medewerkjst tm.67 jaar jonge wiskundige medewerkers 16 olivetti STELLEURS en allround betontimmerlieden ASSISTENTEN EEN ASSISTEN' Elke topverkoper was eens „aankomend". Ook bij Olivetti. N.V. STENDER EN GOEDHART Stichting Boekhoudbureau L.T.B. Gemeente Valkenburg (Z.H.) GEMEENTEWERKMAN 2 BEDRIJFSPANDEN ago Stichting 'Verpleeghuis eerste verpleegster verpleegsters ziekenverzorgsters leerling-ziekenverzorg WERNIIMK BETQ onder houdsiï monteur Aannemer van timmerwerken in Rotterdam vraagt voor werk in Leiden en Haarlem. Telefoon: zaterdag na 6 uur 01864—2192 en 010—324628 en 010—375791. 1 6 t GEVRAAGD: JONGE KELNERS en zelfstandig werkende KOK Restaurant DE VUURTOREN Aanmelden: Palaceplein 9 - Noordwijk - Tel. 017195254 Accountants- en belastingadviesbureau voor LANDBOUW, HANDEL en INDUSTRIE Hazeveld 23, Alphen aan den Rijn vraagt Deze medewerkers zullen in hoofdzaak worden belast met of worden opgeleid voor o.m. het opstellen van jaarstuk ken voor de fiscale aangiften van onze aangeslotenen. (leeftijd tot 20 jaar). voor controle-werkzaamheden. MULO-opleiding niet vereist. Wij bieden: een prettige werkkring en een goede salariëring. Sollicitaties te richten aan bovenstaand adres. In verband met pensionering van de huidige functionaris roepen burgemeester en wethouders van Valkenburg solli citanten op voor de op 1 april a.s. vacant komende betrek king van Het salaris bedraagt voor 26-jarigen en ouderen f 940,65 per maand (bruto), exclusief 6% vakantie toeslag, een rijwiel- en een kledingtoelage. De premie AOW komt voor rekening van de gemeen te Valkenburg. Bf) de gemeente Valkenburg gelden zowel een gunstige pensioenregeling als een ziekte kostenverzekering. Zij die belangstelling hebben voor het vervullen van deze vacature worden uitgenodigd hun sollicitaties te richten aan het college van burgemeester en wethouders van de ge meente Valkenburg Z.H., Hoofdstraat 6 te Valkenburg, bin nen 8 dagen na de verschijning van dit blad. Geschikt voor opslagruimte enz. Begane grond met 2 ver diepingen. Totale vlöeropp. 130 m2. Centrum stad. Par keergelegenheid. Huur f.200,- p. maand. Brieven onder no. 1638A aan het Bur. v. d. blad. Voor het deel van ons bedrijf dat de Collectieve verzekeringen (groepsverzekeringen voor pensioenen) omvat kunnen wij plaatsen met vooropleiding, tenminste Mulo-B/ M.A.V.O., H.A.V.O., H.B.S.-B of Gymnasium-B. Zij zullen worden opgenomen in een team dat tot taak heeft het uitvoeren van berekeningen, in combinatie met het behandelen van collectieve verzekeringscontracten en van het administreren van wijzigingen daarin. De opleiding, die plaats vindt zowel binnen het bedrijf als in extern cursusverband, is gericht op de studie voor levensverzekeringwiskunde als Actuarieel Rekenaar of Actuarieel Assistent. De AGO biedt aantrekkelijke mogelijkheden en faciliteiten, o.a. in de vorm van volledige vergoeding van studiekosten, gratificatie- en spaarregelingen en opname in het pensioenfonds, waarvoor geen premie verschuldigd is. Voor forensen bestaat een reiskosten- en pensionvergoeding. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie te richten aan d afdeling Personeelszaken van De Olveh Van 1879, Kortenaerkade 1 (postbus 1879) Den Haag, of een afspraak te maken voor nadere inlichtingen (teL 070-6245ll.tst 136). VERZEKERINGEN U kunt nu direct uw verkoop-carrière starten. In een interessante markt, die loopt van elektrische schrijfmachines tot computerapparatuur. De voorwaarden? U bent jong: 21-25 jaar. U hebt een middelbare opleiding. U bent representatief, ambitieus en commercieel ingesteld. Uw Olivetti-carrière begint met een cursus van 4 weken. Waar u alles hoort over de modernste verkooptechnieken. Waar u ook het hele Olivetti-assortiment grondig leert kennen. Dan gaat u de praktijk in. Ervaren verkopers wijzen u eerst de weg. Maar als u talent hebt, haalt u door dat „aankomend" al gauw definitief een streep. Vanaf dat moment praat u op niveau. Met managers, organisatie-deskundigen en andere specialisten. En waar uw „top" ligt, bepaalt u zelf. Want Olivetti is niet kinderachtig met aanvullende opleidingen, promoties en verhogingen. Mits u een en ander waarmaakt. Maar dat geldt voor iedereen. Hebt u belangstelling? Bel of schrijf dan naar Olivetti Nederland N V., afdeling Personeelszaken, Lange Voorhout 86, Den Haag, tel. 070 -18 52 70. Van Miereveltlaan 20, Delft Binnenkort openen wij een nieuwe afdeling voor 'dubbel-gehandicapten', waardoor ons team met enige medewerksters versterkt moet worden. Wij vragen: Gegadigden nodigen wij uit een sollicitatiebrief te zenden aan de Directrice of telefonisch een afspraak te maken voor een sollicitatiebezoek. Tel. 01730-26880. afdeling van Wernink industrie en Handelsonderni ge wij een raa< Ida slui wet per er is drie met dem stei op >peri tor c te 3> t M< e op i.op chte: h vraagt in het bezit van diploma LTS Machinebankwerker. Zijn werk zal bestaan uit het in goi conditie houden van de gemechan installaties van de betonwarenfabi Prettige werkkring met goede arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties te richten aan de afdef, Personeelszaken, telefoon 01710 - toestel 121. ilfami Dul me v, n. ,wir pas pPPTl De werkzaamheden beginnen in de maanden april, mei, juni 1971 in een binnenkort gereedkomend gedeelte van het nieuwe gebouw van het Centraal Bureau voor de Statistiek, Bruynings Ingenhoeslaan te Voorburg. Werktijden: 8.15-17.00 uur öf 9 00-16.00 uur. Het Centraal Bureau voor de Statistiek vraagt t.b.v. de 'olkstelling 1971 voor het verrichten van eenvoudige administratieve werkzaamheden van tijdelijke aard [duur ongeveer 1 jaar]. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, tot max. f 962,- per maand. Bij werktijden van 9.00-16.00 uur bedraagt dit salaris f 757,- per maand. Genoemde bedragen zijn exclusief 6% vakantie uitkering. Premie AOW voor Rijks rekening. Men len len 2 Door middel van neven staande bon kunt u nadere inlichtingen ontvangen over de Volkstelling en het werk dat moet worden verricht. U zult daarbij tevens een sol licitatieformulier ontvangen. De coupon zenden aan: Rijks Psychologische Dienst. Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. naam straat woonplaats ondergetekende zal gaarne inlichtingen ontvangen. volkstelling 1971 opleiding leeftijd geslacht man/vrouw vacaturenummer 0-1971/1158 voorkeur voor werktijd met kruisje aangeven 8.15-17.00 9.00-16.00 handtekening

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 18