r olivetti ï(i assistente personeelszaken ago S'£z KA Is&FriVp* Wat zouden al die kersverse Haagse diplomabezitters met hun toekomst voorhebben? De secretaresse van onze branchemanager moet een meisje zijn dat van afwisseling houdt MONTEUR MAGAZIJNHULP PROGRAMMEUR AGO vraagt zich dat af uit puur eigenbelang. FLINK LIEF MEISJE offsetdrukker vertegenwoordigd St. ELISABETH ZIEKENHUIS Hooigracht 15 LEIOEN Wij zoeken een (leeftijd min. 18 jaar). Zij moet in het bezit zijn van een diploma Mulo of Mavo en typen. Administratieve ervaring is een vereiste. Salaris maximaal f1021,80 bruto per maand. Sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeelszaken. Telefoon 017104 15 41 toestel 238. Voor haar geen eentonige kantoorbaan. Bij haar mogen de dingen best wat onverwacht komen. Ze weet immers snel te reageren en te handeterri Als secretaresse van onze branche manager Leiden verzorgt ze de administratie en organisatie van de dienstverlenende facetten van ons bedrijf: de nazorg van apparatuur, de leveranties van materialen, het noteren van nieuwe orders, de zorg voor snelle reparaties Zij krijgt dus direct met onze klanten te maken. Een leuke baan voor een meisje van ca. 21 jaar met een opleiding op MULO- niveau, wat ervaring en behoorlijke typevaardigheid. Als je denkt onver wachte situaties het hoofd te kunnen bieden, is dit echt iets voor jou! Interesse? Bel of schrijf het hoofdkantoor van Olivetfi Nederland N.V., afdeling Personeelszaken, Lange Voorhout 88, Den Haag. Tel. (070) 18 52 70. Olivetti nederland n.v. F.A.B. - HAZERSW0UDE Voor het installeren in geheel Nederland Vereist: B-E rijbewijs. Max. leeftyd 25 Jaar. Sollicitaties bij: F.A.B. n.v. Instituut voor Nederlandse Lexicologie De afdeling THESAURUS van het Instituut voor Nederlandse Lexicologie zoekt ter com pletering van haar wetenschappelijke staf een De afdeling houdt zich bezig met de automatische verwerking van Middelnederlandse en Nieuwneder- landse teksten. De functionaris moet in staat zijn de analyses van bovengenoemde activiteiten in programma's om te zetten en via de computer te verwerken. Inventivi teit en belangstelling voor taalkundige problemen zijn vereist. Gedacht wordt aan een programmeur met enige ervaring (1 of 2 Jaar) in een hogere pro grammeertaal. Salariëring, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring nader overeen te komen. Premie AOW voor rekening van het Instituut. Gelegenheid tot verdere studie en ontplooiing is aanwezig. Verzoeken om inlichtingen en eigenhandig ge schreven sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Thesaurus, Stationsweg 39a, Leiden, tel. 01710—33498. GEVRAAGD tandarts assistente. AGO-Verzekeringen breidt zijn Haagse vestiging krachtig uit en heeft nu een aantal jonge mede werkers nodig. Vogels van velerlei pluimage, zoals dat heet. Mensen die beschikken over algemene kennis op middelbaar niveau plus bijvoorbeeld belangstelling voor wiskunde, commercieel talent, of gevoel voor het redigeren van stukken. Wat er in het Kortenaerhuis te beleven is. Wij houden ons in onze Haagse vestiging aan de Kortenaerkade bezig met zg collectieve contracten. Dat is een verzamelnaam voor de vele manieren waarop de toekomst van groepen mensen financieel wordt veiliggesteld. Steeds meer bedrijven en instellingen zien het als eèn 'must' om mensen ook na het afsluiten van de arbeidende fase in hun leven van een goed inkomen te verzekeren. Velen schakelen ons in voor het realiseren van een pensioenregeling. Zo'n regeling is iedere keer anders, want hij moet worden aangepast aan de behoeften en omstandigheden van zo'n specifieke groep mensen. Het verzamelen van alle gegevens, het berekenen van de bedragèn die er mee gemoeid zijn, het voorteggen van de gevonden oplossing aan de geïnteresseerde, het uitwerken ervan tot een contract, het uitvoeren en begeleiden van zo'n contract, dat is het werk waarmee de mensen, in het Kortenaerhuis zich bezighouden. Een vak van specialisten. Denken. Schrijven. Rekenen. Pralen. Wiskundig, juridisch, commercieel en administratief werk, het zijn door de ontwikkelingen op ons terrein specialistische taken geworden. Wil je wat bereiken m het vak van de collectieve verzekeringen, dan is de praktijk de beste leerschool. Hoe jonger je begint hoe beter. Interessante promotie mogelijkheden schep je door aanvullende theoretische studie: aktuariële studie, studie van sociale de5 en fiscale wetgeving, boekhoud kundige studie, computer- en assurantie-onderwijs. Je krijgt daarbij van AGO alle (ook financiël steun. Kom je licht eens opsteken. Ben je één van de jonge Hagenaars die net hun eindexament^ Havo met wiskunde, HBS-B of Gym-B hebben gehaald? Kom dan in ieder geval eens met ons van gedachten wisselen. Heb je zo'n diploma al wat langer op zak, of heb je een soortgelijke opleiding genoten, dan ben je natuurlijk met minder welkom. Tijdens een persoonlijk gesprei kunnen wij je ook precies vertellen wat jouw opleiding en jouw talenten ons maandelijks in kontanten zijn. Schrijf een kort briefje aan de jakb afdeling Personeelszaken van t'e 1 AGO-Verzekeringen, Postbus 1879, g Den Haag. Telefoon 070 - 624511. f™d Zet er in wat je voor opleiding hebt (met welke keuzevakken) en wat je vindt dat wij verder moeten weten. Kort daarop krijg je van ons een uitnodiging voor een oriênti gesprek. Meer over AGO-Verzekeringen. AGO-Verzekeringen is de jongej sterke combinatie van bekende maatschappijen in de verzekerings-E' wereld. Dankzij de efficiënte y bundeling van specialismen weet AGO-Verzekeringen een passende oplossing te bieden voor elk verzekeringsprobleem. fcndi: de Leuke baan wil my helpen van 8.30 tot 5.30 uur. 5-daagse werkweek. By verzorging van TWEELING en kind daA dageiyks naar een speelklas gaat. Huishouding wordt gevoerd in praktisch huis met moderne machines. Min. leeftyd 17 Jaar. Salaris afhankeiyk van leeftyd en ervaring. TEL. 01710—41493 vanaf zondag 5 september na 7 uur LEIOEN Het ST. ELISABETH ZIEKENHUIS vraagt zo spoedig mogelijk EEN TELEFONISTE Diploma MULO/MAVO. Leeftijd min. 18 jaar. Salaris max. f965,90 per maand Toeslag voor onregelmatige diensten. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afd. Per soneelszaken, Hooigracht 15, te Leiden. Onze huisdrukkerij, ondergebracht in onze moderne ves tiging achter het Station in Voorschoten, verzorgt vrijwel al het drukwerk voor intern gebruik en een deel van het drukwerk voor extern gebruik. Op deze afdeling it plaats voor «en die met behulp van een first printer dit drukwerk (onder meer formulieren, briefpapier en inlichtingenbladen) zal verzorgen. iihèr-» s» Zij, die ervaring hebben ale offsetdrukker, doeh ook zt|, dte als drukker gewerkt hebben en geen ervaring hebben met het offsetprocédé komen in aanmerking. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeel en Strukturele Organisatie/Centrale Direktoraten, Wassenaarseweg 220, Den Haag. ■v k k .k California, fabrikant van soepen en je- bouillonprodukten, vraagt voor spoedige indiensttreding een voor het rayon Westland en Den Haag Die - deei uitmakend van een goed gecoached team - met grote inzet ons assortiment produkten bij de detailhandel afzet en begeleidt. De vertegenwoordiger met ervaring in de levensmiddelensektor, geniet de voorkeur. Wij bieden u zelfstandig en verantwoordelijk werk met een uitstekende salariëring. Hebt u belangstelling, stuur ons dan uw schriftelijke sollicitatie met recente pasfoto. Verkeersweg 75 Harderwijk Telefoon: 03410 - 4944 California maakt deel uit van de A Akzo-groep'

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 20