van Sporthuis centrum 19.50 13.90 31.90 29.75 3975 2975 159.- 4975 6.90 29.90 1975 1975 5.95 37.50 79.50 15950 750 4350 LEIDEN BREESTRAAT 93 TELEFOON 01710-43343 Gemakkelijke Inklapbare autofauteuil, waarbij in het stevige lichtmetalen frame verend een sterke streeploper Is bevestigd. voordeelprijs Een echt gerieflijke stoel die zich bijna auto matisch verstelt in de stand die U het prettigst vindt. Het 5 cm dikke en fraai gedessineerd schuimgevulde kussen zorgt voor een voortreffelijke zit I Het frame is van lichtgewicht aluminium. voordeelprijs 5250 Grote 10 baans parasol met knik. Diameter 180 cm. Verstelbare hoogte. Solide aluminium montuur. Fleurig gedessineerde stof die mooi blijft I voordeelprijs 59.50 Aluminium fauteuil l.ichtgewicht en roestvrij, zit voor treffelijk dankzij de met 3 cm dik ke schufmplastic gepolsterde be kleding. In zon nig bloemdessin. voordeelprijs Tafel met inklapbaar onderstel. Fraai kunststofblad met extra beschermrand. Blad 50.x 60 cm. Vijf kwartier in een uur I Zo heerlijk slaapt U op zo'n voortreffelijke noppen-luchtmatras die het comfort van het eigen bed thuis evenaart. Het ingemodelleerde hoofdkussen is er voor nog meer comfort. Solide, gegarandeerde kwaliteit. Frisse ruitdessins. voordeelprijs Uitzonderlijk laag geprijsde aanbiedingen Vederlichte aluminium zit/lig fauteuil met inklapbare voetensteun. Geweldig mooi bekleed met een fleurige 5 cm dikke polyether schuim kussen. In veel standen verstelbaar. voordeelprijs Handige kooktafel. Onontbeerlijk voor geriefelijk kamperen. Bladmaat 80x41 cm, gemakkelijk en plat inklapbaar. Tijdelijk extra voordelig Komfortabel veertjesbed met In diverse standen verstelbaar hoofdeind. De in veren bevestigde tijk zorgt dat dit bed voortreffelijk ligt. In fleurige dessins voordeelprijs Een goede slaapzak moet goed warmte isolerend, makkelijk wasbaar, snel weer droog en zo licht mogelijk zijn. Deze slaapzak is er zo één I Dekenmodel met fraaie nylon weefruit overtrokken, rondom rits en voor behaaglijke warmte met 1000 gram zuiver witte polyether gevuld. voordeelprijs Deze vierzits-schommelbank is een sieraad voor tuin, terras of balcon. Geheel demontabel wit gemoffeld stalen frame. De kussens zijn gevuld met 5 cm dik en veerkrachtig polyether en met fleurig gedessineerde stof bekleed. voordeelprijs U wilt in Uw vakantie even komfortabel slapen als thuis? De uitgekiende konstruktie van deze voortreffelijke tweepersoonsmatras maakt dit mogelijk. Extra breed en extra lang incl. hoofdkussen. voordeelprijs Trainingsschoenen Trimmen hoeft niet duur te zijn. Een sterke, soepele, ademend kanvas trimschoen vindt U bij Sporthuis Centrum voordeelprijs Zomer-trimpak Model Yokohama Prachtig donkerblauw zomerpak, platte kraag, rood/wit afgebiesd, ingeslikte pantalonvouw, nylon ritsen. Prijsstijging per maat 4.—. Zeilpak Geheel gelast en doorgestikt versterkt, ritsoverslag, capuchon, rugventilatie, drukknopen en frisse kleuren. Model Stavanger voordeelprijs Voetbal Een 32-dlg handgenaaide chroom lederen T.V. voetbal, wedstriidformaat. Voordeel prijs fl "^a/u Duikmasker Lekker genieten van het koele water Ja. dat kunt U met dit duikmaster met veiligheidsglas. Voordeel prijs Tennisracket Met supraflex bespanning en bruin lederen grip. PINGUÏN POWER STROKE. Prachtig racket 1 Voordeel prijs Pullover met applicatie, 1 nouwen in contrastkleuren, met hotpants. voordeelprijs Suede voor de zomer, A korte rok en bolero met I applicaties. 1 voordeelprijs Altijd modieus, 3-delig jacquard, jersey broekpak- pantalon en rok. Deze aanbiedingen gelden zolang de voorraad strekt, en uiterlijk t/m 12 juni. sporthuis centrum

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 20