OPHEFFINGSUITVERKOOP bij Baxmeier (ZOETERMEER) INTERPOLIS I- Baxmeier Fauteuils, bankstellen, wandmeubels, slaapkamers, eethoeken, kleinmeubelen, gordijnstoffen, vloerbedekking, enz. enz. tegen ongelooflijk lage prijzen. Alles moet weg! Woninginrichting Als óók het opruimen van het puin na de ontmoeting van een auto met uw huis meteen betaald wordt door de verzekering... dian zal het wel de uitgebreide gevarenverzekering voor woonhuizen en inboedels van Interpolis zijn. Een van de meest gerenommeerde woninginrichters uit West-Nederland Baxmeier in Zoetermeer wordt bin nenkort opgeheven. Daarom starten wij vanaf heden met een totale uitverkoop (met toestemming van de Kamer van Koophandel) van onze gehele collectie waaronder voor alle verzekeringen die alles dekken Wees er snel bij dan heeft U bovendien nog de eerste keus. Laat deze kans u niet voorbij gaan maar profiteer De Bloedtransfusiedienst van het Nederlandse Rode Kruis, afd. Leiden, vraagt voor het oproepbureau een ENERGIEK MEDEWERKSTER voor gevarieerde administratieve werkzaamheden. Type-diploma vereist; Mulo-diploma verdient aanbeveling. Schriftelijke of mondelinge (na afspraak, telefoon 01710—42000). Sollicitaties worden gaarne ingewacht bij de Administra teur, Rijnsburgerweg 12, Leiden. (Vrijdags avonds geopend tot 9 uur) Deiffse Wallen 23, Zoetermeer, telefoon 017903516 (eigen parkeerterrein) r Interpolis is een grote maatschappij die samenwerkt met een vooruitstrevende groep banken en tussenpersonen. Er zit er altijd wel een bij u in de buurt. Inlichtingen over alles kunt u aanvragen bij Interpolis. Ongefrankeerd schriftelijk: Interpolis, Antwoordnummer 340, Tilburg. Telefonisch: 04250 - 7 99 11.

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 14