LHJ-gebouw in Leiden dicht Vierde veld in \MtNI-nieum Leiden-Noord DRIE ZAKEN DOEN NIET MEE RECREATIEPLAN 't WEEGJE Kindvall blijft niet RIJNDIJK VRAAGT KAN WORDEN GEREALISEERD EEN NACHTKLUIS Intrede ds Schoot op Van der 13 juni 1 erhuur aan behang papier-industrie uit MAXI-Leiden X Grofvuil ophalen in Voorschoten einig problemen met de koopavond maar Raiiteisenbank vergaderde Doortrekking Beethovenlaan binnen jaar PAGINA 2 LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAG 2 JUNI 1971 LEIDEN Het LHJ-gebouw op het Levendaal gaat sluiten als za lencomplex voor de Leidse hervorm- de jeugd, dat ook voor andere doel einden wordt verhuurd. In aansluiting op een bezuinigings- besluit van de centrale kerkeraad heeft het college van kerkvoogden besloten met ingang van 1 Juli a s. het gebruik van dit gebouw te be ëindigen. Het gebouw, dat voorheen in gebruik was bij de herv. wijkver- eniging Levendaal. is de laatste vijf jaar voor jeugddoeleinden gebruikt. De Jeugdactiviteiten zullen naar an dere zalen worden verplaatst. Het gebouw wordt niet afgestoten, maar zal worden verhuurd. Er heb ben zich al enige belangstellende be drijven gemeld, o.a. de NV Goudsmit Hoff Nederlandse behang-papier- industrle, die er verkoopmagazijnen en een kantoor wil vestigen. Op foto Holvast een fragment van het LHJ-gebouw. ZOETERWOUDE Burgemeester A J Detmers van Zoeterwoude zal morgen 3 Juni geen spreekuur kun nen houden. LEIDEN Burgemeester en wet houders van Leiden zullen de raad voorstellen f 341.000 beschikbaar te stellen voor uitbreiding van 't sport complex Noord met een vierde veld en het aanbrengen van een halfver- harde toplaag op één van de be- staande velden van dit complex. De voetbalvereniging Roodenburg, mag zich sinds haar vestiging in 't noordelijk stadsdeel verheugen in j een steeds groeiende ledental. Deze I op zichzelf gunstige ontwikkeling schept echter probleem ten aanzien VOORSCHOTEN Het grofvuil, wordt 9 Juni opgehaald in het Burg Vernèdepark. Badhuisstraat Park straat. Noortheystraat, Stadwijkstr., Sophiakade, Nieuw Voordorpstraat, Prof. Zernikelaan. Prof Einstein- laan. Prof. Lorenzlaan, Prof. Eyck- manhof, Prof. Einthovenlaan, Prof. Debijelaan, Anthoni van Leeuwen hoekkade, Lord Baden Powellweg, Kamerlingh Onnesplantsoen, Raad huislaan (het gedeelte ten oosten v. Vlietzicht), Prof van der Waalslaan Prof. van 't Hofflaan, Curielaan, Molenlaan (het gedeelte ten oosten van de Prof. Asserlaan), Prof. Zee manplantsoen, Gerard Douwplant- soen, Carel Fabritiuslaan, Antonie van Dycklaan, Johannes Vermeer plantsoen. Govert Flinckplantsoen, Rembrandtlaan, Albert Schweitzer- plantsoen. Jan van Goyenplantsoen, Ferdinand Bollaan, Jan Steenlaan, Ruysdaelhof, Van Ostadehof. Paulus Potterdreef, Frans Halsplantsoen en Nicolaas Maeskade. Op 10 Juni wordt het grofvuil op gehaald in de Nassauwijk, K.L.M.wijk aan de Papelaan (van het station, tot de grens met de gemeente Was senaar». Dobbeweg. Donklaan. In dustrieweg. Wijngaardenlaan de noordzijde), Elstlaan, Oude Ade- geesterlaan (het gedeelte tussen de Prins Bernhardlaan en Nassaukade» Erasmusstraat, Bakkersteeg, de Schoolstraat, Kon. Marinelaan, de Bloklaan, Voorstraat. Kerkplein, de Treubstraat, Willibrordusstraat, de Leidseweg (tussen Schoolstraat en 't RaadhuislaanOranjeboomstraat. Molenlaan (het gedeelte tussen Prof. Asserlaan en Kerkplein). Chr. Huy- gensstraat, Van Heuven Goedhart- straat, Prof. Asserlaan, Raadhuis laan (het gedeelte tussen Leidse weg en Prof. Asserlaan), Vredenhoeff straat, Langenhorststraat, Beth- lehemstraat, Vlietzicht en Tolstraat. Nu het mooie weer begint een Warmonds haventje werd door te breken en iedereen de druk gewerkt met spons, zeem en neiging krijgt er eens lekker op bezem om de boot een feestelijk uit te trekken, worden ook de schoon aanzien te geven, rondvaartboten opgepoetst. In (Foto Holvast) Rotterdam Ofschoon in de af- gelopen week Feijenoord fervente I pogingen in het werk heeft gesteld 1 zijn veelvuldig scorende spitsspeler Ove Kindvall te bewegen zijn con tract nog een jaar te verlengen, mag wel als vaststaand worden aangenomen, dat de Zweed terug gaat naar zijn land. Kindvall prefereert het handhaven van al vele maanden geleden ge maakte afspraken omtrent een be langrijke functie bij een papierfa briek in Norrköping alsmede een contract als semi-prof bij de plaat selijke voetbalclub.s De onderhandelingen met Kindvall werden heropend, toen bleek dat Anderlecht vasthield aan een in de ogen van Feijenoord al te hoge j transfersom voor Jan Mulder. Of- I schoon nog altijd geldt, dat Mulder zélf met de stadionclub „rond" is. van de beschikbare speelruimte. Het sportpark aan de Pieter Bothstraat, dat door Roodenburg wordt be speeld, telt momenteel drie velden, waarvan er twee worden gebruikt voor wedstrijden en een voor trai ning. Het is duidelijk, dat dit aantal voor de 32 elftallen die Roodenburg in het veld brengt, te gering is. Door de noodgedwongen zeer intensieve bespeling zijn voorts de kosten van onderhoud zeer hoog. Vooral het trainingsveld heeft van het inten- I sieve gebruik bijzonder te lijden. In verband met deze omstandighe den heeft de Sportstichting voorge steld 't sportpark Noord uit te brei den met een vierde veld, ten koste van een deel van de aangrenzende speelweide, en het trainingsveld te voorzien van een halfverharde top- I laag. De kosten van aanleg van het vierde veld worden geraamd op f 150.000, die voor het aanbrengen van een halfverharde toplaag op 't oefenveld op f 125.000. De grond-en aanlegkosten van de openbare speel weide vragen f 66.600. Woensdag Oegstgeest (Gebouw Taberna Julia- nalaan 1) Volle Evangeliegemeente. Rijnland 8 uur nam. Oegstgeest (Rijnlandslyceum) Evan geliesamenkomst Spr. dr. Bulthuis 8 uur nam. Breestraat 19 Sociëteit Twentwel (voor kamerbewoners en alleenstaan den) 9—12 uur nam. Stadhuis Spreekuur speciale raads vrouw 46 uur nam. Kreatief Sentrum Breestraat: socië teit Miks voor homofiele jongeren; spreekuur gastarbeiders; projectgroep zeefdrukken. 8 uur nam. )onderdag Kreatief Sentrum. Breestraat: ont moetingsavond; projectgroepen we ven. wandkleed maken en muziek, 8 uur nam. Stadhuis (koffiekamer) Openbare vergadering Culturele Raad 8 uur nam. Levendaal 101 Sociëteit voor gehan dicapten 7.30 uur nam. Boommarkt 12 Sociëteit voor gehandi capten 7.30 uur nam. I Tltus Brandsmalaan 76 ,,De Duik- LEIDEN Minstens drie winke- i uit. dat ook zonder deze staking van men elders gaat kopen. Op donder- j "De klok wordt nu terug gezet", jio uur nam. liers uit de Haarlemmerstraat zullen het personeel geen belangstelling dagavond kan men ook in Den Haag meent men bij schoenhandel Krol. niet aan de koopavonden meedoen, zou zijn voor de koopavond. winkelen, maar daar is het bepaald Het zijn schoenmagazijn "de Voor- j Bij "De Vooruitgang" vertelde men niet druk. Er zijn voor de klanten uitgang", speciaalzaak Bambi en ons: "Iedereen wil korter werken te- genoeg uren waarop zij in de winkels schoenhandel Krol Als reden voor genwoordig. Nu zouden de winkels terecht kunnen. Daarbij leert de er- de sluiting van de winkels op donder- langer open moeten terwijl daar niet varing dat op een koopavond de men- ..Die kostenverzwaring maakt het al 1 Vrijdag minder interessant, terwijl Je meer Jazz-zolder Hot House (Rapenburg 24 uren moet werken voor een gelijke Kwintet André Drop 10 uur nam. 3 u. dagavond geeft men op de weigering eens een omzetvergroting tegenover van het personeel om extra uren te j staat. Bij verschillende winkeliers be- maken. Een telefonisch onderhoud, i staat de wens aan een koopavond met de betrokken winkeliers wijst mee te doen, omdat men vreest dat VOORSCHOTEN Ds. A K var hervormde gemeente van Harich. Op der Schoot, uit Appelscha, doet zon- j 22 augustus 1965 verwisselde ds. Van I dagmorgen 13 juni om half elf zijn J der Schoot deze gemeente met die intrede in de hervormde Dorpskerk van Appelscha c.a. In Voorschoten. In deze dienst zal ds. A. F. Verheul uit Voorburg de nieuwe predikant bevestigen. Albert Klaas van der Schoot wero op 21 september 1926 in een hoofd onderwijzersgezin in Leeuwarden ge- I boren. Hij bezocht eerst het christe lijk lyceum in Arnhem en studeerde daarna aan de rijksuniversiteit van Utrecht. Na zijn kandidaatsexamen theologie is de heer Van der Schoof van 1953 tot 1956 eerst ongeveer drie jaar werkzaam geweest als opvoe dend ambtenaar bij het blindenin stituut „Bartimeüs" in Zeist en na zijn kerkelijk examen in het begin van 1958 heeft hij van maart tot september 1958 ongeveer een half jaar bij ds. T. G. A. van Dijk, toen nog predikant van de hervormde ge meente van Dinxperloo, stage gelo pen - bevestigd als predikant van de Ds. Van der Schoot was tijdens zyn ambtsbediening als predikant van de hervormde gemeente van Ha rich (en Ruigahuizen) o.a. lid van de classicale zendingscommissie ir de classis Sneek, voorzitter van de ring Gaasterland van het Christelijk Jongeren Verbond, het C.J.V. en voorzitter van het bestuur van d° christelijke school voor lager onder wijs te Balk. In Appelscha was hy lid van de provinciale kerkvoogdij- commissie in de kerkprovincie Fries land. scriba van het breed ministe rie van ae ring Oosterwolde. secre taris van de jeugdsociëteit „Haram- be" en als pastor verbonden aan het internaat voor bijzonder jeugd werk „Aekinga". sen pas tegen acht uur gaan kopen Zo'n koopavond zou dan gehouden moeten worden tot tien uur. Koop avonden vinden wij zinloos en kos tenverhogend. De hele koopavond is er alleen maar gekomen door het doordrijven van een bepaalde groep. Wij zouden liever een vroegere slui ting zien. Om vijf uur bijvoorbeeld in ulaats van om zes uur". De kostenverhoging is ook voor speciaalzaak Bambi de reden van het niet meedoen aan de koopavond. Verlies van omzet vreest men niet. Integendeel. "We gaan nu zelfs de prijzen verlagen. Dat kunnen wij nu doen omdat wij de kostenverho ging van deandere winkels niet heb ben. Die zullen nu zelfs de pryzen moe-ten gaan verhogen. Voor de wijze waarop de koopavond tot stand is ge komen heeft men bij Bambi geen goed woord over. "Dat is op een dusdanige vieze manier door het LCC gespeeld, dat we helemaal al niet meer mee willen doen. Terwijl toch de meerderheid tegen was heeft men de koopavond doorgedreven. Op de lijst van voorstanders kwamen alle Breestraat-winkeliers twee keer voor. Alle filialen van een zaak werden afzonderlijk genoemd, terwijl er ook tegenstanders van de koopavond op de lijst van voorstanders stonden. Wij hebben dan ook het lidmaat schap van het Leids City Centrum opgezegd." zouden krijgen door niet mee doen met de koopavond dan accep- k teren we dat. Als we het in die 3 uur 112 uur nam. zouden moeten verdienen dan is de j Koningskerk Ruiiclub 7.30-10 uur zaak ongezond en dan zouden we al ""«„auef Sentrum, Breestraat: Socié- op moeten houden. Er zijn bedrijven i teit gastarbeiders: vergadering comité die zoveel geïnvesteerd hebben, dat j Woningnood, 8 uur nam. ze van armoe wel een koopavond Saterdag moeten Invoeren. Dat moeten 1 straks twee worden en misschien nog wel meer. Daar passen wij voor". De meeste zaken hebben overigens weinig moeite om personeel voor de koopavond te vinden. De grote wa renhuizen zien het ook niet zo som ber in. Alleen V en D meent dat de I koopavond "min of meer" proble- men gaat opleveren wat de bezetting betreft. Men werkt evenals bij veel andere zaken met veel verkoopsters beneden de achttien Jaar die op de koopavond niet mogen werken. In dagbladadvertenties roept men nu gehuwde vrouwen op om te assiste ren in de avondverkoop. Men denkt ongeveer 20 extra krachten nodig te hebben. Bij C en A ziet men "geen enkel probleem" Er zullen op de koopavonden extra krachten worden ingezet. Datzelfde gebeurt ook bij de Hema, die voor deze gelegenheid kan putten uit een groep van vaste Kreatief Sentrum. Breestraat: rom melmarkt, v.a. 11 uur. Ned. les gast arbeiders, 2 uur. Manifestatie MIK, 9 uur. Release Hulpdienst Release: Witte Singel 12a, 14555 tel 2- Dag van 26 en 711 uur APOTHEKEN Geopend voor spoedeisende gevallen: Apotheek van Driesum. Mare 110. rel 20406; Apotheek Voorschoten, leidseweg 66, Voorschoten, tel. 01717 -2525 en apotheek R. van Breest Smal- leburg. Loevestein 6, Leiderdorp, tel. «2947. De avoncidlenst na 18 uur en '.e nachtdienst van de Oegstgeestse Apo theek wordt waargenomen door Apo theek van Driesum. TER AAR Ten bate van de reis van de ouden van dagen en invali den wordt zaterdagavond om zes uur een voetbalwedstrijd gespeeld door hulpverkoopsters. Later zal er nog de eerste elftallen van Altior een oproep geplaatst worden voor ex- en TAVV op het terrein van TAVV tra krachten. Men meent hier, dal Er staat een wisselbeker klaar voor het met de problemen "wel mee de winnaar geschonken door het co- valt". mité Ouden van dagen en invaliden. Het gras in Noord-Hofland wilj nog niet erg komen, ten minste als er» zoals het bord doet vermoeden,! gras is gezaaid. Voorlopig is het nog een fijne onkruid-woestijn, waarin geen spriet gras te zien is (foto Hol vast) De Beatles zijn vanaf van daag onderwerp van een expositie in het café-chantant „Scarabee" in de Pieterkerkchoorsteeg. Het zijn1 gouaches, vervaardigd door de Leidse scholier Hans van Brussel. De expositie zal drie weken lopen. Het bureau voorlichting sociale wetgeving houdt iedere woensdag middag van 5-7 u. zitting in het ge bouw van de huishoudelijke en ge zinsvoorlichting. Het bureau wordt gevormd door medewerkers van het gemeenschappelijk administratiekan toor. de gemeentelijke sociale dienst en de Raad van Arbeid. De voor lichting is kosteloos en bestemd voor de Leidse burgers. De kinderen uit de dagverblijven voor gehandicapten Leiden en Omstreken gaan ook dit jaar weer een uitstapje maken. Voor deze uitgaansdag, die morgen „hoe ra" begint, staat een boottocht naar de Kagerplassen en Braassemermeer, langs Schiphol op het programma.. De boot vertrekt vanaf de haven. Een accordeonist en een drummer zullen meegaan om de stemming, die ongetwijfeld goed zal aijn, te ver- ZOETERWOUDE De rondvraag was gisteravond tijdens de vergade ring van de Zoeterwoudse Raiffei- senbank het meest interessante deel van de byeenkomst. Vooral het gun nen van de bouw van het nieuwe bankgebouw in het dorp aan een buitenstaander, zat vele leden hoog. De heer J. v. d. Drift, die deze ge voelens van ongenoegen vertolkte, kreeg na een lange discussie ten slot te van voorzitter G. P. van der Krogl ten antwoord dat er fouten waren gemaakt. Een van de bewoners van de Rijn dijk drong er bij het bestuur weer op aan, om aan het bijkantoor van de bank aan de Rijndijk een nachtkluis te plaatsen. Met het antwoord dat dat een te kostbare zaak zou worden nam de Rijndijkbewoner geen ge noegen. Hij was van mening, dat wanneer er in het dorp een nieuw bankgehouw neergezet kan worden erook wel 'n nachtkluis voor de Rijndijk af kan. Voorzitter Van der Krogt opende de- ze vergadering met een welkomst woord tot het klein aantal aanwe zigen. In zijn Jaarverslag zei direc teur/ secretaris J. van Leeuwen dat de gunstige ontwikkeling van de bank zich ook in 1970 weer heeft doorgezet In het vorig Jaarverslag vermeld de ik met enige trots dat in 1969 de f 10.000.000 aan spaargelden was be reikt; nu kan ik, weer met trots mel den, dat wij heden de f 12.000 000 zijn gepasseerd De Raiffeisenweek was weer een succes. Met 109 nieuwe spaarders, met 1460 stortingen en met een totaal aan stortingen van f 180.000 werden de bestaande re cords gebroken. Uit het Jaarverslag blijkt dat de bank in 1970 een winst heeft gemaakt van f. 34.190,96. Het spaarbedrag nam toe van f 1.500.000 tot f 1.800.000 de omzet steeg naar bijna f 185.000.000 en het aantal kredieten en leningen kwam op 9.469 000 Een post die aan de debetzijdc van de balans aanmer kelijk steeg was die van de vaste goederen van 60 667.30 nam f 198.042.03 De nieuwe bank in het dorp». De aftredende bestuursle den die zich herkiesbaar stelden wer den herkozen. In 1965 werd het recreatieplan 't Weegje in zyn geheel voor rijkssub sidie ingediend. Daar het plan toen geen deel uitmaakte van een groter geheel werd het te zeer van lokale aard beschouwd en kon de minister van Cultuur. Recreatie en Maat schappelijk Werk geen subsidie toe- i zeggen. Inmiddels maakt het grond- gebied van 't Weegje, groot ca. 58 ha, deel uit van de gemeenscliappe- lyke -egeling Recreatieschap Reeu- wijkse Plassen en omgeving. In overleg met het ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappe lijk Werk zou voor de subsidie-aan vraag in plaats van het eindpunt nu eerste een eerste fase ingediend wor den. Bij deze eerste fase zou vooral aandacht moeten woren besteed aan een betere ontsluiting, 't Weegje is in zijn huidige staat een rustig ge bied met beperkte recreatiemogelijk heden. Vooral voor sportvissers iht Gouda en Waddinxveen, maar zelfs ook uit Den Haag en Rotterdam is het een aantrekkelijk gebied waar voor hen de mogelijkheid bestaat ter J plaatse een bootje te huren. Daar- j naast is 't Weegje reeds jarenlang een geliefkoosd studie-object van de aktieve Goudse afdeling van de Ne- derlandse jeugdbond voor natuur studie. Uit het onderzoek „Zondagbeste ding door Rotterdammers 1964" is bovendien gebleken dat het polder- bezoek minimaal 207c van de trek naar buiten omvatte. De inrichting van recreatieve objecten als 't Weegje zijn daarom van grote betekenis. Zy vormen de rustpunten tijdens auto- en fietstochten en bieden mogelijk heden voor vissen, picknicken e.d. Toegankelijkheid Om dit rustige gebied tussen Gouda en Waddinxveen, met behoud van het bestaande karakter, toch te kun nen benutten voor intensiever ge bruik. dient in de eerste plaats de toegankelijkheid te worden verbeterd. Thans is er nagenoeg geen parkeer gelegenheid en kan het gebied vanaf de belangrijkste toegangsweg aan de westzijde slechts worden bereikt door middel van een bouwvallig houten voetbruggetje over de Ringvaart van de Zuidplaspolder. De uitvoering van de eerste fase van het inrichtingsplan van het re creatiegebied 't Weegje berust op 3 uitgangspunten: 1. de wensen van de sportvissers; 2. de wensen van de vo gelliefhebbers; 3. de wensen van de dagrecreanten; in dit typische na tuurgebied. De verbetering van de toegankelijkheid houdt in dat de be staande brug over de Ringvaart wordt vernieuwd en dat een parkeer terrein voor plm. 80 auto's aange legd wordt. Het voet-rijwielpad aan de zuid oostzijde van de plas zal verbeterd worden en aangesloten worden op de bestaande rijweg naar Waddinxveen. Hierdoor wordt het voor fietsers en voetgangers mogelyk een ommetje te maken rond de plas. Vanaf de te ma ken nieuwe brug is nog een tweede voet-rijwielpad gedacht, dat niet, zo als het eerstegenoemde pad langs de plas voert, maar langs de Ringvaart, zodat het omringende polderland vi sueel mede in het plan wordt betrok ken. Vanaf dit pad is een aftakking gemaakt die langs een ontworpen be schutte speelweide voert en vervol gens aansluiting geeft op de weg naar Waddinxveen. Op de noordelijke oever van de plas komt dus geen pad, hetgeen vooral met het oog op de sportvissers is gedaan, die hierdoor meer gelegenheid hebben een rustig plekje op of aan het w-ater te vin den. Vooral met het oog op de wensen van deze vissers is het aantal eiland jes uitgebreid door het verbreden en graven van enige sloten. De grond die hierbij vrijkomt zal gebruikt wor den om de speelweide en oeverstro ken wat op te hogen waarmee een betere droogteligging bereikt zal wor den. Weidemolentje In het gebied zal op een nader te bepalen plaats een oud weidemolen tje worden opgesteld, welke een funktie zal krijgen in het ontwate ringssysteem. De beide stukken wei land in het oostelijk deel van het plan vormen volgens het Staatsbos beheer een ryk weidevogel-gebied. Er is daar een vogeldichtheid gecon stateerd, die 25 maal zo groot is als gemiddeld in de rest van Zuid-Hol land het geval is. Op grond var. deze situatie zyn de beide vry geïsoleerd liggende weilanden bestemd tot wei devogel-reservaat. Deopzet van de eerste fase van dit plan is aan de feitelijke gegevens aangepast. Er is getracht door mid del van een betere ontsluiting en be schutting gevende beplanting de re creatieve mogelijkheden te vergroten zonder afbreuk te doen aan het spe cifieke karakter en het huidige ge bruik van de plas en omgeving De totale uitvoeringskosten van deze eerste fase worden geraamd op f. 1.000.000,-. hogen. Aan de universiteit van Amsterdam is de heer L. Leujes uit Oegstgeest cum laude geslaagd voor het doctoraalexamen Frans. Jour nalisten zijn ook maar mensen daarom een persoonlijke medede ling. Vaarwel op de woelige wa teren die steeds wilder worden. ©j Dat geldt natuurlijk voor iedereen, Maar in het bijzonder voor Chris Otto. De poedeltjes van kennel „van Rozenstzyn" gevestigd op de Hoge Rijndijk 93 te Leiden verlieten ons regenachtig land om voor een paar weken de zon van Italië op te zoe ken. Op de tentoonstellingen die daar werden gehouden behaalde ze de volgende successen. In Nice: 1. Victoria v. Rozensteijn: 2e uit muntend, 2. Beritas Borodin: 3e uit muntend, 3. White Olette v. Rozen steijn: 2e uitmuntend. 4. Black, Eve line v. Rozensteijn: 2e uitmuntend, 5. Bonaparte v. Rozensteijn: le uit muntend, 6. Play Boy van Rozen steijn: reserve-kampioen en 2e uit muntend. Van Nice ging de reis naar San Remo. Daar kregen de honden de volgen de kwalificatie's: 1. Victoria v. Ro zensteijn: 2e uitmuntend, 2. Beritas Borodin: zeer goed. 3. White Olette v. Rozensteijn: kampioen, le uit muntend. 4. Black Eveline v. Rozen steijn: 2e uitmuntend, 5. Bonaparte van Rozensteyn: 3e uitmuntend, 6. Play Boy v. Rozensteijn: reserve kampioen, 2e uitmuntend. ©Vandaar naar de laatste shows en wel in Mo- naco. 1. Victoria v. Rozensteijn: re serve kampioen, 2e uitmuntend, 2. Beritas Borodin, 3e uitmuntend, 3. White Olette v. Rozensteijn: reserve! kampioen. 2e uitmuntend. 4. Black Eveline v. Rozensteijn 3e uitmun- tend, 5. Bonaparte v Rozensteijn, 3e j uitmuntend. 6. Play Boy v. Rozen- j steijn, reserve kampioen. 2e uitmun- tend Er is gevist door "Het Viscollege" bij „Het Lisser- Veerhuis" in de Ringvaart. De uit slag is als volgt: 1. W. v. Westbroek, 2. J. J. Hop penbrouwer, 3. M. Zandvliet, 4. J. v.d. Wal. 5. J. v.d. Kaai. 6. D. v. Rossem. 7. S. Moenen. 8. P. Siero, 9. C. Vermeer. 10 N. Offermans. VOORSCHOTEN De Voorscho- tense Beethovenlaan zal daar wordt tenminste naar gestreefd, binnen 'n Jaar worden doorgetrokken. Dit heb ben B en W geantwoord op schrifte lijke vragen van het raadslid Mel- gert.

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 2