Indrukwekkende intocht in Sandoeng Onderwijs werkende jeugd op laag pitje C (fv) vandaag... Koningin onder indruk van fantastische ontvangst OTTERDAMSE RjRNALblEiN BANG VOOR l ONTSLAGEN ...e/7 gisteren i KWJ-VOORZITTER WIM BOS VOORSPELT: ALLEEN VOOR 15-JARIGEN C/liÖ|.ygfggara/77/7iai TV morgén] Nieuwe uitgaven MAANDAG 30 AUGUSTUS 1971 LEIDSCH DAGBLAD 5ANDOENG De intocht en de ontvangst in Bandoeng ongetwijfeld het hoogtepunt geworden van de vierde dag het bezoek van de Koningin en prins Bernhard aan Indo- ië. Naar schatting een half miljoen mensen, die soms slechts de grootste moeite door politie en militairen in bedwang iden worden gehouden, hadden zich langs de route naar het iverneurshuis opgesteld. )e sfeer en het voortdurend gejuich en gezwaai met vlag- jes deed denken aan een zegetocht. Af en toe dreigde de 't vast te lopen, maar ruiters te paard konden de opdringen- menigte net zover terugdringen dat een nauwe rijbaan ont- \d. Bij de grens van de stad was een grote bamboe erepoort esteld met een spandoek waarop het koninklijk paar en gevolg werden welkom geheten. weerszijden van de weg ston- jonge vrouwen in klederdracht steld die op ritmische wijze in stampten, terwijl twee man- r de auto van de koningin uit .nsen uitvoerden. Maar dat nog maar het begin van deze idioze ontvangst. Behalve de dei mensenmassa's stonden ook de kilometer nog lieden op tong- te slaan en was de hele rou- rzien van kleurrijke vanen die over de weg hingen. aankomst bij het gouverneurs- was een ceremonieel gebeuren •bij hare majesteit de handen dompelen in een kom met wa- een gouden mini-paraplu werd eboden. Terwijl de hoge gasten schreden wierpen zeer lieftalli- lancloengse schonen blaadjes van lelati-bloem voor hen uit. koningin en de prins, die al Door Peter Schumacher TERDAM De Rotterdamse Ti a lis ten verenig in? vreest, dat gevolge van de voorgenomen ?s of samenwerkingsvormen ?n de Nederlandse Dagblad- de Perscombinatie en de leiderspers 27 journalisten in -terdam zullen moeten afvloeien brief aan de Nederlandse irnalistenvereniging (NJV) in ïsterdam schrijft zij, dat de ontwikkelingen in de kran- wereld verdergaande conse- :nties zullen hebben voor de rkgelegenheid voor de Rotter- journalisten dan tot nu toe :dt onderkend. rond van bepaalde inlichtingen idt de vereniging er rekening dat eerder genoemde samen king de integratie binnen de risteiijke Pers (Trouw en Kwar- ■van o.m. de Nieuwe Leidse deel uit maakt) zal ver- illen. Het gevolg hiervan zal zo concludeert de vereniging, de Rotterdamse redactie van Kwartet-bladen zal moeten loeien. Het betreft hier 17 re- ren. Bij dit aantal moeten edacteuren van het Rotter - Parool worden opgeteld, zo ;ij verder. Deze dienen te dwijnen in verband met de slui- van het Rotterdamse redac- santoor van deze krant, otte acht de Rotterdamse jour- listenvereniging 't niet uitgeslo- het dagblad De Tijd zijn iviteiten in Rotterdam geheel moeten staken. Hiermee zijn eveneens 5 redacteuren ge- eid. eniging dringt er bij de NJV ,an alles in het werk te stel om deze aantasting van de rkgelegenheid en de beperking j de verscheidenheid van me igsuitingen in Rotterdam in i verdere beleid te betrekken Vechtpartijen )p popfestival den. vechtpartijen en het weer l dit weekeinde het popfesti- j Weely aan de Engelse zuid- j geteisterd. Het enige daagse openlucht popfestival corner in Engeland en ook uropa is gehouden, is de orga- bijna uit de hand gelo- at het jaarlijkse festival op J enkele weken voor de aan- ervan werd afgelast moesten rganisatoren in Weely negentig- nd bezoekers meer opvangen, zij aanvankelijk hadden gep- Zij rekenden op tienduizend ikers. het werden er ongeveer erdduizend. echtpartijen die enkele gewon- eiste, werden uitgelokt door angers van de Heli's Angels, net ijzeren staven en houwelen ik zaaiden onder de festivalbe- ts. Er ontstond opnieuw pa toen branden uitbraken op het 'alter re in door overspringende en van in brandgestoken balen Na ingrijpen van brandweer Olitie keerde orde en rust op terrein terug. De politie heeft arrestaties verricht en nam 'apens, messen en metalen pij- eerder op het presidentiële paleis in Bogor door gouverneur Solichin van West-Java waren ontvangen namen plaats op het bordes van het gouver neurshuis en lieten een carnavales1- ke stoet van dansende en muziek- makende gezelschappen aan zich voorbijtrekken. Ze vertegenwoordi gen verschillende Westjavaanse be volkingsgroepen. Behalve de gebruikelijke zwerm filmers en fotografen maakte ook Prins Bernhard filmopnamen van deze unieke gebeurtenis. Lang nadat Koningin en Prins de woning van de gouverneur waren binnengegaan stonden er nog duizen den mensen voor de hekken om een glimp van de hoge gasten op te van gen. Bandoeng had helemaal uitge pakt om de ontvangst van Prins Bernhard. vorig jaar, in de scha duw te stellen. Dienst Deze bijzondere zondag was al vroeg begonnen met een kerkdienst in de Immanuelkerk in Djakarta, de vroegere Willemskerk. Er was een overweldigende belangstelling voor deze dienst, zodat er nauwelijks nog een journalist bij kon. Daarna ging het in snelle vaart naar Bogor, het voormalige Buitenzorg, waar de gouverneur het koninklijk paar aan een groot aantal hoogwaardigheids- heidsbekleders en hun vrouwen voorstelde. Hier werd de koffie ge bruikt gevolgd door een wandeling door de prachtige plantentuin. "Oh, wat is het hier verrukkelijk", zei de koningin toen ze. o.a. verge zeld van mevrouw Tien Soeharto, door deze unieke botanische tuin liep die rijk is aan orchideeën. De lunch werd gebruikt in het even over de bekende Poentjak-pas gelegen buiten Tjipanas. Ook hier stonden al heel wat mensen langs de weg. Hoe dichter de stoet van zeker dertig auto's Bandoeng naderde, waarbij plaatsen als Tjandboer. Pen- galongan en Tjimhai werden gepas seerd, hoe groter de mensenmenigte werd. Evenals bij de aankomst in Djakatra, die overigens niet te ver gelijken was met Bandoeng, waren op verscheidene plaatsen betjavoer- ders op hun driewielige voertuigen geklommen om de koningin beter te kunnen zien. Nauwlettend Bandoeng zou een langer bezoek hebben verdiend maar vandaag ver- NEDERLAND 6.45 6.55 7.05 8.31 9.05 10.00 10.25 10.35 (Kleur) Pip en Zip (NOS) (Kleur) Journaal (NOS) (Kleur) De Flaxton Boys. Tv-serie voor de jeugd (NCRV) (Kleur) Netsilik - deel 6. De jacht op het lente ijs. Documentaire film (NCRV) (Kleur) Journaal (NOS) Hits voor tieners van toen (NCRV) (Kleur) Arsène Lupin - politie-serie (NCRV) isluitend staatsbezoek trok het koninklijk gezelschap al spreidt. De prins, die weer met weer naar Djokjakarta waar van- l een prachtige paarse bloemenkrans vond zal worden gedineerd met Sul- J was omhangen door het dochtertje tan Hamengkoe Boewono, die nog in Leiden heeft gestudeerd. Eerst ging het echter nog per auto naar de 1830 meter hoge vulkaan Tangkoe- banprahoe. (Omgekeerde prauw) Tegen half tien arriveerde de stoet. De regent van Bandoeng, Lili Soemantri en zijn echtgenote, ont vingen het hoge gezelschap. Het was prachtig weer en de koningin en de prins genoten van het indrukwekken de uitzicht. De koningin liet zich uitgebreid voorlichten over de geschiedenis van de krater, die in 1860 uitbarstte maar nog steeds witte rook uitblaast en een reuk van rotte eieren ver- I ier jeugdige gevangenen ontsnapten SCHEVENINGEN Zaterdagmid dag zijn vier gevangenen ontsnapt uit de jeugdgevangenis De Sprang in Scheveningen. Van de ontsnapten ontbreekt tot nu toe elk spoor. Van ochtend was het de politie nog niet gelukt de vier gevangenen op te spo ren. Drie van hen waren in De Sprang opgesloten wegens inbraak en diefstal en een wegens beroving. De vlucht werd aanvankelijk door vijf gevangenen' op touw gezet. Het lukte hen een groepsleider onder een of ander voorwendsel mee naar een van de open cellen te krijgen op het moment dat alle gevangenen in de zg. cellengang zaten eten. In de cel aangekomen overmeesterde het vijf tal de bewaker, namen hem de sleu tels af en sloten de man vervolgens in. Daarna konden zij door een plank uit een schot te wippen de binnen plaats bereiken. Eén van de vijf werd daar nog net gegrepen, maar de an dere vier wisten via een dak en een muur naar buiten te komen. de regent, filmde voortdurend Op eën gegeven moment zag de koningin in de diepte mensen lopen en vroeg haar gastheer of het daar beneden in verband met giftige gas sen niet gevaarlijk was. Het is inder- dood levensgevaarlijk om zonder gids af te dalen. Vorige week zijn in de krater nog twee Duitse toeristen omgekomen die zonder gids een kijkje De kans. dat de Tangkoebanprahoe nog eens uitbarst is niet uitgesloten. De Indonesische vulkanologische dienst houdt de krater nauwlettend in de gaten. Mocht het tot een uit barsting komen dan zal de lava in noordelijke richting stromen zodat het 20 kilometer zuidelijk gelegen Bandoeng geen gevaar loopt.. Bij het afscheid vroeg de koningin de fotografen een plaatje te maken van haar man met de filmcamera over de schouder. Ze bedankte de regent voor het "schitterende ge zicht" dat haar was geboden. Toen ging het vlug terug naar Bandoeng, waar een kort bezoek werd gebracht aan het blindeninstituut Wyata Goe- na. dat in 1901 door de Nederlander dr. Westhoff werd gesticht. Het bezoek aan het instituut was opgenomen in het programma op speciaal verzoek van de koningin. Zjj bood het instituut een symbo lisch geschenk aan met de belofte dat er meer ter beschikking zal worden gesteld om Wyata Goena beter te kunnen outilleren. Het in stituut laat in beginsel alle blinden toe maar heeft maar een beperkte opnamecapaciteit. Het blindenpro- bleem is in Indonesië ze?r groot en velen zijn gedwongen al bedelend langs de straat aan wat eten te ko- De koningin heeft dezer dagen te genover leden van haar gevolg meer dan eens laten blijken dat ze zeer onder de indruk is van de fantasti sche ontvangst en van de schoonheid van het land. Tijdens haar bezoek aan de Nederlandse school in Djakarta \kreeg koningin Juliana drie pop pen in Indonesische klederdracht aangeboden. Koningin Juliana (rechts) toas zeer ingenomen met dit typisch-Indonesische ge- schenk I erzoening in grondconflict Baarle-Nassau BAARLE-NASSAU De familie S. van de Broek en Bruurs in Baarle- Nassau-Hertog hebben zich in prin cipe verzoend inzake het hoog opge lopen conflict over de verkoop van 70 are grond. De familie Van de Broek wil afzien van de dwangsom, bijna 650.000 gulden, die de familie Bruurs als gevolg van een gerech telijk vonnis aan haar moest betalen. De familie Bruurs heeft toegestemd in de verkoop van de grond aan zes oorspronkelijke pachters, die daarop meer recht hadden dan de familie Bruurs, toen twee Belgische grond eigenaren de grond in 1966 te koop aanboden. De familie Bruurs heeft zich be reid verklaard alle kosten te betalen die het gevolg zijn van het sinds maart van dit jaar lopende conflict. De familie Van de Broek laat haar rechten op de dwangsom vallen, om dat zij meer belang hecht aan een goede verstandhouding met de huur lieden Bruurs dan aan veel geld. Wel heeft zij bepaald, dat vóór 27 sep tember aanstaande de overeenkomst voor 100 procent waterdicht op papier moet staan. Op die dag is de toeslag gepland van de veiling van goederen van de familie Bruurs. die afgelopen maandag werd ingezet nadat de rechtbank te Breda een kort geding over de grondverkoop in het voordeel van de familie Van de Broek had beslist. Hier en nu (NCRV) Ander nieuws (NCRV) (Kleur) Journaal met aan Indonesië (NOS) 10.55 (Kleur) Wereldkampioenschappen wielrennen op de baan te Varese (Italië) (NOS) NEDERLAND II 6.45 (Kleur) Pip en Zip (NOS) 6.55 (Kleur) Journaal (NOS) 7.05 Internationaal agrarisch nieuws (NOS) 7.30 (Kleur) Coronation Street (VARA) 8.00 (Kleur) Journaal (NOS) 8.31 (Kleur) Tokio, het aangeharkte oerwoud. Film documentaire (VARA) 9.10 (Kleur) Geen tranen voor Joy. Tv-film (VARA) 10.40 (Kleur) Journaal en staatsbezoek aan Indonesië (NOS) De hoogste lof die Joop van Zijl bedenken kon toen hij in Bandoeng de feestelijke op tocht aan de koningin voorbij zag trekken was: „Dit zou in een carnavalsoptocht geen gek figuur hebben geslagen". De beelden waren zondagochtend weer perfect (al stonden de camera's niet aldoor op de handigste punten, dacht ik wel eens) en de stoet figuren die langs trok had ook niet mis staan in de optocht die altijd op koninginnedag langs het bordes van Soestdijk trekt. Die zit. Zondag waren er nog inge blikte Javaanse hofdansers. maar daar valt minder over te melden dan over de oer-Hol- landse programma's. In e eerste plaats kan ik met vreugde gewag maken van de eerste echte „ontdekking" in „Zo maar een zomeravond". Presentator Ruud Jans. tot nog toe alleen bekend van de radio, bleek het opeens te hebben het goede hoofd, de goede stem, een présence die er ener zijds „was" en zich anderzijds nooit opdrong, kortom: een jongen die een eigen program ma verdient. Verder waren er dit weekeinde opmerkelijk veel „spelen", waarvan ik „De opgaande zon" en „Muiterij op de Caine" meer in het bijzonder wil noe men. „Muiterij op de Caine" was een herhaling. Ik heb mijn recensie van 20 september 1967 opgezocht en werd (aan genaam) getroffen door deze alinea: „Me dunkt dat we niet mochten mopperen over de rol bezetting. maar er bleven dui delijke verschillen in „werke lijkheidsgehalte" bij het acte ren. Goed. Van Duinhoven is beter dan ztfn opponent Van Seist, dat accepteer Je. Maar vooral bij zo'n stuk merk Je dan dat Van Duinhoven, be halve beter ook „werkelijker" is. En zoiets komt de recon structie van een stuk „werke lijkheid" natuurlijk niet ten goede. Ook in de realiteit is de advo caat beter of slechter dan de officier van Justitie, maar zij zij dan allebei even werkelijk, in werkelijkheidsgehalte ver schillen zij niet. En zo'n ver schil,in zo'n stuk, vind Je dan toch Jammer en Je begint Je dan toch af te vragen: mag Je zoiets misschien niet eisen, als het maar om vier miljoen kij kers gaat? Het doet me plezier dat ik me dat toen ook al af vroeg. Inmiddels zijn er weer vele honderdduizenden kijkers bij gekomen. de eis om meer wer kelijkheidsgehalte 'dus betere acteurs) in de tv-spelen te doen. wordt er alleen maar dwingender door. Guus Hermus en Ton van Duinhoven waren ook na drieënhalf jaar nog up to date in hun prestaties. Dat verschil in werkelijkheidsgehal te was echter blijven bestaan. En dan was er „De opgaande zon" van Heijermans. eerder uitgezonden op 10 december 1964, maar in een andere rol bezetting met een andere regies- seur «Herman Fortuyn). Ik sprak toen van een ideale op voering. met een sublieme Frans van der Lingen als de grootvader. een verrassend overtuigende Elsje Scherjon als de dochter en een voortreffelij ke Nell Koppen als de moeder Rollen die bij de première op 24 december 1908 vervuld werden door Adriaan van der Horst. Wilhelmina van der Horst-van der Lugt Melsert en Esther de Boer-van Rijk. De winkelknecht Abraham werd toen overigens gespeeld door Barend Barendse, de grootvader van „onze" Barend Barendse, die me vertelde dal zijn grootvader wel de Louis Bouwmeester van het paleis «van volksvlijt) werd genoemd Dit keer werden deze drie rol len, in de regie van Jack Dixon gespeeld door Ad Noyons, Etha Coster en Flen Berghegge. Niet alleen dat zij drieën de vergelijking met 1964 niet konden doorstaan, ook de rest van de rolbezetting was nu beduidend minder. NICO SCHEEPMAKER GEMERT De voorzitter van de landelijke organisatie voor Katho lieke Werkende Jongeren, Wim Bos. vreest dat de plannen voor de werkende jongeren weer op een laag pitje worden gezet. Op de so ciale studiedagen van het NKV in Gemert zei hij gisteren, dat de be richten uit de Haagse wandelgan gen niet al te best luiden. In het regeerakkoord van pror. Steenkamp stond, dat in 1975 al le 15- en 16-jarigen twee dagen onderwijs per week moeten ontvan gen en dat de 17-jarigen die als 16-jarige al een cursus volgden daarmee door zouden moeten kun nen gaan. Naar verluidt denkt men op het ministerie van Onderwijs nu voor '72-'73 alleen nog maar over de voortzetting van de partiële leerplicht voor de 15-jarigen, waar bij men in het midden laat of zij dan één of twee dagen per week aan het onderwijs kunnen deelne men. Voor de 16-jarigen heeft men volgens Wim Bos nog geen plan nen. Ook zouden de experimenten met samenwerkingsvormen tussen het beroepsonderwijs en het vor mingswerk (streekcentra) beperkt blijven. Wim Bos zei verder, datu it con tacten met vormingsinstituten is ge bleken, dat de verwachte stroom cursisten in het kader van de dit jaar ingevoerde partiële leer- en vormingsplicht voor 15-jarigen (een dag onderwijs per week) uit blijft. In verschillende gevallen meldt maar 30 a 40 procent van het geschatte aantal 15-jarigen zich Missen De KWJ-voorzitter schrijft dit toe aan het feit, dat er werkge vers zijn die geen 15-jarigen meer in dienst nemen omdat ze het te lastig vinden, hun werknemers een dag per week te moeten missen. De toeloop wordt ook geremd door dat veel 16- en 17-jarigen van hun bedrijf geen toestemming krijgen om de gestarte cursus dit Jaar af te maken. Verder is het volgens Wim Bos zo. dat de overheid waar schijnlijk geen duidelijk beeld heeft van het werkelijke aantal 15-jarige werkende jongeren. Het getal is de laatste twee jaar al drie keer ge wijzigd. „De laatste jeer, in maart '71. had de overheid berekend dat er plotseling 8000 werkende 15-ja rigen meer waren dan in juli *70". Een ander punt is. dat de over heid geen enkel apparaat heeft dat er voor zorgt dat de 15-jarigen ook werkelijk gaan deelnemen aan het vormingswerk of aan andere onderwijsvormen. „Zeer merkwaardig" noemde Wim Bos het, dat er bij de twaalf onderwijsvormen waarvan de mi nister begin augustus bekend maakte dat de 15-jarigen eraan kunnen deelnemen om te voldoen aan hun onderwijsplicht, verschil lende instituten voor avondonder wijs zijn. Volgens Wim Bos blijkt uit deze maatregel in ieder geval, dat mi nister Van Veen de toezegging van zijn voorganger dat het avond onderwijs zou worden „afgebouwd", is vergeten. „Sterker nog: hij sti muleert het". Het loon van de ene vormings dag wordt niet doorbetaald, hoewel dat vorig jaar we! gebeurde. Naast het feit dat het gezinsinkomen ver minderd wordt, aldus Wim Bos. be tekent dit dat de Jongeren niet veel puf meer hebben. Onbegrijpelijk vindt, hij het. dat het CNV en zijn jongerenorganisatie als enige vak centrale achter deze maatregel is gaan staan en zo meewerkt aan het groter maken van de inkomens ongelijkheid. Hij vroeg zich af. waarom men het automatisme, waardoor kinde ren uit het arbeidersmilieu in het beroepsonderwijs terechtkomen wil doorbreken, maar het automatisme van andere bevolkingsgroepen bui ten schot laat. „Of is het soms geen automatisme dat. wanneer pa der tig mille verdient, zijn zoon of dochter minstens middelbaar on derwijs moet volgen". Volgens Wim Bos moet het niet zo zijn dat kinderen uit de werk- nemersgroep zich moeten aanpas sen om naar de andere scholen te kunnen gaan dan die van het be roepsonderwijs: de onderwijs- en vormingsinstituten moeten uit gaan van de Jongeren zoals ze zijn. Dat het beroepsonderwijs de „afvalbak" van het onderwijs blijft, hangt volgens hem ook gedeeltelijk samen met de statuskwestie. Het onderwijs, zo zei hij, is een kopie van onze samenleving De werkende Jongeren hebben bij hun acties niet in de eerste plaats meer loon of macht gevraagd maar ge lijke kansen en meer waardering voor bijvoorbeeld het lager be roepsonderwijs. HILV. I. 402 m. en FM-kanalen. 7.00 NCRV. 12.00 KRO. 7.00 Nieuws. 7.11 Het levende woord. 7.16 (S) klassieke muziek (gr.) (7.25 Horen en zien; 7.30 Nieuws: 7 '32-7.50 Hier en Nu). 8.00 Nieuws. 8 11 klas sieke gewijde muziek (gr.) 8 30 Nieuws. 8.32 (S) programma voor de HILV. III. 240 m. en FM-kanalen. fi.OO18.00 VARA. 9 00 Nieuws. 9.03 Plaatjes voor de pep. 10.00 Nieuws. 10.03 licht platen- programma. 11.00 Nieuws. 11.03 Een opvallend vrolijke gevarieerde visite 12.00 Nieuws).) 13.00 Nieuws. 13.03 De Eddy Beckei 15.03 Drle- Dperafragmenten. (gr.) 11.0 11.03 (S) Opera-aria's (gr. 11.15 Voor de zieken. 11.55 Medede lingen. 12.00 (S) Van twaalf tot twee. (12.22 Wij van het land; 12.26 Mededelingen tb.v. van land- en tuinbouw; 12 30 Nieuws; 12.41 Actua liteiten. 13.00al3.05 Raden maar 14.00 (S) muzikaal middagmagazine. 116.00 Nieuws.) 17.00 Overheidsvoor lichting: Nieuws uit de Nederlandse Antillen. 17.10 Voor de kleuters. 17.15 Voor de Jeugd. 18.19 Uitzending van de Christelijk Historische Unie 18.30 Nieuws 18.41 Actualiteiten 19.00 (S) zoek. 22.50 toeristisch magazine. 23.15 (S) Licht muziekprogramma (gr.) 7.20 (S) Dag Morgenwijding, Indonesië. 10.' Radiojournaal. 8.20 00 Voor de 10.10 Arbeidsvitaminen Nieuws.) 11.30 programma 13.11 Radiojournaal. 13.30 Staatsbe zoek aan Indonesië. 13.35 Spiegel van België. 14.05 NOS-Jazz. 14.30 (S) Pro- J- -'eest. 15.00 rubriek over het taal. 15.10 Muziekmlddag. 15.10 (S) Nieuwe gram- atschapplj: 16.25 (S) Kerkorgel- ïcert; 16.57 (S) Alt-r 19.30 Nieuws 19.35 Van- 21.00-21.10 22 30 Nieuws. 22.45 Radiojournaal. 22 55 (S) muziek uit India. 23 55—24 00 Nieuws. tenprogramma. (17 00 Nieuws ge- (K) Journ. NOSyNOT: 10.45-11.10 School sle NOS: 18.45 (K) Pip en Zip 1855 (K) Journ. KRO: 19.05 Pis varleerd circusprogramma NOS 20.00 (K) Journ. KRO: 20.31 (K) I.f Corbusler-recepten uit het verleden documentaire. 21.30 Jan de Hartog en de film: 't Hemelbed, speelfilm naai het gelijknamige toneelstuk - de Hartog. NOS: 23.10 (K Aansluitend: (K) Staatsbezoek Indonesië. Daarna: (K) W. K. Wiel rennen op de baan te Varese. Nederland II NOS: 18.45 (K) Pip en Zip. NOS: 18.55 (K) Journ. NOS: 19.05 Den Haag vandaag. 19.10 (K) Première. 14- daags programma over fllmkljken en filmmaken. AVRO: 19.30 (K) Ope ratie Minus 5. TV-fllm: Nagalm uit het verleden. NOS: 20.00 (K) Journ. AVRO: 20.21 Peyton Place 21.20 (K) Moskou nach Noten, showprogram ma. 22.15 AVRO's Televlzler Magazine NOS: 23.05 (K) Journ. Aansluitend: (K) Staatsbezoek aan Indonesië Zijdoor Conny Sluysmans. Uitg.: Teleboek, Bussum. Duiveltjelief. door Eric F. Russell. Bruna science fiction. Uitg.: A. W. Bruna en Zoon, Utrecht/Antwerpen. De man die de zee verloor, door Th. Sturgeon Science fiction <Bru-

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 11