PUZZELEN MET SINT NICOLAAS ^RDAG 18 NOVEMBER 1971 LEIDSCH DAGBLAD advertentie-knipselprijsvraag, welke wij gisteren en vandaag ter gele- leoheid van het komende Sint-Nicolaasfeest publiceren, heeft in de loop 'to vele Jaren haar grote populariteit bewezen. Het is op veelvuldig verzoek 'to tal van lezers zowel als adverteerders, dat wij er nogmaals een af rukken. Ten behoeve van hen, die de gebruiksaanwijzing van een dergelijke puzzel óndanks niet mochten kennen, laten wij hieronder de spelregels volgen: Onze editie van gisteren, die u natuurlijk als gevolg van onze waar- Jtouwing zorgvuldig heeft bewaard, bevatte een aantal zakelijke adverten- Os (waaronder dus niet inbegrepen de familieberichten, personeels-aan- ^en, Sleuteltjes e.d.) waarvan u vandaag een aantal uitknipsels, op deze ^ina bijeengebracht terugvindt. Deze knipsels zijn genummerd van 1 tot en met 222, zodat u meteen weet hoeveel advertenties in deze prijsvraag betrokken zijn. Onze vraag is nu een lijst samen te stellen genummerd van 1 tot en met 222, waarin u te kennen geeft aan welke advertenties deze knipsels ontleend zijn. De oplossingen, welke ondertekend moeten zijn met de naam en het volledige adres van de inzenders, dienen uiterlijk maandag 28 november in het bezit te zijn van onze redactie. Zij moeten gericht zijn aan de redactie van het Leidsch Dagblad en op de enveloppe het opschrift Knipselprijsvraag dragen. Later binnenkomende oplossingen worden onverbiddelijk terzijde gelegd. De prijzen zullen vóór 11 december aan de winnaars worden overgemaakt. Ook voor u kan dit een (flinke) aanvulling op uw kerstbudget betekenen. Over de toekenning der prijzen beslist uitsluitend onze redactie: er is daarover geen discussie of correspondentie mogelijk. Men kan aan zijn of haar inzending de een of andere attractieve vorm geven en de mogelijkheid is geenszins uitgesloten, dat wij daarvoor enkele extra-prijsjes beschikbaar stellen, doch zulks is niet noodzakelijk om op basis van volstrekte gelijkgerechtigheid deel te nemen aan deze prijsvraag. Onvoldoende gefrankeerde inzendingen worden niet aangenomen 1

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 11