Zoek de oplossing, u kan goed zitten en Over zitten 'esproken TOTAAL 6000 GULDEN PRIJZEN Voorivaarden )AG 6 NOVEMBER 1971 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 21 Zoek de juiste slagzin bij de tekeningen Op zwart zaad zitten. In de val zitten. Met mond vol tanden zitten. Er voor spek en bonen bij zitten. 'ij Zitten bomen. Uren per dag brengen wij zittende door. In bedrijf, thuis, op voetbaltribunes, in bios copen, theaters, in auto's, treinen, bussen op school of in wachtkamers. Hoe belangrijk zitten in ons dagelijks leven is bewijzen de bijna ontelbare uitdrukkingen waarin het woord „zitten" voorkomt. Wij noemen slechts ,,op de kast zitten," „op de wip zitten," „achter zijn vodden zitten" „met de gebakken peren zitten" en gaat u zelf nog maar even zo door. Over het onderwerp zitten gaat deze grote prijsvraag, die aan sluit op de Internationale Meu belbeurs, die van maandag 8 tot zaterdag 13 november in Utrecht wordt gehouden. 18. Opzitten en pootjes geven 19. Dwars zitten. 20- Die jas zit goed. 21. Op een droogje zitten. 22. Ergens aan zitten. 23. Op eieren zitten. 24. Aan het roer zitten. 25. Op de blaren zitten. 26. In zak en as zitten. 27. Elkaar in de haren zitten. 28. Er slecht voor zitten. Ik zit wel goed. Laten zitten. Zich niet op de kop laten zitten. (j Met zijn neus erop zitten. Die zit. In de kou zitten. )(j Laat maar zitten. Niet lekker zitten. In de kreukels zitten. Te koop zitten. Op rozen zitten. Met de neus in de boeken 33. Het zit erop. zitten. 34. Op hoge lasten zitten. Tekenaar Gijs den Ouden maakte in opdracht van meu belfabriek Landeweer. „Over zitten gesproken een groot aan tal tekeningen, waarvan u er hier 34 ziet afgedrukt. In het kader links bovenaan op de pa gina staan de slagzi 29. Bij moeders pappot blijven deze 34 'ekeningen behoren, zitten. 30. In de mist zitten. 31- Tussen twee stoelen gaan naar een zitten. 32. In de clinch zitten. U moet om mee te dingen de waardevolle zaterdag 13 november aan de puzzelredactie van deze krant. 1 (4 stoelen, tafel en een berg meubel) ter waarde van 1136. Een eetkamer-ameublement (4 stoelen, een tafel) ter waar de van 1081. Een eetkamer-ameublement (4 stoelen, een tafel) ter waar de van 497. Twee fauteuils, ieder ter waarde van 218. De prijzen werden ter beschik king gesteld door Stoel- en meubelfabriek Landeweer te Eibergen, - die dit jaar haar 40-jarig jubileum vierde met o.a. de grootste stoelendans ter wereld - In samenwerking met: Koreneefs woninginrichting: In den Hoven, Delft; winkelcen trum In de Bogaard Rijs wijk; Karei Doormanstraat te Rotterdam; Smit woninginrichting Toren straat hoek Westeinde Den Haag; prijzen de slagzinnen bij de te- De Pr'ïzen zÜn' keningen zoeken en deze op Een eetkamer-ameublement Van der Kluet: Intermeubel- (6 stoelen, tafel en dressoir) toonzalen, Haarlemmerstraat ter waarde van 1844. 198-200 Leiden: v.d. Manders- loostraat 100, Alphen a.d. Rijn. het formulier rechts onderaan de pagina invullen. Dit formu lier plakt u op een normale briefkaart en zendt deze voor Een eetkamer-ameublement In de etalages van bovenge- het lot, Een van de prijzen een eet kamer ameublement t.w. van 1136.-. noemde firma's zullen de prij zen tentoongesteld worden. De Sijthoff Pers N.V. (Haag- sche Courant, Rotterdamsch Nieuwsblad, Goudsche Cou rant) stelt in samenwerking met het Leidsch Dagblad 1000 beschikbaar t.w. 5 prij zen van 200 te besteden in bovengenoemde zaken. Wanneer er meer goede oplos singen dan prijzen zijn beslist U moet bij ieder plaatje de juiste zin zoeken. Dus bij voorbeeld bij afbeelding 4 behoort slagzin 24. U vult dan achter het getal 4 nummer 24 in, enzovoort, enzo voort. De oplossingen schrijft u op het formulier rechtsonder- aan op deze pagina. Dit formulier plakt u op een nor male briefkaart en zendt deze voor zaterdag 13 novem ber aan de PUZZEL-REDACTIE van deze krant. U behoeft GEEN extra postzegels bij te plakken, en u kunt net zo vaak meedoen als u wilt, maar alle op lossingen behoren op een briefkaart ingezonden te wor- Wanneer er meer goede oplossingen zijn dan prijzen, beslist het lot. Zijner geen geheel juiste oplossingen dan is de inzender met de minste Teuten winnaar. Personeelsleden van dit dagblad zijn van deelneming aan deze puzzel uitgesloten. De oplossingen en de prijswinnaars zullen worden be kend gemaakt in de krant van zaterdag 20 november Uitknippen en op een briefkaart plakken Bij afbeelding Bij afbeelding 1 behoort slagzin no 18 behoort slagzin no 2 - 19 5 - 20 4 21 - 5 - - 22 6 M HM 23 - I M MM 24 M M - 8 m HM 25 M M M i M MM 26 M - M '27 M M 28 - - 3d •4 31 4 16 33 34

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 21