BURGEMEESTER VAN VOORSCHOTEN: WOORDEN VERKEERD OVERGEKOMEN Heidemij. mag sportpark in Voorschoten niet aanleggen Honderden bij afscheid in agenda Koninklijk zilver voor jubilaris Democratiseriï op onderwijsda Strijd om Europese schaatstitel uitgesteld CHAUFFEUR BEKENDE INBRAKEN Kleuterschool Wilddreef OPHALE GROF VUIL GEMEENTESECRETARIS DE VISSER EREBURGER I ragen over huisvesting buitenlanders Kandidaten voor K VP PACHNA 2 LETDSCH DAGBLAD EATERDAG 30 JANUARI VOORSCHOTEN De tele- foonverbindingen met de le den van het Actiecomité Leefbaarheid Noord-Hofland waren gisteren overbelast, doordat vele wijkbewoners verontwaardigd contact op namen over de uitlating van de burgemeester, die op de donderdag gehouden burger avond de Noord-Hoflanders a-sociaal zou hebben ge noemd. In allerijl werd gis teravond na afloop van de gemeenteraadsvergadering 'n gesprek georganiseerd tussen vertegenwoordigers van het comité en de burgemeester, de gemeentesecretaris en de wethouders De burgemeester betreurt het ten zeerste, dat zijn woorden verkeerd zijn over gekomen. Hij verklaarde een uitermate drukke tijd te heb ben in verband met zijn na derend pensioen. Deze week met twee burgeravonden en eengemeenteraadsvergade ring heeft hem zwaar belast, temeer daar de gewone dage lijkse werkzaamheden even eens doorgang vonden en bo vendien 't gesprek tussen de commissaris van de koningin in Zuid-Holland en de raad over zijn opvolging was aan gekondigd. In het rumoer in het Cul tureel Centrum is het de bur gemeester ontgaan, dat de vragensteller woorden als a- sociaal heeft gebruikt. Zijn instemming met het betoog van de vragensteller was al leen van toepassing daar waar deze stelde ..Bent u het met mij eens dat de kosten, die de vertraging in de bouw in Noord-Hofland hebben ver oorzaakt. gaan drukken op de daar te bouwen woningen" Dit is inderdaad waar. Burgemeester De Kool zei met klem tegen het comité, dat de op de burgeravond aanwezige woningzoekenden geen enkele tegenslag hebben ondervonden door Ket af stemmen van het plan-Nef- kens. Op misschien een en keling na. die mogelijk was gebaat bij doorstroming van een ander. De woningen in plan-Nefkens waren van een dergelijke huurwaarde, dat geen van de personen, die op de B-lijst van Voorschoten voorkomen, in aanmerking waren gekomen voor een flat. Zaterdag Breestraat 19 Sociëteit Twentwel: 8.3011 uur nam. Oegstgeest (Hei Witte Huis) Schaak- societeit Palamedes 2—5.30 uur nam An toniusclubhuis Concert Francls- cusband 8 uur nam. Voorschoten, Cultureel Centrum "Waranka" 8.00 uur nam. f Stadsgehoorzaal Vocal group De Dawnbreakers" 8 uur nam. Scarabee Pieterkerk Koorsteeg 24) Optreden Jack Kennie. 9 uur nam. Zondag Zijlsingel 2 Evangellecentrum Spr. dhr J Leef lang 10 uur voorm. Breestraat 19 Sociëteit Twentwel. (voor kamerbewoners en alleenstaan den) 912 uur nam. Hogewoerd 175 Jehova Getuigen, 2.304.30 en 5.157.15 nam. Rijnlandslyceum (Apollolaan 1) Ge meente voor oorspronkelijk christen dom. afd. Oegstgeest. Spr. evang. N. v. d. Brugge 7.30 uur nam. Steenschuur 6 Kerk van Jezus Chris tus van de heiligen der laatste dagen 11.30 uur voorm. Gerecht 10 Soefi Beweging Universe le eredienst. Spr. mevrouw M. van Leer-Llndeman over "Cyrano als een gelijkenis" 11.15 uur voorm. Scarabee (Pieterskerk Choorsteeg 24) Optreden Jack Kennie. 9 uur nam. Leiderdorp Dorpshuls Ruil- con tactavond filatellstenver. Rijnstreek, 8 uur nam. Maandag VOORSCHOTEN Rond middernacht kwamen B. en W. /an Voorschoten terug op het voorstel de aanleg van de eerste fase van de aanleg van het sportpark Adegeest in uitvoering te geven aan de Kon. Ned. Heide Maatschappij. Wethouder Pels (PvdA) had getracht de raad te overtuigen van de spoed die betracht moet worden willen deze sportvelden nog vóór de bouwvak vakantie ingezaaid zijn. Het gehele plan kosten f. 750.000,kan niet uitgevoerd worden in verband met de niet bekende tracering van rijksweg 11, een gedeelte wel om dat ongeacht het tracé van de rijksweg de benodigde grond beschikbaar is. De heer Zandee (PC.) was tegen deze onderhandse aanbesteding om dat de Heidemaatschappij ook de di rectie voert en in het verleden in Voorschoten getoond heeft een ge vraagd krediet ver te overschrijden. Als voorbeelden haalde de heer Zan dee aan de sportvelden in het Bur gemeester Van der Hoevenpark. ra ming f 245.000 meerprijs f 60.500; Sporthal raming f 1.611.000. meer prijs f 209.000 en als derde voorbeeld een raming van f 20.000 voor het struktuurplan en werkelijke kosten van f 111.000. Thans zal een aanbe steding gehouden worden onder drie tot vijf aannemers op zo kort moge lijke termijn. mits de aan te stellen functionaris accoord zou gaan met een proeftijd van één Jaar VWO-top Het voorstel tot huur van een eens gezinswoning in de wijk Noord-Hof land voor een kale huurprijs van f 800 per mnd. als tijdelijke huisves ting voor de nieuwe burgemeester werd door de raad aanvaard. De heer Zandee <P. C.) vond het een minne zaak. dat een dergelijke func tionaris gebruik moet maken van 'n verkapte bijstandswet en trok de noodzaak in twijfel. De heer Goosens (D '66 had liever gezien, dat de nieuwe burgemeester eerst een woning zou mogen uitkiezen na overleg. Het indienstnemen van een toe- zichthoudend-ambtenaar om een aan tel politietaken over te nemen en zorg te dragen op naleving van de Alge mene Politieverordening zodra het kleine vergrijpen of misstanden be treft. vroeg veel vergadertijd. Mr. Italianer (PvdA) had veel moeite met het voorstel. De politietaken zijn in Voorschoten opgedragen aan het rijk, de rijkspolitie dient te zorgen dat de Algemene Politieverordening wordt, nageleefd. Met het aanstellen van een eigen ambtenaar gaat de ge meente het rijk subsidiëren. Met D '66 en de V.V.D. verzocht de heer Italianer om de toezichthoudende ambtenaar geen opsporingsbevoegd heid te geven en een proef te nemen voor een Jaar. De burgemeester wilde deze toezegging wel geven Het voortgezet onderwijs in Voor schoten moet een V.W.O.-top krijgen Nadat de confessionele schoolbestu- ren elkaar gevonden hebben en een fusie verwacht kan worden tussen Bijdorp H.A.V.O. en de christelijke en r.k. m.a.v.o.-scholen, waardoor de mogelijkheid tot v.w.o.-onderwijs misschien mogelijk kan worden in Voorschoten indien een verzoek bij de minister wordt ingediend, hebben thans ook b. en w. de raad het voor stel gedaan een zelfde verzoek in te dienen bij de minister. De gehele raad kon hiermee akkoord gaan. al leen op verschillende gronden werd tevens instemming verleend met het voorstel te proberen tot een samen werkingsschool te komen, waardoor beide aanvragen eventueel in de toe komst gebundeld kunnen worden. D '66 deelden door middel van me vrouw Scheffers mede dat Voorscho ten dringend behoefte heeft aan het voortgezette onderwijs. Zij waren verheugd over de samenwerking met het Rembrandt-college in Leiden en vertrouwden dat ook de confessionele schoolbesturen bereidheid tot samen werking zouden tonen, omdat een v.w.o.t-op alleen te bereiken is in dien alle kinderen op een school ko men. Namens de PC en K.V.P. deelde de heer De Klerk Wolters mede, als raadslid per definitie het openbaar onderwijs goed te moeten besturen en zonodig uit te breiden. Daarom hadden beide fracties geen bezwaar tegen deze aanvraag. Over de samen werking met de confessionele scho len kon de heer De Klerk Wolters alleen mede delen dat 75% van de kinderen op confessionele scholen in Voorschoten zijn en dat de schoolbe- j sturen van deze scholen beslist niet j zouden vragen aan het gemeentebe stuur om tot een samenwerkings school te komen. ZOETERWOUDE LEIDERDORP De heer H. Straathof vierde gis teren dat hij veertig jaar in dienst is bij de betonwarenfabriek van Oost hoek NV in Zoeterwoude. Burge meester Detmers van Zoeterwoude woonde in overleg met zijn collega van Leiderdorp, waar de jubilaris woont, de bijeenkomst bij. Hij speldde hem de eremedaille verbonden, aan de orde van Oranje Nassau in zilver op (op foto Leidsch Dagblad) Directeur ir. P. Kolk sprak de ju bilerende fabrieksbaas hartelijk toe. Hij prees zijn vakmanschap en bood hem een geschenk onder couvert aan. Mevr. Straathof kreeg bloemen. Ook bood ir. Kolk de heer Straathof de legpenning van de HIBIN aan. Bedrijfsleider C. Hofland noemde de jubilaris een fijne medewerker. Personeelschef J. Piket bood een ge schenk onder couvert en mevr. Straathof een plant aan namens het personeel. Ook sprak nog produktie- chef H. Boere. komst Cultureel Jongeren Paspoort. I 5.30 uur nam. I Stadhuis Gemeenteraad 7.30 u nm Academiegebouw Spr. Miguel Ar- raes geeft een analyse van de situatie in Brazilië. 8 uur nam. Nieuw Minerva Receptie 25 Jaar MEAB-instituut 4.307 uur nam. Groenoordhal Uitreiking Vebo-prlJ- zen 8 uur nam. Molen De Valk Mobielkantoor ANWB 10 uur voorm.4 uur nam. Oegstgeest (Akelellaan 43) Informa tie-avond Baha'l 8 uur nam. W eekeindedienst huisartsen Leiden Tot zaterdagmorgen 10 uur raadplege men de eigen arts. daarna tot zondagnacht 12 uur uitslui tend voor spoedgevallen de dokterste lefoon 22222. Leiderdorp Dokter F. Kemme, Gansstraat 2. (Zuster S. van der Leer, B. G. Cortslaan 34, tel. 23109). Warmond dokter H. Walenkamp, tel 2220 (zuster Meljssen. Vermeerstr. 2. Voorhout, tel. 02522—11796. Voorschoten dokter W. van Dam. Prof. Asserlaan 26. tel. 3960 (wijkver pleging Gezondheidscentrum Wijngaar denlaan 2, wijkverpleegster zuster v. d. Burg. tel 4896. Oegstgeest dokter D Held. Mare- laan 36. tel. 52255 Avond- en nachtdienst apotheken te Leiden. Leiderdorp, Oegstgeest en Voorschoten. Geopend voor spoedeisende geval len: Apotheek Zuid-West. Brahmslaan 20. tel. 21522, Apotheek R. van Breest Smallenburg. Loevesteln 6. Leider dorp, tel. 42947 en de Oegstgeestse Apotheek. Wllhelminapark 8, Oegst- j geest. t$l. 53274. De zaterdagdienst na I 13 uur, de zondag-, avond- en nacht dienst van Apotheek Voorschoten wordt waargenomen door Apotheek i Zuid-West. LEIDEN De aanvankelijk i j eind februari door B. en W. gepj I de onderwijsdag over democra j ring van het onderwijs is defia vastgesteld op zaterdag 13 mi a.s. J Kort samengevat komt de o J van de onderwijsdag hierop n per school worden deputaties drie personen uitgenodigd, die samengesteld uit vertegenwoordi van bestuur, ouders en personeel scholen voor voortgezet ondefl 1 mogen 'n 4 a 5 man sterke deleg sturen, opdat ook belangstel! I leerlingen van deze scholen van partij kunnen zijn. Men rekent in taal op plm. 350 a 400 personen, samen 32 besturen. 36 oudercomi sies en 130 bijzondere en openl scholen vertegenwoordigen. De bedoeling is dat de deelnei worden opgesplitst in gespreksg pen met plm. 15 deelnemers, een spreksleider en een notulist. Aan hand van een gespreksschema de interne en de externe democi sering zullen deze groepen 's n gens over deze onderwerpen disl Na de lunchpauze, waarin het meentebestuur de deelnemers br< Jes en koffie aanbiedt, volgt een naire vergadering, waarin de n taten van de besprekingen in werkgroepen aan de orde zullen men. Voor deze middagavergadei worden o.m. vertegenwoordigers onderwijs-organisaties uitgenodig LENINGRAD .ANP» De wed strijden om het Europees kampioen schap schaatsenrijden voor dames zijn voorlopig 24 uur uitgesteld. Het begin is nu bepaald op zondag 31 januari 16.30 uur plaatselijke tijd. dat is 14.30 uur Nederlandse tijd. j In de nacht van vrijdag op zater- j dag is de temperatuur opnieuw niet beneden het vriespunt gedaald. Hoe wel vanochtend ruim honderd mili- j tairen bezig waren de natte sneeuw laag van het ijs te verwijderen, had-1 den de ISU-afgevaardigden Sven I Laftman en Henny Roos weinig tijd nodig om zich achter de beslissing van hoofdscheidsrechter Viktor Ka- pitonov te plaatsen. Intussen zijn de coaches van de diverse ploegen bijeengekomen in een poging het organisatiecomité te dwin gen tot een duidelijke standpuntbe paling. De heer S. J. van Oostrom top j foto LD Holvast) ging gisteren met pensioen. Hij was de oudste weten schappelijke medewerker van het Rijksherbarium. Zijn afscheid werd gistermiddag „gevierd" in het Ka- merlingh Onneslaboratorium en het was er dan ook druk met mensen die de heer Van Oostrom de hand kwa men drukken. VOORSCHOTEN Een 24-jarige chauffeur uit Den Haag heeft be kend o.a. in Voorschoten eind novem ber begin december 3 inbraken te hebben gepleegd. Bij deze inbraak verdween een bedrag van f 700,-. De dader viel door de mand bij een sor- teerproef waarbij een speurhond door middel van een door de inbre ker achtergelaten schroevendraaier, de chauffeur als dader aanwees. In het geldkistje dat de politie op de aanwijzingen van de dader uit een sloot in Voorschoten viste, zaten nog twee briefjes Van f 25.-. De inbraken werden gepleegd in de Franz Lisztlaan. Karei Fabritius- straat en de Rembrandtlaan. LEIDERDORP In ons blad va.i woensdag staat vermeld, dat er geen twee-klassige kleuterschool aan de Wilddreef zou komen. Wie verder ge lezen heeft, leest dan dat .de be grotingswijziging in zijn geheel in dit stadium nieu door G.S. kan worden goedgekeurd". Men heeft ons van de zijde van de gemeente verzocht dit wat nader toe te lichten. Het is n.l zo dat bij de aanvrage om goedkeu ring bij G.S. ook de goedkeuring van de iaspectrice van het kleuteronder wijs moet worden ingediend en men is gebonden aan een termijn van twee maanden. De goedkeuring was nog niet ontvangen, zodat het raads besluit eerst is ingetrokken om ver traging bij G.S. te voorkomen. Het raadsbesluit dateerde van november 1970, zodat de wettelijke termijn an ders overschreden zou zijn geworden. Met de goedkeuring van de inspec- tnce, die zeker komt. kan de raad opnieuw het krediet vaststellen, zo dat dan binnen twee maanden de goedkeuring van G.S. kan worden ontvangen. Er wordt aan de Wild dreef dus wel een twee-klassige kleuterschool gebouwd. OEGSTGEEST Het afscheid van de heer Jac. de Visser als ge meentesecretaris is een onvergetelij ke gebeurtenis geworden. Hoewel het eln van de receptie was bepaald op 6 uur konden de laatste receptiegangers de scheidende secre taris pas tegen zeven uur bereiken. Tussen de 600 en 700 vrienden, col lega's en kennissen waren gekomen. Een stroom van geschenken getuigde van de waardering voor de heer De Visser. Tijdens de raadzitting die aan deze receptie voorafging, werden de heer en mevrouw De Visser, die met hun kinderen aan de met bloemen ver sierde tafel hadden plaatsgenomen, toegesproken door burgemeester Van Eysinga. Deze schetste de heer De Visser als secretaris, als de bekwame en rechtlijnige ambtenaar en als de totaal andere mens met een warm- kloppend hart, gastvrij en hartelijk, die tijdens zijn loopbaan alles had meegemaakt wat maar te beleven kon zijn nl. de armoedige vooroor logse periode, de bezettingstijd en de na-oorlogse tijd. Hij getuigde van NOORDWIJK Het betalen van allerlei zaken op het kantoor van de ontvanger in het gemeentehuis van Noordwijk behoort tot het verleden. Betalingen kunnen slechts nog ge schieden via bank of giro. NOORDWIJK De Algemene Bond van Bejaarden hield een druk bezochte jaarvergadering. Het leden tal van de afdeling bedraag 732. Se cretaris J. Hoofd werd opgevolgd door J. Bal. de overige bestuursleden wer den herkozen. I LEIDEN De KVP-raadsleden mej. Van Buel en Cornelissen hebben schriftelijk aan B en W gevraagd of ze kennis hebben genomen van het radioprogramma „Dingen van de dag," waarin de aandacht werd ge vestigd op de slechte woontoestan den van buitenlandse werknemers in Leiden. ZU vragen of het college weet hoe- j veel pensionhouders uit eigen bewe- j ging hun panden zullen sluiten en wat het doet als dit het geval zal zijn. Welke resultaten heeft het overleg met de stichting voor huisvesting van buitenlandse werknemers opgele- grote waardering voor alles wat de heer De Visser in het belang van de gemeente heeft gedaan. Voor B. en W. was het dan ook niet moeilijk het besluit te nemen de heer De Vis ser de ere-medaille van de gemeente uit te reiken. Moeilijker was het een droomwens in vervulling te doen gaan, doch het is gelukt, dank zij de samenwerking tussen gemeentebestuur, alle amb tenaren en de leden van de raad. Zo doende kon aan de heer en mevrouw De Visser een reis naar Israël wor den aangeboden. Als symbool kreeg hij een gebedsrol waarop de bijzon derheden zijn vermeld. Het oudste raadslid, mevr. Gouver- DEN HAAG Op de westelijke kandidatenlijst van de KVP (Noord en Zuid-Holland) staan als num mer 2 mr. T. Brouwer uit Wasse naar, als nummer 6 mevr. M. H. M F. Gardeniers-Berendsen uit Leiden en als nummer 26 drs J. Westen berg uit Voorhout. De centraal aan gewezen kandidaten worden op na der vast te stellen plaatsen tussen gevoegd. neur. sprak over de grote inbreng van deze secretaris in het dagelijks bestuur. Hij heeft het secretariebe stand zien groeien van 5 tot 23 amb tenaren. Hij was er steeds als 't rots in de branding. Namens de raadsfracties werd nog het woord gevoerd door dr. Dorgelo (VVD), mr. Penning (Pr. Christ.) De Graaf (PvdA) en mr. Olievier (D'66). Zij allen dankten de heer De Visser voor de uitstekende ver standhouding. Lof werd ook gebracht voor zijn houding tijdens de bezet tingsjaren. De heer J. Vreeken «inmiddels be noemd tot gemeentesecretaris) ge waagde van de goede geest in het ambtenarencorps. Hij werd in de sprekersrij gevolgd door de heer M. J. van Gorkom, directeur van ge meentewerken. Hij noemde enkele cijfers waaruit bleek hoe de gemeen te is uitgebreid tijdens de ambtspe riode van de heer De Visser. De heer G. Heeren, voorzitter van de perso neelsvereniging bood een kussen aan. waarop geborduurd het gemeentewa pen van Oegstgeest. De heer De Visser zei in zijn dank woord. dat hij bijzonder was getrof fen door de benoeming tot ere-bur- ger der gemeente. De heer en mevrouw De Visset bekijken het geschenk, dat bur gemeester Van Eysinga aanbiedt. (Foto LD/Holvast) MAANDAG Hoge Morsweg (ook de woonsc pen), Morsweg (van Lage Mors tot Hoge Morsweg), Morslaan, Lelylaan, Granaathof, Diamant! Onyxhof, Amethisthof, Smaragd! Robijnstraat, Parelstraat, Topj laan, Aquamarijnstraat, Bothastr Herman Costerstraat. Morsk Rhijnhofweg, Agaatlaan. Saffierst Turkoislaan, Berylstraat. Carne straat, Barnsteenpad, Kristalstr Lage Morsweg, P.C. Hooft! Vondellaan, van Baerlestraat, Ja Catslaan, Gerard Brandstr Coornhertstraat. Const. Huygt laan, Brederostraat. Spieghelstr Roemer Visscherstraat, Tesselsc destraat, Leeghwaterstraat, Stx Buysingstraat, Calandstraat, I manstraat, Conradstraat, Dijkstr Stuwstraat. Sluisstraat, Duikerstr Damlaan. Haagsestraatweg. Dinsdag Lammenschansweg (beide zij van Zoeterwoudsesingel tot Stati< Kamerlingh Onnesplein, de Sit! laan, v. d. Waalsstraat, Buys Bal straat, Hugo de Vriesstraat, K teynstraat, v. d. Waalsplein, Bemmelenstraat, Lorentzkade l heel). Zeemanlaan, van 't Hoffstr 1 Bakhuis Roozeboomstraat. Melchior Treublaan, StieltjC straat. Franchimontlaan. v, d. H, venstraat, Kanaalweg (van v. lenhovenplein tot spoorlijn), v. t Bande Bakhuyzenlaan. Byerinckla Temminckstraat, Suringarstri t Burggravenlaan (geheel)Asj straat. Scholtenstraat, Modderm straat. Oppenheimstraat. DONDERDAG Havenplein, Haarlemmerstri (van Haven tot Mare), Donkerst* Kuipersteeg. Dullebakkersteeg, Ho} landsekerksteeg. Pelikaanstraat, K straat. Lege Werfsteeg, Duize2 draadsteeg, van der Werfstraat, B welouwensteeg, Meermanshof, D ckerstraat. Maredorpsdwarsstri6 Grevenstraat. Voldersgracht, Noo1 en Zuid Rundersteeg. Janvossenstt 1 Koddesteeg. Claresteeg, Oude Sirs (van Houtmarkt tot Mare), Oi° Vest (van Havenplein tot Mai Lange Zandstraat, Volmolengrac Oostdwarsgracht, Koolstraat. Emu straat, Baatstraat. Haarlemmerstraat (vac Ti t markt tot Mare), Stille Rijn, Apoti kersdijk, Schapensteeg, Goegen j steeg, Prinsessekade. Turfmai Steenstraat, Beestenmarkt. Nieo Beestenmarkt. Kort Galgewa! Morsstraat, Smidsteeg, Narmstn Kruisstraat, le Binnenvestgrac 12e Binnenvestgracht, St. Al tenstraat, Lammermarkt, Marl steeg, Lange Scheistraat, Nieu Mare, Oude Singel (van Mare Turfmarktbrug)Fokkestraat, Ot Vest (van Turfmarkt tot Mal Lange Mare. Vrouwenkerkhof, Vrc wenkerkkoorsteeg, Dolhuisst., Sior hof, St. Ursulasteeg, Caeciliastar» Lange en Korte Lijsbetsteeg, Koi en Lange Agnietenstraat, Spijk boorsteeg, Vestwal, 3e Binnenve gracht, Reineveststeeg, Langegrac Vredehof, Houtmarkt, Noorderstr» Hendrikstraat. VRIJDAG Van Vollenhovenkade, Van Volle hovenplein, Snouck Hurgronjestr» i Huizingastraat, Uhlenbeckkade. C j lenbranderstraat, Meyerskade, Dl vendakstraat. Kanaalweg (van 3 f Rijndijk tot v. Vollenhovenplell 1 Rijndijkstraat, Kanaalstraat, Dol straat, de Goejestraat. Cosijnstra Hartmanstraat, Roomburgerla 1 Hoge Ryndyk (van ütr brug I Wilhelminabrug) Utrechtse Jaagp (van ütr. brug tot Wilhelminaburl a Catharinastraat, Rijnstroomstraat. Hoge Rijndijk (van Wilhelmlfl i brug tot Rhijnvreugd). UtrecN «c Jaagpad (van Wilhelminabrug I t Rhijnvreugd), Rhijnvreugd, Brugï ei straat, Besjeslaan. Park „Die Leytb e Roomburgerweg. Aarstraat. M« e burgerkade en straat Gouwestra Amst.elstraat Leedestraat Wiertc£' straat. IJsselkade Kasteel hof straat, Zaanstraat, Maasstraat, wedestraat, Drechtstraat, Lingestrfl Spaarnestraat, Lekstraat.

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 2