allround eledromonteurs allround bank/plaatwerkers schilders pi 1 «EI administratief medewerker (ste r) dickhoff nieuws exakta vx 500 voor 250.. rijker worden E. EGBERTS N.V. EEN JONGEMAN natuurkundig assistent e zoölogisch, medisch analist(e) O NIET MEER AARZELEN! Een welgemeende raad: niet meer aarze len, gewoon doen! Kopen die Een stimulecrplan kan niet eeuwig duren. Het geldt alleen nog voor de thans inge kochte Exakta's. Profiteer daarom van deze laatste kans! Techn. gegevens: spiegelreflex camera, verwisselbaar zoeker systeem en Meyer optiek Domi- plan 2,8-50: sluitertijden van 1/30 t/m 1/500 B. Veel uit bouwmogelijkheden. Telelens etc. Ja, want voor dit relatief lage bedrag wordt u, talentvolle amateur, de trotse bezitter van een precisiecamera die uw prestaties volledig recht doet! Aantrek kelijk detail: In het stimuleerpakket 3 kleuren- en 4 zw/w films goed voor 250 opnamen! Leiden - Haarlemmerstraat - Tel. 40005 Hoorn 128 - Tel. 01720—4800—4855 ALPHEN AAN DEN RIJN vraagt i.v.m. langdurig Icarweiwerk voor direct of later en WIJ BIEDEN U naast een bijzonder aantrek kelijk loon en afwisselend werk: 0 6% vakantietoeslag, waarvan de sociale lasten geheel voor rekening zijn van de N.V. 9 aandeel in de winst; vrije aanschaf van werkkleding tot f 60,per jaar; 9 met Pasen en Kerstmis een gezinspakket; 9 tijdstip vakantieopname door uzelf te bepalen; onze werkprojecten bevinden zich te al len tijde op makkelijk bereikbare afstand van uw woonplaats. Mocht bovenstaand voor U aantrekkelijk zijn, kom dan even bij ons langs, (ook zaterdag- 's morgens tussen II en 12 uur) of zoek tele fonisch contact tijdens de kantooruren of 's avonds bij de heer Van Egmond (01710 2331 I voor het maken van een afspraak die U het beste schikt. Bij het Rijksmuseum van Natuurlijke Historie kan worden geplaatst (bij voorkeur met middelbare schoolopleiding) die belangstelling heeft voor de opleiding in en werken met dierkundig materiaal van het mu seum (leerling-preparateur). Aanmeldingen dienen te worden gericht aan de Direc teur van het Rijksmuseum van Natuurlijke Historie, Raamsteeg 2 te Leiden. KAMSTEEG N.V. zoekt een ADMINISTRATEUR voor haar bedrijf te Oegstgeest. Gedacht wordt aan iemand met diploma MBA of praktijkdiploma boekhouden. De jongeman die (nog) niet in hel bezit is van deze papieren verzoeken wij toch te solliciteren. Voor de juiste kracht is huisvesting direct be schikbaar. Schrijf of bel naar de heer C. Eckhardt, afd. Per soneelszaken, tel. 0171051940. KAMSTEEG'S Automobielbedrijf N.V. Geversstraat 30, Oegstgeest. kamsteeg In onze afdeling arbeidstherapie, waar in het kader van de activering en resooialisering ca. 350 man nelijke patiënten geplaatst zijn. hebben wij op korte termijn een vacature voor. een Funktie-informatie Hij/zij zal belast worden met de leiding ovér de afdeling administratie arbeidstherapie, waar een aantal patiënten i.v.m. hun behandeling werkzaam zal zijn in eenvoudige tot wat moeilijker administratief werk. zoals typen, stencil, archief werkzaamheden, verbruiksadministratie, factu rering, boekhoudkundig werk etc. Funktie-eisen Naast een degelijke administratieve scholing/ ervaring Verwachten wij dat de kandidaten voor deze funktie bereid zijn een verdere opleiding te volgen (op kosten van ons Centrum) in de psychiatrische arbeidstherapie. Wif bieden Naast een goed salaris en een waardevast pensioen en uitstekende sociale voorzieningen. Telefonische informaties worden gaarne verstrekt dooj" de heer J. de Wal .hoofd arbeidstherapie. Sollicitaties kunt u richten aan afdeling Perso neelszaken van het Psychiatrisch Centrum ST. BAVO Noordwijkerhout I elefoon 02523—3981 Technische Hogeschool Delft In de werkgroep Biologische Natuurkunde van de afdeling der Technische Natuurkunde wordt sinds kort electrofyslologisch onder zoek verricht aan het gehoororgaan van proefdieren. Voor een aantal activiteiten in het kader van dit onderzoek wordt gezocht een Na een aangepaste inwerkperiode zullen de volgende werkzaamheden tot zijn/haar taak behoren: het produceren van micro electroden het assisteren bij operatie en narcose h\et bedienen van de apparatuur tijdens experimenten het snijden en analyseren van microsco pische coupes. Salariëring volgens Rijksregeling, afhan kelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, (maximum te bereiken salaris f 1.465,bruto per maand). AO.W.-premie komt voor rekening van de Technische Hogeschool. Directe opneming in welvaartsvast pensioenfonds. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Centrale Personeelsdienst, Julianalaan 134 te Delft, onder vermelding van nr. H 7110/1158 in de rechterbovenhoek van de brief.

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 24