Zoeken naar andere wijze aanbesteding van werken Wassenaars eiland van rust deze week gestart AUTO IN DE BERM TEGENSTELLINGEN IN DE KOEPEL RAADSLID VAN DER KROFT VINDT RIJNLAND NV TE DUUR Pianorecital met pluss ien en minnen Betere beveiliging langs de Rijn Drie meisjes gewond in Leids verkeer Draverij in Lisse j MlNI-nieuws uit 1 MA Xl-Leiden Kinderkleding- beurs Oegstgeest DS. V a PLAS VOOR HERV. EVANGELISATIE OGENTEST Zeldzaam jubileun; Veel variatie op de jazz-zolder LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAG 29 SEPTEMBER 19' WARMOND De Warmondse raad deed het gisteravond kalmpjes aan, niemand droeg stof aan tot een urenlange dis cussie zodat om kwart voor tien het .officiële" gedeelte van de raadsvergadering voorbij was. De gunning van de waterbouwkundige werken in de Zwan- burgerpolder was een van de weinige punten waarop raadslid Van der Kroft, in de meeste Zwanburgzaken wel de spreek buis van de raad, nog even de puntjes op de „i" zette. Hij zei als lid van de financiële. Ill iMWi Wil commissie alleen met dit voorstel ak i koord te gaan omwille van de conti- Raadslid Van der Kroft drong in nuiteit van de werkzaamheden. ..De I de raadsvergadering van gisteravond prijs die Rijnland N V vraagt aan °P ',en nauwer* samenwerking f 492 000 is heel hoog. maar de flnan- j v in het Warmonds college van B.en ciële commissie ziet op het ogenblik i W' met dat van Le^den. vooral op hei geen mogelijkheid om deze kosten te ^e^|^>vanT drükken". Hij drong er bij het col lege van B en W wel op aan om bij de aanbesteding van volgende objec- I ten. wanneer de tijdsfactor niet I JJ|J| WL* zon grote rol speelt, een andere wij- j tussen de colleges. Ondanks de uit' ze van aanbesteding te volgen. j VOerige verklaringen van de burge- fnnJinatnv! meester en wethouder Tulp dat Lei- den geen tijd zou hebben om buiten meester Langemeijer daarop ant woordde dat dit overleg in de Ka- gerzoom plaats zal hebben, bleel raadslid Van der Kroft aandringen op een meer gecoördineerd overleg Het aanstellen van gemeentesecre taris Baas. die enige tijd geleden zijn ambtsjubileum vierde en gisteravond de raad met gebak verraste, tot co ordinator van de Zwanburg-zaken stemde iedereeen tevreden. Raadslid Van der Kroft had ondanks zijn te vredenheid nog enkele opmerkingen De aanstelling van de heer Baas tot coördinator zal de opbrengst uit Zwanenburg met f 400.000 verminde ren. Deze kant van de zaak wil ik toch nog even naar voren brengen. Daarom wilde ik het principebesluit nu nemen en het comptabele uitstel len tot we een beter inzicht in de fi nanciële materie hebben gekregen. Dit voorstel van raadslid Van der Kroft stuitte op weerstand bij het college, vooral wethouder Tulp ver zette zich hier tegen omdat het dan allemaal weer een maand langer zou gaan duren. Met dit argument ver murwde hij Van der Kroft zodat het gehele voorstel goedkeuring kreeg. Ook het voorbereidingsbesluit be- steminihgsplan Zuid was voor de raad geen probleem nadat mevrouw Verbeek van burgemeester Lange meijer- te horen had gekregen dat voor de officiële ter visie leggen er een extra ter visie legging zou zijn. Bij..deze eerste confrontatie met het nieuwe plan kunnen alle inwo- nerfr-yan Warmond doormiddel van een- ideeënbus hun wensen en sugges ties. omtrent het bestemmingsplan aan de samenstellers bekend maken. De beveiliging van de oversteek plaatsen in Warmond was een punt waarop raadslid Vellekoop bij de rondvraag nog eens terug kwam. Hij kreeg ten antwoord dat niet zoals hij vleesde de zaak in het slop was geraakt was maar dat een rapport over ook nog. Andere verkeersza ken „in de maak was". Kan er niet wat soepeler worden omgesprongen met de aanvragen van kampeerterrein en caravansstand plaatsen. vroeg mevrouw Verbeek. Burgemeester Langemeijer zei dat binnenkort met G.S een bespreking zal 'zijn over plan Noord-Oost, een gesprek waarbij de kampeerterrein héöfdmoot zullen zijn. de Kagerzoom nog eens met War mond over de recreatie te praten wilde hij de discussie over dit punt uitstellen tot een volgende vergade ring. Burgemeester Langemeijer kon gisteravond raadslid Bakker gerust stellen op het punt van annexatie, van Warmond. Ondanks dat zoals hij het noemde de „bedieningsbei had geluid voor de gemeenten tus sen de 3000—6000 inwoners. War mond heeft een geheel eigen taak ir. verband met de recreatie, ik ben niet zo bang voor annexatie." Van onze onderwijsredacteur ongestoorde studiejaar. Er is plaats Joselinde Jong. dr. J A. v. Dorsten, I WASSENAAR Drieëndertig weten-I voor vijftien buitenlanders en vijf-I mr. D. Pokkema, dr. J. Kooiman en schapsmensen kunnen een jaar lang entwintig Nederlanders, maar dit drs. P. de Buck. ongestoord gaan studeren in een jaar kon men slechts tot 33 plaat- Voor zover het de Nederlandse Wassenaars eiland van geestelijke i singen komen Daarbij zijn een vijftal mensen uit onderwijs en universi- rust. Bij hen bevinden zich twee Rotterdamse leraren en een func tionaris van de Delftse TH. Mor genmiddag wordt de Wassenaarse instelling officieel geopend. Het is het Nederlands Instituut voor Voortgezet Wetenschappelijk Onderzoek, naar de Engelstalige naam kortweg NIAS genoemd. Het is gevestigd in de voormalige poli tieschool in het exclusieve duinge bied bij de Wassenaarse Slag. Dit interuniversitaire instituut kwam tot stand dankzij het jawoord van de vorige minister van onderwijs. Veringa. De aanloopkosten ervan hebben anderhalf miljoen gulden bedragen: het kost ongeveer even veel per jaar om dit instituut tt runnen. Een selectiecommissie maakt uit wie er in aanmerking komen voor het In Kasteel Duivenvoorde VOORSCHOTEN Het pianoreci tal *van Toos Onderdenwijngaard gis teren in kasteel Duivenvoorde was niet het laatste concert aldaar van dit 'jaar, zoals een recent persbericht vermeldde. Op 8 oktober verschij nen er Ellen Mac Gillavry en Jaap Spjgt, bekend fluit-klavecimbelduo. Op driekwart van de toegangskaar ten js echter reeds beslag gelegd. De pianiste, die vóór de pauze Bgcji. Haydn. Brahms zou spelen, li^t Bach's Chromatische Fantasie met fuga vervallen om haar door (slecht verstaanbaar aangekondigd) werk van Janaciek te vervangen. Van het programmadeel na de pau ze werd de volgorde omgedraaid. Een .impulsieve musicienne? Liever vroegen we: een impulsieve kunste nares? Maar die laatste toeschrijving is. voor haar toch iets te positief. Deze concertgeefster kan strie men en kan strelen. Als zij striemt, rpartelt zij een woord, dat we voor deze gelegenheid in gebruik snellen om het op het Franse werk woord „martelex" te laten lijken: met de hamer bewerken. In een ruimte voor duizend of duizenden kan dat functioneel zijn. Hier in Duivenvoorde is zelfs een concert vleugel niet zo gewenst. Het hoeft-niet altijd en overal groot te zijn of in 'n soort hoogmis-stijl. We herinneren ons uit een boek van Eve Curie het detail dat de Curie's hun gewone pia no niet veel zaaks dachten. Tot het pianofenomeen Paderefski (die pre sident van Polen werd) er op visite kwam. Toen wisten de Curie's, hoe ongedroomd mooi hun piano zingen kón en heldere beelden geven. Hier, nu, hadden wij van Toos Onderden- wijngaard eens willen horen, hoe zij uit de grote vleugel de klankver houdingen van een mignon-vleugel zou kunnen lokken. Maar goed, heldere toonbeelden produceert de pianiste zonder twij fel. Zij heeft zich jarenlang aan Schumann overgegeven en deze componist schijnt bepalend te blij ven voor de realisering van haar wel eens in het conflict rakende beste streefmogelijkheden; het lyrische to tale vrouw zijn en de behoefte zich mannelijk virtuoos te ontladen: voor het laatste is Duivenvoorde geen goed oord, voor het eerste gaven de het treffendst naar Schumann nei gende composities haar de gaafste fragmenten in: etudes van de op Chopin geënte Rus Skrjabin en in termezzo's en een capriccio van Brahms. Voor (op Debussy geënte) Préludes van Messiaen valt een na dere inleving in de poëtiek af te wach ten en voor Haydn (Sonate in F) bleek de innerlijke, psychische aan drijvende regulatie hier en daar ont regeld. Te afgebeten uitgezegde zin sneden en geheugenstoornis in de fi nale iremming? Stilten in Brahms Intermezzo N 6/2 in a, die deel uit maken van het "vocale" ademen van het stuk, werden stilstanden, dus afbrekingen. Ten slotte: Janacec met zijn balkanische muzikale fol klore als voedingsbron: de ritmiek en de harmoniek in de geïsoleerde gemeenschappen daar hebben met West-Europa weinig va ndoen. Daar om zit er een lastig postulaat voor de Westeuropeaan in. dit: kom er achter. Zo bleek dit goed gevarieerde en leerzame concert er een van plus sen en van minnen voorzien. KEES VERHOEF. LEIDERDORP Uit een rapport over de beveiliging van de Rijn is gebleken dat daar nog wel iets aan verbeterd kan worden. Het aantal reddingslijnen zal worden uitgebreid en bij de Zijloordkade en de Spar.- jaardsbrug zal een vangrail worden aangebracht. Vooral de oever langs Ockenrode is voor de redder van een drenxeling ontoegankelijk. D* commissie van openbare werken dit j Bij de selectie voor het eerste jaar hierover gisteravond sprak stelde o.a is er vooral gemikt op mensen met voor daar reddingstrapptn aan te specialisering ln methodologie en teiten betreft, krijgen zij hun nor male salaris het hele jaar doorbe taald. Op basis van de bestaande ver plaatsingskostenregelingen dienen zij wel zelf eventueel te zorgen voor huisvesting naby het Wassenaarse instituut. In het instituut vinden zi overigens vele faciliteiten, waaron der een pendeldienst naar de we tenschappelijke bibliotheken in Den Haag en Leiden. Ook staat aan el' van hen een telefoonloos studeerver trek ter beschikking. De Leidse hoogleraar Uhlenbeck is de drijvende kracht geweest achter de stichting van het instituut. Zijn grote model daarvoor was ee: soortgelijke enclave aan de Ameri kaanse Stanford-universiteit. LEIDEN Drie meisjes raakten I gisteren in Leiden gewond bij onge- j lukken met de bromfiets. Een 19-Jarig Leids meisje kreeg 'n hersenschudding, toen zij 's middags omstreeks half één met haar brom mer uit de Gerrit Doustraat komen- de op de Witte Singel tegen een an- I dere bromfiets, bestuurd door een 16-jarige Jongen botste De EHD J bracht haar over naar het Acade misch Ziekenhuis. Omstreeks half zes 's middags bots ten op de kruising Garenmarkt— Raamsteeg een auto en een door een 19-jarig Leids meisje bestuurde bromfiets tegen elkaar. Het meisje brak haar rechteronderbeen. Zij is door de EHD naar het Diaconessen- huis overgebracht. Een 16-jarig meisje uit Zoeterwou- de botste gisteravond op de kruising GeregrachtOranjeboomstraat par does tegen een haar tegemoet komende autobus. Het meisje, dat met haar hoofd tegen de rechter- voorkant >'an de bus sloeg, kreeg be halve diverse kneuzingen een zware hersenschudding. Ze zou er volgens de politie ongetwijfeld veel erger aan toe zijn geweest als ze op het mo ment van de botsing geen helm op had. Ook dit meisje werd door de EHD naar het Diaconessenhuis overgebracht. LISSE De draverij, die mor gen in Lisse wordt gehouden, zal een groot feest worden. Met medewerking van de ponyclub Poeleway zal van 9 tot 12 uur op het parkeerterrein van de Keukenhof een uitgebreid pro gramma ponyrennen worden geor ganiseerd. De ervaring in andere plaatsen, zoals Stompwijk en Medemblik, heb ben uitgewezen dat er altijd veel be langstelling bestaat voor dergelijk soort evenementen. In Medemblik trokken de ponyrennen zelfs niet minder dan tweeduizend toeschou wers. Of er ook in Lisse zoveel ko men is natuurlijk een kwestie van af wachten. Voor de wedstrijden hebben inmid dels 38 Jongens en meisjes inge schreven. in leeftijd variërend van acht tot zestien jaar. Het meren deel hiervan is afkomstig van Poele way, maar ook uit andere plaatsen zijn ruiters aanwezig. In de morgenuren zullen veel rui ters aanwezig zijn bij het hijsen van de „Harddraverij-vlag" op het Vier kant. Deze plechtigheid zal geschie den door dr. G. A. Schalij, de voor zitter van de harddraverij vereni ging. Zo kan het gebeuren dat er agen van een Boskoopse automobi- mogenochtend om acht uur al hoef- nst werd gistermorgen volkomen vernield, toen hij op de Hoogeveen- seweg nabij West-Nederlands ga rage in de wegberm terecht kwam. Daardoor ramde de wagen een twee tal lichtmasten, die eveneens werden vernield. De drie-oktober-viering sta voor de deur. Bejaarden en zieki kunnen meeleven via een direct uitzending, die de ziekenomroept maken. Nog steeds kunnen verzot ken voor grammofoonplaten mi wensen worden opgegeven. En ni steeds is er behoefte aan versterke apparatuur om de uitzending in a tehuizen tot een succes te make Wie heeft een dergelijke apparatui één dag over? Zelf moet u zaterda toch immers feestvieren? Bel eve 52483 en vraag naar de radiokame zowel voor het vragen van platen a het aanbieden van apparatuur. Het zit erin, dat Leiden in de maanden iets meer inwoners krij De nieuwe studenten zijn immi gekomen en de Merenwijk krijgt b woners. In augustus liep het bev( kingscijfer terug, zo blijkt uit maandelijkse mededeling van h gemeentelijk bureau statistiek: vi 99 035 tot 98.875. De Meren wj heeft overigens nog niet veel invlo op het aantal ingeschreven wonin zoekenden. Het liep in augustus n 60 terug, maar is altijd nog 3624. De politie was erg actief in de z biermaand. Er werden liefst 21 processen-verbaal opgemaakt en <j is duizend meer dan in de mee andere maanden. Het is de helft v het totale aantal van drie jaar ge den. We worden steeds stouter., Ja echt, de Spijkerboorsteeg is het Leidse wandelgebied gebleve Er waren geen protesten. Evi ernstig. Aan de Leidse universiteit geslaagd voor het doctoraal examt klassieke taal- letterkunde de Hag naar A. J. Schneiders. Een mo< meid op een soort troon. Dat laat foto zien. Het is Maxine Andrei Een beeld van de werkzaam heden in de Zwanburg er polder, een project waar het Warmonds college van „wakker ligt". (Foto Holvast) HAZERSWOUDE De personen- brengen. Over deze maatregel za. met de provincie nog nader contact worden opgenomen. Het bestemmingplan voor de Di van Rhijnstraat en omgeving, het Van Leeuwenpark en omgeving de bebouwing van Hoofdstraat-Jaagpad en de Doeslaan en omgeving is gis teravond uitvoerig in de commissie voor openbare werken behandeld Wethouder Meerburg zei dat de wo ningen niet meer aan de tegenwoor dige eisen voldoen of kunnen worden aangepast. Het rijk zal 80'. van at aankoopkosten die de gemeente, heeft vergoeden. Burgerlijke Stand GEBOREN Johanna Maria. dr. van G. C. Bontje en J. M. Plug; Marcel, zn. van C. Stapper en A. Kruit: Désiréc Manon. cir van B J. J. R Hurrelbrinck en R I. Wiekhart; Marije Janet, dr. van W. Tiaarda en M T. Kramer; Samuel, zn van F, Muller en H. E. J. de Roo; Eli zabeth, dr. van A. Glsolf en J. F. W. Westendorp; Jeroen Albertus. zn. van A. Ruiten en H. M. van der Meer; Eelke-Guido. zn. van A. J. van den Cuweelen en O M. H. Uijlenbroek: Zamyra Blanca, dr. geschiedenis. Daaromheen deskundi- Euit allerlei andere gebieden. De p van de oprichters is dat elke wezige verbindingslijnen krijgt naar tenminste ongeveer zes andere aanwezigen, Er zit thans al een meneer een boek te dicteren, waar aan hij elders maar niet kon toeko- OEGSTGEEST De unie van Vrouwelijke vrijwilligers in Oegst geest. organiseert op dinsdag 5 en woensdag 6 oktober in het Patro naatsgebouw een kinderkledingbeurs Kinderkleding van 1 tot 14 jaar, voor de verkoop wordt ingenomen en ge taxeerd op dinsdagmiddag van 1 - 4 De voorselectie-wedstrijden begin nen om 9 uur, om half tien wordt gestart met de afvalwedstrijden in twee groepen Om de twee a drie mi nuten zullen de ruiters de strijd met elkaar aanbinden. De prijsuitreiking wordt om ongeveer kwart voor twaalf verwacht. RIJNSBURG Ds. A. W. van de Plas uit Ooltgensplaat spreekt vrij dagavond om acht uur voor de her vormde evangelisatie in Rijnsburg. De verkoop start woensdagmorgen Deze bijeenkomst wordt in de zaal 6 oktober oir. 9.30 uur en eindigt om achter de christelijk gereformeerde 2.30 uur I kerk gehouden. Woensdag Den Haag De tegenstellingen j mer hebben wel met de personeels- in de Bredase strafgevangenis De I delegatie gesproken. Koepel tussen een grote groep ge- een 20-jarige ongehuwde secreti resse, die is gekozen tot mis mouth volgens het gebruik, dat ell Engelse plaats een eigen miss heel Waarom een Engelse miss in de Leidse kolom? Ze komt naar Leidi in verband met het feit, dat Pl mouth en Leiden een gemeenscha! pelijk belang hebben: de Pilgrii Fathers. Hoogtepunt wordt ontvangst door de burgemeester Leiden. Er is een uitgebreid pri gramma samengesteld voor volgent week dinsdag, woensdag en donde dag. Sinds kort is er een Jeugi schaakclub voor jongens en meisj van 8 tot 15 Jaar. Elke zaterda morgen van 10.00 tot 12.30 wordt gespeeld in gebouw Breestraat De eerstvolgende keer, 9 oktober, een begin worden gemaakt met onderlinge competitie. Daarnaa wordt ér schaakles gegeven. V<x J verdere inlichtingen: C. K. Steenwyk, Tesselschadestraat Leiden. Hlem- Feeleus; Emily Ju lienne Elizabeth, dr. van J. P.B.Vree- Oegstgeest (Geversstraat 65) Socië teit voor kamerbewoners en alleen staanden 8 t Breestraat (voor kamerbewo vangenen en het personeel spitsen zich toe. Volgens de directeur van het gevangeniswezen op het depar tement van justitie drs. P. Allewijn, Sociëteit Twentwel I heeft het personeel boos gereageerd alleenstaan- Oegstgeest (Kennedylaan 11) Infor matie-avond Baha'i 8 uur nam. Stadhuis Spreekuur sociale raads- iderdag burg A L. M. A. G. M. Helena Elisabeth, Grootveld en E. M. de Vletter; Ro nald Arnaud. zn. van L. H. van der Voet en M. P: Schouten. GETROUWD» W. Piket en J. A. Steenvoorden; P. Kluck en J M. Boelmans Kraneiinburg I. Spatharakis en D. M. Lukanski; J. P. Manberg en H. Boogerd, B. P. Kriek en J. W. M. van Kessel; L. H. M. Dickhoff eh M. H. I. Frankhuizen; Al. A de Jong en D. Donkersloot; M. van Leeuwen "en P. J. M. Verhaar; A Binken en A. P. C. Uljee; J. Osna- brugge en B. K. de Vries; J. Broer en L. C. van der Laan. OVERLEDEN M. van der Berg, 44 J.. man; E. M. Kooien. 94 J., Weduwe van A. Koet; J. J. C- Gorter, 82 J.. echtgen. van J. T. Henrard; G. Vlugkist.. 70 J.. man; C. Kouwen. 60 J.. man; U. Meurs. 62 Boommarkt 12 Sociëteit voor ge- handicapten 7.30-10 uur nam. I Tltus Brandsmalaan 76 ..De Duik boot" Clubhuiswerk handenarbeid 8-10 J., man; J C. Buis, 81 j.. echtgen. I. Delfos; B. Guls. 72 J., man; G. wuy "2 j.. vrouw; J. Tlerolf. 87 J„ man; C. Verloop. 71 J.. man; D. A. E. M. van Waveren, 43 j., echtgen. van T. van Weelie; J. B. van Deursep. 73 J., man; O Maas. 71 echtgen. Van W. Broek huizen; C. W. Oostveen. 76 j., wedu we van H. J. Van Haarlem. V rij dag van Peter en Adrlaan 8.30 Oegstgeest (Geversstraat 65) Socië teit voor kamerbewoners en alleen staanden 8 uur nam. Breestraat 19 Sociëteit Twentwel (voor kamerbewoners en alleenstaan den) 912 uur nam. Oude Vest 73 Stichting Scientology Informatie-avond 8 uur nam Release Hulpdienst Releas;, Nieuwe Rijn 20a te Lelden, tel. 24555. Dag. van 2 tot 11 uur. Apotheekdienst De avond-, nacht- en zondagsdienst wordt waargenomen door Apotheek Reljst. Steenstraat 35 en Apotheex Voorschoten, Leidseweg 66. op het bezoek dat een parlementai re delegatie vorige week aan De Koepel heeft gebracht. Een algemeen verwijt Is, dat wel aandacht is geschonken door de parlementariërs aan de klachten van de gevangenen, maar dat aan de grieven van het personeel voor bij is gegaan. Inderdaad hebben drie leden van de delegatie niet een gesprek met een delegatie van het personeel gehad. Zij moesten terug naar Den Haag voor stemmingen in de Tweede Ka mer. Twee leden van de Eerste Ka- VOORSCHOTEN Burgemeester Van der Haar zal maandag als eer ste een ogentest krijgen in de Bent- ley Optiek (Leidseweg 50-1), waar mee hij de test en de daaraan ver bonden tentoonstelling opent. Alle inwoners van Voorschoten kunnen op 4 en 5 oktober hun ogen laten testen. In de ruimte waar de test wordt afgenomen is ook een kleine expositie ingericht. Er wordt iets getoond over het vervaardigen van brilmonturen en glazen. Men kan een collectie antieke optische instrumenten bewonderen worden dia's vertoond. Drs. Allewijn bevestigde vanmorgen, dat in Breda „meer dan elders" be dreigingen worden geuit door ge vangenen aan het adres van perso neelsleden. Morgenmiddag overleggen de vaste commissies in de Eerste en Tweede Kamer met staatssecretaris Gros heid e over de situatie in De Koe pel. LEIDEN De heer C. Rozenda herdenkt vrijdag een zeldzaam Jub leum. Het is dan zestig Jaar gelede dat hij als 14-jarige Jongeman dienst trad van grossierderij gel De Jong aan de Nieuwe Rijn. In loop der laren heeft de heer Roze daal zich op weten te werken tot functie van procuratiehouder. LEIDEN Vrijdag 1 oktober be gint het nieuwe seizoen van de Jazz- zolder HOT HOUSE (Rapenburg 24) waar wekelijks van 10 tot 3 uur jazz muziek te beluisteren zal zijn. In de programma-opzet zijn enkele wijzi gingen aangebracht. Elke laatste vrijdag van de maand wordt er om en om oude stijl jazz gespeeld of een workshop gehouden. Hierdoor, én door het opnemen van enkele expe rimentele jazz-avonden zal het pro gramma 19711972 gevarieerder zijn dan dat van het vorige seizoen. Be langstellenden voor de workshops kunnen zich opgeven bij Ton de er I Goeij, Breestraat 121. J De agenda voor de komende we ken; 1 oktober Kwintet Rob Agei beek Rob Agerbeek. piano: Reinen, trompet; Dick Vennik, t< norsax; Erik Ineke, drums; R< Langereis, bas. 8 oktober Bas Sclio Leo Meijer kwintet Bas Schop, ba Leo Meijer, altsax; Piet Schop, taar; Rob Goudzwaard, piano; Gf rard Jelsema, drums. 15 oktober 0 Kwartet Carl Schulze Carl Schuli vibrafoon; Joop Scholte, gitaar Fran Noya, basgitaar; Erik Ineke druiBl 22 oktober Kwartet Harry Verbei Harry Verbeke, tenorsax; R Agerbeek. piano; Frank Noya, bi Peter Ypma, drums. 29 oktob Oude stijl avond met de Seaside

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 2