Enthousiast Danaïd< ongekend produkti TRIOMF VAN GUNNAR DEAR Goede dag vooi Leidse ploegen l Overtuigende winst voor Scylla 1 tegen Maasbree Karstens derde in Parijs- Tours Overwinning op Luto: 12-11 GROTE BENELUXPRIJS OP MEREVELD Koerstips HOCKEYCOMPETITIE MAANDAG 4 OKTOBER, LEIDSCH DAGBLAD - SPORT LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLA TOURS De geschiedenis van de 65e Parijs-Tours werd in de laatste 40 kilometer geschreven en net als vorig jaar bracht het laatste hoofdstuk een verrassen de ontknoping. Rik van Linden, net 22 jaar, pas enkele maanden prof was de hoofdpersoon en kwam op de lijst van de winnaars onder Jürgen Tschan, die ook in Parijs-Tours een opvallende stap zette in de professionele wieler- wereld. Na een uiterst lange aanloop, waarin Zoetemelk, Dolman, Hooy- bergs, Mourioux en Molineris. aan vallen hadden geplaatst, bestond het peloton veertig kilometer voor Tou'rs nog altijd uit honderd man. Van dat honderdtal plaatsten Cadiou, Campaner en Dury de beslissende demarrage. De sprong naar de vrij heid werd onmiddellijk daarna ook gemaakt door Opdebeeck, Kindt, Danfuillaume. Van Malderghem. Karstens, Verbeeok, Van Heers, Ro ger de Vlaeminck, Godefroot, Peel- man, Basso, Dolman en Mintekie- wicz. Van de twaalf ploegen, die voor Parijs-Tours hadden ingeschre ven, waren e'r negen vertegenwoor digd in de kopgroep. Niettemin slaag den de zestien vluchters er niet in een veilige afstand te nemen van bet eerste gedeelte van het in stuk ken gevallen peloton. Op twaalf ki lometer voor het einde werd de kop groep nog met enkele renners uitge breid onder wie Mortensen, Van Linden, Labourette, Guimard en Mattioda. In de voortdurende aanvallen in de eerste groep bleven slechts tien ren ners overeind en bij dit tiental was Rik Van Linden die uit zijn ama- teurtijd voor alles de faam had mee genomen een razendsnel sprinter te zijn. Nimmer echter had Camille van der Linden, die als groot bewonde raar van Van Looy, Rik wordt ge noemd, afdoend bewezen voldoende macht te hebben voor een lange en zware krachtmeting. Vlak voor Tours heeft hij getoond ook macht genoeg te hebben om de grootsten partij te geven. In de laatste me ters bleek bovendien dat zijn sprint nog steeds even scherp is. Marino Basso leek een zekere winnaar maar van links schoot Van Linden als een raket naar voren en met een laatste formidabele explosie drukte hij zijn voorwiel net enkele centimeters voor Basso over de streep. Met het blo te oog was de winnaar niet aan te wijzen, de finishcamera besliste dat Camille "Rik" Van Linden zijn eer ste grote overwinning bij de beroeps renners had behaald. De finish van Parijs-Tours: de nog onbekende Belg Rik Van- Linden (r) gaat luttele centime ters vóór de Italiaanse sprint vedette Mario Basso (l) als eerste over de streep. Gerben Karstens komt achter VanLinden een wiel tekort. De uitslag luidt: 1. Van Linden (Belg) 285 km in 6 u 59 min en 28 sec.. 2. Basso (It), 3. Karstens (Ne- derl 4. Godefroot (Belg), 5. Gui mard (Fra), 6. Swerts (Belg), 7. Verberghe (Belg), 8. Mattioda (Fra), 9. Van Beers (Ned), 10. Mint- kiewicz (Fra) allen dezelfde tijd 6.59.28, 20. Zoetemelk (Ned) 7.01.53, 25. Harings (Ned) 7.03.16, 33. Pijnen (Ned) zt, 53. V. Leeuwen (Ned) in 7.09.09, 57. Krekels (Ned) zt, 66. Duyndam (Ned) zt, 82. Benjamins (Ned) zt. LEIDEN In de korfbalhoofdklasse werd gisteren een recordaantal doelpunten bij elkaar geschoten: over vijf wedstrijden verdeeld werd 90 maal gescoord. Ook de Da naïden was ongekend produktief en nog wel tegen het veel hoger geklasseerde Luto 1 21 1 Wat overgangsklasser Pernix ertoe heeft bewogen de strijd tegen Zui derkwartier zaterdag gewoon door gang te laten vinden, is niet bekend. Zeker is wel dat Pernix dubbel reden had om feest te vieren na de forse overwinning: 72. Vicus Oriëntis stelde teleur met de puntenverdeling tegen ZKV (33), eersteklasser KNS kwam goed voor de dag by het Haagse Ready (6—7) en De Alge mene verloor in Amsterdam met 9—5 van Swift. De Danaïden, tot gisteren' in het bezit van slechts één punt, schijnt de laatste week gebruikt te hebben om het geloof in eigen kunnen danig bij te spijkeren. Het gevreesde Luto werd daar het eerste slachtoffer van. De Danaïden streed vanaf de eerste minuut met volledige inzet daar aan ontbrak het nogal eens de laat ste weken en herinnerde eindelijk weer eens aan de ploeg die vorig jaar zo verrasend debuteerde in het korf- I balwalhalla. Bovendien bleek geen I enkel aanvalsvak problemen te ken- nen bij de afwerking. Vrijwel I voortdurend moest Luto tegen een i achterstand van drie punten optor- I nen. De Danaïden kwam door Wim Brugman en Eric Filemon (straf- l worp) op 20 en liep na het tegen- punt van Henny Kool naar 41, door treffers van Sander van Unen en I weer teruggekeerde Ciska Peters (Meta Willemse moest haar plaats LEIDEN De meeste Leidse taf el benn is teams hebben zater dag een snelle (tweede) compe titiewedstrijd gespeeld. Scylla 1 klopte Maasbree overtuigend met 7—3 maar Scylla 2 was, zo. als verwacht, kansloos bij Tem po team: 10—0. Ook Scylla 3 verloor royaal bij TOGB (91). De Treffers had geen kind aan Door Theo Bakker Ready (91) en ook DOCOS kostte het weinig moeite om Gossima er met 100 onder te houden. Alleen bij TOVJEEP was er sprake van spanning: 4—6. De stryd tegen het Limburgse Maasbree was voor Scylla 1 een goede generale voor de ontmoe ting met Delta Lloyd, zaterdag as. Gerard Bakker en Milan Stencel bewezen hun goede vorm door Jan Suiskens en Harry en Joep Vaessen met ge- Anton-Will aan vorm mak te verslaan. Zoelen verloor a van Zoelen schaven Anton Wil van 1 zijn partijen. zelfs die tegen Maasbree's der de man Joep Vaessen. Hoewel hij driemaal een 1916 in de derde game verspeelde, zal hij deze week toch stevig aan zijn vorm moeten schaven om zater dag tegen Delta Lloyd goed voor de dag te kunnen komen Scylla 2 reisde zaterdag naar Tempo Team met de weten schap dat iedere persoonlijke overwinning een goede prestatie zou zijn. Dat het er niet van gekomen is, is op zich niet jam mer. Het is alleen te hopen dat het jeugdige Leidse team ge noeg van het Amsterdamse top- team heeft geleerd om zaterdag in de belangrijke wedstrijd te gen Steeds Hoger TSB tot een goed resultaat te komen. Nederlands kampioen Bert van der Helm gaf zijn oud clubgenoten geen schijn van kans. Theo Bakker behaalde tegen de nu voor Tempo Team uitkomende oud-Scyllaan slechts zeven punten (211, 216). In de hoofdklasse behaalde De Treffers opnieuw een ruime overwinning. Ditmaal was Rea dy het slachtoffer van de ploeg uit Roelofarendsveen. Dat het geen zege met dubbele cyfers is geworden dankte Ready aan C. Vesseur, die bij de stand 8—0 een party liet glippen tegen Pitstra. DOCOS lukte het wel om met 100 te zegevieren. Het Haagse Gossima kon geen verweer van betekenis bieden aan E. Fallaux, J. van Veen en G. v. d. Klaauw. De Leidenaars verloren slechts twee games aan de Haagse de grade tiekandid aat. Scylla 3 had tegen TOGB weinig kans (19). Alleen Hein Chrispyn kon tegen Capelle tot een overwinning komen. By TOVJeep was de span ning groot. De wedstryd ging voor de Noordwykers op een wat jammerlyke wyze met 64 ver. loren. JammerUjk omdat kop man Ted van der Ploeg by een 44 stand onverwacht zyn twee de party verloor en daarna G. v. d. Hoorn met het kleinst mo gelijke verschil 1921 in de derde game de nederlaag tct >en feit maakte. HOOFDKLASSE BlauwWit 6—12 PKC 6—5 Die Haghe 6—9 Archipel 64 Ons Eibern. 69 De Danaid. 63 ROHDA 6—9 Westerkw. 6—2 LUTO 6—7 SAMOS 6—0 OVERGANGSKLASSE A HKV 5—8 Pernix 5—4 Fortuna 68 K. Zaandijk 54 V. Oriëntis 66 Zuiderkw. 54 ZKV 6—6 A. Weerbaar 5—3 Het Zuiden 55 UTRECHT Gunnar Dear, die vorige week de interland Nederland- België met een mooie zege afsloot, won gisteren op Mereveld ook de Grote Beneluxprys De door Vergay foutloos van start gebrachte Caesar Julia H leidde tot het ingaan van de laatste ronde, gevolgd door Ge neraal Padua B, Don Faune en Gun nar Dear. Op dat moment nam Don Faune in snel tempo de kop over en ging in eerste positie de rechte lenn in. doch moest zwichten voor de achtervolgende meute, waaruit Gunnar Dear zich losmaakte, die door Gé van Eykelenborg naar een fraaie 1.22.3 triomf werd gestuurd Met een sterke eindsprint ontnam Royal Hanover Don Faune de tweede plaats. Hoewel het Tom Schreurs Memo riaal slechts zes deelnemers telde, werd het toch nog een aantrekke- lyke stryd door het felle slotgevecht tussen Janky Buitenzorg (Chiel v. d. Togt) en Jonker Volann (Piel Smit)die eerstgenoemde met gering verschil in 1.22.7 in haar veerdeel besliste. Merevelds Snelheidsprys. over 1700 meter, waarin de favoriet Hoot Song teleurstelde, bracht winst voor de sprintspecialist Edward A (H. Pools), die in 1.21.8 km-tyd de baas bleef over Higgins en Eric Kinley. UITSLAGEN Bergen op Zoomprljs: 1 Jellina P (J. v. Dooyeweerd) (1.28.8), 2. Jay Lee. 3. Juweeltje Carlos. Toto w. 1,60, pl. 1,30, 1,60, 1,80, kop. 4,60, trio 55,20. Boxmeerprijs: le afd. 1. Iris Volo (L. Boonen) (1.27.8), 2. Idool L, 3. Irona. Toto w. 5,-, pl. 2,20, 3,60, 2,40, kop. 19,50. 's Hertogenboschprys: 1. Joyce (A. Suykerbulk) (1.26.-), 2. Ilexide Hano ver. 3. Isac Cavaljos. Toto w. 6,40, pl. 1,30, 1,70, 1.30, kop. 10,90, trio 121,30. Tom Scheursmemorialprijs: 1. Janky Buitenzorg (M. v. d. Togt) (1.22.7), 2. Jonker Volann, 3. Josje W. Toto w. 2,80, pl. 1,60, 2,20, kop. 6,20. Grote Beneluxprijs: 1. Gunnar Dear (G. van Eykelenborg) (1.22.3), 2. Royal Hanover, 3. Don Faune. Toto w. 2,20 pl. 1,40, 4,40, 8,-, kop. 14,10, trio 685.30. Bredaprijs: 1. Ina van Hovl (J. Wagenaar jr) (1.24.-), 2. Hea Alkestls Ve. 3. Granlt Hollandla. Toto w. 2,40, pl. 1,30, 1,30, 1,70, kop. 3,30. Merevelds snelheldprijs: 1. Edward A (H. Pools (1.21.8), 2. Higgins, 3. Eric Kinley. Toto w. 1,60, 2,60, 3,30, kop. 10,-, trio 119,60. Rozendaalprijs: 1. Friscollne Mac (M. Vergay) (1.24.3), 2. Hadewych, 3. Iva- novna Neather. Toto w. 3,70, pl. 2,40. 2,80, kop. 12,70. Recreatleprijs: 1. Isolde O (J. J. Gllmmerneen) (1.25.9), 2. Hanover Ca- valios, 3. Goudhaartje. Toto w. 1,80 pl. 1,50, 4.30, 12,20. kop. 9.70, trio 696,40. Boxmeerprijs: 2e afd. 1. Indiana Ha- >ver (L. Tichem) Impereur. Tot< 1,50, 2,40, kop. 7,90. Totalisator omzet 379.739. Koersen Duindigt Kolja T verraste WASSENAAR Voor een grote verrassing zorgde zaterdag" op Duin digt Kolja T een van de eerste fokprodukten van de oud-Derby winnaar Fernandel in de koers voor tweejarigen. Tegen een cote van f42.20 klopte deze debutant in fraaie styi even voor de streep de favoriet King Westlandia in een zeer goede 1.28.7 km-tyd. Mevrouw E. van Duyn won met Newbury de ren om het Korthals van Schooten Memoriaal, zy het na hevige stryd met Johan (Lucassen). Zy kreeg door deze zege de beker definitief in haar bezit, daar zy ook vorig jaar in deze ren voor amatri- ces en amateurs triomfeerde. UITSLAGEN Leldenprys: 1. Kolja T (A. Harm- sen) (1.28.1), 2. King Westlandia. 3. Karina Trickson. Toto w. 43,20 pl. 4,00, 1,80, 2,80, kop. 10,10, trio 2.663,20. Voorschotenprijs: 1. Jessie Bond (J. de Wit) (1.26.7), 2. Haja Westlandia, 3. Jona Buitenzorg. Toto w. 7,50, 3,60, 3,10, kop. 19,90. Grote Prijs der Tweejarigen: 1. Mon- tyon (K. Davies), 2. Slclllano 3. Royal Hunter. Toto w. 3,70, pl. 1,40, 2,30, 2,30, kop. 13.00, trio 166,10. Wassenaarprijs: 1. Gudo van Bonnl (L. Schoonhoven jr) (1.23.8), 2. Helene Hanover. 3. Fils du coq d'or. Toto w. 3,60, pl. 2,00. 2,70, 2,30, kop.8,20. Warmondprys: 1. Ivonne Mac (A. Knljnenburg) (1.26.9), 2. Hannibal, 3. Hilda O. Toto w. 2,30, pl. 1,70, 2,00, 5,90, kop. 7,20,_trio 272,10. Herosprys: 1. Frances Love (H. v. d. Kraats), 2. Riviera, 3. Run Home S. Toto w. 2,00 pl. 1,20, 2,10, kop. 5,10. Oegstgeesterprys: 1. Hona Carbonari (H. Piet) (1.27.3), 2. Ina Brewer, 3. Jofra. Toto w. 5,50, pl. 2,00. 1,70, 2,90, kop. 14,80, trio 292,70. Rijnsburgprys: 1. Icare Quick (J. Wagenaar jr) (1.25.2), 2. Hilma, 3. Favera. Toto w. 1,70, pl. 1,50, 2,40, 3,20, kop. 3,10. Korthals van Schooten memorialprijs: 1. Newbury (mevr. E. van Duyn), 2. Johan, 3. Acceleranda. Toto w. 1,40, pl. 1,20, 3,80, 2,00, kop. 5,30, trio 292,40. Hartman) (1.24.6), 2. Import N. 3. Leiderdorpprijs1. Harro Bond (S. Hartman) (1.24.6), 2. Import N., 3. Gino Westlandia. Toto w. 16,20, pl. 3,40, 1,70, 2,80, kop. 3,90. Totallsator-omzet 279.815,00. NOOTDORP, 5 OKTOBER - 6.30 u. Zuiderwaardprijs. 1ste afd.: Ino Buitenzorg, Joris Six, Jupiter D, Imke Way - Zuidermeerprijs: Jacky Pluto, Jungle Boy, Joquette, Jarvillo du Bois - Zuidwoldeprijs: Jensen, Iwan Mac H, Junibes B, Ida de Mercelle - Zuidveldprijs: Jezebei, Johan A, Harrovo, Inus Carbonari - Zuidlarenprijs: Furie O, Hermance. Hyacint, Eady B - Hilversumprys: Extase, Erica, Boy van Quick, Eric Kinley - Zuidhornprys: Hansi Bui tenzorg, Florentine, Germania, Goud vos Heny - Zuidzandeprijs: Hetty Hanover, Flits, Helene H, Iris van Buren - Zuiderwaardprys, 2de afd.: Judy, Idle Way, Imone, Irmalientje. Via 42 door Rob van Dort en 5—2 door Wim Brugman viel de Leidse ploeg nog iets terug. Daarvan maakte Luto gebruik om langszü te komen (treffers van Jan Soeverein en twee van Henny Kool). De stryd verliep echter sensationeel. In de 28ste minuut schoot Casper van Nie- rop tweemaal raak en Wim Brug man bouwde de voorsprong een vyf- tal minuten voor de rust uit tot 85. Na de pauze leek De Danaïden op 'n enorme overwinning af te stevenen toen Eric Filemon (strafworp) en Gerard Nap al na acht minuten voor 105 hadden gezorgd. Dat werd ech ter geen bewaarheid, hoewel het lang duurde voordat Luto tegenscoorde (door Kool en Van Dort: 107). Via 117 (Yvonne Devilee) werd het 119 (tweemaal Soeverein) en 129 door Sander van Unen. Waarna Luto door toedoen van Jan Strobos en Wil 1 Reuter nog angstig dichtby kwam: I 12—11. J Pernix Zuiderkwartier 72. Zui derkwartier dat aanvankelyk weinig voor Pernix onderdeed werd in de i tweede helft naar een forse neder- laag geleid. Pernix vierde daarmee I de eerste overwinning: een zege die I bovendien verdiend was. Pernix kwam aanvallend veel beter voor de j dag, hetgeen in de eerste helft zou I resulteren in drie doelpunten (Flip van der Kooy, Jacob Bakker, Fred i Breedveld), waar Zuiderkwartier er twee tegenover kon stellen (Sary de Vink. Janneke van der Berg). Zui derkwartier begon de tweede helft stormachtig, maai- wist zich met de vele kansen geen raad. Zoveel moge- lykheden had Pernix niet nodig Bin nen een kwartier was de score naar 6—2 getild (Cees de Rooy, Van der Kooy, Jacob Bakker). Zuiderkwartier kon toen helemaal geen vuist meer maken met invaller Den Hartog, voor Jimmy van Daim en vlak voor het eindsignaal van mej. Selier had Daan Vreeken nog eenmaal suc ces: 72. Vicus Oriëntis ZKV 33. Vicus Oriëntis stelde teleur door met het in uitwedstrijden bepaald niet sterke ZKV de punten te delen. Van het 33 resultaat valt echter niets af te dingen. Vicus en ZKV waren voort durend aan elkaar gewaagd, hetgeen uit het scoreverloop zou blyken. Vicus kreeg wel wat meer kansen, maar miste een afwerker zodat de Leidse ploeg geen enkele maal een grotere voorsprong kon veroveren dan één punt. En de ploeg uit de Zaanstreek was dan steeds in de ge legenheid terug te komen en zelfs eenmaal een voorsprong te nemen. Dat gebeurde vlak na de pauze toen ZKV naar 1—2 uitliep, nadat de Zaanse ploeg eerder al een achter stand van 1—0 (Joke de Boer) teniet had gedaan. Vicus Oriëntis boog die achterstand door treffers van Flip van der Meygaarden en Co Vavier om in een 32 voorsprong, maar moest tenslotte genoegen nemen met de halve winst. Ready KNS 6—7. Door de ver rassende zege die KNS in de eerste klasse B by Ready boekte, staat de Leidse ploeg nu samen met Ready op de tweede plaats achter DEVD. Van krachtsverschil was in het duel ReadyKNS vrijwel geen sprake. De ploegen namen om beurten een voor sprong en de stand was bij de rust in evenwicht: 44 (Leidse treffers Wim Brakel, Hen Slegtenhorst, Hans Filemon, Wim Brakel). Dat stuiver tje wisselen deed zich ook na de pauze voor: via 65 (Leids doelpunt Henny van der Linden) liep KNS uit naar 6—7 na 29 minuten. Met de treffers van Hans Kluts en Wim Brakel bleek de strijd beslist. Swift De Algemene 95. Voor De Algemene bleek ook de tweede uitwedstrijd niet erg „winstgevend". De Algemene had by Swift in Am sterdam aanvankelyk moeite met het voor sport totaal ongeschikte terrein, was daarna beslist niet de mindere van de Amsterdammers, maar ver prutste teveel kansen. Na een ach terstand by rust (doelpunt Ineke Thyssen), keek De Algemene na de pauze al snel tegen een 51 achter stand aan. Daarna liep Swift regel matig, naar een te geflatteerde 95 overwinning. Treffers: Aad Rusman, Jan van Seggelen, Wim en Ruud van Vliet. Achilles Crescendo 4—4. Twee deklasser Crescendo deed goed werk door Achilles op eigen terrein te be dwingen. Achilles was weliswaar over het algemeen iets in de meerderheid, maar Crescendo vocht fel terug. In de eerste helft al, toen Achilles een voorsprong nam, maar Aad Schouten gelykmaakte en meer nog in de tweede helft toen Achilles naar 31 uitliep, maar Leny Kok (2x) en Aad Schouten de stand naar 34 ombo gen. Achilles scoorde tien minuten voor tyd de gelykmaker. By de derdeklassers moest Fiks een punt afstaan aan het zwakker ge achte Sagitta: 55. Treffers Fiks Marja Huizing, Fred de Gruil, Kees van der Mey, Trineke Paauw (41), Harma Tobé (55). Madjoe kwam tegen Maassluis verrassend goed voor de dag: 66 (Treffers Henny Star 3, Gerrit Ravensbergen 2, Piet Tals- ma), Fluks Noordwyk behaalde een beauwde 54 zege op het Goudse Jodan Boys (Hans Passchier 2x, Danaïden-aanval op&id van Luto. Annelies vai\ Li (links onder de korf) 15 Brugman (no 11) word d afgeschermd. 1 (Foto ke: 2 Frank Dykstra, Leny Barnlar Marja Faber scoorden) en 'jh senheim bleek op eigen terf?2) party voor het nog ongeslag I tros: 2—6. Doelpunten TQds Krop en Rob Meyer. »st; Velocitas reikte tegen OD II land naar de derde zege: 4-0. in Carl Hooyer en Gerrit jfa met één en Gerard van a met twee treffers een aan<n den. Warmond en SEV dö.9) nig voor elkaar onder enrk een rechtvaardige remise ïst 22. Hans van Huis en Q der Voet schoten voor Wabi{ de roos. n0 LEIDEN Ook in het afgelopen weekeinde hebben (P1' se hockeyteams de zegereeks voortgezet. De heren van®! versloegen het laaggeplaatste Alkmaar met 10, Rojif: leverde een goede prestatie door MRHC met 20 de la blijven, Noordwijk verloor van het sterk spelende Qr61 (01) en Forescate zegevierde in Voorschoten met l-ir, VCL. Ook de dames speelden weer goed. Leiden boekte winst op Groen-Geel (10), Roomburg speelde Leonidas van het veld: 52, Noordwyk deelde de punten met Tempo 34 (22) en Forescate won met 20 van Eech- trop. De heren van LHMC en Alkmaar speelden in de eerste helft een ge- lykopgaande stryd. De enige reële scoringskans die LHMC kreeg werd ook direct benut. Flip Charks be diende Daan Putman op maat en dat betekende 10. Na de rust speelde Leiden een knappe party. Alkmaar kreeg maar heel weinig kansen van de Leidse verdediging, die de winst dan ook gemakkelijk vast kon hou den. De Roomburg-heren speelden te gen MRHC een gave party hockey. Het veldoverwicht dat Roomburg opbouwde resulteerde in twee doel punten. Zowel in de eerste als twee de helft sloeg Hans Montanus één maal raak. Het eerste herenteam van Noord wyk werd overbluft door Qui Vive De vaardigheid die Qui Vive toonde in het nemen van strafcorners lever de die ploeg de zege op. Na 20 mi nuten scoorde Qui Vive na een straf- corner, drong daarna nog sterk aan, maar slaagde er niet meer in te sco ren, omdat eerst de paal een doel punt in de weg stond en vervolgens Voermans op de doellyn redding bracht.' Forescate kwam in de tweede helft op winst tegen het sterke VCL. Toen Kooper na een strafcorner scoorde de geldigheid van dat doelpunt werd overigens sterk betwist door VCI was de enerverende stryd beslist: 10. A lecto moest in Benn< meerdere erkennen in de die na*»m. Zowel voor als nTj, ging de verdediging vanp tweemaal door de knieën: 4 Alphen miste tegen Wai een afmaker en aangezien dinxveen de juiste richting vinden werd een reohtvaari spel (00) bereikt. Eén benutte strafcornerf wege de eerste helft, dames van Leiden de overwi Groen Geel, dat door goed gen de nederlaag tot 1oj^€ kon houden. rc Roomburg behaalde de Leonidas in een zeer goedrl! duel. Els de Vrind en Emy_ boom-Van Brussel nivelleer eenmaal een opgelopen achM waarna Elly van Hoogebt^ Brussel (2x) en Joke de Vr| nidas naar een 5—2 nederlar Het slecht draaiende Nn kwam in het duel met Tem(ef tien minuten met 1—0 acht(jt door Hanneke Baak op,n hoogt, maar zag zich na d«^ snel weer geconfronteerd t achterstand Hanneke Baai tenslotte vlak voor tyd eef^ voor Noordwyk: 22. In Beverwijk toonden dë8- van Forescate zich duideiyf^ dan Eechtrop. Het ForescaU wicht resulteerde in treffers*g dames Van Eist en De Sevea^" Alecto en Alphen verloren. re uitstekend werk van doelvroun Beversteeg kwam MRHC in £c met Alecto niet verder dan Jij dames van Alphen konden fcc bolwerken by Waddinxveen 4ri

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 10