PRIJS DER LAGE LANDEN rransfer Schilcher voor irm Sturm een 'uitkomst' VELEN HAALDEN EEN ZWEMDIPLOMA Tennisdemonstratie van Wouter Fok XJSTENRIJKER BINNEN EEN WEEK BIJ AJAX Kieler Woche Grote Prijs der Lage Landen Korjak zegevierde bij debuterende 2-jarigen RENBAAN DUINDIGT IONDERDAG 24 JUNI 1971 PAGINA 21 LEIDSCH DAGBLAD SPORT - LEIDSCH DAGBLAD SPORT LEIDSCH DAGBLAD - SPORT LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD i]dag al, enkele dagen na het ste kon takt, vonden Ajax en iiilcher elkaar. De potige ausput- ontving een handgeld van 50.000 ien, in overeenstemming met igeen hij had bedongen. Gister- ging Ajax in op de niet al extreme eisen van Sturm Graz, de transfersom op circa 185.000 Iden had gesteld. AMSTERDAM Een bliksem-trai isactie bracht Heinz ihilcher bij Ajax. Pas een week geleden kwam de 24-jarige jstenrijker op de hoogte van de Amsterdamse interesse. Gis- rmiddag werd hij (voorlopig) voor twee jaar aangenomen. ijKIEL Van het grote aantal Ne- 'landse zeilers, dat zijn kansen be- jeft in de 89e Kieler Woche, heb- na gisteren, de vierde zeildag, slechts Ben Staartjes en Kees irpershoek met hun Tempest kans een eerste plaats in het eindklas- nent. In de derde wedstrijd finish- zij weliswaar als tweede achter Engelsman Jack Knights, die han- gebruik maakte van een langdu- duel tussen de Nederlanders en de eed Lilljegren, maar behielden hun ste plaats in het klassement. Staar- heeft 1.6 punt tegen de Rus inkin 18 punten. Uitslagen 9itar-klasse (3e wedstrijd)1. Wag- r (W-Dl), 2. Kuhweide (W-Dl), 3. low (W-Dl), 4. Wennerstroem ne), 5. Petterson (Zwe). itand Starklasse: 1. Pettersson 6.6 2. Wennerstroem 9, 3. Budnikov as) 11.8. ITempest-klasse (3e wedstrijd): 1. lights (GB), 2. Staartjes (Ned), 3. ikson (GB), 4. Mankin (Rus), 5. teried (Oost). Itand Tempest-klasse: 1. Staar - (Ned) 1.6 pnt., 2. Mankin (Rus) 3. Mulder (Ned) 18.9. 'inn-jollen (3e wedstrijd): 1. Ma- (W-Dl), 2. Finaczy (Hon), 3. jnzmann (W-Dl), 4. Hupin (Belg) Abris (Z-Sl). «itand Finnjollen: 1. Jungblut (W- 13 pnt., 2. Lundqvist (Zwe) 32.6, Kruqer (Ned) 38, 4. Breur (Ned) lying Dutchman (3e wedstrijd) Bishop GBr)2. Allan (VSt), 3. nntjev (Rus), 4. Prenzler (W-Dl), chemin (Rus). Itand Flying Dutchmen: 1. Bishop Br) 4 pnt., 2. Mosto (GBr) 23, 3. ;nzler (W-Dl) 23.9. iolingklasse (4e wedstrijd): 1. Ka- bach (W-Dl), 2. Von Gruenewaldt 'e), 3. Ruemmeli (W-Dl), 4.Tre- (W-Dl), 5. N. B. Joergensen en) 44. Itand Solingklasse: 1. Faber (Den) pnt., 2. Drews (W-Dl) 40.6, 4. Joer- isen (Den) 44. >rakenklasse: 1. Blasco (Sp), 2. Ol- lorff (W-Dl), 3. Heilmeier (W- 4. Birch (Den), 5. Sundelin ve). Itand Drakenklasse: 1. Heilmeier •Dl) 8.5 pnt., 2. Blasco (Sp) 8.9, Berntsen (Den). EIDEN In overdekte en Zwei- idbad zijn examens afgenomen de diploma's A en B en voor ilieren het zwemvaardigheidsdi- na en de diploma A en B. Particulier 9>iploma A: lirgitta Gottmer, Elisabeth J. M. ters, Lidwina C. M. Cornelissens, ié van den Berg, Er win A. Mar- Agatha A. Ooyendijk-Slootjes, ft-Jan de Ruiter, Thomas van Plieg, Jacob Piso. Richard Gott- r, Frederik L. J. de Jagerl Jaco- A. R. Strijk, M. E. Ligtvoet-Knol. v. Munsteren, Jacobus C. v. Lubbe, Mario Tegelaar, Arthur R. la Rie, Cornelis J. J. Wenst. Ina B. de Boer, Selma Yperiaan, iderik de Raad, Jacqueline Ver- ;r, Neeltje J. v. d. Haar, Johan gerling, Paulus C. v. d. Geest, raham Castelein, Hendrik J. M. stelein, Laurens J. B. Guldemond !iy Peeters, Geertruida A. v. Ho- i, Johannes G. H. Lavrijsen, Pe- K. Ch. v. d. Weijden, Johan- v. Helden, Maria R. Kolijn, Pe- Kok, Helena M. v. Marwijk- ïdbergen, Johanna Kanbier, IJddy van Steyn, Ronald Aalbers- S, Josephus L. Philippo, Johannes Stigter, Hennie Bizonni, Thomas M. Goddijn, Erik Sinteur, Ma il. Veerman-Jansen, Maria G. P. dshoorn, Elisabeth T. M. v. Slin- ind, S. E. M. v. Dam, Jocarine Kampen, Eveline Floor. Diploma B: Kitty d. Ernst, Evert Schreuder, Janneke Ringelberg, 'ine Schouls, Ria de Vink, Nico- Verkerk, Simone Snelders, Ja ms Boom, Conny Crama, Isolde J. M. de Ridder, Susanne de Ja- Cornelia P. v. d. Kolk, Wilco van arenbosch, Walter v. Steenbergen, iterke C. C. Viele, Hilbert Bosman mardus J. L. Guldemond, Johan- B. H. Guldemond, Danny Bo ards, Antje J. van 't Veer, Betty stelein, Joke v. Hove, Cornelis H Veen, Ilse van Ernst. Zwemvaardig Zwemvaardigheidsdiploma I Gonneke Stokkel, Marrie Smit, 'bbie Sierat, Ilse Smit, Marja Meboom, Corne de Haas Trudy tossen, Ineke Boers, Martin de De ongetrouwde Schilcher lijkt voorbestemd om Vasovlc op te vol gen. Het voorbije seizoen bij Sturm organiseerde hij als libero de ach terhoede. Hij is echter even bruik baar als veelzijdig middenvelder „Zelf maakt het mij niet uit. Ik prefereer wel ausputzer boven cen trale verdediger in de mandekking." Ajax peuterde hem vlot los, omdat Sturm Graz (zoals alle Oostenrijkse clubs) met een schrikbarend geldge brek kampt. In dat opzicht lijkt de aankoop veel op die van Horst Blankenburg, die bij 1860 Miinchen even de nood lenigde. Schilcher: „Ik was hoe dan ook naar het bui tenland vertrokken. Ik had al aan biedingen van Rapid Wien, Fortuna Düsseldorf en FC Zurich. De laatste trok me wel aan". Totdat Ajax zich liet aandienen Forige week verklapte de Oosten rijkse makelaar Mahler uit Inns bruck hem, dat van die zijde een verzoek was te verwachten. Schil cher: „Natuurlijk wist ik niet wat ik hoorde. Komisch eigenlijk, van dat kleine Sturm over te stappen naar de Europese kampioen". Ook hij kent de EC-houder slechts oppervlakkig van wat herinneringen aan tv-wedstrijden. „Alle namen zijn me wel bekend. Ja, ik weet dat Rijnders weg is". Aan een vergelij king tussen het Oostenrijkse en Ne derlandse spel brandt hij zich ech ter niet. „Nee, daar heb ik het te weinig voor gezien. Maar het voet bal is hier ongetwijfeld beter". Toch bevocht hij tweemaal een Ne derlandse club: drie Jaar terug, nog bij Grazer AK, als offensieve mid denvelder ADO voor de Europa Cup II en kort daarop in een vriend schappelijk toernooi Sparta. Spoedig daarna liep hij boos weg bij Grazer AK, waar hij zich vier seizoenen voor een schijntje had uitgesloofd Stadgenoot Sturm garandeerde hem ag. Maar ook daar kon de stu dent in de chemie amper rondko men van de lage verdiensten. Bij Ajax kan hij als full-prof ein- In de Grote Prijs der Lage Lan den (gedoteerd met totaal f140 000.- waarvan f 70.000.- voor de winnaar) op zondag a.s. op Duindigt, zullen elf paarden starten. Het zijn; Gal land Way, Henri Buitenzorg, Dave Fez, Felix en C Alkestis van E (Ne derland), Busiris (België), Ambo- hide, Un Coeur B, Vaisonnais D, Unes P en Une de Mai (Frankrijk) De laatste moet 40 meter geven en start op 2140 meter. „Ik weet niet wat Ajax met me voor heeft. Ik hoop dat ik de taak van Vasovic krijg", doet hij wijse lijk bescheiden. Het heeft er noch tans alle schijn van, dat hij zich als ausputzer mag opstellen. Hij (geboren in Fohnsdorf, waar hij op zijn achttiende het avontuur verkoos) verwierf zich in ieder ge val enig internationale ervaring. Vijftienmaal was hij één van de middelste drie in Oostenrijk onder de 23 Jaar. Twee keer werd hij op genomen in de Oostenrijkse A-se lectie. Maar tegen Italië en Joego slavië stand hij niet op van de bank. Heinz Schilcht: Toch geldt hq in zijn land una niem als de komende libero van de nationale ploeg. De huidige, Sturm- berger van Lask, is dertig en over weegt op korte termijn af te treden. „De Oostenrijkse bond wil nog met Ajax praten om mij vrij te krijgen voor interlands" Aldus Heinz Schilcher 85 kilo zwaar, daardoor niet snel, maar wel bikkelhard en superieur in de lucht. Waaruit hij, evenals indertijd Blan kenburg, plotseling bij Ajax neer plofte LEIDEN Was het op de tweede dag van het jubileum- toernooi de uitschakeling van Jan de Groot die de gemoederen be zig hield, gisteren leek er geen stof tot gesprek te zijn. Althans niet voor wat betreft het ver toonde spel. Alles liep geheel vol gens de verwachting. Blommen- daal, Bouman wonnen hun par tijen zoals dat geplaatste spelers betaamt in twee snelle sets. Wim Smith stond Erwin Sanders maar twee spellen in twee sets toe, 61, 61 en eigenlijk was het tot zo circa kwart voor 8 alleen Gerald van der Sluys die buiten de ver wachting liggende prestaties leverde door Henny Koemans van Forescate met het verlies van maar 3 spellen in twee sets te kloppen, 61, 62. Toch wel een bewijs dachten we dat hij in de overgangsklasse-competitie aan spelkracht heeft gewonnen. In het damesenkelspel C mocht dan een papieren surprise vallen, de no. 1 ge plaatste Carla Fok moest een te leurstellende 2-sets nederlaag incas seren van Esther Mulder, 57, 46, maar aangezien het hier een ont moeting betrof van clubgenotes, teamgenotes zelfs, die uiteraard el- kaars spel door en door kennen was het voor ons bepaald geen opzien barend resultaat. Volledigheidshalve dient hierbij wel te worden aangete kend dat ook wij Carla Fok wel als sterker kwalificeerden. Neen', de sur prise en tegelijk de partij waarover men bij de Leidsche Hout stellig nog wel even zal nakaarten was de wer kelijk indrukwekkende demonstratie anders kan men het niet noemen die Wouter Fok leverde tegen de toch niet kinderachtig tennissende Frans de Weger. Laatstgenoemde, die in Rotterdam als we juist zijn geïnformeerd op overgangsklasse A niveau op een goede competitie kan terugzien speelde zoals men dat van een speler op genoemd niveau mag verwachten. Een goede heeft gemaakt. Bij al het gemak van spelen dat een goede speler kenmerkt duikt natuurlijk ook het gevaar van de nonchalance op. Ook Wouter Fok zal daarop attent dienen te zijn, wil hij voorkomen dat partijen die hq in zqn zak heeft toch nog verloren gaan. Vast staat voor ons echter dat hij het in zich heeft om althans op de nationale tennisladder hoog te klimmen. Dat de jeugd overigens aanleg en training ten spijt, toch nog van pure recreatie-spelers een les in ontvangst kan nemen, bleek in de wedstrijd van Marinus Brooshooft tegen' de voor zitter van het district Leiden en van de Leidsche Hout, Hans Mulder. In de eerste set kon laatstgenoemde zo als dat in vaktermen heet „ballen rapen". Zijn vele jaren jongere op ponent liet hem met zijn in perfecte stijl uitgevoerde slagen alle hoeken van de baan zien om hem dan moei teloos het nakijken te geven. 61. Maar onbewogen begon de eerste be stuurder van het district Leiden van de K.N.L.T.B. aan de tweede set. Het door Marinus Brooshooft geëtaleerde technische overwicht brokkelde af onder het onorthodoxe maar zeer effectieve verweer van Mulder. Met maar liefst 62 ging de tweede set voor Marinus Brooshooft verloren en in de derde set was het geloof in eigen kunnen geheel in zijn tennis schoenen gezonken. 6—1. Wim Smith behaalde met Mirjam Mulder een snelle winst in het gemengd dubbel op de combinatie Arnold van der Ca- pellen/Ellen Sanders. 63, 64. El len Sanders was zo geïmponeerd door de effectvolle slagen van Smith, in het bijzonder door zijn service dat zij een goed spelende Arnold van der Cappelle niet de steun kon geven die hü behoefte om de zaken een andere keer te geven. Koersen op Duindigt groundstrokes en volleys zomede eer gezonde overhead. Ondanks die ba gage echter werd hij door Wouter Fok gewoon van de baan gespeeld. WASSENAAR Elf van de in 1969 geboren dravers debuteerden gisteren op Duindigt en meerderen van deze tweejarigen maakten een prima indruk. Vooral Korjak. van wie goede geruchten gingen, liet voortreffelijk werk zien. Deze nam direct de leiding en ondanks een foutje, die door Jan de Leeuw on middellijk werd gecorrigeerd, had de Double Six-zoon geen moeite om in een mooie 1.29.6 km-tijd te zegevie ren. Kampiko werd dichtbij tweede vóór Kees Dunst en King Areta De door slechts zes paarden be twiste internationale draverij had dito reinig om het lijf, mede door uit schakeling van Edward A en Dorus van Rood en Noot. Fabiola Kitty bleef "vlak" en dat leverde haar een 1.23.2 triomf op. Maisturm incasseer de het tweede geld. Bij de amateurs zegevierde Van Eyden met Hornblower in 1.23 6 km- zijn eigen opslagen met het grootste tijd, zij het met grote moeite. Peter gemak, bijna met nonchalance door j Roodenrijs leverde met Francina een Wouter Fok zag behandelen. Hetprima prestatie door na een formt- pleit voor hem dat hij bleef proberen j dabele eindsprint met zeer gering om verweer te bieden. Zo stelde hij verschil tweede te worden, zijn tegenstander ook in staat om UITSLAGEN te laten zien welke geweldige vorde- Vacantle.prfls: Je[fer80n ,A. Knl). ringen hq in de afgelopen competitie I nenburg) (1.27.9); 2. Jose Bui tenzorg; 3. Jupiter P. Toto: w 2.50; pl. 1.40. 2.00, 8.20; kopp. 5.70; trio 274.00. (1.29.6); Toto; w. 15.50. Schevenlngen-prljs1. Irish Kan (C. Hettellng) (1.24,3); 2. Ico R; 3. Geisha Double, toto: w. 1.60; pl. 1.20. 1.60, 1.30; kopp. 11.00; trio 80.60. Flying Dancer-prijs: 1. Sans Souci (mej. R. Schwarzkachel); 2. Slelpnlr; 3. Ambition. Toto: w. 2.00; pl. 1.20, 1.30; kopp. 3.50. Katwijk-prijs: 1. Hornblower (T. van Eyden (1.23,6); 2. Francina; 3. Enter prise Hollandia. Toto: w. 2.50; pl. 1.20, 1.30, 1.10; kopp. 6.90. Wijk aan Zee-prijs: 1. Fabiola Kltty (J. Wagenaar Jr.) (1.23,3); 2. Mais turm; 3. Gezina. Toto: w 2.90; pl. 1.70, 1.80; kopp. 6.60. Noordwijk-prijs: 1. Iduna J (G. van Eykelenborg) 2. Horma; 3. Heldin. To to: w. 2.30; pl. 1.70, 1.60. 3.90; kopp. 12.00; trio 158.60. Woodfeet's Terry-prijs: 1. Goldflnger (D. Weiss) dead heat met 1. Artols (F. Vandeuren); 3. Chapur. Toto: w. 1.10, pl. 1.10, 1.10; kopp. 1.80. 2.60. Rockanje-prqs: 1. Jury (W. van Overeem) (1.28,1); 2. Judit Buiten zorg; 3. Haja Westlandia. Toto: w. 1.10; pl. 1.10, 1.20, 2.00; kopp. 1.90; trio 28.50. Zandvoort-prljs: 1. Ivonne Mac (A. Knijnenburg) (1.24,1); 2. Henrlëtte Signal; 3. Glorlant. Toto: w. 1.60: pl. ADVERTENTIE Groots en spannend evenement op zondag 27 juni a.s. Aanvang 13.00 uur. De eerste start is om 13.30 uur. Maar liefst 140.000 gulden aan prijzen! Grote internationale cracks, o.a. Une de Mai. ciy <£o juni is er ook al een koersmiddag. Aanvang 13.30 uur. 't Is beslist de moeite waard om er een edel weekend van te maken. Kom daarom ook naar Duindigt. U kunt uw auto kwijt op de nieuwe verharde parkeerterreinen. De entree-prijzen zijn voor zaterdag: heren 4,50, dames en kinderen onder gelelde gratis! Voor zondag: heren 7,dames 3,50, kinderen 1,v Kruiff, Rob Verhoeven, Monique de Bolster, Irma de Goede, Liesbeth La- terveer, Marion v. d. Wiel, Colette van Boheemen, Tonny v. d. Spek, Paula v. d. Geer, Paul Hollaman, Willy Vlasveld, Hans Langeveld, Marian Keereweer, Anneke Kitse- laar, Michel Boekke, Petra van Bo heemen, Tony Vermond, José Ver meulen, Adrie van Strien, Connie Goudkuil, Hanneke van Soest, Pie- ter Leune, Jan van Willemswaard, Bob v. d. Zwet, Jenny v. d. Laken, Johnny Bogaards, Aad van Meurs, Rinie van Staveren, Nico Pikaar. Joke de la Rie, Richard Klein, Bar ry Willemse, Sarie Platteel, Joke Hemmes, Pieter van Houten, Mar cel van Duuren, Eelco Luyendijk, Adrie Plijerhoek, Tonny Strüp, An neke Klootwijk, Tineke Teske, Joke Olijerhoek, Leendert den Duik, Leendert Bolle, Has de Haan, Frans Weisz, Kobus Eschweiler, Hans Spierenburg, Leo Klerks, Si mon Teksen, John Schild, René Bos man, Casper Spendel, John v. d. Geest, Theo Boogaard, Peter Snel- derwaard, Peter v. d. Boog, Paul v. d. Plieg, Jaap Rigter, Henri l'Ami, René v. d. Hoek, ury Wielogroch, Tine v. d. Krogt, Jos Gierzerman, Bert Collé, Bert Gordijn, Arnold Betcke, Kees Veenhuis, Eric Luiten, Arthur Kokxhoorn, Erik Oosthoek, Peter Marinus, Manon v. d. Poel, Nellie van Egmond, Gerda Blansjee. Romeo Chin-atam, Johan Wielin- ga, Marianne Ligtvoet, Henne- ke Overduin, Dory Lepelaar, Ge rard Dol, Jan Bader, Wil de Wit, Jeanette de Zwart, Sanneke v. d. Zeeuw, Erica Harteveld, Elly Schou ten, Anneke Spies, Martina van We zel, Freddy v. d. Ley. Wim Vonk. Henny Righard van Gelder, Flip Wassenaar, Bram van Heyningen, Rein Hornes, Ronald Neuteboom, Peter de Wilde, Paul Cramer, Ro bert Luyendijk, Margriet Slera. Ger- rle Rijsbergen, Anelies Demmenle Diploma A Cora Develing, Ernö Derbrony, Ni co van Oosten, Linda Toersbijns, Ronny Prins, Robert v. d. Berg, Yvette Schaperkêtter, Patricia 3oef, Joop Klunder, Monique Zirkzee, Rudolf Thussen, Joke Doorschodt, Arco Otten, Matty Arbouw, Koen Hoogbruin, Sonja de Raad, Ellen Akkersdijk, Els Overes, Ella Com peer, Rudi v. d. Poel, Harry Kruit, Ferry de Koning, Ronny v. d. Poel, Sjefke Mathot, Els Kamphuis, Pe ter Mulder, Jaap Boot, Johan Haa- lem, Joke Wenst, Rick Siere, Huub Langeveld, Tommy Krupe, Ronnie Roks, Michèl v. d. Plas, Astrid v. d. Weyden, Dicky Zwart, Dirk-Jan Bey, Mirjam van Drie, Henny Slijk huis, Wim Schouten, Jaap de Vries, man, Percy Klavert, José Devilee, Margareth Hoogland, Ed van Dam, Astrid Honsbeek, Ellen Tegelaar, Paul Dool, Paul Jacobs, Monique van Brero, Olaf Hendriksen, Robert v. d. Mark, Freddy v. d. Zeeuw, Bep v. d. Blom, Joke Breedeveld, Ma rian Slagwein, Jinke Obbema, Mar griet Kooloos, Patrick v. d. Oord, Michaell Verhoef, Ferdi de Gier, Marian Kole, Leendert van Leeu wen, Tineke Groenendijk, Mieke v. d. Heyden, Ria Heemskerk, Jacqueli ne Boom, Karin van Cleef, Jisk v. d. Horst, Karin Langeveld, Trudy Dessens, Peter v. d. Kleu, Jan-Paul v. d. Hulst, Diderik Selier, Hans Perlé, Ineke van 't Veer, Marjon Lammers, Nelly de Ruiter, Hans Lacourt, Joke Vinkesteyn, Jeanette Her.drikse, Gerrit v. d. Heiden, Hans Corba, Karin Hannaart, Mieke Plu, Cécile v. d. Vlist, Mirjam Driessen, Marie-José v. d. Poel, Lodewijk De vilee, Hennie Kikkert, Anita Fuchs, Rudie Verhoef, Eos van Vliet, Kee- ty D'Haan, Ansje Singerling, Vero nica Roest, Sjaak Buis, René Har teveld, Coby Hillebrand, Perry San ders, Gé de Water, Robert Kreugel, Leo Roelandsen, Luitzenjenne v. d. WIJ, Erwin Leupe, Kees v. d. Gug- ten, Eddy Rijsbergen, Leo Schip per, Koos v. d. Wijngaard, Koos v d. Mark, Anna Pracht, Sjacko Aal- bersberg, Machiel v. d. Zwan, Gerda de Vink, Robbie v. d. Linden. Gerard Hoppezak, Léontine Temminck, Die- derik Kemp, Willeke Pet, Saskia Sie- ra, Panhue Wassink, Henk Laman, Charles Laman, Coen van Valderen, Harry Roem, Wim Moennen, Har ry Cuvelier, Cor van Oosten, Peter Boot, Wim Sparreboom, Alfred Ro- bein, Rachel Oeverin, Alex Jansen, Theo van Steyn, Dirk-Jan Hoff, Lia Turk, Diana van Delft, Jim Schef- fer. Piet ten Broek, Han Finges, An- net Peiti, Bert Prins, Joke Koren hof, Marijke Meyers, Rob Verboom, Rudi Blok, Sandra Steyger, Joke Beekman, Ria Nonkes, Chris Tisseur Jan v. d. Vos, Judith Wassenaar, Rudie Zirkzee, Jaap Verduyn, Aria Duyndam, Loes van Ameringen, Ada v. d. Berg, Dick van Leeuwen, Luurt Smit, Mary Wolfs, Osee-Moo- Hoo, Sjaakie Harteveld, Piet Tuit- hof de Moed, Hennie Bink, Anja v. d. Berg, Ingrid Drikzwager, Monique v. d. Lee, Gert Jan de Graaf, Her man Brouwer, Kees Roos, Nennie Roos, Bertus Tisseur, Anneke Zwan- ziger, Gerda Zilverentant, Henny Douwes, Jan van Eek, Gerard v. d. Hout, Hennie Schiffers, Fred Mein- ders, Hans v. d. Voort, Theo Mau- rits, Djientje Struyk, Sjors Broeke- ma, Manetje Schmidt, Marion Bijs ter, Silvia van Bohemen, Ansje Meeuwissen, Gerda Jansen, Joke van Oorschot, Jeanette Abcouwer, Anneke v. d. Berg, Lucienne Kop Niek Zonneveld, Toon Slebrt, Mo nique van Baren, Robin Sommeling Eric Duinkerken, Ronnie Wassing, Ingrid Bourgonje, Elly de Zee, Ton Ravensbergen, Alain Soffmer, Willy Schoonhagen, Freddie Otto, Frans Boot, Anneke Kamphues, Ria Jan- se, Marja Smit, Cobie Blon, Ankie Hoppenbrouwer, Hennie Jansen, Connie Janssen, Sonja van Eek, Piet Groenendijk, Jan de Graaf. Monique v. d. Zwan, Andries Slle- rings, Sjaak Harteveld, Ouwe v. d. Brink, Fred Opdam, Aad Rijsber gen, Cor Capé, Yvonne Pape, René Honsbeek, Connie Laterveer, Sergio Candido, Martien Boers, Cokkie Montagne, Lucia de Goede, Arthur Poort, Jos Driessen, Jannie Mielo, Hans Rodenburg, Sander Overdijk, Frans de Goede, Loes de Goede, Ine ke de Haas, Marinus Schreuder, Hanneke Bekooy, Kees de Mey, Hans Ravensberg, Marry Baak, Jo han Singerling, Tom Bekooy. Dipl< oma Marian v- d. Hulst, Nancy Bosch, Adrie van Roon, Ellen Hijman, Do- rien Cornet, Seppli van Kampen, Ronny Rosdorff, Frank v. d. Lin den, Mario Oostveen, Anita Keere weer, Saskia van Houten, Saskia Hil lebrand, Robbie Ouwersloot, Clarine Wijling, Petra de Graaf, Robbie Veefkind, Erik van Royen, Kees Oli -vier, Yvonne v. d. Vos, H ans Ver heul, Robby de Ruiter. Simone Fa- sel, Ingrid Chaudron, Matthijs Ber- lage, Ronny Montanus, Ria van Schalk, Jacqueline Blommesteun, Rico Hooidonk, Corine v. d. Tuin, Ronnie van Leeuwen, Mary van Westbroek, Hans v. d. Wetering, Re né van Polanen, Wilma Filippo, Sil via Neuteboom, Janneke Verlind, Marja Brouwer, Anja Bey, Albert Vriend, Hans Buitenhuls. Janneke van Seggelen, Anton Plug, Jaap Spies, Brigit Ouwerkerk. Gerard Turk, Anneke L'Amie, Agnes v. Ul- den, Mirjam Leget, Ria Singerling, Irene Selier, Rob Janssen. Chris Bolk, Herman Binnendijk, Joop v. d. Wiel, Elly Janse, Piet Filemon. Han Hakkenberg, Fredo v. d. Horst, Peter van Tilburg, Jan Henk drew van Egmond, Paul Drukker, Marian van Haren. Sonja Ranke, Dick Ultee, Tonny Vijlbrief, Con ny Slingerland, Jan Akerboom. Bart v. d. Heyden, Hannie Henzing, Mar tien van Dam, Stefanie Bouter, Mi chel van Kleeff, Robbie Brugmans, Peter v. d. Zwart, Marion Bachra, Jurgen Zuiderduin. Hans van Goo- zen, Johnny Wyers, Harry v. d. Veer Carlo Beenakker, Corry Wannink- hof, Hans Boom, Niek Pletersen. Leo de Vries, Ronald Jansen, Henk Kromhout. Mieke Arnoldus. Wout Teske, Jan v. d. Horst, Hans van Loo, Jan Robbers. Jaap Carlier. Jan Andriessen, Liesbeth Koreman Karin van Eist, Koos van Dam, Hanjo de Vries, Margreet Hartevelt, Anka Schrijer, Elly v. d. Wal, Sel ma Noort, Bianca Heemskerk, An gela Duindam, Kitty van Hofwegen, Gerard Bleyenberg, Ina Schouwe naars, Mirjam Dieben. Patricia Bar- ning ,Rik Joosten, Yvonne Gielen, Margaratha Hending, Ingrid Kui- venhoven, Jacqueline Neuteboom, Anneke v. d. Hoek. Leendert Gijs man, Irma Erades, Jorien Serdijn, Gerry Bekooy, Casper van Es, Joke van Alphen, Philip Hennemann, Rembold de Vries, Marrie Verwer, Johan v. d. Boom, Robbie Veldhui zen. Jaap Walen, Pieter Quist, Hans Bol. John van Luiing, John van Leeuwen, Gerda Siera. Jan Pracht, Eric Vink, Jolanda van Es. Louise Meskers, John v. d. Veer, Berto Spierenburg, Chris v. d. Horst, Jan Ruigrok, Bas v. d. Meer, Peter van Wetten, Gerard Koot. Bernard van Teylingen, Francis Kraan. Johnny Distelvelt, Peter Loeliejoe, Joke van Hove, Anna Teegelaar, Jann Har tevelt, Jolanda Rijnsburg, Fredy Be- kooij, Stienie Boom, Christiaan Sie ra. John Vos, Henny de Jong, Yvon ne Barning, Robbie v. d. Geyn, Ro nald Langezaal, Jan van Seggelen, Frans ten Broek, Fred Neuteboom, Jolanda Rietbergen, Wilco Bave- laar, Albert Kwestroo, Cor Heetveld, Conny van Elleswijk, Johan v. d. Laan, Hans Vaneveld, Arjan Hesse- ling, Fred Uithol, Kors v. d. Kruyff, Hella Springer, Arthur Marcelis, Gerard Visser, Ronald Knappers, René van Rossenberg, Wilma Koek, Sylvia Hagen, Johan v. d. Horst, Frans IJzerman, Andries van Loon, Jan Brandt, Tineke Hoppers, Elly Jan Smeltink, Rik van Duyvenvoor de. Anwa van Oosten, Marijke van Dijk, Bertus Harkus, Robbie van Zeist, Jan Pieter v. d. Endt, Joop v. d. Reijden, Hans Slingerland, Bert Guldemond. Tom Opdam, Wil v. d. Berg, Leo Elstgeest, Bert van Pari don, Johan Steenvoorde, Wim Moes man, Annie Schaap, Willy Bakker, Anja Loos, Jennie van Rossen, Car la Termeulen, José Bouma, Trudy van Houten, Onno Brandt, Jolanda Heusinkvelö, Elly Burgerhout, El len van Holland, Yvonne Schip- aanboord, Hans van Musscher, Bri gitte Vinken, Marco Azier, Els Brandt, Gerda Webbers, Wim Ru- Schoonderwoere, Brigitta Vrij, René Polanen, Wim Harteveld, Peter Hoogduin, Stan Ristie, Hans v. d. Linden, Willem Honsbeek, John La terveer, Jos de Goede, Karin de Bont, John van Schaik, Julia Peterse, Robbie Eradus, Krijn Dekker, An- dré Meyers, Ronnie Prins, Heidi Kra mer, Petra v. d. Hoek. Johnny Beekman, Eia Slingerland, Marko Marks, Sanny van Leeuwen, Rita Meyer, Beppie de Vos. In het Zweilandbad zwommen le den van de Leidse watervrienden voor een diploma. Alle 66 kandida ten slaagden; Leidse Watervrienden Diploma A S. Aalbersberg, R. v.d. Bent, N. Berg, J. Beurse, J. v. d. Blom, Marcel Bres. I. Brugman, P. J. Dool, L. v. d. Drift, N. de Haan, C. Hagen, C. H. Heetveld, W Hoo- geboom, J. van Hooven, J. J. Jonker, A. Ligtvoet. P Ligtvoet, T. H. v. d. Nieuwendijk, M. Philippo, C. de la Rie, H. Schaafstra, J. J. Slijkhuis, D. Schmaltz, D. Selier, R. W. Veef kind. I. in 't Veer, G. de Vink, J. Vis, M. Vis, v. d. Wijngaard. M. de Zeeuw. Diploma B: Annemieke van As. Dik Bavelaar, Frank Bavelaar, Jacque en Corrie Brakhoven, Pauline Brune, Margot Brune, Peter Dekker, Ben nie van Dijk, Gerrit v. d. Ende. Ro nald v. d. Ende, Marjan van Haa- ren, Bianca Heemskerk. Saskia van Houten. Ruby Grace Keimling, Lies beth, Kooreman, Hendrik Kranen burg, Albert Kwestroo, John Mid delkoop, Martha Nleuwenburg, Lin da Oosterhof, Hennie Plugers. Elleke van Polane, Rene Polane, Jolanda Rietbergen, Eric van Royen, Robert de Ruiter, Ronald Spierenburg. Jan van Stigt, Anita Vernet, Ingrid Vinkesteun, Stanley Wortman, Conny IJzerman.

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 21