Ga's langs bij de opa van uw fiets. HOLLANDS. Vouw in een mannenwereld. 'n Vrouw tussen mannen, in een eerlijke mode. In lijnen die sportief zijn, in stoffen die meedoen met wat ze maar wil. 'n Mantel met riemen en zakken, veel stiksels en knopen. 'n Vrouw tussen mannen vindt nu wat straks een trend zal zijn. Bij Lampe. Erop uit in eigen land (2) Suèdine mantel in tabac en zilvergrijs, mt 38 t/m 44. f 119.- De onvervalste trench-coat. Van waterafstotend gentleroy in o.a. roest, donkergroen en aubergine. Mt 34 t/m 42. 89.75 Ongevoerd hemd jasje van lamssuède, in safari-stijl. De kleuren zijn o.a. antilope, brique en chocolat Mt 38 t/m 44. 229.- Eerlijkheid en eenvoud in een mantel van lamssuède. Sierstiksels langs de naden, ceintuur in de rug. In beige en brique, mt 38 t/m 44. 298.- Elke donderdag koopavond. Tweewielige voorouders. Het Tweewielermuseum in Heerenveen is er vol van. Naast ijzeren bi's en houten loopfietsen vindt u er trouwens ook een aantal vierwielige voorouders. Wistja dat eigenlijk? Een kijkbijbel. Zo zou je de grote kijkkasten kunnen noemen waarin allerlei bijbelse taferelen tot leven komen. U kimt dit unieke avontuur beleven in recreatiepark De Woldhek in Ommen. Wist u dat eigenlijk? Slim: trim. Heel verstandig om na uren sturen even de benen te strekken. Of een baantje te trimmen. Het laatste kan bij het eerste Nederlandse wegtrimstation. Afslag Driebergen. Autoweg Utrecht-Arnhem. Wist u dat eigenlijk? Zelf weven. Daarvoor kunt u terecht in Tilburg. In het Textielmuseum. Op grote weefgetouwen kunt u er zelf leren weven. Wist u dat eigenlijk? Honderden tips. Wist u dat eigenlijk? Dat er zo dichtbij zo veel te beleven is. Als u de coupon opstuurt, krijgt u gratis van het Nationaal Bureau voor Toerisme de brochure „Erop uit in eigen land" met honderden van die tips voor fijn weg zijn. En bovendien het complete „Vaderlandse Trippertjes programma 1971-1972". De beide brochures zijn ook verkrijgbaar bij uw VW en op vele andere plaatsen. Vaderlandse Trippertjes. Zo heten de geheel uitstapjes in eigen land die door het Nationaal Bureau voor Toerisme zijn samengesteld. Een nieuwe vrijetijdsbesteding voor iedereen. Van hengelaars tot wandelaars tot gastronomen. Uitknippen en wegwezen. Stuurt u mij de beide brochures. LJD-2 Garantie. Achter al deze tips voor fijn weg zijn en de Vaderlandse Trippertjes staat het Nationaal Bureau voor Toerisme. Een organisatie die gesteund wordt door overheid en 1 bedrijfsleven. In open envelop (postzegel van 15) naar: Nationaal Bureau voor Toerisme, Postbus'3333, Den Haag.

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 24