Kom naar zee Verzekeringen brengen veel boeiend werk met zich mee INTERPOLIS Hl 1e verpleegkundige f249,79 Uil f329, Bedieningspersoneel coatingmachines Bedieningspersoneel verwerkingsmachines Hervormd Diaconessenhuis Arnhem Stichting Samenwerkende Havenbedriiv (S.H.B.) te Amsterdam. DAGBLADRECLAME LEIDSCH DAGBLAD fasson Fasson-Europa is eeri van do belangrijkste fabrikanten van zelfklevende materialen die op vele manieren worden verwerkt (o.a. in de grafische industrie). Het hoofdkantoor bevindt zich In Leiden. Er zijn verkoopvestigingen in vele landen in en buiten Europa. Fasson-Europa heeft fabrieken in Leiden, Hazerswoude en in Cramlington (Engeland). tal de produktie-afdeling zijn plaatsingsmogelijkheden voor: Aanvangsalaris voor 23-jarigen: 262,63 bruto per week. De werkzaamheden worden in een vier-ploegendienst te Leiden verricht. Sollicitanten met een L.T.S.-opleiding genieten de voorkeur. Aanvangsalaris voor 23-jarigen: f 218,52 bruto per week. De werkzaamheden worden in een drie-ploegendienst te Leiden verricht. Sociale voorzieningen: 18 dagen vakantie voor het eerste dienstjaar 2 dagen extra vakantie voor het vierploegen-systeem 6,8% vakantie-toeslag per gewerkt jaar vrije bedrijfskleding, inclusief het reinigen opname in het bedrijfspensioenfonds (25-jarigen en ouder). Sollicitaties te richten aan: Fasson (Nederland) nv,Lammenschansweg 140, Leiden. Telefoon (01710) 44941 Voor de afdeling interne geneeskunde (35 bedden) vragen wij, wegens overplaatsing van de huidige 1 e verpleegster, een die bij afwezigheid van de hoofdzuster de dagelijkse leiding over de afdeling kan voeren en voor het overige mede is belast met ver pleegkundige arbeid. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van het diploma Ziekenverpleging A, terwijl een staf opleiding of de bereidheid deze te gaan volgen gewenst is. In het laatste geval is een zeer gunstige studie kostenregeling van toepassing. Leeftijd tot 40 jaar. Salaris en onregelmatigheidstoeslag volgens de landelijke regeling. Sollicitaties of verzoeken om inlichtingen kun nen gericht worden aan de personeelsadviseur van het Hervormd Diaconessenhuis, G. A. van Nispenstraat 37, Arnhem. Telefoon (085) 422941, toestel 366. Beft of schrijft a maar even naar onze personeels chef voor een afspraak: Interpolis LTB, t.a.v. de heer H. J. A. Bokern, Hoge Rijndijk 306 te Leiden, telefoon 01710-4 26 41. Interpolis is een nieuwe naam in verzekeringen, ontstaan na de bundeling van de schadeverzekering maatschappijen van de ABTB, LTB, LVM, NCB en de levensverzekeringmaatschappij BTL gesprek. Wij verzekeren alle soorten risico's, zowel in het persoonlijk als in het zakelijk vlak. Dat is veelzijdig werk. Maar ook verantwoordelijk werk. En als je snel groeit zoals wij, wordt het veel werk. Te veel zelfs voor onze medewerkers. Er moeten mensen bijkomen, op diverse afdelingen. Dus jonge, actieve mensen nodigen wij graag uit eens te komen praten. Naar gelang uw aanleg, opleiding en eventuele praktijkervaring zoeken wij een functie uit die het best bij u past. Uiteraard hebt u daarin zelf ook een belangrijke stem. Als u verder wilt studeren, kunt u niet alleen op onze financiële medewerking rekenen, maar krijgt u bij ons ook kansen genoeg, want zoals gezegd: we groeien snel. Over de mogelijkheden en arbeidsvoorwaarden praten is in dit bestek natuurlijk niet mogelijk. Bovendien doen wij dit liever met a in een rustig ATTENTIE! Alleen belangrijk voor mannen van 18 tot 40 jaar. Havenwerker is een goed beroep, een stoer berc een beroep dat goed wordt betaald. Een havenwerker van 21 jaar en ouder verdient indiensttreding exclusief diverse toeslagen: In de dagdienst |S|3 In de avond bruto per week S.H.B. bruto pc ■MHaawa en AMSTERDAM Bovendien zijn er nog de extra uitkeringen omsl kerstmis en in het voorjaar. P Er zijn 18 betaalde verlofdagen met 100% toeslag. Een gedegen vakopleiding van een jaar, met vol Een jeugdloonregeling die zonder meer goed is. Voor dagpendelaars vervoer van en naar de woonp Voor weekpendelaars uit het noorden en oosten va" land (voor hen geldt de leeftijd van 21 tot 40 jaar). B dien gratis huisvesting in ons moderne woonoord. IB Vraag schriftelijk of telefonisch inlichtingen bij de aft selectie en opleiding van de S.H.B., Javakade i Amsterdam. Telefoon 020 - 66371. Of bezoek onders de voorlichtingsavond. jie, ~TP Donderdag 11 februari 1971 in café rest. Eigenzo Stationsweg 29 te Leiden. Zorg dat u er om 7 uur bent, dan hoort u alles. wordt tegelijk met het NIEUWSTE NIEUWS gelezen. Nieuws trekt Elke dag I Daarom is het zo verstandig om te adverteren in de grootst! Leiden en omgeving, het

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 12