Regen in Varese Liane Engeman langs de kant Huisvuil in plastic zakken Blokhuis in 1972 gereed Zoveelste rel in autosportwereld Ontwikkelings hulp JUBILEUM POLITIE NOORDWIJK 'Miereweide' blijft ook op zondag open OVERDUIN 67 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 15 ZANDVOORT „Als ik dit seizoen opmerkingen maakte over het feit dat mijn auto nogal erg zwaar stuurde, zei team manager Gert Oosterman dat ik dan maar meer spinazie moest eten". Kernachtige uitspraak uit de mond van Liane Enge man, de vierentwintigjarige blonde Haarlemse, achter wier naam in de telefoongids het beroep „autocoureur" staat aan gegeven. Sinds gisteren is de enige vrouwelijke beroepscoureur die Nederland rijk is, zonder auto, zonder racewagen. Enkele dagen voor de races om de Zandvoort Trophy (zon dag), waaraan zij zou deelnemen met de lichtblauwe Alfa Romeo 2000 GTAM van het Team Elf SRT/Holland kreeg zij een laconiek briefje waarin was gesteld dat haar twee jaar lange contract was opgezegd. Zonder enige discussie. De klap kwam zwaar aan voor vastberaden Liane die dit seizoen verbeten tegen haar mannelijke collega's streed. Donderdag moest zij bij het afha- van „haar" auto de verplette rende mededeling incasseren dat die haar niet mocht worden meegege ven door Alfa Romeo Nederland. Teammanager Oosterman had im mers de dit seizoen beklonken over eenkomst drastisch opgezegd. Een radicale handelwijze waarvan de aantrekkelijke Haarlemse op dat moment nog niets wist. Oosterman i ziedend op haar geworden naar aanleiding van haar denigrerende opmerkingen over de gang van za- in het team. Dit heftige com mentaar schroomde zij niet aan buitenwereld kenbaar te maken afloop van de laatste nationale i Geen geld „Ik zei wel degelijk dat ik eigenlijk liever bij Ford had moeten blijven en dat er van de voorbereiding van de wagens niets deugde. De heer Oosterman heeft dat aangegrepen om het contract op te zeggen, waarbij hij. zijn kans duidelijk greep. De werkelijkheid is namelijk dat het team geen geld meer heeft en dat ze met racen gaan ophou den. Mijn kritiek paste precies in zijn toekomstige politiek!" aldus een verbitterde Liane die zondag het racegebeuren van Europees niveau aan zich voorbij moet laten flitsen vanaf een toeschouwersplaats. Vervelend Oosterman ziet het lijnrecht an ders: „De gedragingen van Liane waren het gehele seizoen al erg vervelend, zij kwam altijd te elfder ure naar het circuit en bemoeide zich nimmer met de monteurs, had steeds kritiek maar wist niet waar ze het over had". De zoveelste ordinaire rel is geboren in de Nederlandse autosportwereld, kort voor een belangrijke interna tionale wedstrijd waarbij ook het Team Elf SRT/Holland compleet van start zou gaan. Dat het contact Oosterman-Engeman er niet een was van de beste intermenselijke relaties is duidelijk. Vooral ten overstaan van de voltal lige Italiaanse Alfa Romeo-fabrieks- ploeg is het voor mij een gemis dat ik zondag niet kan rijden. Ik heb wél een overeenkomst om 11 sep tember in de 6-uursrace van Paul Ricard in Frankrijk met een la- briekswagen te rijden". De confron tatie met toprijders uit Europa voor eigen publiek moet ze overslaan. Met meer spinazie eten alléén kom je er niet. Peter van Doorn legt zijn tentamen met succes af VARESE Met pijnlijke nauwkeurigheid pleegt Pluvius de laatste jaren uitgerekend de periode van de wereldkampioen schappen op de baan uit te kiezen om zijn vochtige gaven rond te strooien. Merkwaardig daarbij is, dat juist de op papier wat het weer betreft onkwetsbare landen als Spanje, Frankrijk en Italië het ergst worden getroffen. Zo was het in 1965 in San Sebastian, waar het middenterrein in een binnenzee werd her schapen, zo was het in 1968 in Rome, waar men zelfs overwoog om naar het sportpaleis in Zürich te verhuizen, zo was het in Leicester en zo dreigt het ook nu weer in Varese te worden, in het "zonnige Italië" van de advertenties van de reisbureaus. Nadat vorige week een einde was «(J gekomen aan een bijna twee maan den durende hittegolf, is t in Noord- Italië misgegaan. Even nog was er een hoop brengend hoge druk gebied, dat maandag en dinsdag voor zon I zorgde. Maar sinds het eerste start- schot van de wereldkampioenschap pen is gevallen gaat het mis. Het programma van woensdag kon nog worden afgewerkt, al werd het dan ook tegen twee uur 's nachts eer Bert Boom zijn serie bij de amateur stayers had gewonnen. Donderdag, nadat in de middag uren een deel van de amateursprint en de kwartfinales van de sprint voor dames was verwerkt begon het lang durig zo hard te regenen, dat er aan fietsen niet meer te denken viel. Even' was er nog hoop omdat het droog werd maar om tien uur 's avonds moest worden besloten dat de rest van het programma werd verschoven naar de vroege uren van vrijdag. i Verrassing Een van de verrassingen van het nog ten dele afgewerkte sprinttoer- n'ooi van de amateurs was de gewel dige tegenstand die onze landgenoot Rinus Langkruis in de serie in sa menwerking met de Zwitser Steger aan de Russische oudwereldkampioen Omari Phakadze bood. Het scheelde weinig of de Rus die in 1965 in San Sebastiaan' de westerse hegemonie had doorbroken, maar daarna weer wat is teruggevallen, was onmiddel lijk naar de herkansingen verwezen. Arie van Vliet had voordat de rit begon met zijn Zwitserse collega Oscar Plattner staan smoezen en het resultaat werd al spoedig duidelijk. Want meteen na het startschot de marreerde Steger en nam enkele tientallen meters voorsprong. De Rus wist, dat hij die aanval moest pare ren, omdat hij van de Nederlandse debutant niets behoefde te verwach ten. Phakadze ging op de pedalen staan" en met Langkruis aan zijn wiel achterhaalde de Russische krachtsprinter nog voor de tweede bocht de vluchteling. Het spel was echter goed afgespro ken. Meteen na de aansluiting ging Langkruis door en wéér werd Pha kadze tot een grote inspanning ge- Treslong heeft het winter- programma rond HILLEGOM Voor het komende winterseizoen heeft Treslong een veelbelovend theaterprogramma sa mengesteld. Aan de diverse program ma's werken mee: Paul Cammer- mans, Sylvia de Leur, Adèle Bloe- mendaal, Leen' Jongewaard, Ton Lensink en Maxim Hamel, Ted de Braak en Mieke Bos, Willeke Alberti en Rients Gratema. Maandag 4 oktober komt het blij spel "Sex a la meunière" (Last of the red hot lovers) van Neil Simon voor het voetlicht. In de hoofdrollen spe len Paul Cammermans, Ellen Vogel, Marielle Piolet en Sylvia de Leur. Dinsdag 2 novermber is er het caba retprogramma 'kijktaarna' met Adèle Bloemendaal en Leen Jongewaard, waarvoor o.m. Guus Vleugel, Jaap van de Merwe en Eli Asser de teksten schreven. Verder spelen mee Kika Mol (de dochter van Albert Mol) en Rob van de Meeberg. De Hoofdstad Operette brengt dinsdag 30 november de operette 'Das Dreimaderlhaus' van Franz Schubert. Dinsdag 25 januari: "Harten Vrouw" (The Secretary Bird) een blijspel met Ton' Lensink, Marja Habraken, Maxim Hamel en Leotien Lelivelt. Bijgestaan door Mieke Bos presen teert Ted de Braak zijn cabaretpro gramma "Tête Ted" op dinsdag 15 februari '72. Een oorspronkelijk En gels blijspel van W. Gibson, bewerkt door en onder regie van Willy van Hemert "Twee op de wip" brengt Willeke Alberti en Jeroen Krabbé op 29 februari. Dinsdag 14 maart pre senteert Rients Gratema zijn show "Met de schrik vrij". dwongen. Hij kon opnieuw de ordr herstellen, maar er was nu zoveel van zijn kracht gevergd dat hij bijna geen verweer kon bieden aan de slotattaque van Langkruis. Op het laatste rechte eind kwam de Rotter dammer zwiepend met zijn fiets naast de Rus en bedreigde hem zo ernstig dat de finishfoto uitkomst moest brengen. Even heerste er vreugde in de Nederlands/Zwitserse coalitie, omdat men meende dat de Rus verslagen was. Toen kwam de ontnuchterende stem van de omroe per, die mededeelde dat Phakadze toch had gewonnen. Onervaren Niet Phakadze dus, maar Lang kruis en Steger kwamen in de her kansingen, waarin ook de onervaren Gerrie Fens, die alleen aan de sprint meedoet omdat hij toch in Varese is voor het tandemnummer samen met Van Doorn', belandde. Hij was in een sterke serie ingedeeld tegen de Ita liaan Rossi en de Columbiaan Ga- leano en verloor omdat hij bij het ingaan van de laatste tweehonderd meter niet onder de Columbiaan door durfde te gaan. Het was de enige kans voor Fens geweest om Rossi, die boven' langs ging, op te vangen. Nu werd Fens kansloos verslagen. Wel met succes legde de Neder landse kampioen Peter van Doorn zijn tentamen af. Hij won zijn rit tegen de Fransman Brunier en de Australiër Perkins, maar fietste min der overtuigend dan men van hem gewend is. Op het laatste rechte eind week van Doorn zelfs zo ver van zijn lijn af dat er mogelijk diskwalificatie in had gezeten. Maar de Fransman protesteerde niet en' dus ging de Nederlander over naar de volgende ronde. SASSENHEIM Voor het derde achtereenvolgende jaar zal in Sas- senheim, Warmond, Voorhout en De Kaag de Interkerkelijke Protestantse Commissie Ontwikkelingshulp een actie op touw zetten. Komende week (van 29 augustus tot en met 4 sep tember) zal er onder het motto "Maak ze blij" naar worden gestreefd een bedrag van ruim f 50.000 bijeen te brengen, waardoor een tweetal projecten kan worden gesteund. Het jeugdcomtté wil trachten het werk van zuster Trijntje Huistra op nieuw een jaar veilig te stellen, ter wijl het comité voor volwassenen de gelden beschikbaar stelt aan de be strijding van' tuberculose en het ver zorgen van de door deze ziekte ge troffen bewoners van het Mamasa- gebied (West Celebes). De beide 'gesponsorde' projecten staan hier mee reeds voor het derde jaar op het programma. Zuster Huistra werkt in de Jalimo vallei in West Irian en de aan haar uitzending verbonden kos ten (f 14.500 per jaar) zijn in de twee jorafgaande jaren al opgebracht. De volwassenen hebben in 1969 en 1970 de gelden verzameld voor ach tereenvolgens de bouw van een ogen- operatie-afdeling bij het Shilokh zie kenhuis in Jalalpur (Noord Paki stan), die in het najaar van 1970 ook inderdaad gereed kwam, en daarna or het ziekenhuis in Mamasa. Daar het afgelopen jaar meubilair aan geschaft, de waterleiding hersteld en begonnen met de bouw van drie 'poliklinieken' in het binnenland (onder supervisie in Mamasa). De ingezamelde (totaal) bedragen waren in 1969 en '70 resp. f 52.000 enf 59.500. NOORDIJK Brigadier J. M. Huijbers van de Noordwijkse politie vierde deze week zijn zilveren ambtsjubileum. Van 1945 tot 1947 was hij bij de Rijkspolitie, daarna verliet hij voor enige tijd het uni form. Maar hij kon zijn "oude lief de" niet vergeten en op 23 augustus 1948 kwam hij bij de politie in Noordwijk. In 1956 werd hij bevor derd tot hoofdagent, enkele maanden geleden verwierf hij zijn huidige functie. Vooral als commandant van de re- servepolitie is hij een groot gebied bekend. In het maatschappelijk le ven maakte en maakt hij zich op tal van terreinen verdienstelijk. Burge meester Bonnike kam samen met hoofdinspecteur J. F. Basten de jubi laris thuis geluk wensen, hij wilde Zilveren jubileum mevr. Hoogeveen LEIDEN Mevrouw C. Hooge veen-Ser vaas herdenkt donderdag het feit, dat zij 25 jaar geleden werd aangesteld als laboratoriumzuster in het St. ElisabethziekenhuisTer ge legenheid van dit zilveren jubileum wordt er die dag van 4.30 tot 6 uux in restaurant „De Komeet" van het ziekenhuis een receptie gehouden. er geen groot feest van maken. Dat komt pas in 1973 als hij 25 jaar in Noordwijk is. Toch kreeg hij vele ge schenken en bloemstukken. Brigadier Vink van de Noordwijk se politie heeft na negen seizoenen de strandpolitie verlaten. Tijdens een informele bijeenkomst in de strandpost werd hem, geheel onver wacht, een groots afscheid bereid. Vele organisaties, die nauw met het strand zijn verbonden, maakten hun opwachting en lieten middels een schat aan bloemstukken en geschen ken hun waardering blijken voor het werk dat de brigadier altijd op zo sympathieke wijze heeft gedaan. KATWIJK Het zwembad ,De Miereweide" eiste in de gisteravond gehouden vergadering van de raad vijf kwartier van de vergadertijd op. Een maand geleden was er ook al over gesrpoken. Toen brak burge meester A. G. Vermeulen de discus sie handig af, omdat wethouder .J Bergman niet aanwezig was. Hij was mede door zijn functie van voorzit ter van de raad van beheer, de aan gewezen man om CHU-er A. Pronk van repliek te dienen toen hij naar aanleiding van de bij de ingekomen stukken gevoegde jaarrekening over 1970 en de exploitatiebegroting voor 1972 van de NV Sportfondsenbad Katwijk zorgelijk sprak over het grote exploitatie-tekort: f 139.450 over het eerste half Jaar van 1971, wat een kleine f60.000 hoger is dan vo rig Jaar. Gevreesd wordt, dat dit in 1972 een kleine f400.000 zal bedra gen. Dit Jaar verwacht men dat het tegen de f 300.000 zal worden. Uit de gisteravond door Pronk ge maakte opmerkingen bleek, dat de zondagsopening bij zijn vraagstel ling een belangrijke rol had ge speeld. Hij zei: „Als de zondagsope ning zoveel geld kost moet het bad op die dag maar worden gesloten of moet men degenen, die dan willen zwemmen maar laten betalen". Van der Meij (SGP)„Is het aan tal van 23 personeelsleden niet het knelpunt en hoe zit het met de per- soneelsbzezetting op zondag? De Katwijkse burgerij heeft er recht op te weten, dat het bad zo'n groot tekort oplevert, zei Van Mierlo (Gemeentebelangen). Timmermans (CCP) wilde weten of het zwemmen op zondag zoveel geld kost. Is het niet mogelijk de kosten van het schoolzwemmen op het rijk te ver halen? Berhey (CHU): „Ik ben trots op ons bad, doch de verontruste vragen over de steeds toenemende on kosten en het stijgende exploitatie tekort moeten ons aan het denken zetten". Mr. .J van der Plas (eigen lijst) „Als lid van de raad van beheer meen ik, dat uit de vragen van Pronk zou kunnen worden op gemaakt, dat er in „De Miereweide" maar wat wordt gedaan. De perso neelsbezetting is niet aan de hoge kant. Bij onderbezetting zullen risico's met betrekking tot de veiligheid van de zwemmers worden gelopen. Bij een tariefsverhoging van maximaal 15 procent zal er voor 1972 nog altijd een tekort blijven van een f 380.000. Wethouder Bergman nadrukkelijk „Zo'n bad is een duur ding voor de gemeenschap. De zondag is geen een- zevende van de kosten, want de per soneelsbezetting is dan minimaal. Eén juffrouw aan de kassa en twee ting f 56.000 meer aan inkomsten op. Dat is acceptabel. Alles zal worden gedaan het tekort zo klein mogelijk te houden". Na de replieken en de opmerking van wethouder Bergman, dat zwem men duur is, maar dat hij zich nooit gerealiseerd had hoe duur wer den deze zwembadstukken voor kennisgeving aangenomen. LISSE Het nieuwe winkelcen trum "plan Blokhuis" zal eind vol gend Jaar of begin 1973 gereed moe ten zijn. Als het eenmaal klaar is, zal het snel groeiende dorp 'n cen trumfunctie kunnen vervullen. Veel Lissenaren en ook bewoners van de omliggende gemeenten trekken nu nog naar Leiden of Haarlem om daar him (dure) inkopen te doen. Het terrein Blokhuis ligt gunstig ten opzichte van hoofdverkeerswe- gen in Lisse. Er komt een recht streekse verbinding met de Poelpol der terwijl voetgangers het nieuwe centrum kunnen bereiken via een doorbraak in de Kanaalstraat. Bin nen enkele maanden hoopt men het de bouw te kunnen beginnen. Het plan omvat een middenstands- of streekwarenhuis; een aantal af zonderlijke winkeleenheden; een vestiging van Albert Heyn; wonin gen boven de winkels; een restau rant; een bankgebouw en ruime parkeergelegenheid. Behalve het plan Blokhuis, staat er in de Poelpolder, ter vervanging van het noodwinkelcentrum, even eens een nieuw project op stapel. Speeltuin in J alkenburg houdt jeugd weer bezig VALKENBURG Morgen begint de algemene speeltuinvereniging "Valkenburg" haar winterwerk. De wekelijkse bijeenkomsten worden gehouden (9.3011.30 uur) in de personeelsleden xn het bad. Een be- kelder van de Nederlands hervorm- langrijke bron van inkomsten vor- de kerk. Jongens en meisjes van men de abonnementen. Vorig Jaar zes en met twaalf Jaar kunnen f 65.000 en dit jaar tot au- dan weer werken met, klei, karton, gustus f 110.000, maar voor maar gips, kralen enz. Buiten deze crea- liefst f 25.000 minder kaartjes in de ve arbeid, zal binnenkort ook het losse verkoop. Een tariefsverhoging, wekelijkse zwemmen weer begin - van 15 procent brengt naar schat- nen. KATWIJK Met ingang van 1 no vember zal in Katwijk alleen nog maar vuil verpakt in plastic zakken door de huisvuilophaaldienst worden geaccepteerd en bovendien zal bij wijze van proef dit vuil één- inplaats van tweemaal per week worden op gehaald. Grof vuil zal men eenmaal per veertien dagen kwijt kunnen. Ook over dit voorstel werd het no dige gezegd. Vink (CHU)„Dat een maal per week ophalen wordt een probleem, vooral in het seizoen. Hij werd daarin bijgevallen door onder andere Van der Mey (SGP), Van Mierlo (Gemeentebelangen), Van der Plas (SGP). Timmermans (CCP) en Haasnoot (CHU). Wethouder C. van der Plas betoog de, dat Leidschendam 26 gemeenten I per week de vuilnisauto door de stra- heeft geënqueteerd en dat daarvan ten rijden. Heel lang heeft de raad gesproken over het rapport van de commissie ad hoe ter bestudering van de open baarheid van het bestuur, waar in onder meer werd voorgesteld de vergadering van de commissies voor onderwijs en culturele zaken, voor jeugd- en sportzaken, voor recreatie en toerisme, voor verkeer, voor ag glomeratie en voor middenstands- en markt-zaken voorlopig in het open baar te doen vergaderen. Nadat talrijke raadsleden daarover hun zegje hadden gezegd, ging men akkoord. Men was verheugd over de aanleg van een park langs de noord zijde van het Uitwateringskanaal in de Hoornespolder. De kosten van on- 23 zijn overgegaan op het eenmaal per week ophalen. Voor Katwijk be tekend deze wijziging een kostenbe sparing van f 155.000. Blijkt deze fre quentie in het seizoen niet haalbaar te zijn, dan kan altijd nog worden overgeschakeld op tweemaal per week Over het gebruik van plastic zak ken was men het snel eens. Timmer mans diende een amendement in, dat behelsde af te wijken van het voor stel van B. en W. en geen proef van eenmaal per week te nemen. Dat werd verworpen met 14 tegen 9 stemmen. Daardoor zal vanaf 1 no vember in Katwijk slechts een keer geveer f400.000 werden geaccepteerd. Van Raalte (CCP) was verbaasd over de vergoeding voor het afvoe ren van zand van f 25.000 die aan het hoogheemraadscchap voor Rijn land moet worden betaald. WIJ gaan het terrein netjes stofferen en moe ten nog geld toegeven. B. en W. wa ren het daarmee volledig eens. Ge wezen werd voorts op het feit, dat de wijkverenigingen toezicht moeten houden en moeten zorgen, dat de jeugd geen vernielingen aan beplan tingen etc. aanricht. Zonder discussie ging de raad ak koord met het voorstel tot het ma ken van een schetsplan voor de ver bouwing en uitbreiding van het raadhuis. Lange meisjes NACHTHEMDJES maat 104 f 11.50 stijging per maat JUMPSUIT maat 116 f 17.45 stijging per maat Batist dames NACHTHEMDEN zonder mouw f 9.95 korte mouw f 15.75 Baby MAILLOTS wit-rood-bleu vanaf f 4.95 Hooigracht 62 - Tel. 25650 bereikbaar met bus 13-14. Sociëteit Minerva, Breestraat 48 vraagt voor de keuken enige 65-PLUSSERS voor de ochtend- of middag- Onze gedachten gaan uit naar gepensioneerde koks. Aanmelden bij de directie na 10 uur. JONGE BOEKHOUDER op SPD niveau heeft enkele dagen per week over om de achterstand in uw admini stratie bij te werken. Telefoon 01719-4319, na 18 uur. TRAP BEKLEDEN Laat uw trap vakkundig stof feren met nylon, vilt of tapy- flex, geheel compleet incl. materialen, legloon en b.t.w. voor f 150,—. TEL. 070—603167 b.g.g. 6035» ELEKTR. HOORNS KOMPAS WINDSNELHEIDSMETER DIEPTEMETER T.L.-VERLICHTING BOORDLICHTEN A. de Wit's Handelshuis Aluminium ladders en trappen In iedere lengte leverbaar. H. JANSE Haarlemmerstraat 129 Telefoon 21808 Rijksmuseum voor de Ge schiedenis der Natuurweten schappen, Steenstraat la, Leiden. a. werkster b. reserve suppoost Soil, mondeling, liefst na tel. afspraak (tel. 01710-23084). aan bovengenoemd museum. S'.fcUTElTJES 120 woorden f 2,18 21—30 woorden f 3,43 31_40 woorden f4,99 4150 woorden f6,86 (max. 50 woorden), (een woord hoogstens 12 let ters). Bewijsnummers f0,26 extra. Administratie num- merbrieven f0,52 meer Bij betaling later dan 3 we ken na plaatsing f 1,50 extra. Diverse goederen en diensten gevraagd len draagverm. of 4 wielig Peugeot 404 tel. 01718 Te koop gevraagd 6 of 8 delig konijnenhok Kanaalstr., 39 Lelden. De Goudmunt .Juwelier In- en verkoop van Gouden mun ten. Haarlemmerstraat 124 te koop gevr zilveren gulden en rijksdaalders van Willem I en Willem II en gouden vijfjes, van 1912. Te koop gevraagd een eiken broodkast Vincent van Gogh- laan 53 Oegstgeest tel 50192. Lessen en clubs Nationaal onderwijs Instl- it organiseert avondoplel- igen Engels beginners, gevor- aen. Cambridge lower certl- Spaans beginners en gevordaiden. Aanvang alle sussen medio september, in schrijvingen Inlichtingen - donderdagav. van 19.30-21.00 u Prinses Margrletschool, Meeu wenlaan 6. Katwijk aan Zee, alsmede dagelijks bij het secre tariaat Nationaal Onderwijs Instituut Beethovenlaan 8 te Leidschendam tel. 01761-4564 Manege Rider's PvmtflM, Wassenaar vor rijlessen ln de blnnen-manege en duin- on strandrltten de Raaphorstlaan, achter de dierentuin tel. 01751- FNRS rijschool Leldseweg 253 tel 01717-4738 Voorschoten x Dansles ls ln.uw hele leven heeft u er plezier van. Evert Castelein leert het _u graag en hartstikke goed. se. Sassenhelm, Noordwljkerhout t Klub boven dagelijks klubs. ^Inschri; 23583 of 32710. Wel ge- Badnilnton-selzoen is weer geopend. Enige heren en even tueel dames zijn nog van harte welkom bij Ver. V.L.A.B. WIJ spelen op donderdag avond v.a. 20.60 uur ln zaal P. Buysstraat 1. Lelden (geencompetitie) Inl. aan de zaal en Pr. Irenelaan 60 Oegstgeest. tel. 52273 (na 19 komende competitie. Inlich tingen Timmerman. Haarlem merstraat 203 tel. 21072. x Coupeuse lerares leert u op vlotte wijze uw eigen kleding Marktaanbiedingen lltelt herenkostuums, alleen maat 56 f 198.— nu f 98.—. Dames- en herenwlndjacl-s f 27.95. nu f 16.50. dameenegll- badlakens t 10.95, nu f 5.95. Ketelboetersteeg over brand weer, hoek Langebrug. Waar de vlag waalt. Japle. x Alles moet eruit. Heren wit sportgoed maat 5 en 6 f 1.98, nu f 1.25, onze klasse badstof- sokken f 3.98, alle kleuren 2 paar f5.-. losse Ketelboetersteeg over brand weer, hoek Langebrug. waar vlag waalt. Japle herenpylama tot 58 f 10 95. nu f 7.95. herenpyjama f 15.95.

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 15