Moulinex heeft nu eenmaal lagere prijzen omdat... MODE O assistente chef verkoop buitendienst na Detijdvaii de heerlijke avondjes kompleet (sMIH! Net echt, zoh bolero VROOM DRÉESMANN ...zij europa's grootste fabrikant is van kleine huishoudelijke apparaten. Keukenmachine Jeannette. Gevarieerde keukenhulp met3 hulpstukken voor het malen van vlees, het raspen van o.a. wortels, kaas, het in plakjes snijden van o.a. chips, uien, komkommers en het bereiden van alle soorten rauwkost. Moulinex brengt deze keukenhulp voor slechts fl. 66,— Elektrisch mes. Major Standaard Mixer. Met krachtige motor, ook voor het allerdikste deeg: 180 Watt. Plus twee garden en deeghaken.fi .39,95 Junior. Koffiemolen met krachtige 140 Watt motor. Maalt genoeg koffiebonen voor 4 koppen. Veilige vergrendeling. In ivoorkleurige kunststof, fl. 15,95 Standaard Vruchtensap- centrifuge. Onttrekt in enkele seconden al het zuivere sap aan groenten enfruit Onmisbaar voor elke moeder die waakt over het welzijn van haar gezin. fl. 77,50 Réchaud. Accumulerend (houdt warmte meer dan één uur vast). Na 15 minuten opladen kan deze réchaud zijn funktie zeker een uur lang snoerloos vervullen. Met koudblijvende handgrepen, fl. 33,— I Luxe grill type ^5. len bijzonder mooie, zelfreinigende grill, uitgevoerd n roestvrij edelstaal, met 3 gebruiksmogelijkheden: jphet rooster (o.a. plat vlees en vis), aan het draaiende spit (kip en rollade) en aan de pennen (saté, shaslik). J krijgt er maar liefst 8 luxe hulpstukken bij. Een grill die van uw keuken een droomkeuken maakt en die u niet meer hoeft schoon te maken.fi. 125,— Aardappelschrapmachine 2 kg. Schrapt en schilt in 1 Va 2 minuter. maar liefst 2 kilo aardappelen, worteltjes, bieten of penen. Uiterst makkelijk schoon te maken. fl. 85,— Citruspers. Krachtige pers met pitten- en pulpzeef. In het grote sapreservoir kunt u het sap zeer lang bewaren. De gekleurde wanden zorgen voor het behoud van alle vitamines.fi. 39,95 Aardappelschrapmachine 3 kg. Ideaal voor kleine pensions en restaurants etc. fl. 97,50 Koffie-automaai 3000. Met het unieke Moulinex meervoudig druppelsysteem: het water valt door meerdere gaatjes in plaats van één, waardoor alle koffie volledig benut wordt en u in 'n wip 8 kopjes nóg heerlijker koffie zet. Deze ideale koffie-automaat, met dat unieke filter-systeem, in een modene vormgeving, brengt Moulinex voor de ongelooflijk lage prijs van fl..67,50 Moulinex artikelen zijn o.a. verkrijgbaar bij: LEIDEN Anton Ladan Lage Rijndijk 28 LEIDEN Oudshoorn Haarlemmerstraat 160 en 165 LEIDEN Radio Plein 16 5 Meipleiri 16 LEIDEN Jan de Nie Zonen Kort Rapenburg 10 LEIDEN IEMCO N.V. Nieuwe Rijn 29-32 Wij vragen voor spoedige indienst treding een Taak: voeren van de corresponden- Vereisten: minimaal mulo-diploma tie onderhouden van contact kantoorervaring leeftijd tot 23 met de buitendienst «notuleren jaar steno Nederlands als- vandeverkoopvergaderingen mede kennis der moderne diverse administratieve talen.Belevenmetdeheer werkzaamheden. Dlekstra voor een Ja heus, die grappige boler vormt één geheel met die fi lange japon, ook al zou je 5 I niet zeggen. De bolero is effen, de japon bedrukt. 1 Basiskleur aubergine, maten 34-40. j En de prijs valt reuze mee mmig zwart of warm e basiskleur van dit jerse «11e tuniekpak. Het Sneerde borduurwerk 't die van huis uit sombe en echter een heel ande Zodat het resultaat dan de moeite waard oet u eigenlijk gewoon ev jaan zien. n 36-42. i een in zwart, maar al eve gesierd met fantasieriji uursels is er deze lange >on, ook al in jersey courte )e maten zijn 38-44. 't Is alweer bijna december, de feestmaand bij uitstele. En zo n periode vól feestelijkheden wordt natuurlijk extra plezierig met een nieuwe japon, een nieuw pakje. Om de prijs hoeft u het niet te laten. Want op de modeafdeling van Vroom vindt u tal van fleurige modellendie origineel zijn en toch niet duur Een nieuw symbool in uw warenhuis, omdat 't méér is dan een gewoon modehuis. Want u vindt er niet alleen allerlei originele rokken I Voor 't geval u nu eens niet in een avondjapon op het bal wilt verschijnen, is er natuurlijk de bloes-rok kombinatie. Zo kunt u bijvoorbeeld deze 100% terlenka crêpe bloes kiezen. Is er in de kleuren wit, beige en donkerbruin, voor de maten 38-46. accessoires. Een chanelcollier bijvoorbeeld, bestaande uit 3 zilverkleurige schakelkettingen, afgewisseld met kralen van zilverkleurig metaal en fantasiekristal. En dat voor maar n &9o Ook avondtasjes zijn er te kust en te keur. Dit model, •oerd in zilverkleurig lamé met kettinkje en strass garnering kost Kortomletterlijk alles wat mode is vindt u in uw warenhuis. Daarom. 3Sl95i Daarbij geheel gevoerde fluwelen rok met zijsplit. Kleur en dessin mag u helemaal zelf l uitzoeken. We hebben er 79.-:

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 27