Wereldspaardag Bon Clematis, fond de robe, kantgarnering. Antistatisch, div. mo- de-kleuren vanaf 15.95 Campanulla, duster, dubbel gestikt vanaf 29.95 voor hèm-pyjama's. Kleuren voor dit najaar zijn o.a. bleu, marine, groen, terra. Modellen o.a. met V-hals. boord. rits. ronde hals. Heren pyjama's zijn er van 24.95 tot 34.95. Het hierafgebeelde modeI kost 29.95. HAARL.STRAAT 228 LEIDEN SCHOOLSTRAAT 150 VOORSCHOTEN k Fublikatie van het Ministerie van Sociale Zaken met medewerking van de gezamelijke banken (Bondsspaarbanken, Boerenleenbanken, Raiffeisenbanken, Handelsbanken) Rijkspostspaarbank, V 4 Levensverzekeringsmaatschappijen, Spaarkassen, Raden van Arbeid (V.O.V.) en leden van de Effectenbeurs. Aan Wereldspaardag, Antwoordnummer 51 Den Haag. Wilt u mij uw spaarfolder sturen? Naam Adres Woonplaats Sparen is bouwen aan gehik Sparen is bouwen aan geluk, zegt men wel eens. Sparen is zorgen dat je geld hebt wanneer het nodig is. Geld dat er moet zijn bij gezins uitbreiding en om alles wat daarna komt te kunnen betalen. Of geld om op tafel te kunnen leggen bij het kopen en inrichten van een eigen huis. Of geld om bij het huwelijk van de kinderen iets extra's te kunnen doen. Sparen is zorgen voor morgen. Regelmatig geld opzij leggen voor de oude dag. Ja, zo gezien is sparen bouwen aan geluk.En er zijn vele vormen van sparen. Meer dan u misschien denkt. Er zijn ook spaarregelingen met belastingvrije spaarpremies en andere fiscale voordelen. Als u onderstaande bon uitknipt en in gesloten enveloppe opstuurt, krijgt u een folder met alle inlichtingen thuis. Postzegel plakken hoeft niet.

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 10