voor mensen die bewust lichter willen roken secretaresse fta voor kanjer- kampioenen t ADVERTEERT IN DIT BLi ROTOGRAVURE-LEIDEN 'de.eerste sigaret halvaret 25 stuks Kelly is 's werelds eerste Halvaret. Een revolutionaire nieuwe mogelijkheid na de gewone sigaret en de filter. Zuivere lichte kwaliteitstabakken plus het effectief filter geven een nieuwe rustige smaak aan Kelly halvaret. De Nederlandse Rotogravure Maat schappij N.V. is een grote diep- drukkerij, waar tijdschriften en par ticuliere drukorders voor binnen- en buitenland worden verzorgd. Ten behoeve van de Commercieel Adjunct-Directeur zoeken ifrij spoedig mogelijk een Leeftijd ca. 23 jaar. Opleiding op middelbaar niveau. Secretaresse-cursus Schoevers is vereist. De aan te stellen medewerkster zal haar werkzaamheden verrichten vanuit het Directie-secretariaat, maar zich in het bijzonder bezig houden met de correspondentie van de Commercieel Adjunct-Directeur. Telefonische contacten en het bij houden van de agenda maken deel uit van de werkzaamheden. Van candidaten wordt verwacht dat zij zelfstandig kunnen correspon deren met Nederlandse relaties. De buitenlandse correspondentie wordt in overleg met de betrokken func tionaris verzorgd. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeelzaken van de Nederlandse Rotogravure Maatschappij N.V., Galgewater 22 te Leiden. I met 1 Jongenshengelset Vendex Sport Fijne bamboehengel i alles erop en eraan. 3.9 2 Werphengel Vendex Sport 2-delig Superlicht-hanteerbare holglas hengel. Metalen reelfitting en kurken handvat. Lengte 195 cm, en diverse andere lengtes. Vanaf 19.90 i 3 Insteekhengel Vendex Sport Holglas insteekhengel voor pure, eerlijke dobbervreugd. In 4 leng-i tes en diverse afmetingej Vanaf 19.90 4 Zeewerphengel Vendu Sport 3-delig Het einde op hengel- gebied. Onverwoestbare holglas werphengel met speciaal geharde nylon brugogen. Startoog opklapbaar. Zwaar verchroomde schroefreel- houder. Lengte 360 cm. Vanaf 59.90 5 Zeewerphengel Vendex Sport 2-delig Volkomen zeewaardige holglas werphengel. Kurken handvat en metalen reelfitting. Lengte 300 cm. 39.75 Vislijn Vendex Sport Zilverserie Spoelen van 25. 75 en 100 mtr. Dikte lijn vanaf 8/00 t/m 50/00. Vendex Sport nylon staat onder konstante laboratorium- kontrole. Vanaf 50 c Behalve onze eigen Vendex Sport visartikelen vindt u bij ons ook artikelen van de bekende merken ais Lerc, Mitchell. Albatros en orris Shakespeare. Witvis Lokaas Vendex Sport Bijten wordt een must bij dit geraffineerd samengestelde lokaas. In absoluut dichte plastic verpakking. 1.- En dan bedoelen we sportvissers. Voor wie het nu echt wel de hoogste tijd wordt om hun vis-uitrusting eens grondig te inspekteren en waar nodig aan te vullen. Uw warenhuis heeft erop gerekend. Met een tot in de puntjes verzorgde sportvissers-afdeling. Waar u alles kunt vinden wat uw vissershart begeert. Van loodjes tot viskoffers en van jongenshengels tot formidabele zeewerphengels met alles erop en eraan. 't Meeste vindt u bij ons onder 't merk Vendex Sport. Een eigen merk van Vroom Dreesmann. Dat staat voor kwaliteit en voordeel. Die artikelen hebben we zélf getest en vervolgens in 't groot ingekocht. Dat scheelt vaak aanzienlijk. Hoeveel? Komt u zelf maar eens kijken. Maar wacht niet te lang, 't is zo de 29e Werpmolen Vendex Sport 101 Ideaal voor de beginnende (jonge) sportvisser. Verhard beugelsysteem. Spoelkapaciteit 200 mtr. 28/00 nylon. Nettogéw. 225 gram. 13.90 Werpmolen Vendex Sport 102 Prachtige binnenwater- werpmolen. Precisie kroontandwielsysteem voor krachtig indraaien. Uitstekende anti-retour. Spoelkapaciteit 200 mtr. 28/00 nylon. Netto- gewicht 335 gram. 18.90 Werphengel Vendex Sport 2-delig Lichte maar stevige volglas werphengel. Lengte 180. 210 of 240 cm. Met metalen reel fitting, kurken handvat. Kleurwit met bruine wikkelingen. Vanaf 19.90 tit Vorstelijke viskoffer Met 2 vakjes-laden en ruime onderbak. Lang 40, breed 19 en hoog 18 cm. Kan met hangslot afgesloten worden. 14.75 Werpmolen Vendex Sport Sea Star Stevige zeewerpmolen met speciaal geharde en verchroomde beugel tegen Wt roest. Spoelkapaciteit 250 mtr. 35% nylon. Nettogewicht 575 gram. Met gesloten beugel 32.50 Met vingerpick-up 32.50

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 22