En imi een edite Singer! Grote maten voor kleine prijsjes MODE kompleet sa- -ia- Met een inruilpremie tot f300,- op uw oude machine. Als informatrice hebt u in feite uw eigen reisbureautje. Een half jaar lang en slechts twee uur per dag. En n verdient er goed mee! SINGER uU- [bon°t altijd een steekje voor. VROOM DREESMANN Met zo'n Singer zig-zag machine krijg je ten minste weer plezier in je werk. En door die hoge inruilpremie zijn ze nu extra voordelig. Voor f 279,- heb je trouwens al een Singer Merritt. Voor zig-zag, knoopsgaten, enzovoorts. Daar heb je tenminste iets aan! Leiden: Haarlemmerstraat 73, tel. 22109 - Breestraat 21, tel. 30568. Alphen a/d Rijn: Hooftstraat 19, tel. 4329. Noordwijk: Boerenburgerweg 1, tel. 2654. Leidschendam: Naai-modecentrum, Winkelcentrum Leidsenhage, Berkenhove 18, tel. 2430 (ook voormodestoffen). In veertien grote SUPERCO-OP's door heel Nederland gaan we een speciale reisafdeling openen. Com pleet met balie. Een balie, waar we u graag achter zien staan. Van dinsdag t/m vrijdag van vier tot zes, op zater dag van twaalf tot twee en eventueel op een koopavond. Uw taak is: op charmante en accurate wijze reizen „verkopen". U heeft als het ware uw eigen reisbureautje. Daarom is het ook nodig dat u zeker Mulo hebt, tus sen de twintig en de veertig bent en eventueel wat ervaring hebt als infor matrice of demonstratrice. Maar nood zakelijk is dat niet, want u krijgt van ons een korte opleiding van een week. Het is leuk werk, dat u doet vanaf half december tot en met half mei volgend jaar. Zoals gezegd, we hebben deze „reisbureautjes" in veertien SUPER CO-OP's. Een daarvan staat In Leiden en dat wordt uw bureau! Wat het salaris betreft: u krijgt een basisbedrag, dat u verder zelf kunt vergroten. Want hoe meer reizen u verkoopt, hoe meer provisie u krijgt. Wilt u wat meer inlichtingen over dit werk? Bel dan even naar CO-OP Centrale Personeelsdienst, telefoon 030 - 88 42 25. Of schrijf een brief met pasfoto naar de Centrale Personeels dienst van CO-OP NEDERLAND Europalaan 30, Utrecht. Ik wil graag de inruilwaarde van mijn oude machine weten. Stuur mij meer inlichtingen over Singer naaimachines. Naam: Woonplaats: In een gesloten envelop opsturen naar: Singer N.V., Antwoordnummer 321, Leiden. U heeft geen postzegel nodig. jj Modieus tuniekpak in mooie uni kleuren met vrolijke streepgarnering. Lange I mouwen en ruime col. Pantalon met iets uitlopende pijp. Is er in marine, bruin en zwart met kontrasterende streep. Maten36-44 Hypermodern 3-deIig tuniekpak uit behaaglijke, probleemloze Crylor. Bestaat uit uni pantalon, uni pull met i streepcol en lange mouw en I een loshangend mouwloos streepvest. Is er in de kleuren marine, bruin en zwart met kontraststreep. Maten: 38-46 Een nieuw symbool in uw warenhuis omdat H meer is dan een gewoon modehuis. Want u vindt er niet alleen kleding, maar ook accessoires. Als sjaals, broches, kettingen en tassen. Kortom letterlijk alles wat mode is vindt u in uw warenhuis. Daarom. Leuke japon met imprimé I fantasie-dessin en er overheen een mouwloze uni tuniek- overgooier. Een heel biezondere kombinatie. Is er in de kleuren bruin, zwart en bordeaux met dessins. Maten42-48 Mooie slank-afkledende jacquard japon-met-kor te- mouw. Uit 100% zuivere scheerwol. Geheel gevoerd en perfekt afgewerkt. Is er in 6 verschillend gekleurde dessins. Maten: 43-51 Prachtige doorknoop-over- gooier in 100% zuiver scheer- wollen IWS-wevenit. Heerlijk warm en uiterst modieus. Is er in groen, bordeaux en marine. Maten40-48

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 20