeiende manege aan de Hoge Rijn dijk wil uitbreiden. Cultuur B en W stellen zich voor om tot aanschaffing c.q. subsidiëring van culturele zaken of manifestaties over te gaan. Er leven de volgende wensen voor de komende Jaren Subsidiëring van culturele manifestaties, zoals concerten uit voeringen, tentoonstellirtgen. O aanschaffing van een verplaats bare muziektent. verlichting van de dorpstoren. verfraaiing van het dorp door beelden of beeldengroepen. mogelijkheid onderzoeken van plaatsing van bewegende objecten en fontein. plaatsing van carillon In toren raadhuis aanschaf van kunstwerken van Zoeterwoudse kunstenaars. verkeersader Hoge r drukke worden genoemd, de toestand in het dorps gedeelte schreeuwt om gereedkomen van de provinciale weg 17 hoewel dit laatste niet voor 1975 is te verwach ten. Tot die tijd zal getracht moeten worden alle verkeer zo goed mogelijk te verwerken met inachtneming van alle maatregelen, die voor de veilig heid van de burger gewenst en uit voerbaar zijn. B en W denken aan de aanleg van een voetpad van de As- sChuurbrug tot de Dorpsstraat langs de Dr. Kortmannstraat. Daarnaast zal de voorgenomen verbetering der verliohteing Dr. Kotrmannsteraat, Dorpsstraat, Noordbuurtseweg en Miening in belangrijke mate toe bijdragen terwijl de voorgeno men asfaltering van de Noordbuurt seweg niet onvermeld dient te blij- Veiligheid De veiligheid van de voetganger, bij het passeren van de brug over de Weipoortse Vliet heeft de bijzondere aandacht en zal waarschijnlijk wor den opgelost door een passagemoge lijkheid buiten het brugdek en bo ven water dus. Nu bekend is gewor den. dat de opstelling van verkeers lichten rijksweg 4 en Rijndijk van wege de gemeente Leiden óf in de verre toekomst maar eerder nog ge heel niet zal worden gerealiseerd za1 waarschijnlijk een en ander vanwe ge de rijkswaterstaat moeten wor den uitgevoerd. Kredieten zijn hier voor nog niet beschikbaar. B en W menen onafhankelijk hiervan toch te moeten doorgaan met het verwezen lijken van de verkeerslichten nabij de Oranjelaan, waarvoor binnenkort de nodige vergunningen worden ver wacht. Noordzakelijk is ontsluiting van de Stadhouderslaan en eventueel Laan de Goede Herder en wel in zuide lijke richting eventueel langs het sportcomplex Meerburg, achter de Goede Herder om naar de Oranje laan. Woningbouw Besprekingen zijn gaande om te komen tot het realiseren van 44 wo ningen hoek Burgemeester Smeets- weg-Ambachtsherenweg. Hierbij wordt gedacht aan huurprijzen van f 250 per maand. De mogelijkheid is aanwezig om in de loop van de komende drie jaren zeker een vijftig woningwetwoningen te realiseren terwijl binnen diezelfde periode met een even groot aantal een aanvang dient te zijn gemaakt. Los van de woningwetsfeer zal ge tracht worden in de verhuursector woningwetsfeer zal getracht worden in de verhuursector woningen ge bouwd te krijgen in het plan West- eindseweg. WASSENAAR Zater- dagmidag heeft burgemees ter Staab door het opzetten van een grammofoonplaatje de officiële opening verricht van de discotheekwaarmee de Openbare Bibliotheek aan de Luifelbaan is uitgebreid. De voorzitter van de stich ting Wcissenaarse OLB-fede- ratie, mr. C. A. van Gorcum, heette vele belangstellenden welkom. Hij deelde mede, dat hij per 1 januari a.s. zijn functie zal neerleggen en op gevolgd zal worden door mr. A. L. Wilkeshuis. Het Anjerfonds zegde een bijdrage toe van f. 2600 - en onlangs besloot de gemeente raad een eenmalige subsidie toe te kennen van f.9500.-. Dit alles maakte het mogelijk met de discotheek te starten: een collectie van vele hon derden grammof oonploten, zowel in het klassieke als in het populaire genre. De burgemeester zette een plaatje ov met een conferen ce van Wim Kan onder het toeziend oog van de biblio theek-directeur Kreytz (op foto LEIDEN Wegenis omstandig heden werd 't jaarlijkse snelschaak- toernooi voor 6-tallen niet in de VTL- kantine, zoals gebruikelijk, maar in de Lei thenkan tine gehouden. Het schaakgebeuren trok zestien zestallen waaronder maar liefst zeven van het Leidse Philidor. In de eerste klas bleek al snel i nederlagen, die dat Philidor A oppermachtig regeer- ten gedegradeerd. De resultaten van Philidor A spreken voor zichzelf: 9- 3 tegen LSG A en Philidor C; 9%- 2% tegen Philidor B; 10-2 tegen LSG B en Voorschoten; 10%-1 tegen Philidor D en tenslotte 11-1 tegen een zich dapper werend Lei- then. Vermeldenswaar d zijn de beide Piket moest Wiebes de. want de eventuele mededingers. 1 LSG A. Uiteraard herbergde Phili- LSG A 1 Padox - Panagro WARMOND In „De Zon" werd voor de leden van de personeelsver eniging van Padox-Panagro een kaart en sjoelavond gehouden. Win 's waren: Sjoelen: W. Zouten dijk, pandoeren: A. Bellekom, kla verjassen: J. de Koekkoek. Bejaardenkoor komt tekort WARMOND Vorige maand werd een bejaardenkoor opgericht, waar voor grote belangstelling bestaat. Hoewel het koor eenvoudig van op zet is, zijn de financiële middelen niet toereikend, nog afgezien van het feit dat het bejaardenhuis "St. Li- duina" gratis voor thee en koffie zorgt, de zaal om niet beschikbaar wordt gesteld terwijl ook de pianis te gratis medewerking verleent. Toch is er nog een tekort van f 400 en is aan de gemeente verzocht hier voor een subsidie te verstrekken. B. en W. hebben toegezegd dit verzoek in welwillende overweging te zullen Burgerlijke Stand van Leiden GEBOREN Brigitte Barbara Theodor: C. M, Philadelphia - afscheid in Leiden LEIDEN In Hazerswoude komt een nipuwe inrichting „leefgemeenschap" zeggen inge wijden voor het afwijkende kind, met plaats voor 300 pupil len. Het geheel zal zo'n 30 mil joen gulden gaan kosten. De heer J. A. Smits, van de stichting Phi ladelphia: „Net van de week heb ben we toestemming gekregen van minister Stuyt en de grond is al gekocht." Folkert, meer: M M. Loos 1 E. H. Tuijthoff; Johannes Ge- Tnpnhns Maria, zn. v. G. J. Kor- H. den Boer; Pieter F, Ver- C. JQ. M. Loos; Goedhart en Lydla, dr. v. J N de S. T. Ho Goedhart Angelo, zn gentis Cai v. T. C. Knijnenburg en Joost Gijsbertus Marlnus, Groenewegen en A. J. J Helden. GEHUWD Chi-Yen J, Slerat en K. Prins; Dit hebben wij zaterdag gehoord een receptie ter gelegenheid van G."j. Kor- het afscheid van de „oude" directri ce van Buitenzorg op de Hoge Rijn dijk in Leiden mevrouw G. H. Bos- Zandvliet. Nog even secretaris Smits- „Wat daar in Hazerswoude gebeuwd gaat worden moet net zo'n sfeer van leefgemeenschap krijgen als hier op Buitenzorg het geval is". Mevrouw Bos zelf over het huis voor zeer zwaar gehandicapte kinde ren: „Het is altijd enorm fijn ge weest om dit te doen. Het zijn leuke meiden, die hier werken en ik gelooi dat we altijd enorm goed met elkaar od hebben kunnen schieten. Er was wel eens wat, hoor. Soms liep er iemand met een chagrijnig gezcht E. de Boer; zn. v. G. G. M. van der B 59123. LSG A 45%; 4. Philidor C 40; 5. LS.G B 39%; 6. Voorschoten 31; 7. Philidor D 30 en 8. Leithen 21. Uit de tweede klasse klonk groot gejuich, toen de grootste zege van de dag aangetekend werdLSG C presteerde het Philidor G volledig weg te vag!en en dat betekende 12- 0. Door dit resultaat kon LSG C zon der al te grote moeite de eerste plaats voor zich opeisen. De topscore in de ze klasse werd hoe kan het ook anders behaald door een schaker van LSG C: L. de Roo met 13V2 uit 14. Voorts waren de puntenverzame- laars van LSG C: drs. T. de Jong 10%: P. J- Piket 10; J. G. Kemper man 10: F. J. Geertsema 10% en P. door nota bené hét Schweitzer 11, hetgeen een totaal 65% in het laatje bracht. Het speler die 100 pet. wist te scoren, te weten drs. R. A: G. de Graaff met 14 uit 14. De overige per soonlijke scores van Philidor A zijn: J. J. Piket 12; P. G. Bakker 12%; L. G. Barendse 8%: A. Smit 11% en C. -K v. Steenwij k 10%. Een verrassende winst schreef LSG B op zijn na>£ eigen A-team te bezorgen. De eindstand in de- j zestal dat enigszins concurreerde met ze klas laat duidelijk de macht van I LSG C, was Katwijk A: het speelde Philidor en ook enigszins van LSG namelijk gelijk <6-6), maar een niet zien: 1. Philidor A 69; 2 De ranglijst in de tweede klas z er als volgt uit: 1 LSG C 65%; Katwijk A 56; 3. Philidor E 50; Leiderdorp 45; 5. Katwijk B 36; Philidor F 3i: 7. Philidor G 28 en Sassenheim 24%. Het zwoegen v de winnende temas, Philidor A LSG C, werd met een kompleet stel stukken vorstelijk beloond. De beide topscorers waren zeer contant met de enveloppe met inhoud. Ds. SNIJDERS NAARNIJKERK WARMOND In de dienst van de hervormde gemeentp heeft ds. J M. Snijders gisteren meegedeeld, dat hij het beroep van de hervormde gemeente in Nijkerk heeft aange- Uruguees toneel LEIDEN Het "Nuevo teatro de Uruguay" trad zaterdag onder auspi ciën van de Leiden International Students Club op in het "Eigen Huis". Opgevoerd werd het stuk "De te rugkeer van "Tupac Amara" van Os- valdo Dragun. De opvoering bleek te zijn opge bouwd uit twee gedeelten. Eerst de geschiedenis van de Inca opstande- predikantsplaats heeft de hervormde ling Tupac Amaro, met wie de Uru- gemeente een duidelijk antwoord ge- guese stadsguerrillagroepLos Tupa- j geven. Er is instemming betuigd met maros, zich identificeert. Deze Tupac het kerkeraadsbesluit dat de nodige Amaro was de eerste Latijns Ameri- maatregelen worden genomen tot op- kaan die in opstand kwam tegen deheffing van de vakantie plaats met Spaanse koloniale overheersing. het oog op de verantwoordelijkheid Hierna was er een uitbeelding van tegenover Leiden. Over de besteding de strijd die de Tupamaros op het van de vrij komende gelden wordt ogenblik in Uruguay leveren voor de overleg gepleegd met de regionale verbetering van het lot van het volk j commissie en de centrale kerkeraad van Uruguay. j van Leiden. Door de opheffing van Na afloop was er gelegenheid om de vakante predikantsplaats zullen met de spelers van gedachten te wis- de drie wijkgemeenten gehergroe- selen over het stuk en de situatie in peerd worden tot twee wijkgemen- Uruguay. ten. Twee herv. wijkgemeenten in Oegstgeest Goede uitvoering van TIG LEIDEN De toneelverenigingl klonken willen we hem f "Tot Ieders Genoegen" vierde zater- graag vergeven, dagavond in het St. Antonius Club- Zodoende werd het e< huis kerstfeest. Ter gelegenheid hier- uitvoering. waaraan het talrj van werd opgevoerd het toneelspel publiek veel genoegen beleefde, "Een meisje als jij" van Bram van duidelijk bleek uit het hartelijk der Lyke. Toen de auteur had verno- plaus na afloop. Zonder de andc men, dat deze Leidse vereniging zijn te kort te willen doen noemen, stuk op de planken zou zetten, had hij gevraagd of hij daarbij aanwezig kon zijn. "TIG" was maar al te gaar ne bereid hem een uitnodiging te doen toekomen. *1, ■am van der Lyke en zijn echt genote konden zodoende met eigen ogen constateren, dat hij het de ac teurs niet gemakkelijk had gemaakt. Het bleek een moeilijke opgave van zijn vrij simpel gegeven een aardige opvoering te maken. Het stuk handelt over een modi- nette, die uitgroeit tot een gevierd zangeres, maar door allerlei intriges en de verkeerde invloed van een drummer op het verkeerde pad dreigt te geraken. Haar buurjongen, die la ter de ware Jacob blijkt te zijn, weet haar echter de juiste weg te wijzen. Regisseur Jacques Boom had met de menselijke middelen, die hem ter be schikking stonden, duidelijk hard ge werkt. Dat de dialogen desondanks hier en daar niet helemaal natuurlijk hier de naam van Wim Beekman] een zeer levensechte taxicha; (vader van de modinette) ten toi voerde, Ook Simon Platteel kwant! drummer goed uit die verf. Rest nog te vermelden, dat de; genoeglijke avond werd besloten m een dansje op muziek vgn het de orkest "The Gamebrakers" onder ding van J. de Graaf. Vo is Ergon Electric tête ci Teel LEIDEN De leden van de per soneelsvereniging van Ergon Elec tric hebben in het Antoniusclubhuis een leuke avond gehad. Het bestuur had een goede keus ged'aan met Ted de Braak en Mieke Bosch in Ted a te te. Het was een sprankelende show. De avond werd besloten met bal na op muziek van het zeventien man tellende orkest van Dolf Del- prado. Kunstenaars exposeerden VOORSCHOTEN In het schil dersatelier aan de Molenlaan 3 ke ken dit week-eind van alle muren vrolijke, ernstige of guitige kinder ogen de bezoeker aan. Het waren kinderportretten van Annie Borst- Pauwels. lid van de Voorschotense Kunstkring. Zij woont in Den Haag in de Malle Molen en schildert gere geld in opdracht kinderportretten. Voorts waren er op de tentoon stelling mooie sieraden, eenvoudig en smaakvol van vorm. van de Voor- schctense Jopie Blöte. Zij is de enige in Nederland die op alpaka email leert. De keramiek van Margret de Kor- te-Artz nam ook een plaats in op de ze tentoonstelling. Groene Kruis niet te spreken over medewerking van Sassenheim WARMOND Er was weinig be langstelling voor de jaarvergadering van de afdeling Groene Kruis War mond, Voorhout en Sassenheim. Voorzitter G. Boot was niet te spre ken over de medewerking t.a.v de huisvesting van de wijkverpleegsters van de zijde van het gemeentebe stuur van Sassenheim. Wat de activiteiten van de afde ling betreft, zei hü dat deze zich verplaatsen naar het regionaal over- Het ledent' al is gestegen tot ruim 1100. Het aantal zittingen voor het consultatiebureau van zuigelingen en kleuters is verdubbeld. De finan ciële positie van de afdeling noemde hij niet rooskleurig. Met name de subsidieregeling van de gemeente Sassenheim laat z.i. te wensen over Herkozen werden in het bestuur mevrouw Ofner en de heer A Ver- kaik. Voorzitter Boot trad af en werd opgevolgd door de heer J. C. van Leeuwen. Med. faculteiten: Bevolkingsgroei gevaarlijk voor ons leefmilieu UTRECHT (ANP) Het laildi lijk overleg van medische faculteit) vergaderingen heeft zaterdag loop van een vergadering in Utred —mede namens de medische facit teiten in Groningen, Leiden, Nijmj^Lf gen, Rotterdam en Utrecht verklaring uitgegeven, waarin aanhoudende bevolkingsgroei toenemende bedreiging voor leefmilieu in Nederland wordt noeihd en een stabilisatie var inwonertal dan ook dringend wenst is. In de verklaring spreekt het lat delijk overleg er zijn verontruste over uit, dat in de regeringsverkf li ring, in de troonrede merdebatten volstrekt onvoldoen de aandacht aan deze problemati Is besteed. Het overleg dringt de regering op aan met spoed effe^Q h t, di in; 1 h kt. d tieve maatregelen te i voortgaande daling vai te cijfer te bevorderen. het en' Maandag De Valk Mobielkant Dansschool Begrotingsbehandeli ingskerk Kerstviering NC n_ afd. Noord 8 i Oinsdag Breeatn (Morsweg 59) Sociëtei TwentJ (voor kamerbewoners en alleenstas Zijlsingel 2: Evangeliecentru: evang. J. Zijlstra, 8 uur nam Boommarkt 12Sociëteit v Sprei te Emigratiecentrale, 78 landicapten. 25 Jeugdhuis (Breestraat 19) de Diamantplein 27Gespreksav ïaha'i. 8.15 uur nam. Woensdag Oegstgeest (Julianalaan 1): geliegemeente Rijnland. Spr. dhr staanden. 8 uur nam. Breestraat 19. Sociëteit Twe (voor kamerbewoners en alleens den), 9—12 uur nam. Stadhuis: Spreekuur sociale i vrouw. 4—6 uur nam. Oegstgeest (Kennedylaan 11) Beloftekerk NCVB, Morskws Kerstviering. 8 uur nam. Apothc-ekdienst De avond-, nacht- en zondagsdié frac wordt waargenomen door de apotheek, Lammenschansweg theek van Breest Smallenburg, Loe 1 stein 6 Leiderdorp en Apotheek Oe| een (01710)—25202, Voor alle die I lijkheden verkeren ber werkdag van acht uur r uur v.m doorlopend in h vrijdag acht maandag acht 1 rond of zo. Maar dan zei,ik: „Kom od vertel wat er is. Heb ik iets fout gedaan?" Nou, dan praatten we het uit en dan was alles meestal weer in orde". Hoe het kwam, dat ze zich met de ze zwaar gehandicapte kinderen be zig is gaan houden? „Ik kende een wijkverpleegster, die op een gegeven moment met zo'n kindje zat, dat niet meer door de moeder verzorgd kon worden. Daar heb ik me toen over ontfermd en ik merkte, dat ik dat erg leuk vond. „Het doet wel zeer hoor ern nu na twaalf jaar mee op te houden, maar dit is het uiteinde lijk geworden". En dat „dit" is Buitenzorg waar 41, zowel geestelijk als lichamelijk gehandicapte kinderen verpleegd worden. Tien jaar kwam het onder de prot. chr. vereniging Philadel phia. Als afscheidscadeau kreeg mevrouw Bos, naast de lovende toespraakjes; een zilveren broodmand van de ouders, met de inscriptie; „Van uw kinderen in Buitenzorg". Zuster Van der Ruit volgt mevrouw Bos in haar functie op. Voor de goede start ont ving zij een mooi opgemaakte bak met planten voor het huis. WASSENAAR De dertienjarige Conny Scholte Albers iop foto) leer linge van de tweede klasse van de mavo-afdeling van het St Adelbert- college, wachtte in het laatste school uur vóór de kerstvakantie een Ver- Leidenaartje onder auto LEIDEN Een 6-jarig Leide naartje uit de Faljerilstraat is vrij dagmiddag toen hij in de Houtlaan tussen twee geparkeerde auto's doo, de rijbaan op wilde lopen, geschept door een personenauto. De jongen kreeg een hersenschudding, een ge broken arm en inwendige kneuzin gen Hij is door de EHD overge bracht naar het Academisch Zieken huis. rassing. Zij werd met haar klasge noten uitgenodigd in de leraarskamer van de dependance van het college aan de Van Heeckerenstraat waar zij werd opgewacht door burgemeester Staab en door een aantal andere be langstellenden, o.m. haar eigen ouders en door de familie Van Bem- melen van de Van Groeneveltlaan. De heer A. J. C. Cornells, leraar Wie is uw God? LEIDEN Ingezetenen van Lei- den-Noord kunnen deze week bezoek verwachten van een reizende evan gelist van de Jehova's Getuigen Deze campagne wordt zondagmiddag om drie uur besloten met een open bare bijeenkomst in de Stadsgenoor- zaal. De heer J. Sanders zal dan spreken over het onderwerp „Wie is uw God?". van het college, maakte aan de on zekerheid een einde door mee te delen, dat de bedoeling van deze bijeenkomst was hulde te brengen aan Conny Scholte Albers. die op 7 mei de 2%-jarige Dennis vanBem- meleh redde uit het water in de Groeneveltlaan. Deze dappere daad werd door een bewoonster van de Van Groenevelt laan aan burgemeester Staab ge meld. Deze stelde zich in verbinding met het Carnegie Heldenfonds er. het bestuur van dit fonds besloot aan Conny een beloning toe te ken nen in de vorm van een balpen met inscriptie. Burgemeester Staab was, zoals hij in zijn toespraak zei, graag naai school gekomen om aan Conny dez< beloning persoonlijk uit te reiken De burgemeester sprak er zijn vreug de over uit, dat de kleine Dennis van Bemmelen in goede welstand deze plechtigheid kon bijwonen.

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 2