(Jssiiit/ Morgen opent Tissing een ruim en zeer modern opgezet meubelcentrum in Lisse. Dit meubelcentrum is dan meteen het grootste in de driehoek Den Haag - Haarlem - Amsterdam. U vindt er de bekende meubelmerken. En de gloednieuwe kollektie Europa Meubelen. Groot ingekocht en daardoor klein geprijsd. Maar er is méér. U vindt kompleet woonplezier, van meubelen tot verlichting, van gordijnen tot een grootse kollektie vloerbedekking. Het meubelcentrum is méér dan een reusachtige showroom van 2000 m2. U wordt er vooral vakkundig geadviseerd. Het is tegelijkertijd een _vraagbaak. Een accu voor verfrissende woonideeën. Een service en documentatie centrum. Er is zovéél. Het is uniek. Slaapetage. Gordijnenboetiek „Vensterama". Kinderkresj. APART- ement. Informatiedesk. Woonideeënhoek. Parkeerruimte. Klap op de vuurpijl. üssings Meubelcentrum motsen open. Ruim van opzet en allerminst slaapverwekkend. U vindt er een enorm grote kollektie slaapkamers, dekens, divanbedden, kussens, stapelbedden, spreien, noem maar 0. Een overzichtelijke gordijnenboetiek. De laatste nieuwtjes van de beste fabrikanten (b.v. Ploeg-stoffen, Fisba) kunt u hier als eerste bewonderen. Tuurlijk. Die hoort erbij. Kijkt u maar rustig rond. De kinderen kunnen uitdollen in de kresj vol modern speelgoed, een levensecht poppenhuis, een prikbord, spelletjes vriendjes en vriendinnetjes. Voor vrij gezellen, tieners, kamerbewoners en kleinbehuisden. Speciaal voor hen is een „zolder" ingericht vol kleine budget tips. Kreatieve woonmogelijkheden die voor weinig geld te realiseren zijn. Wat dorstig na een tocht door zo'n uitgebreide woonwereld? Welnu! Een kopje koffie staat voor u klaar. INF üRMW.1E Informatiecentrum van waaruit u alles makkelijk kunt vinden en verder geholpen wordt Vindt u nergens anders! Bladert u maar in bij-de-tijdse tijdschriften. Er liggen folders in overvloed. Wij geven hier nuttige wenken over kleur in uw interieur.Over houtbewer king, allerlei materialen en wandbekleding. Lisse; Heereweg 148-152 -02521-3644* Noordwijk; (.filiaal; Voorstraat li -01719-2054 Die is er. In overvloed. En pal naast de deur. Wij hopen ook u binnenkort te mogen begroeten in ons nieuwe meubelcentrum. Meubel zoekenden.,.,,.tot ziens in Lisse. Op 2 september vanaf 17.00 uur en op 3 en 4 september de hele dag, houden wij ,,Open House" tot 10 uur's avonds. Een ieder die ons nieuwe meubelcentrum I komt bewonderen schenken wij graag een glaasje vol. U bentvan harte welkom! Natuurlijk is de entree vrij.

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 6