co ot n prijs: 119.- Coordinates in Country-Look B, tU 9.95 19.95 Als de lente soms wat Ms is, Voveel hoofden, zoveel zinnen. En omdat uw warenhuis 't graag zoveel mogelijk mensen naar de zin wil maken, treft u er een ontzaglijk gevarieerde modekollektie aan. Waarin alle „Styles", „Looks" en „Lignes" royaal vertegen woordigd zijn. - VROOM DREESMANN nieuwe variaties op het thema mode Meer dan ooit geeft de huidige mode gelegenheid tot variëren. Maar is uw garderobe daar al op ingesteld Kunt u uw jacks, rokken, pantalons en tunieken eindeloos met elkaar kombineren? Vast niet! Gelukkig zijn er nu de Coordinates. Uitgebreide sets leuke kleren waarvan alle onderdelen apart bij uw warenhuis verkrijgbaar zijn voor redelijke prijzen. Neem nu deze set Coordinates in de Country-Look: stuk voor stuk van polyester/katoen in denim look. In kleuren als bruin, brique, bleu en ecru voor de maten 36 - 42. U zou om te beginnen het safari-jack en de short kunnèn kopen. De mogelijkheid blijft dan bestaan om er later bijvoorbeeld een lange pantalon bij te nemen. Kiest u er ook nog een dungaree bij (een jasje dat is geïnspireerd op de klassieke werkkiel), dan kunt u die bovendien weer kombineren met de short. En zo bieden de Coordinates u steeds nieuwe mogelijkheden. short19.95 'at 'n originele kombinatie: een Japon van ragfijn batist met lange pofmouwen, met daar overheen een mouwloze mantel In piqué. Het model In Imprlmé batist ls er in de kleuren flleder en turquoise voor de maten 3S-44, het ander in fliederen rose voor de maten 36 - 42. 'ij deze polyester/ katoenen bloes mag u kiezen uit drie meerkleurige ruitdessins. De maten zijn 36 - 46. De prijs spreekt voor zich IEn dan die mini- heuprok: gemaakt van 100% katoenen denim in de kleuren j beige, blue, oranje, i groen en ice blue voor de maten 34 - 42. Waar vindt u 'm anders voor zo weinig geld trekt u gewoon uw voorjaarsmantel aan. Vroom Dreesmann biedt u 'n royale keus uit vlotte modellen, ook in de wat grotere maten. Zo is er deze jersey mantel (van zuiver scheerwol!) waaraan doorsneden taillelijn en klokkende rok een heel apart cachet geven. De kleuren zijn marine, bleu en groen, de maten 38-46. 159.- Vofc het andere model heeft de jersey-look, maar ditmaal in kamgaren. 't Doet allemaal reuze sportief aan dank zij ceintuur, lang rugsplit en opgestikte zakken. Marine, bleu en bruin zijn de kleuren, 38-44 de maten. 129.-

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 6