Leiden akkoord met Warmond RAAD „VERDIENT" VAKANTIE DE LEID' SE R/JI) Bestuur Leids gymnasium in geding in gemeenteraad Koopavond nu in bijna hele stad ze... ze zijn er weer! Gediplomeerden bij Leidse Vakschool LEIDSCH DAGBLAD Spoed met Leidse 'kanaal' kwestie DINSDAG 29 JUNI 1971 LFTDSCH DAGBLAD De Leidse wethouder mevr. Elly den Haan heeft vannacht haar tong tegen me uitgestoken toen ik start klaar zat om te vertrekken en zij na zesenhalf uur vergaderen toch nog een laatste woord wilde in de vergadering van de gemeenteraad. Dat was tegen tweeën, sommige raadsleden lagen al onder de wol. anderen begeerden hun bed. drie toeschouwers op de publieke tri bune ik-weet-niet-wat en de raads- verslaggevers hun schrijfmachi ne Een ander begeren waarschfjlijk dan ,.Het Begeren", Waarin één van mijn collega's was verdiept. Van de schrijver Van Aken, een andere Van Aken dan die in de raad. Piet en niet Tinus. Er zijn mensen in deze stad, die het me kwalijk nemen, dat ik in dit kader van Elly en Tinus spreek. Die lezen kennelijk „Vrij Neder land" niet, waarin Piet Grijs het over Barend en Piet veel grijzer maakte dan ik ooit zou doen. Ik mag ook niet zeggen van PAK- fractieleider Roel (sorry) In t Veld dat het altijd zo laat wordt. Ik zeg dat niet. Alleen wees de klok bijna twee uur. Roel ging toen met een levensgrote speel goedauto naar huis. voor zijn zoon en van wethouder Lijten. Met alle waardering voor de pogin gen van wethouder Duyverman om orgineel antwoorden te geven hü is daar een meester in stal wethouder Lijten de show. Zijns ondanks, noem je dat, want hij werd geteisterd door spit en dat moet geen prettige ervaring Door Hans Mellcert zijn. Zijn binnenkomst in de raads zaal steunend op een stok werkte evenwel op de lachspieren. Zelfs burgemeester Vis toch al tijd ernstig en steeds op de hoofd weg en niet op zijwegen kon zich niet beheersen. „De heer Lij- ten maakt van een koopavond een loopavond", zei hij. Daarmee doelde hij op de langdurige weg, die de wethouder aflegde naar zijn zetel. Zijn collega Duyverman had het over de „zwarte piet", maar de heer Lijten leek Sinter klaas zoals hij langs de ambtena- renbank ging. Overigens mijn beste wensen voor hem. Beste wensen voor de vakantie waren er in het nachtelijk uur voor de raadsleden. Ze konden met vakan tie. want de agenda was erdoor. Het heeft erom gespannen. Maar er kwam geen antwoord op de vraag wat te doen als de raad niet klaar kwam. Daarom werd doorge gaan tot het bittere einde. Tot het gassige einde, want om kwart vóór twee waren de socialis ten Van Baaren en In 't Veld nog fris genoeg om even in te gaan op een brief over gastarieven. Hun uithoudingsvermogen is te loven. KVP-er Cornelissens hield het bijna tot het eind vol. Padvinderij - ontboezemingen van D'66-er Kuy- per werden hem te machtig. Hij verliet demonstratief de zaal. Kuyper altijd goed voor dit kader trok een vergelijking tussen zijn padvindersbelofte „in Oegstgeest met allemaal liberale jongetjes" en de houding van de burgemees ter. die in een verklaring het voor zitterschap van de Leidse raad en de gewestraad naast elkaar heeft gezet. „Net zoiets als God en het vaderland in de padvindersbelofte, maar wat gaat vóór?" vroeg Kuy per. die in het nachtelijk uur niet schroomde confidenties te doen over zijn tot de Morele Herbewa pening toegetreden hopman. Burgemeester Vis gaf een antwoord, dat Kuyper als luchthartig ken schetste. De burgemeester leek er niet om te treuren, evenmin als om de opmerking van In 't Veld. dat zijn verklaring zo nuchter en zonder emoties is. Vis is inderdaad een nuchtere voor zitter. HU constateert, is scherp op de zaken, die aan de orde zyn. en houdt de raad in de hand. Giste ren goochelde hU met de agenda om de behandeling van enkele za ken naar voren te halen. Eén voor stel werd afgevoerd verkoop van het voormalige badhuis in de Van der Werfstraat. Reden: er is inge slopen en daarbij is schade aange richt. waardoor de koper zich heeft teruggetrokken. Eén zaak kwam erbU: de beëdiging van de chef personeelszaken v. d. Velden tot tweede locosecretaris als opvolger van de vertrokken onder- wijs-chef Roosenschoon. En daarmee hebt u een serieus slot aan een laat geschreven stukje. De raad van Leiden slaapt. De raads- verslaggever ziet de nieuwe dag ontwaken (Van onze raadsverslaggever) LEIDEN „Eenmaal andermaal verkocht". Ongeveer op deze manier heeft de Leidse raad grond in de Zwanburger- polder verkocht aan de gemeente War mond, die hier een bestemmingsplan heeft. „Eenmaal" was de vorige vergade ring, waarin van de zijde van het PAK eisen werden gesteld. „Andermaal" was gisteravond, toen het voorstel terugkwam ADVERTENTIE LEIDEN Aan de Vak school voor Meisjes aan het Rapen burg zijn geslaagd voor het diploma Vormingsklas: M. Langeveld Oegst geest, I. J. Petiet, Leiden, J. A. Roo senschoon Leiden, M. A. Schoemaker Leiden, J. J. van Staden Leiden A. Straaten, Voorschoten, V. Patist Oegstgeest. Kinderverzorgsters: G. A. E. Ba- sie Alphen a. d. Rijn, M. B. L. Daey Ouwens, Benthuizen. M. E. den Edel Leiden. C. M. Goddijn Leiden I. E. Goossens, Leiden, C. Klarenbeek te Oegstgeest, M. A. Kuiters Leiden A. Landwier Leiderdorp, A. J. van Leeuwen, Katwijk, W. S. de Mooy, Katwijk. R. van Oos. Noordwijk, S. A. van Triet Noordwijk. Costuumnaaisters: E. H. C. de Beer. Leiden. W. J. Bins. Wassenaar, A. de Haas. Leiden. C. de Mooy, Noordwijk, H. J. Rol, Leiden, G. M. Severijns, Leiden. LHNO-III/T: I. van Beelen Noord wijk, M. de Bruin Leiden, C. P. Brouwer, Leiden, G. Chrispijn Lei den, A. E. Crama Leiden J. P. van Dorp. Wóubrugge. C. E. Everts Voor schoten, D. la Fèbre Leiden, M .M. Filippo Leiden. J. M. de Jong Sas- de met daarbij een „gentlemans agreement" tussen Leiden en Wamond, die het na ja- lil!- i -• I ruippo ijeiueu, «i. ivi. ue uung ren van bakkeleien eens schijnen te zijn. senheim, L. Koenen Leiden. G Als woordvoerder van het PAK ging Lange Letdem T^ Langezaal^ Leiden. PvdA-fractieleider Van Aken moeizaam akkoord met het „verkocht". De War- mondse delegatie op de publieke tribune vertrok meteen. Van de zijde van Warmond i toezegging gedaan, dat Leiden niet de bovengrond mag gebruiken, die overblijft. Winning en trans port zijn dan voor rekening van Leiden. Dit staat op papier. Burge meester Vis gaf de verzekering, dat bij Warmond bereidheid en inten tie tot samenwerking aanwezig zijn en dat continu overleg zal wor den gevoerd. Deze verzekering leid de ertoe, dat 't PAK akkoord ging. Van Aken greep terug op het verleden. Hij verweet Warmond z'n houding bij de zandwinningsonder handelingen. Leiden had zand no dig voor de Meren wijk en Warmond heeft deze hoogste prioriteit gene geerd. De socialistische voorman citeerde het zojuist verschenen rap port van de Vereniging voor Ned. Gemeenten, waarin de samenwer king tussen Leiden en Warmond als slecht wordt gekenschetst. Deze ver koop vond hij het mes op de keel. VVD-er De Jong sloot zich in gro te lijnen bij Van Aken aan. Hij wees op 't gevaar, dat winning en trans port van bovengrond duurder kun nen zijn dan aankoop van dergelij ke grond. Wethouder Kret zei in z'n antwoord, dat Warmond aan Leiden respijt heeft gelaten, terwijl er een de goedgekeurd onteigeningsplan ligt. *t Gevaar van dure bovengrond is er niet, omdat Leiden niet verplicht is de Warmondse grond af te nemen. Koopavond Volgens wethouder Lijten loopt de Leidse koopavond totnutoe als een trein. Hij zei dit bij de behandeling van het voorstel de koopavond uit te breiden tot Stationsweg, Bevrij- dingsplein, Vijf Meiplein. Garen- markt, Hogewoerd, Turfmarkt, Dief- steeg, Doezastraat, Kraaierstraat, Nieuwe Beestenmarkt, Lammer markt, Morsstraat, Noordeinde, Haarlemmerweg. Korevaarstraat, Levendaal, Herenstraat, Haven, Zijlsingel, Diamantplein, Cobet- straat. Aaltje Noorderwierlaan, Churchill-laan. Groenesteeg. Korte en Lange Mare. TITIAAN GAAT NAAR MALIBU LONDEN i AP) Titiaan's „dood van Aktaion" het schilderij dat verleden week op de veiling van Christie in Londen 4.032.000 dollar opbracht is aangekocht namens het Paul Getty Museum in Malibu Californië. Burton Fredericksen, curator van het Getty Museum, heeft gisteren in Londen een „uitleenprogramma" voor meesterwerken voorgesteld waardoor het mogelijk zou worden belangrijke kunstwerken als de Ti- tiaan in Europa te houden. Tijdens een persconferentie by Christie verklaarde Fredericksen „Het Getty Museum hoopt dat een wederkerig uitleen-programma kan worden verwezenlijkt, waardoor een schilderij bepaalde tijd in Londen het liefst in de National Gallery —blijft en een bepaalde tijd in Ma libu. En wij nemen aan dat terwijl de Titiaan in Londen is, een werk van even groot belang aan het Museum in Malibu zou worden uitgeleend". Ter kennismaking: het 4 weken voor de halve prijs n Ik word abonnee per 14 juli 1971 en ontvang de krant reeds vanaf heden. Stuur mij 4 weken het Leidsch Dagblad voor half geld en noteer mij aansluitend als abonnee adres: plaats: gironummer: Hokje zwart maken, bon Invullen in open envelop (zonder postzegel) sturen aan Leidsch Dagblad antwoordnummer 214, Leiden. M.A. Ravenhorst commandant Koksschool Een nota over organisatie en ef ficiency werd aangehouden tot de eerstvolgende vergadering op 9 au gustus, maar niet nadat de raad uitvoerig over de procedure had ge sproken. Het college wil een com missie instellen. Het PAK heeft een veel verder gaand voorstel, dat voorziet in een stuurgroep, een ad-, viseur en 'n krediet voor dit on derzoek. 'n KVP-amendement zwakt dit weer af. Deze hele materie werd tenslotte teruggelegd op de tafel B t L W. De tongen in beweging bracht verder o.a. een voorstel tot beschik baarstelling van een krediet voor de inrichting van een gezondheidscen trum in Zuidwest in de in aanbouw zUnde torenflat op het Bevrydings plein lop foto Holvast). LEIDEN Luitenant-kolonel W. G. C. Broodkoorn, die in decem ber kolonel Wessels opvolgde als commandant van de Leidse Koks- school, heeft dit commando slechts kort gevoerd. Met ingang van deze maand is hij overgeplaatst naar de Arrondissements Krijgsraad in 's- Hertogenbosch. In deze functie zal hij als jurist in krijgsraadszaken me de gaan beslissen. Als commandant van de Koks- school wordt hij opgevolgd door ma joor M. A. Ravenhorst (46), tot voor kort plaatsvervangend bataljonscom mandant bij het 103de intendance bataljon in Ermelo, met standplaats Apeldoorn. De nieuwe commandant, die reeds van 1965 tot 1968 was be last met de opleidingen in de Koks- school en voorlopig in Apeldoorn blijft wonen, trad in 1945 als oor logsvrijwilliger in militaire dienst en verbleef toen negen jaar in het voor malige Ned. Oost Indië en Nieuw Guinea. Bij zijn terugkeer in het va derland werd hij geplaatst bij de pa rate troepen van het eerste leger korps. PAK wil van coöptatie af (Van onze raadsverslaggever) LEIDEN Het bestuur van het stedelijk gymnasium was gisteravond onderwerp van gesprek in de Leidse raad. PvdA-er Van Peype sneed de zaak aan in het belapg van de democra tisering in het onderwijs en niet, omdat het college van cu ratoren niet goed zou werken. Hij kreeg alleen het PAK en de CPN mee in een motie, waarin het college wordt gevraagd te overwegen een wijziging in de bestuursverordening aan te brengen. Dat was niet genoeg om de motie aan te nemen. Deze werd met 18 tegen 15 verworpen. de Groot, Henny Koome, Vera van Leeuwen, Jannie v. Rooyen, Lelden Astrid v. d. Born, Leldschendam, M. Oude Wetering, Anneke Buik Valkenburg, Carla Kater Voorscho ten. Diploma Kinderverzorgster (met een x voor de naam ook het getuig schrift behaald voor de Centrale raad voor kinderbescherming. Mariao de RooU, Katwyk a. d. Ryn, x Karlft Boehlee, x Saskia Broerse, Carla Doornekamp. Vera v. Es. Cor v. Gel der, Emmy Gieling, x Carla Mingelen, x Marga Molnaar, Cobi Oostendorp, Els Oudshoorn, Rosaline Overdevest, x Menke Tolsma. x Ada Visser. Trudi Vons. Vera Vriend. Rina Zwanen burg Leiden. Ciska Hoogervorst. Margje Hoogervorst. Addy Limburg Leiderdorp, x Ingrid v. d. Stroom Noordwijk/Zee. x Cora v. d. Plas te Roelof arendsveen. x Hennie v. Pij pen, x Tiny v. Pypen Sassenheim. x Reineke Fokker. Hetty Helder x Nel Karremans. x Wiliy v. Leeu wen, x Suze Mechelse. x Fien du Pré Voorschoten. Marjan Muller te Wassenaar. Diploma van de LHNO-3 opleiding. Adri Hijzelendoorn Alkemade. Toos v. Beek, Willy v Beek. Mariëtte Beurze. Annette Blansjaar, Willy v. d. Brink. Hennie Buurman. Marja Cazemier, Alie Engel, Els Filippo El- lie Franken, Alma Grinwis. Ma rianne Guyt, Corrie v Haarlem. In ge de Haas. Clara Hennekes. Tineke Hermsen. Ilone v. Hooidonk, Mary Jeuster, Rita de Jong. Carla Koop man, Ella v. d. Kraats, José Lam- boo. Ria Leugering. Christa v. d. Mark. Astrid v. d. Nieuwendijk, Hé- lene Otten, Carla Pet. Areke Rasser, Elly Ravensbergen. Ria Rietkerk, Hieke v. Rooyen. Elvira de Ru, Li lian Scheringa. Renée Schotelndreier Jolanda Staffeleu, Sary Stikkelo- rum. Ria v. Tongeren. Tine Varke- visser. Yvonne Veilbrief. Loes Ver biest, Ineke Verboon. Eva de Vos, To- de Vos, Els v. Wijk, Ellie Zwikker Loon Leiden. A. Ie Mair Sas senheim. A. van der Mark Leiden S. Meurs Leiden, C. Milané Leiden, C. v. d. Niet, Noordwijk. J. C. Ouwehand, Warmond, J. W. Schone- veld, Oegstgeest, R. E. Smits, War mond, M. M. Steenbergen Leiden. J. M. Turenhout Leiden, Y. Vijlbrief Lelden. C. de Vrind Leiden, M. C. V. D. Wijngaard Leiden. LHNO-III'P: M. Kleyn, Leiden, W. H. v. d. Bent Leiden, C. van Os, Noordwijk, C. Swaak Leiden, Y. Li- bochant Leiden. LHNO-IH/PT: J. Bronwasser Lei derdorp, S. van Winkel Leiderdorp E. W .Lalau, Leiden, G. Groenendijk, Leiden, J E. v. d. Zeeuw Leiden, Y Weber Leiden C. Houweling Leiden, C. Sieders Leiden. A. Hoppenbrouwer Leiden, Ans Bangert, Mary v. Bos- Leiderdorp H. Nieboer Leiden J Singer ling Leiden C. H. v. d. Lin den Leiden. S. M. A. Nagtegaal Lei den, A. A. M. van Vonderen Leiden, W. Wassenaar Lelden, J. E. C. Barendse Leiden J. M. Erades Lei den. E. L. C. M de Jong Oude We tering, J. M. Sierat, Leiden. „Boshuizen" Aan de Chr. Nijverheidsschool voor Meisjes ,3oshuizen" behaalden de volgende leerlingen het diploma vormingsklas: Myra de Boer, An ke v. d. Brink, Els v. d. Brink, Do- rien Dikkes. Lia Hemerik. Ilse Lut, Marja Moorman. Selma v Oosten, Adri de Ridder, Cobi v. d. Sluys Veer Greet v. d. Veen Leiden, Monique Bakema. Leiderdorp. Janneke Aan- geenbrug Lisse, Mariët Meyer, Ada Perfors Oegstgeest. Marijke Faber, Liesbeth Schellevis Voorschoten, Wil ly v. Huis, Loes Rasser, Zoeterwoude. Diploma kostuumnaaisters (met 'n x voor de naam ook geslaagd voor het examen Algemene handelsken nis). Yvonne v. Dijk, Wilma Hanno, x Nel Jagel, x Tineke Kanis. Adrie Knol, Hannie Philippo, Leni Schouls, Greet Singeling, x Thea Smits, x Ria v. Vliet Leiden, x Yvonne v. Alphen, Corrie v. Halem, Mieke Nagelkerke, x M. Ouwehand Voorschoten, Nelleke de Wit Warmond, Jannie Hogewoning Zoeterwoude. Diploma Couture. Carla Bronsgeest, Lida v. Diggelen, Cary Galjaard, N. Wethouder Duyverman van onder wijs zegde overigens wel toe. dat de ze zaak onderwerp van beraad is in het kader van democratisering van de verordeningen van de Leidse scho lengemeenschappen. De motie vond hij te ver gaan en in deze mening vond hy steun bU de meerderheid van de raad. Van Peype pakte de zaak aan bU een voorstel tot (her) benoeming van twee curatoren van het gymnasium. Hij had bezwaar tegen de coöptatie in dit college, dat hij "regentenach- tig" vond samengesteld uit de kring van de universiteit. Hij onthulde, dat het verleden heeft geleerd, dat cu ratoren op voorstel van het curato rium zelf zijn vervangen door hun vrouw of door iemand uit hetzelfde huis. Hiermee wordt ten onrechte de suggestie gewekt, dat het gym nasium een elitenschool is, aldus de socialist, die aandrong op het horen van bijv. de oudervereniging en het zoeken van nieuwe curatoren. Het raadslid vond verscheidene raadsleden achter zich. die wel voel den voor een onderzoek, maar dit ver langen niet in een motie wilden vast leggen. Wethouder Duyverman bracht hun gevoelen onder woorden, die sprak van een gewaagde dans in de porceleinkast. In besloten kring wil de wethouder er wel over pra ten. Hij acht het curatorium zó goed, dat de Leidse gemeenschap alleen maar dankbaar kan zijn. Het afwijzen van de motie had tot gevolg, dat het PAK zijn stem uitbracht op de als nummer twee op de voordracht gestelde kandidaten. Mevr. mr. A. E. Wiersma—Oiche- laar werd herbenoemd. Bij de twee de kandidaatstelling kreeg het PAK steun, waardoor nummer 2 op de voordracht net de meerderheid ver wierf. Dit is d6. A. J. Lamping, die ds .J. A. Eekhof vervangt. Overigens maken enkele raadsle den van benoemingen tegenwoordig 'n spelletje. Bijna alle wethouders kre gen een stem bij de benoeming van een lid van de raad van beheer van de sportstichting, in welke functie de heer J. Pison overigens werd be noemd. Een bij de benoeming van een hoofd van de openbare lagere sen zelfs één stem. De rest Teldersschool kreeg wethouder Harm voor de heer L. P. H. Schrler, die dus werd benoemd. LEIDEN Spoed is geboden by de beveiliging van het Korte Vlietkanaal langs de Leidse woonwUk Zuidwest. Zonder theatraal te willen doen drong burgemeester Vis in de raads vergadering van gisteravond op een gang van zaken aan, die het snelst rendement kan opleveren, wat nood zakelijk is om aan een levensgevaar- lUke toestand een einde te maken Hierop dringen 1450 gezinshoofden in het stadsdeel aan in een verzoek schrift. dat de heer A. C. Hoeneveld gisteren in de loop van de dag o handigde. De scherp aflopende be schoeiing en de grote diepte van kanaal ook langs de kant hebben de wykbewoners tot deze actie gebracht. De burgemeester deelde mee, dat na de verdrinking van een kind aan de directeur van gemeentewerken op dracht is gegeven de zaak te onder zoeken. Het rapport is net binnen Spoedheidshalve drong het college aan op afdoening van het verzoek schrift in overleg met enkele raads commissies en na raadpleging va provincie, omdat het hier provinciaal water betreft. telen. Anja Filippo. Annemieke Grimbergen, Lia de Haas Elaine Ha- merling, Annemieke Houthoff. Ditta Jansen. Marja v. d. Linden, Hannie Verlind. Greetje Zwaan. Corra v. d. Zwan Leiderdorp, Liesbeth Hakken berg, Marja Tengeler Oegstgeest. Ans Amersfoort. Hanja v. d. Berg, Anke Bevelander, Ina Kempen. Aren- da Moeliker Corrie Nanlohy. Ma rijke v. Veen, Gusta Verschoor Voor schoten. Diploma HBS-A LEIDEN Aan het Chr. lyceum Dr. W. A. Visser 't Hooft zijn de vol gende kandidaten geslaagd voor 't HBS-A diploma: F. A. Barnhoorn. Sassenheim, P C. van Dijk. Kat wijk. B M. Finson, Leiderdorp. P. A. Glasbeek. Leiderdorp. J. H. P. van den Haak, Oegstgeest. J. Haasnoot. Katwyk. W. Kuivenhoven. Rfjnsburg H. M. de Kwaasteniet. Alkemade. G E. van der Lee. Katwijk, L S. Lut- gendorff, Katwijk. J. P. den Oever, Katwijk. A. H. van der Plas Leiden. J. Ravensbergen Oegstgeest, K de Ruiter Katwijk. J. M. Schut Noord wijk, R. Slinger Leiderdorp, L. K. Tamboer Haarlemmermeer, E. P. van Tilburg Leiden. M. van Vliet Leiden, A. v. d. Vijver Katwijk. A. Zandbergen Oegstgeest, H. W. Bloot Katwijk. C. M. Broeshart Leiden. M. R. Butzelaar Leiderdorp, J. w. Buys Katwijk. H. J. van Eenennaam Haarlemmermeer, J. van Geldere Noordwijkerhout, A. J. Haasnoot KatwUk, W. J. Hoetmer Noord wijk, A. K. van der Kooy Noordwijk, C. C. Los Oegstgeest. P. J. Noorda- nus Leiderdorp. A. an de Oever Kat wijk. C. T. Ouwehand Katwijk, J. Overbeek Haarlemmermeer, W. R. der Plas Noordwijk, M. C. H. s Leiden, H. Stam Oegstgeest, P. de Visser Leiden, J. C. Vooijs Kat wijk, C. P. J. de Waard Sassenheim. J. H. de Wit Katwijk. R. Zuilhof Sas senheim. C. Weehuizen Katwijk. Doktersassis tente LEIDEN in het Academisch Ziekenhuis is aan een 23-tal meisjei het diploma doktersassistente uitge reikt. Voor het laatst vond deze oplei ding in het Academisch Ziekenhuis plaats. Het Leidsch Onderwijs Insti tuut (LOI) neemt de opleiding over. In het vervolg vinden bij het AZL alleen de stages van de adsplrant doktersassistentes plaats. De geslaagden zijn: J. Bronsema, Ede; C. W. M. M. d. Bruyn, Voor burg; S. C. Ie Cosquino de Bussy, Brunssum; R. Doeksen, Delft; H C. Durville, Voorburg; A. C. F Duy- zings, Rotterdam; C. M. Erdbrlnk, Utrecht; P. Th Gort. Schevenlngen; C. E. Graafland. Haarlem; M. E. Hoeneveld. Epse; A. A. Hotke. Den Haag; M. A. Huigen, Eindhoven; B. M. v. Resteren. Heemstede: M. C. Krul, Gouda; E. C. M. v. Leeuwar den, Schiedam; C. H. J. v. Lingen, Schiedam; M. E. L. Muller, Breda; E. C. v.d. Pol, Amersfoort; E. M. M. Pool, Woensdrecht; M. P. W. M. Sweere. Zevenbergen; M. Trompert, Kloetinge (Goes); E. Veen, Breda; A. N. Zinkweg, Rotterdam.

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 3