Wat doen die 12 auto's daar in de heuvels boven Malaga? VROOM DREESMANN universitair medisch centrum leiden Valda Yomodi cultivé parels Ze vervoeren 50 vakantie-experts f van Vroom Dreesmann Wat Vroom Dreesmann betreft is het defi nitief uit met reisbureau-employees die va kantiereizen alleen maar uit folders en hotels alleen maar van plaatjes kennen. Na een degelijke teoretische voorbereiding heeft Vroom Dreesmann al haar balie- personeel, 50 mensen in totaal, met een beslist gebaar op reis gestuurd. 1856Hotels en appartementen keurig in een handboek Die informatie is nauwkeurig opgetekend, gerubriceerd en verzameld in een wel ■er biezonder handboek. Want waar nders dan bij het reisbureau van Dreesmann vindt u platte gronden van en informaties over kamers, restaurant, service, sfeer, ligging, verbindingen en uitgaans mogelijkheden van in totaal 1806 erschillende hotels Dat is nog ?ens iets anders dan een postzegel groot plaatje in een folder. Geen vraag is teveel Van Spanje en Joego-SIavië tot Griekenland toe Met z'n vijftigen hebben ze twee maanden lang alle bekende en onbekende vakantie bestemmingen bereisd. Van Spanje en Joego-SIavië tot Griekenland toe. Verdeeld groepjes hebben ze per auto zoveel mogelijk verschillende hotels bezocht, soms wel 60 hotels per dag. En al doende hebben ze een schat aan zeer belangrijke informatie verzameld. Vroom Dreesmann heeft dus niet alleen met grote zorgvuldigheid ervaren reisexperts in dienst genomen. Vroom Dreesmann heeft er ook nog eens goed geïnformeerde vakantie-experts van gemaakt. Die binnen elk budget een vakantieplan voor u klaar hebben, of het nu om 300.- of 3000.- gaat. Die bovendien veel meer kunnen vertellen dan u ooit zou kunnen vragen. En ze doen dat graag. Want wie verre reizen doet, kan veel verhalen. Dus waarom niet eens met juffrouw Amoldus of juffrouw van Mt gepraat 1 Vroom Dreesmann vertegenwoordigt 33 bekende Nederlandse reisorganisaties. Zoals o.m. Centouri-Sunliner; Fit; Eurotours: Airtour Nespanda; Arke; Snelle Vliet: Intra: Mondial; KetelEuropa Express en Hotelplan. Dat betekent dat u voor elke vakantie bij A room Dreesmann terecht kunt. En dat u kunt profiteren van dit unieke Vroom Dreesmann initiatief. Die ene, kostbare vakantie die li per jaar hebt, is zek nu een gang naar Vroom Dr Het Universitair Medisch Centrum Leiden, samenwerkingsverband van Rijksuniversiteit, Academisch Ziekenhuis en Faculteit der Geneeskunde, centrum van geavanceerde patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek, vraagt voor de hierna volgende afdelingen: (adjunct-) laborant vac. nr. 71.128-AZ Verlangd: enige jaren voortgezet onderwijs, enige technische vaardigheid en bij voorkeur ervaring op een laboratorium. Een opleiding tot laborant (LBO) of de bereidheid deze te voigen, strekt tot aanbeveling. Salaris max. 1124 per maand. analist(e) vac. nr. 71.296-RU Taak: het isoleren van eiwitten uit granen en het analyseren van storingen hiervan. Verlangd: diploma analist MBO of gelijkwaardige opleiding. Inlichtingen: dr. W. Hekkens, telefoon 01710-47222, toestel 4981. Salaris max. 1233 per maand. VERSCHILLENDE AFDELINGEN a) Afdeling Isotopendiagnostiek: radiochemisch analist vac. nr. 71.129-AZ Taak: het aanmaken en doseren van radiofarmaca; het maMln van scintigrammen van patiënten en het (in de toekomst) evalueren met behulp van een PDP 8 computer; het ontwikkelen van nieuwe radiofarmaca; chemische analyse en dierproeven. Verlangd: diploma havo en diploma analist HBO; ervaring in het werken met radioactieve stoffen en bereidheid tot het volgen van een opleiding in de nucleaire geneeskunde. Inlichtingen dr. E. K. J. Pauwels, telefoon 01710-47222, toestel 3475. Salaris max. 1531 per maand. b) Laboratorium voor Celbiologie analist(e)-A vac. nr. 71.305-RU Taak: het verrichten van bio chemische researchwerkzaam- heden met toepassing van automatische analysemethoden. Verlangd, diploma analist HBO, bij voorkeur biochemische richting; liefst laboratorium ervaring en interesse voor of ervaring met de ontwikkeling van automatische analysemethoden.- Leeftijd 20-30 jaar. Inlichtingen: dr. J. W. Hekkelman, telefoon 01710-47222, toestel 2949. Salaris max. 1379 per maand. administratief medewerkster vac. nr. 71.130-AZ Taak: lichte administratieve werkzaamheden. Verlangd: mulo/mavo-opleiding en type-ervaring. Salaris voor 17-jarigen 427, 18-jarigen I 496, 19-jarigen 565, 20-)arigen 634; salaris max. 945 per maand. d) Polikliniek Mondheelkunde: administratief medewerkster vac. nr. 71.131-AZ Taak: het ontvangen van patiën ten en typewerkzaamheden. Verlangd: mulo/mavo-diploma en type- en administratieve ervaring. Salaris voor 18-jarigen 565, 19-jarigen 634, 20-jarigen 703; salaris max. 1052 per maand. e) Technische Dienst: verwarmings monteur vac. nr. 71.116-AZ Verlangd, diploma LTS-metaal- vakken; ervaring met luchtbe- handelings- en stoominstallaties is een vereiste! Bekendheid met ziekenhuisinstallaties strekt tot aanbeveling. Salaris max. 1016, na één jaar te verhogen tot 1052 per maand en diensttijduitloop. f) Afdeling Inventariscontröle: assistent vac. nr. 71.132-AZ Taak: het assisteren van de materialeninspecteur bij aan wezigheids- en gebruikscontrole m.b.t. inventarisgoederen op het ziekenhuisterrein, overleg met afdelingshoofden en rapportage. Verlangd: diploma mts-eiectro- techniek of gelijkwaardige technische opleiding; enige boekhoudkundige kennis en goede contactuele eigenschap pen. Salaris max. 1233 per maand. g) Afdeling Radiologie: radiologisch laborant(e) vac. nr. 71.134-AZ Taak: het in teamverband in genoemde functie werkzaam zijn bij een universiteitsziekenhuis. Verlangd: diploma diagnostiek. Salaris max. 1233 per maand. Aanstelling vindt plaats bij de Rijksuniversiteit of het Academisch Ziekenhuis Leiden. Salariëring tot de vermelde maxima is afhankelijk van leeftijd, opleiding en erva ring. Premie AOW/AWW voor rekening van het Rijk. Vakantietoeslag 6'/2% per jaar. Goede studiekostenrege ling. Direct opneming in het Algemeen Burgerlijk Pen sioenfonds. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Hoofd Afd. Personeelszaken UMC, Academisch Ziekenhuis, Rijntsburgêrweg 10, Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer, voorafgegaan door de kenletters: LD PASTILLES Keelpijn Onfrisse ade 'n sieraad metjj allure Yomoda Gun uw vrouw sieraad van Yomoda 1; cultivé parels. Wij hebben een mooie kollekti». MATTH. BRINK LEIDENt Haarlemmerstr. 12 telefoon 21074 VOORSCHOTEN:!11 Schoolstraat 41 telefoon 2677.

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 24