Ver. Veiuwse Koren trokken SS516''*" een stampvolle Nieuwe Kerk HGC bestaat 65 jaar Brommers botsten Deining op het congres over migranten PAGINA 2 LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAG 25 AUGUSTUS 1971 KATWIJK AAN ZEE De Evangelische Omroep was giste ren de gehele dag in Katwijk aan Zee. In de hervormde Nieuwe Kerk aan de Voorstraat werd 's avonds in kleur op ampex op genomen het t.v.-programma ,.Laat ons alom Zijn lof verkon digen". Het gaat vrijdagavond van vijf over zeven tot vijf voor acht de „lucht" in op Hilver sum I. Medewerking verleenden de Verenigde Veiuwse Koren on der leiding van Marinus Barend- sen, de organist Wim van der Panne en de gebroeders Brouwer, trompet. Marianne Glashouwer verzorgde de presentatie, las en kele bijbelgedeelten en zegde enige verzen op. Reeds in de vroege morgenuren arriveerde de N.O.S.-karavaan com pleet met straalzender bij de Nieu we Kerk. Daar brachten de technici alles in gereedheid voor de repetities. Toen tegen een uur of half elf de Verenigde Veiuwse Koren, ongeveer tweehonderd vrouwen en mannen sterk, in enige touringcars aankwa men. kon regisseur Dirk Jan Bijker direct Riet de repetities beginnen. Voor de preekstoel was een groot podium gemaakt en in het kerk gebouw stonden sterke lampen op gesteld voor de verlichting. Door Cees Combee Het ging in het begin allemaal nog wat onzeker. Toen men 's mid dags echter voor de tweede keer re peteerde lukte het beter en 's avonds verliep de uitvoering vlot. Zowel de koor- als de samenzang. Tweemaal slechts moest er iets worden over ge daan: bij het begin door een sto ring in de straalverbinding en aan het slot doordat de uitluiding van 't programma niet synchroon liep met het orgelspel. Veel jeugd Katwijk toonde wel belangstelling voor deze „kleurenreportage". Zo'n 1800 mensen vulden het kerkgebouw onder wie veel Jongeren. Dirk Jan Bijker daarover: „Geweldig. Zoiets hebben we nog maar weinig meege maakt. We hadden wel gehoord, dat er in Katwijk altijd grote belang stelling voor de concerten bestaat en dat de zomeravondzangbijeen- komsten in de Oude Kerk tijdens 't badseizoen steeds zeer druk bezocht zijn. We hebben veel medewerking gehad van het orgelcomité, dat in deze kerk tijdens het badseizoen al tijd een serie orgelconcerten orga niseert. Het programma verliep ge lukkig vlot. Behoudens die twee on- effenheidjes, die we gelukkig door die ampexopname nog konden her stellen. Was het live de lucht inge gaan. dan hadden de kijkers deze op de koop toe moeten nemen". Orgelconcerten-organisator Jan van der Plas: „De Verenigde Veiuw se Koren" onder leiding van Mari nus Brandsma genieten een goede reputatie. Dit grote koor wordt ge vormd door koren uit Ermelo, Gar deren. Harderwijk. Hierden. Huls horst en Putten. De zangers en zan- geressen zijn zoals Je hebt gezien -gekleed in verschillende oud-Veluw- se klederdrachten. Dat brengt de charme er aan. Als orgelcomité hebben we spontaan onze medewer king verleend en we zijn blij. dat we aan de uitgang een collecte moch ten houden voor de restauratie van het fraaie Nieuwe Kerk-orgel. Daar door zijn we weer wat dichter bij ons doel gekomen. De bezoekers heb ben diep in de beurs getast. Er wa- rer. ook nog heel wat gasten onder". Krijn Dubbelden, die in Katwijk meer dan zeshonderd E.O.-leden wierf, zat glunderend in het kerk gebouw. Alle Katwijkers kennen hem. Tijdens de warme zomerdagen kan men deze slecht ter been zijnde dorpsgenoot steeds in zijn rieten stoel zien zitten tegen het muurtje van de school tegenover 't postkan toor en naast het Hervormd Gast huis. Lachend zegt hij na afloop te gen ieder die het maar horen wil: „Een mooie avond van de E O. Wat hebben we fijn gezongen. Nu vrij dagavond maar kijken of we op de t.v. te zien zijn. Ik ga door met het winnen van leden, want de E.O. moet blijven bestaan". Nog maar net hadden de bijna tweeduizend de kerk verlaten of de mannen van de N.O.S. begonnen weer met het afbreken van de mi crofoons. de lichtinstallaties en de camera's: één van een vast punt rechts van de ingang en twee rij dende. Vanaf 't transformatorhuisje aan de overzijde van de Nieüwe Kerk werden enorme kabels naar de kerk geleid en eveneens naar de straalzender, die westelijk op het kerkplein stond. De zangers en zan geressen stapten na 'n zeer vermoei ende dag voldaan weer in de auto bussen. die hen naar de Veluwe zou den brengen. Woensdag Breestraat 19 Sociëteit Twentwel Oegstgeest Infor- Oegstgeest (Jullanalaan 1) 1 evangelie-gemeente Rijnland 8 I derdag Kreatief Sent 12 Sociëteit voor gehan dicapten 7.30 uur nam. Titus Brandsmalaan 76 "De Duik boot" Clubhuiswerk handenarbeid 8— 10 uur nam. Oegstgeest Willibrordgebouw) Ned. Kapperspatroonbond - - Vrijdag Breestraat 19 Socieiteit Twentwel (v. kamerbewoners en alleenstaanden) 9-12 Kreatief Sentrum (Breestraat 66) Oude Vest 73 Stichting Scientology 7) spreekuur Sociaal Medis Zaterdag Groenoordhal Leldato 1 iur 's nachts. Oegstgeest (Het Witte Huls) Schaak- belstudle 10 i T. Steens 11 prediking dhr Apotheekdienst LEIDEN/LEIDERDORP Apot heek Blanken, Hogewoerd 171, tel. 20502, Voorschoten en Oegstgeest eigen apotheek. Spreekuur van burgemeester J VOORSCHOTEN Burgemeester Van der Haar van Voorschoten is van I 23 augustus t/m 22 september met 1 vakantie. Zijn spreekuur zal worden waargenomen door loco-burgemeester wethouder De Vos van Steenwijk. Hij I zal donderdagochtend van kwart voor negen tot kwart voor tien spreekuur houden. In het kader van de samenlevings opbouw wordt dinsdag 31 augustus om acht uur 's avonds in de raadzaal een openbare vergadering gehouden van de sub-werkgroep sociaal cen trum Noord-Hofland. Grofvuil ophalen in Voorschoten VOORSCHOTEN Het grofvuil zal 1 september worden opgehaald in Burg. Vernèdepark, Badhuisstraat. Parkstraat, Noortheystraat. Stadwijk straat, Sophiakade, Nieuw Voordorp straat, Prof. Zernikelaan. Prof. Ein- steinlaan, Prof. Lorenzlaan, Prof. Eyckmanhof, Prof. Einthovenlaan, Prof. Debijelaan, Anthoni van Leeu wenhoekkade, Lord Baden Powelweg, Kamerlingh Onnesplantsoen, Raad huislaan .het gedeelte ten oosten van Vlietzicht), Prof. van der Waalslaan, Prof. van 't Hofflaan, Curielaan, Mo lenlaan (het gedeelte ten oosten van de Prof. Asserlaan). Prof. Zeeman plantsoen, Gerard Douwplantsoen, Carel Fabritiuslaan, Antonie van Dycklaan, Johannes Vermeerplant soen, Govert Flinckplantsoen. Rem- brandtlaan, Albert Schweitzerplant- soen. Jan van Goyenplantsoen, Fer- ainad Bollaan, Jan Steenlaan, Ruys- daelhof. Van Ostadehof. Paulus Pot- terdreef, Frans Halsplantsoen en Ni- colaas Maeskade. Op twee september komt de grof- vuil-ophaaldienst in: de Nassauwijk, KLM Wijk, aan de Papelaan (van het station tot de grens met de ge meente Wassenaar I, Dobbeweg Donklaan, Industrieweg. Wijngaar denlaan (noordzijde), Elstlaan. Oude Adegeesterlaan (het gedeelte tussen de Prins Bernhardlaan en Nassau- kade), Erasmusstraat, Bakkersteeg, Schoolstraat, Kon. Marinelaan. Blok- laan. Voorstraat, Kerkplein. Treub- straat, Willibrordustraat, Leidseweg (tussen Schoolstraat en Raadhuis laan). Oranjeboomstraat. Molenlaan (het gedeelte tussen Prof. Asserlaan en Kerkplein). Chr. Huygensstraat. Van Heuven Goedhartstraat. Prof. Aserlaan, Raadhuislaan (het gedeel te tussen Leidseweg en Prof. Asserlaan). Vredenhoeffstraat, Lan- genhorststraat, Bethlehemstraat. Vlietzicht en Tolstraat. LEIDEN Een 16-jarige en een 46-jarige bromfietser, beiden uit Lei den. kwamen gisteren omstreeks zes uur met elkaar in botsing bij de Herenbrug op de Nieuwe Rijn De jongste liep daarbij snij won den aan het gelaat op. de oudste brak bovendien twee middenhands- beentjes Beide bromfietsers werden door de Eerste Hulp Dienst naar het Diaconessenhuis gebracht. WASSENAAR Dit jaar viert de 's-Gravenhaags-Wassenaarse Hockey club H.O.C. Gazellen Combinatie H.G.C. haar 65-jarig bestaan. De vie ring van dit lustrum zal plaats vin den in het weekeinde van 28 en 29 auugstus en op 4 september Op 28 en 29 augustus wordt een in ternationaal hockeytoernooi gehou den, waaraan naast een aantal dames en heren elftallen uit de eerste klasse der verschillende afdelingen, ook i dames- en herenteams uit België, j Duitsland. Engeland en Frankrijk i deelnemen. In totaal zullen circa 30 elftallen de gasten van H.G.C. zijn. Op 28 augustus ontvangt het col lege van burgemeester en wethouders van Wassenaar de deelnemers op het Raadhuis, 's Avonds wordt feestge vierd in de Rotterdamse studenten- j sociëteit "Hermes". Op 28 augustus zal tijdens het toer- nooi een perselftal een wedstrijd tegen een speciaal H.G.C. elftal spe len. Ter afsluiting van dit interna tionale toernooi treedt op 29 augus tus om 16.00 uur het Nederlands elf tal tegen H.G.C. I 'heren) in het veld. Zaterdag 4 september wordt het Lustrum met een toernooi tussen de j leden onderling voortgezet. Bij dit i Burgerlijke Stand van Leiden A. N. Aalbersberg en J. G. M. G Leeuwen; Richard Cornells, zn. v C van der Voort en M. E. H. Wo F.rwin Roland, zn. van W. Teske van der Heijden; Dirk Hendriku: horst en J. M C. Sloos; Yvonne marie, dr. van D van Delft en van Wijk; Roland, zn. van J. I zal de prestatie onderge schikt zijn aan de gezelligheid. We gens het 65-jarig bestaan is op deze dag ook een klein veteranentoernooi georganiseerd. Met een barbeque en daarna een jeugdfeest op de Roggewoning zal het lustrum worden besloten. Vrouw was drie dieven te erg CARACAS (Reuter) Toen drie dieven de Venezolaan Gus tavo Palacios in zijn huis aan vielen, haalde zijn 29-jarige vrouw. Eliza, een geladen revol ver tevoorschijn, die zij ledigde op de aanvallers. Volgens de politie van Cara cas bleek, nadat de kruitdamp opgetrokken was, dat één aan valler dood was en één zwaar gewond en dat de derde onge deerd maar trillend op zijn be nen en met de handen omhoog stond. Palacio ontwapende de man, die overigens niet wist. dat Eliza hem met een lege revolver in bedwang had gehouden. Toen Palacios de toestand meester was. streek zijn vrouw het vaantje Spirogyra in Leiden LEIDEN Ter gelegenheid van het tienjarig bestaan van winkelcen trum "De Luifelbaan" in Leiden- Zuid-west is aan de winkels op Vijf Meilaan en Bevrijdingsplein een feestverlichting aangebracht in de vorm van een "dierentuin". Gast- vrouwe Josephine Akerboom zal morgenavond de vuurpijl ontsteken, waarmee het licht gaat branden. Tot hoogleraar benoemd LEIDEN Tot gewoon hoogle raar in de faculteit der geneeskunde van de rijksuniversiteit te Groningen is benoemd dr. R. Giel. Hij zal onder wijs geven in de psychiatrie, in het bijzonder in de sociale psychiatrie. Dr. Giel is nu nog gewoon lector in de sociale psychiatrie aan deze uni versiteit. De heer Giel werd in 1930 in Was senaar geboren. In 1965 werd hij aan de Leidse universiteit tot arts bevorderd. EERSTE PAAL BASISSCHOOL1 ZOETERWOUDE - De eerste paal voor de zesklassige openbare schooi j in Zoeterwoude gaat morgenmiddag j om vier uur de grond in. De school i zal worden gebouwd aan de West- eindeseweg. achter het bejaarden centrum Emma us. Wedvlucht van PV Leidei clorp LEIDERDORP De postduiven vereniging PV Leiderdorp hield een wedvlucht vanaf Duffel. In concours waren 206 duiven. De uitslag luidt: j 1. 3. 5, 6. P Groen; 2. 4, 7. 8 M, Rey- erse; 9. L. Robbers 10. C. Hendrik - LEIDEN Donderdag 9 i ber wordt in de Stadsgehoorzaal voorronde gehouden van de natj nale biertapwedstrijden, die dit Jas voor de negentiende keer worden ge houden. 0.xford-Leiden in beelden LEIDEN In de week van augustus tot 4 september hebben groep Oxford, de Leidse filmers de Leidse fotografen activiteiten het programma staan in het kade van de uitwisseling, die ditmaal Leiden voor de 25ste keer wordt houden. In het waaggebouw komt tg tentoonstelling van 80 foto's. In Lakenhal is woensdag 1 septembi een dia-avond van de Leidse Ann teurfotografen Vereniging. Tennis De 16-jarige Chr Evert heeft de Amerikaanse dam de overwinning bezorgd in de jaar lijkse tennisontmoeting tegen' land om de "Wightmancup". De Q lifomische, de jongste speelster ooit aan dit evenement heeft deelg nomen, versloeg de Britse numn één, Virginia Wade, met 6-1 6-1 gaf haar land een voorsprong i 4-2. In het afsluitende dubbels? versloegen de Britse dames Virgin Wade en Joyce Williams hun An rikaanse tegenstandsters Chris 1 en Caroline Graebner met 10-8, 6-1, zodat de eindstand 4-3 werd het voordeel van de VS. xMENI-nieuws uit MAXI-Leiden LEIDEN De Engelse groep Spirogyra (akoustische rockmu ziek) komt zaterdag naar Lei den. De groep zal dan optreden in het ..Kreatief Sentrum" aan de Breestraat (20.30 uur iOp richter van de groep is Martin Cockerham (20 j.). Verder be staat Spirogyra uit Barbara Gaskins (20 j.) zang, Julian Cusack (20 j.) viool e.a., Steve Bo'rill (22 j.) bass gitaar. De op richter Martin Cockerham be speelt de akoustische gitaar. De eerste LP van de uit Canter bury afkomstige groep zal in september in Nederland ver schijnen, op Polydor. J. Rijsbergen; Wtjnand - - :holma en J. C na Tjakelina. dr P. J. Hamming; G. Bruitzman; Maria, dr. N. J. M. van der Werff en Oiijerhoek; Jedtdja Carolina C J. Graper; Cindy Elizabeth Joha: r.a. dr. van J. du Pau en H. M. Vi Berkel. Mirjam Bianca. dr. van A. A. J. Groeneveld ra Jacoba Sandra. ardus Charles. Delfos: Dirk Lau Ronald, zn. van C. C, van Dijk; Oskar van Alphen en H GETROUWD J G. Krapels en J Krapel Gaasbeek en M. J. Bekkema. Gorselen en M. F. H de Kier; M. H. de Grt O VI Holthuis. 71 J 6' Dijk, 82 j„ ns. O J 76 J„ Verweijs, 65 J., dochter; J echtgen. "loeliker. eld. 67 j.. weduwe Peters; L. E. J. Moefiker. 55 J.. man: P. van Zonne- J. (Tieuwen- huis: M. M. 79 J„ M. C. uw. H. de Groot, 68 J„ weduwe van J. P. van Hal. P. de Wolf. 83 J„ man; H. Brouwer - I., man, W. Zandvliet, 60 j„ man; Dubbelaar. 69 j„ man; J. Platteel man; B Kalshoven 67 j man; N. A. S. Wijnmaalen, 0 J„ zoon. Oegstgeest in oude ansichten OEGSTGEEST Burgemeester Van Eysinga krijgt vrijdagochtend om half twaalf in het gemeentehuis het eerste exemplaar van het boekje "Oegstgeest in oude ansichten" aan geboden. Expositie van werk hobbyclub WARMOND Het resultaat van een hele winter werken in de hobby club. zal vanaf zaterdag in 't Hoekje bij de Pomp tentoongesteld worden De dames van de hobbyclub zijn de hele winter bezig geweest met het vervaardigen van sieraden, wandkle den, aardewerk e.a. De expositie duurt tot 17 september en is gec van 19.0022.00 uur en zondag: 12.00—22.00 uur. CURSUSSEN 'PENSIOEN IN ZICHT DEN HAAG Onder de tite' „Pensioen in zicht" gaan vier vor mingscentra cursussen houden voor oudere werknemers. Zij doen dat in samenwerking met het bedrijfsleven omdat pensionering een diepe in greep in het leven van de betrok kenen en hun echtgenotes inhoudt, zij in het andere leven dat zij na hun pensionering gaan leiden het moeten doen zonder de contacten en rela ties die zij in hun werkend bestaan hadden, maar er aan de andere kant door hun pensionering ook nieuw" mogelijklieden vrij komen. Aan deze cursusopzet werken mee de vormingscentra „Dyk en Duin" in Hoorn, „De Haaf" in Bergen Volkshogeschool Bergen en de ar beidsgemeenschap der Woodbrookers te Bentveld. Eis 4 maanden Jan probeerde vrouw politie commissaris te ontweren ALKMAAR De officier van jus titie bij de Alkmaarse rechtbank heeft gisteren vier maanden gevan genisstraf geëist tegen de Uitgeester Jan S., die op 8 oktober van het vo rig jaar probeerde de vrouw van de Alkmaarse politiecommissaris T. Waardenburg te ontvoeren. Op 8 oktober vorig jaar waren er in Alkmaar relletjes, waarbij een vriend van Jan S„ een zekere Jaap Heemskerk, werd gearresteerd. Met de kinderen van Jaap dokterde Jan een plan uit, waarmee Jaap weer vrij zou moeten komen. Verhit door alcohol kwam Jan op het idee om de vrouw van een hoge politiefunctionaris als ruilobject te gaan gebruiken. Hij kwam met het smoesje van een ongeluk bij de deur de de middellijk met het hoofdbureau, waardoor Jan tegen de lamp liep en het plan mislukte. De advocaat van Jan vroeg giste ren vrijspraak, omdat volgens hem pas van een poging tot wederrechte lijke vrijheidsberoving is voldaan als een uitvoeringshandeling aanwezig is. En dat was niet zo, want Jan heeft de de welijks gezien laat staan geprobeerd mee te nemen, aldus de advocaat. De officier achtte daarentegen het ten laste gelegde poging tot ontvoering wel degelijk bewezen en betrok bij zijn eis van vier maan den ook de diefstal van een fles cog nac in Barsingerhorn. die Jan op zijn geweten zou hebben. Uitspraak 7 september. Raad Oegstgeest gaat voetballen OEGSTGEEST De raadsleden en ambtenaren van Oegstgeest spe len onder de van RAC 1 27 augus tus een wedstrijd tegen Gorkom- Boys. De wedstrijd die op de Vos- cuyl wordt gespeeld (2x15 minuten), begint om half zeven. De opstelling ziet er als volgt uit: doel: Landes- bergen; achter: de Graaf. Verkerk. Slaghek en Olivier; midden: Vree ken en van Veen; voor: Cleton. van Rijn. Temminck en v. d. Vlugt. Wis selspelers: de dames van Lookeren Campagne en Van Bellen. Grens rechter Plate. EHBO-dienst: de da mes Munting en Gouverneur. AMSTERDAM Tijdens het con gres over gekleurde en buitenlandse migranten dat deze week in Amster dam wordt gehouden, zijn gisteren de emoties zo hoog opgelaaid, dat een groot aantal deelnemers de zaal is uitgelopen. Na een lezing over de gekleurde Gemenebest-immigranten in Groot- Brittannië kwam een overigens uitgenodigde theatergroep afkom stig uit Heesselt (Betuwe) binnen die het probleem ,.De discriminatie van de gekleurde en buitenlandse emigranten in West-Europa" uit beeldde. De Voorzitter van het Surinaamse Bevrijdingsfront, Henri Cairo, kon hier weinig waardering voor opbren gen. Nadat hij de voorzitter van het congres had gevraagd het toneelspel te onderbreken en door te gaan me' het programma, waaraan door dt toneelspelers geen gevolg werd ge geven, riep hij woedend uit dat deze vertoning niet thuis hoorde op een serieus congres. Hy vond het decadent om de el lende en de misère van gekleurde en buitenlandse migranten op deze ma nier uit te beelden. „Deze kabouter streken horen hier niet thuis", riep Cairo, waarna hij boos de zaal uit liep. gevolgd door een aantal mede standers. Maar ook bij blanke toehoorders pakte de toneelvoorstelling verkeerd uit. Zij wilden eveneens niet langer in de zaal blijven. Op de veertiende verdieping van het nieuwe VU-ge- bouw. waar het congres plaats heeft, werden de discussies voortgezet. Onder de n iet-blanken bleken ei nog tegenstellingen te zijn over de functie van een dergelijke onderbre king, maar, zo werd geroepen, „geen ruzie tussen negers waar blanken bij zijn". Het toneelspel ging ondertus sen gewoon door, gadegeslagen door nog enkele toeschouwers. Op de voor zitterstafel was inmiddels een baccha naai aangericht, dat de verspilling voorstelde die in de Westerse wereld heerst. Na een onderbreking van een half uur werd op uitnodiging van de Ja- maïcaanse vertegenwoordiger Cliff Lynch de vergadering voortgezet. Tijdens de korte discussie, die daar na volgde, bleek dat slechts weinigen waardering konden opbrengen vooi de toneelvoorstelling Men zag er geen nut in. temeer daar men, er niet tevoren van op de hoogte was ge steld. Cairo verontschuldigde zich tegen over de niet-blanke aanwezige!- voor zijn emotioneel gedrag. „Maar", zo zei hij, ..ik ben emotioneel en ik ga er mee door omdat het mijn emo ties zyn. Jullie blanken begrijpen niet wat discriminatie is". Hunte. een Engelse kleuring, accepteerde zijn verontschuldigingen, maar vroeg zich af of de schuld van deze emo ties niet bij de organisators lag, die de theatergroep had uitgenodigd. Het congres werd verder volgens de plannen voortgezet. Voor hen, die zich in tische expressie wat willen verdiep biedt het Leids Centrum v> amateurtoneel een goede uitkom Piet Eelvelt, toneeladviseur v Zuid-Holland, komt naar Leiden het Micro-theater aan de Ves straat een cursus van tien lessen geven over therapeutische toepass de dramatische expressie. Wie eer van wil weten kan bij de cretaris, de heer G. van Elb Kerpsdam la in Warmond teree Een compliment gaat vandaag .ar de heer G. Bijlsma van de L Brandweer, die met succes de rj opleiding voor beroeps-brandwee ficier heeft gevolgd. Uit zijn get schrift blijkt o.a. dat hij de geschi heid bezit om op officiersniveau leidinggevende functie bij de brai weer te bekleden. Alle het zijn er nog al wat Spirit of St. Louis" moeten vandi de allerhartelijkste groeten hcö van Roland. Arthur en Martin foto). Nu al bijna een maand si deze Leidse groep met overrompel succes, in de Nightclub-dancing- „El Garito" in het Spaanse Palai (Costa Brava). Uit hun schrij blijkt, dat ze in een erg tof huis nen. samen met hun vrienden Hollandse discjockey Piet Bucü „El Garito" staat onder Spaans-D beheer, waar voor het meren Fransen komen. Het valt, Roland, Arthur en Martin wel k' niet mee, om in een periode van gi warmte <30 tot 39 graden C) 's avonds 10 uur tot 's nachts 3 spelen. Omstreeks 5 september ren zij op hun thuisbasis terug, in hun achterhoofd het plan samenwerking met enkele groepen een openluchtconcert i den of omgeving te geven. Voor gewezen beroepsonderofficieren capitulanten van het voormalig de regiment Infanterie kan het dag 17 september weer een ge dagje worden. Met de dames gaan een reünie houden. Het feest bei in het Antonius-clubhuis, de gezelligheid in de middaguren verplaatsen naar de Maasstad, 'n Spidoboot gaat men daar lan havens varen. Terug in Leiden men Kokschoolwaarts, waar reünisten een drankje en een wacht. Wij zouden zo zeggen: i dat Je er bij komtVoorzitter E Boogert, Leidseweg 479 in Voorsd ten, zal gaarne adressen noteren In het bericht over de aana door de gemeente Leiden van perceel tuingrond achter de Haag* in het LD van gisteren was de van de verkopers niet vermeld, zijn de ervan C. v. d. MelJ. weet u alles weer.

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 2