Naast de mosterd huilen graag. ir UUHD&. ~mm De zwierige plooi heeft stippels gekregen. randstad 7.rop uit in eigen land (4) Ba5tronomen®É0[? Jurkjes met plooien zijn de trend van het najaar. Maar plooiei zijn niet genoeg. Daar horen stippels bij. Stippels op zwart. Stippels op kleur. Samen een mode die de herfst van z'n zonnigste kant laat zien. Ontdek dat maar eens. Bij Lampe. Uitknippen en wegwezen. Stuurt u mij de beide brochures. LD^S In open envelop (postzegel van 15) naar: Nationaal Bureau voor Toerisme, Postbus 3333, Den Haag. PIJN door KOUenVOCHT bezorgt heel wat mensen narig heid: pijnlijke spieren en gewrich ten van rug en ledematen, spit, stijve nek en schouders ze on dermijnen uw energie en levens lust. alles gaat stroef en moeilijk. Nu is er DEEP HEAT. een zalf die speciaal werd ontwikkeld en beproefd in Engeland, waar het minstens even guur en nog voch tiger is dan bij ons. Zó gaat DEEP HEAT u helpen. Snel: terwijl u nog bezig bent de zalf in te wrijven, begint DEEP HEAT zijn pijnstillende werking binnen 30 seconden. Warmte: een diepdoordrin gende, weldadige warmte ver spreidt zich in de pijnlijke weef- Verlichting: de stijve, ge spannen spieren en gewrichten komen weer los. de zeurende pijn ebt weg. Wat kunt u zich weer heerlijk vrij bewegen en wat voelt u zich weer fit - een herboren Weldadig werkzame warmte-in-een-tube uitzendbureau vraagt, vov. plaatsing b(j relaties in Leiden en omgeving ervaren kantoor krachten NIEUWE RIJN 44 1710—44841 Aluminium ladders en trappen In iedere lengte leverbaar. H. JANSE Haarlemmerstraat 129 Telefoon 21808 Honderden tips. Wist u dat eigenlijk? Dat er zo dichtbij zo veel te beleven is. Als u de coupon opstuurt, krijgt u gratis van het Nationaal Bureau voor Toerisme de brochure „Erop uit in eigen land" met honderden van die tips voor fijn weg zijn. En bovendien het complete „Vaderlandse Trippertjes programma 1971-1972". De beide brochures zijn ook verkrijgbaar bij uw VVV en op vele andere plaatsen. Vaderlandse Trippertjes. Zo heten de geheel verzorgde meerdaagse uitstapjes in eigen land die door het Nationaal Bureau voor Toerisme zijn samengesteld. Een nieuwe vrijetijdsbesteding voor iedereen. Van hengelaars tot wandelaars tot Garantie. Achter al deze tips xci voor fijn weg zijn en de Vaderlandse Trippertjes staat het Nationaal Bureau voor Toerisme. Een organisatie die gesteund wordt door overheid en bedrijfsleven. voor Uw bont in ieder geval kjjken by de grootste en goed koopste bontzaak van Neder land. Duizenden korte en lange BONTMANTELS. BONT- HOEDEN en -COLLIERS tegen aantrekkelijke lage betaalbare prijzen Bont kopen i? een zaak van ver trouwen. Een 3-jarig garan tie-certificaat is dat vertrou wen waard. Meer waarborg voor bont. Desgewenst zeer soepele kredietservice. BONTKONING, Hoogstr. 97 Rotterdam-Centrum, telefoon 010117.117. Bij aankoop krijgt U algehele reiskosten voor 2 personen terugbe taald. Vrijdagavond tot 9 u. geopend. Orlon jersey jurkje. Zwart/wit of marine/geel. Mt 36 t/m 42. f98,75 Ontroerende mosterd. In de Doesburgsche Mosterd fabriek bent u van harte welkom om uw neus eens in mosterdzaken te steken. Wel de zakdoeken mee naar Doesburg, want mosterd maken blijft ontroerend werk. Wist u dat eigenlijk? Aannemen: drabbelkoek. Ook op gastronomisch gebied hebben de Friezen een boel verrassingen voor ons „buitenlanders". Bestel maar eens drabbelkoek. Of nagelkaas. Of Berenburg Wist u dat eigenlijk? Molen met snotneus. Molen De Valk in Leiden stamt uit 1743. Een hele eerbiedwaardige molen dus. Omdat er een museum van is gemaakt, mag u erin om van dichtbij te bekijken hoe een molensteen een spanzaag, een snik en een snotneus eruit zien. Wist u dat #v eigenlijk? Knuppelbruggen. Van kort en klein gehakte boompjes. En ellenlang. In De Grote Peel - bij Ospel en Meijel - banen zij voor u een weg door één van de mooiste natuur- reservaten van Nederland. Wist u dat eigenlijk? Effen jurkje met geplooide rok. Acryl jersey. De kleuren passen bij 't seizoen: paars, roest en bruin. Mt 34 t/m 42.y^5 Battle-dress pakje met plooirok, 't Is van acryl jersey. De kleuren? Aubergine, bruin en marine. Versierd met witte stippels. Mt 34 t/m 42. Jurkje in stippels en plooien. Wat wilt u nog meer? Stof: acryl jersey. In aubergine, bruin, groen en marine. De stippels rijn contrasterend wit. Mt 34 t/m 42.7975

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 26