Sheriff van Las Vegas zweert Sinatra achter de tralies te krijgen Voetbalsupporter is voor het theater onbereikbaar' Studio c/ffiOlO\êmg™mïm en gisteren 1 KFrankie Boy was weer eens lastig Studio \biedt veel meer! Grapjasserij na fijn stuk toneel r(fy)vandaaq... V morgei] Louis Neefs „ontvoerd'' Chris Lantrak won boksduel Regio-omroep Bloemlezing van prof. Gomperts toneelkritieken biedt meer...veel meer! 'Globe' in Leidse Schouwburg WOENSDAG 16 DECEMBER 1970 LEIDSCH DAGBLAD I LAS VEGAS Als het aan nolitie en iustitie in het ver- maaksoord Las Vegas ligt, gaat Frank („The Voice") Sinatra voor kortere of langere tijd achter de tralies. Sheriff Ralph Lamb heeft gezworen Sinatra in de cel te krijgen en rechter George Franklin heeft zich in nauwelijks dreigender termen uitgelaten. Druppel die de al overvolle em mer deed overlopen was een inci dent in de nachtclub Cieasar's Pa lace, waar de zanger drie weken zou optreden a raison van 350.000 gulden per week. Sinatra moest dit lucratie ve contract afbreken, nadat de eige naar Sandfort Watermann hem met pistool de deur had uitgewerkt omdat "Frankie Boy" hem had be ledigd en bedreigd. Watermann had hem namelijk aan de speeltafel een krediet van 16.000 dollar geweigerd: De "mob" zal zich wel eens met je bezighouden". En met "mob" zijn de laagstgeplaatste Mafia-leden be doeld, de worden opgetrommeld voor het grovere gooi- en smijtwerk. Sheriff Lamb over Sinatra: "Ik zet die kerel vast". Hij is er bij zonder benieuwd naar te weten, waarom nachtclub- en hoteleigenaars het soms hoogst merkwaardig ge drag van de artiest dulden. Si natra is meer dan eens handtaste lijk, zoekt ruzie en koelt zijn al dan niet oprechte woede op het servies meubilair. Lamb wil Sinatra's BRUSSEL (ANP) - Studenten van het technisch instituut Denayer in Mechelen hebben gisteren de Bel gische zanger Louis Neefs ontvoerd toen hij in Mechelen een gebouw verliet. Neefs zal vermoedelijk tot vandaag worden vastgehouden en dan, aldus een verklaring van de studenten, bij het stadsbestuur van Mechelen worden 'afgeleverd', waar hij dan zijn plaats in de gemeente raad kan innemen. Neefs werd bij de jongste gemeen teraadsverkiezingen tot raadslid van Mechelen gekozen. De ontvoerings actie van de Meohelse studenten dient om meer aandacht te vestigen op de staking die zij gisteren zijn begonnen en die zij, naar ze zeil zeggen, de rest van het lopende tri mester zullen volhouden. De studen ten staken omdat hun eisen inzake de herwaardering van de graad van technisch ingenieur, waarvoor zij studeren niet is ingewilligd. DEN HAAG De zeventienjarige Leidse bokser Chris Lantrak van de vereniging DTS heeft in gebouw Amacitia in Den Haag een boksduel gewonnen van J. Verbon (Huize naar). Lantrak dwong zijn te genstander in dit duel voor de kam pioenschappen B-klasse al in de eer ste ronde tot opgave. huidige werkvergunning intrekken. Om een nieuwe te krijgen moet, de politie eerst zijn vingerafdrukken ne men en een foto maken voor haar archieven, een regel waarvan Sina tra evenals andere artiesten tot nu toe was uitgezonderd. Rechter Franklin is gealarmeerd door Sinatra's dreigement met het ingrijpen van de "mob". Hij zou de showman graag eens uitvoerig onder vragen over zijn betrekkingen met de onderwereld, in het bijzonder de Cosa Nostra- de Amerikaanse tak van de Mafia. Het incident in Ceasar's Palace is niets nieuws. Een tijd geleden be gon Sinatra moeilijkheden in het Sands Hotel in Las Vegas, ook al om dat hem krediet werd geweigerd. Hij sloeg hotelpersoneel neer, mik te een golfkarretje door een grote ruit en vernielde de geluidsinstalla tie. Nachtclubeigenaar Watermann was klaarblijkelijk bang voor een derge lijke geweldsexplosie in zijn nacht club en besloot die gewapenderhand voor te zijn. Watermann kwam dat op een. aanklacht wegens bedreiging met een vuurwapen te staan, maar hij werd op borgtocht vrijgelaten. DRINKER Eerste en enige commentaar van "Frankie Boy" zelf op de moeilijk heden in Caeasar's Palace: "Ik be schouw mezelf als één van de groot ste drinkers ter wereld". FRANK SINATRA een van de grootste DEN HAAG (GPD) Als de re gionale omroepen in Amsterdam, Rotterdam en Den Haag bij de NOS in beheer worden gegeven in plaats van bij zelfstandige organisaties, dan liever géén regionale omroep. Dat is in de kern het standpunt, dat minister Klompé van CRM gis teren te horen heeft gekregen van de omroepstichtingen van Amster dam. Rotterdam en Den Haag. Dat gebeurde tijdens een bespre king die op uitnodiging van de mi nister heeft plaatsgehad tussen ener zijds de vertegenwoordigers van de drie tstedelijke agglomeraties en de provincie Zuid-Holland en ander zijds vertegenwoordigers van de Ne derlandse Omroepstichting. Het belangrijkste punt van deze bespreking was de ongerustheid, die er met name in de stedelijke agglo meraties van Amsterdam, Rotter dam en Den Haag heerst omtrent de mogelijkheid van een eigen, vol strekt zelfstandig en onafhankelijk omroepbeleid wanneer de minister zou besluiten deze regionale omroe pen (krachtens artikel 47a van de Omroepwet) onder beheer van de NOS te plaatsen. Tijdens de bespreking hebben de vertegenwoordigers van de drie grote steden er de nadruk op gelegd, dat de autonomie van de omroep met na me in die stadsgebieden alleen ver-1 zekerd kan zijn wanneer (op grond van artikel 47b van de Omroepwet) deze omroepen zowel bestuurlijk als redactioneel geheel onafhankelijk zullen zijn van de NOS. Zo sterk leeft deze opvatting, dat men in de drie stedelijke agglomeraties liever géén regionale omroep heeft dan één, waarbij men zich al te zeer afhan kelijk van de NOS zou voelen. Uit de mededelingen van de NOS bleek, dat het bestuur zich beschouwt als uitvoerder van de omroepwet, in die zin, dat artikel 47a de normale gang van zaken (beheer van regio nale omroep door de NOS) aan geeft, terwijl artikel 47b (eigen be heer door afzonderlijke stichtingen) slechts in uitzonderingsgevallen dient te gelden. Mede op grond van deze bespre kingen zal thans minister Klompé de geruime tijd geleden reeds toegezeg de nota regionale omroep samenstel len om de in januari of februari volgend jaar aan de Tweede Kamer aan te bieden. ATLETIEK De Amerikaan Bob Beamon die in Mexico Olym pisch kampioen verspringen werd met een sensationele sprong van 8.90 meter, heeft zijn atletiekloop- baan beëindigd. Beamon zal nu als professional uitkomen in basketbal wedstrijden. LEIDEN/DEN HAAG (GPD) Voordat professor H. A. Gomperts in Leiden hoogleraar was, schreef hij dertien jaar lang toneelkritie ken in het Parool, van 1952 tot 1965. Voor zijn scherpzinnige commentaren bestond veel waar dering. Dat kwam al tot uiting in de toekenning van de Pierre Bayleprijs in 1960. Nu zou men schamper kunnen zeggen: geen betere criticus dan een verdwenen criticus, maar dat zou men van de man, die vaak als een voortzetter van de Forum gedachten ivordt aangeduid, toch niet goed kunnen volhouden, want hij heeft immer maar zeer beperkt de spelprestaties in zijn commentaren betrokken. En zo ADVERTENTIE Elke aflevering van het radio/tv- magazine Studio zit propvol gezelligheid. Vrolijke stripverhalen, puzzels, rake cartoons, correspondentierubrieken, prachtige kleurenfoto's en fascinerend achtergrondnieuws. Voor elf stuivers per weekmeer gezellig heid. meer informatie, meer sport, meer aktualiteit! Ook kunt niet zonder Studio. Stuur daarom nü een kaart zonder postzegel met •w naam en adres aan ons antwoordnummer te Amsterdam. het dynamische radio/tv-magazine van de KRO iets streelt de ijdelheid van ac teurs en actrices nauwelijks. Het is aan het initiatief van de dramaturg Gerrit Korthals Altes te danken geweest, dat een keuze uit de kritieken over die periode nu in twee fraaie banden bij G. A. van Oorschot in Amsterdam is versche nen (f20 per deel). Het klassiek en romantisch repertoire betreffende onder de titel "De eend op zolder", en wat daarna kwam onder de titel "Wachten op niets". Dat Gomperts geen paladijn van Ter Braak en Du Perron werd zou men al af kunnen leiden uit zijn lief de voor het toneel, waar de mannen van Forum een duidelijke weerzin demonstreerden, misschien wel "hun calvinistische afkeer tegen de uiter lijk gerichte kunst van het toneel. "Ter Braak moest toen alles doen voor zijn krant, hij was tot voortdu rend produceren gedwongen". Diens geïrriteerdheid zou kunnen worden afgeleid uit de vrije avonden, die het toneel hem kostte, waardoor hij niet aan eigen werk toekwam. Prof. Gomperts komt nooit meer in een schouwburg en die ene sa mengebalde beschouwing, waarin hij vijf jaar zwijgen inhaalt, blijft hij schuldig. Zijn nieuwe beroep neemt hem volledig in beslag. Vele critici heb ben ongemakken met een man met de hamer, die zo om de zeven jaar staat te wachten en er zijn er die ra deloos wegvluchten en niet meer te rugkeren. Zij hebben hun pijlen in een ruimte zonder weerklank ge schoten. Terugkijkend zegt prof. Gomperts over de loopbaan, die nu in twee ban den is vervat, dat het één van de aar digste manieren van leven betekent. Hij zou het nu nog hebben gedaan als hij niet tot het professoraat was geroepen. De uitdaging voor hem is altijd geweest de dwang om een ex acte opinie te formuleren. "Hij richt zich tot de lezer, het is niet zijn taak de voorstelling te corrigeren". Ove rigens herinnert de ex-criticus zich wel dat dat een enkele maal ge beurd is. "Dat is aardig voor de cri ticus, maar het is tamelijk preten tieus dat na te streven". Wat hij zich wel heeft gerealiseerd is dat men schrijft voor de geïnteresseer de lezer: "Men moet niet de illusie hebben het publiek van een voetbal wedstrijd te kunnen bereiken". Wat men met woorden moet oproepen is moeilijker dan wat met trappen wordt verwezenlijkt. Prof. Gomperts heeft geen spijt van zijn ruil: "Objectief gezien was het erg gunstig dat andere mensen aan het woord kwamen". De bevindingen van toen zijn in de bundeling van nu niet principieel ge wijzigd, ook niet als het oordeel nu totaal veranderd is. Dat heeft zich dot") hebben zich radicaal gewij- in één geval met name voorgedaan, zigd. Maar een criticus moet zich Zijn aanvankelijke reserves tegen kunnen vergissen. Samuel Beckett (in "Wachten op Go- PIET RUIVENKAMP LEIDEN Wie als trouw schouw burgbezoeker ook in deze donkere dagen voor kerst de weg naar dc Oude Vest nog weet te vinden moet wel tot de wat teleurstellende con clusie komen dat in Leiden de de cembermaand geen theatermaand is. Ook gisteravond tijdens de opvoe ring van twee door Peter Shaffei geschreven en onder de verzamel titel "Kortsluiting' bij 'Globe' uitge brachte eenakters waren in de Leid se Schouwburg van die akelig lege plekken. De acteurs en actrices van het zuidelijk toneelgezelschap Weten zicb daai* niet door ontmoedigen en speelden verdienstelijk hun vrolijk spel. Vooral na de pauze werd het een dolle boel, want Shaffers 'Black Comedy' bracht op een originele uit- uitgewerkte manier 'aan het licht' welke misverstanden er kunnen ont staan wanneer tijdens een huiselijke bijeenkomst de stop doorslaat. Re gisseur Paul Melton heeft deze ko mische affaire echter wat al te veel in de richting van de klucht getrok ken, waardoor de hele situatie op nogal losse schroeven komt te staan. Het decor, dat toch eigeniyk een (kwasi) sjiek aangekleed vertrek moest suggereren, bleek wat poor tjes uitgevallen. Keith Norman heeft merkwaardig genoeg wél in The pri vate ear' een functionele werking la ten uitgaan van een dergelijk scha mel decor. Deze eenakter liet toch een veel diepere indruk achter, waarschijnlijk omdat hier de her kenbaarheid van de situatie zo groot is. In deze subtiel gesohreven (en gespeelde) komedie doet een wat eenkennige, romantisch ingestelde jongeman onhandige pogingen om een meisje op zyn kamer voor zich te winnen, maar zij laat haar voor keur blijken voor zijn veel vlottere vriend. Jeroen Krabbé had met de rol van de lollige broek weinig moeite, Siem Vroom speelde de ver liefde, verlegen jongeman bijzonder gevoelig en Femke Boersma bracht de figuur van het burgerlijke meisje JEROEN KRABBE met de vaste kantoorbaan en i|>ge- kropte liefdesverlangens heel type rend naar voren. Kort samengevat: "De liohte ko medie in het donker' is niet veel meer dan flauwe grapjasserij, de hieraan voorafgaande eenakter 'Oor zaak' een heel fijn stukje toneel. 'Globe' voert beide komedies van avond nog een keer in Leiden op. PIETER C. ROSIER De Britse popster Georgie Fame is gisteren beboet met 120 dollar op beschuldiging van het in bezit heb ben van marihuana, toen hij op 5 juli van dit jaar op de luchthaven Heathrow bij Londen aankwam. Fame heeft het ten laste gelegde ontkend. De Franse expressionistische schilder Henri Davring is op 70-jari- ge leeftijd in Cagnes-sur-Mer aan de Franse Rivièra overleden. NEDERLAND 6.45 6.55 7.04 7.09 7.55 8.00 9.45 10.00 10.15 10.50 11.15 NEDERLAND II 6.45 6.55 7.04 8.00 8.20 9.10 9.50 10.25 10.30 (Kleur) De Woefs en de Lamaars (NOS) (Kleur) Journaal (NOS) Den Haag vandaag (NOS) (Kleur) Vry-ult: Programma over het wel en wee van de recreatie (NOS) Kenmerk. Informatie over kerk en samenleving (IKOR/CVK/RKK) (Kleur) Reclame Voetbal TwenteZagreb (NOS) (Kleur) Beethovenavond door het Concert gebouworkest (NOS) Eroica. Speelfilm (NOS) (Kleur) Voortsetting Beethovenconcert (NOS) Studio Sport (NOS) (Kleur) Journaal (NOS) (Kleur) De Woefs en de Lamaars (NOS) (Kleur) Journaal (NOS) MIK: muzikaal amusementsprogramma (KRO) (Kleur) Journaal (NOS) (Kleur) The Outsider, tv-serie (KRO) Zelf doen: hobbyrubriek (KRO) Verslag op woensdag (KRO) (Kleur) Journaal (NOS) Algemeen voorlichtingsprogramma schooltelevisie .Lijmen", „Peyton Place" mochten de Tweede Kamer wel dankbaar zijn dat we niet ook nog verstrikt hoefden te raken In de problemen van "Mod Squad". Ik heb mijn aandacht enigszins verdeeld tussen de po litieke problemen die door Rool- vink c.s. en de levensproble men die door Bob de Lange c.s. werden aangesneden. Zoals mis schien wel bekend is heb ik twee toestellen op elkaar staan, zodat ik zonodig Nederland 1 en 2 tegelijk in de gaten kan houden, en mijn werkwijze was gisteren daarbij als volgt. Zo lang Roolvink en Nelissen spra ken (lange monologen, weinig opwindend als je geen politieke technicus bent) zette ik het ge luld bij "Lijmen" of "De klop op de deur" (die verdienstelij ke persiflage op het laatste nummer van "Hadimassa" van vorige week) aan. Want ik mis Bob de Lange, de enige authen tieke Boorman in ons acteurs bestand, slechts zeer ongaarne en datzelfde geldt voor Magda Janssens die in "Lijmen" één van haar beste rollen speelt. Zodra ik echter op het boven- scherm een interpellant ont waarde, verwisselde ik van ge luid, want een interpellatie be tekent actie, aanval, agressie, spitsvondigheid tegen spitsvon digheid, en biedt de kans op 'n speelse of rake formulering. Nu ben ik vrij geïnteresseerd in po litiek, ik ben tenslotte journa list van professie, je kan er dus vanuit gaan dat ik voor 70 pro cent moet kunnen volgen wat zich tijdens zo'n kamerdebat al lemaal afspeelt, maar ik merk dan toch ook dat het een inge wikkelde materie is waarbij ik mijn goed- en afkeuring voorna melijk afweeg via mijn vinger- toppengevoel. Ik vond Den Uyl goed op dreef zijn, ik merkte tot mijn verrassing dat ook Koekoek kennelijk in de gaten had waarom het ging, Bakker leek mij zeer terzake, Van Lier ook, Kronenburg een stuk min der, enfin, zo beoordeelde ik als 70 procent-kenner de gang van zaken bij het debat, mij onder tussen wel afvragend hoe zoiets nu op niet-journalisten afkomt, op die mensen die in hun dage lijks werk weinig met politiek te maken hebben en daarom met een kennispercentage van 30 procent of 50 procent tegen al dit politieke gedebatteer zit ten aan te kijken. Het moet iets even ongrijp baars voor hen zijn als een voet balwedstrijd voor de meeste vrou wen, die wel weten wie de kee per is en dat de bal het doel in moet, maar voor het overige geen enkel patroon kunnen ont dekken in het spel zelf. Voor hen is zo'n marathondebat wei nig zinvol, lijkt me. Dat wil na tuurlijk niet zeggen dat zulke debatten niet integraal móeten worden uitgezonden. Maar ik zou wel willen pleiten voor een drie minuten lange samenvatting en verduidelijking na iedere 57 mi nuten debat, in eenvoudige boe renkoolwoorden, dan maar even ten koste van de directe discus sie. ongeveer op de duidelijke manier waarop Ferry Hoogen- dijk het na de schorsing deed in A.V.R.O's Televizier. Drie minu ten verduidelijking, als 'n zuur stof masker dat de kijker weer nieuwe energie geeft om de rest van het debat te volgen Nog even iets over Lijmen. Ik heb vorige keer geschreven dat ik Ton Lensink zijn rol als Laar mans uitstekend vind spelen, maar niet precies het karakter van de ex-revolutionair dat El- schot schetste, in zijn interpre tatie terugvind .Ik heb regisseur en bewerker Walter van der Kamp zijn mening daarover ge vraagd. Hij vond de manier waarop Lensink het deed nog steeds erg mooi, maar kon zich die twijfel wel indenken. „Zijn rol is geschreven in lichtgrijs, waar een ander er wat meer violet in had gewild", zei hij beeldend. Andere uitspraak van Van der Kamp: „Ik vind Bob de Lange de koningin van het bal, op een komma gevolgd door Magda Janssens". Ik geloof niet dat iemand die Lijmen voor het eerst als t.v.-spel ziet en het boek nooit gelezen heeft, enige discrepantie zal ontdekken tus sen Laarmans en Lensink, dus wat dat betreft is er geen enkel probleem. Als Elsohottiaan eoh- ter houd ik mijn twijfel, den kend: dat is niet Elschots Laar mans, maar Van der Kamps Laarmans. NICO SCHEEPMAKER Voor woensdag 16 december Hilversum I 402 m. 17.30 NCRV en Bloc act progr. met muz. Illustratie overhcldsvoorl. 17.50- 18.00 Tekst en uitleg een drie wekelijk se rubr. van het ministerie van O en W drs. R. L. Schuursma hoofd van het docum. centrum van de Stichting Film en Wetenschap spreekt over het onder werp Audlo-vlsuele media wat zijn, dat eigenlijk voor dingen? 18.30-18.41. Nws. NOS 19.00 Openbaar Kunstbe zit 19.10 Je leert er 'n beetje mee te leven docum. over weduwnaars 19.50 Progr. voor blinden en slechtzienden. 20.00 Radio Kamerork. en Nederlands Operokoor Die entführung aus dem Sérail opera van Mozart opm. In de pauze plm. 21.35 In en om de opera ope rakroniek 22.30 Nws 22.38 Cosa Nos tra ook uw zaak 23.55-24.00 Nws. Hilversum II 298 m. VARA 18.00 Nws. 18.11 Act. 18.20 uit zending van het gereform. pol. ver bond 18.30 Klink klaar zonder non sens 19.30 Nws. 19.35 Bultenl. week- overz. 19.45 VARA Dansork. en solist, amusem. muz. 20.45 Confrontatie dis cussieprogramma 21.15 Nou, en satiri sche programma 21.40 Stereo Pop pop- muz. 22 30 Nws. 22.38 Med. 22.43 Act. 22.55 Muz. van deze eeuw mod. plano- muz. en lied. opn. 23.55-24.00 Nws. Voor donderdag 17 december Hilversum I 402 m. KRO 7.00 NKWS. 7.11 Het levende woord 7.16 Badlnerte klas. en mod. muz. gr. 7.30 Nws. 7.32-7.40 Act. 8.00- 8.10 Nws. 8.25- Overweging 8.30 Nws 8.32 Voor de hulsvr. 9.00-9.10 Gymnas tiek voor de hulsvr. NOS 10.00 Wat heeft dat kind pedagogische kron. 10.20 Muz. uit. de Barok opn. KRO 11.00 Nws. 11.03 Voor de zieken 11.55 Med. NCRV 12.00 Los-Vast gevar. program. 12.26 med. t.b.v. land- en tulnb. 12.30 Nws. 12.41 Hier en Nu act. 12.50-13.10 Adventstonde 13.14 Radio rebus 14.05 Schoolradio 14.30 Country and wes tern rubr. 15.00 Chr. gereform. middag- dienst NOS 15.30 Meer over minder: de stem van de sprekende minderheid 16.00-16.02 Nws. NCRV 17.30 NCRV en Bloc Hilversum II 298 m. AVRO 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 Een dag met een plaatje lichte gram. muz. 8.00 Nws. 8.11 Radlojourn 8.20 Een dag met een plaatje vervolg 8.30-8.33 De Groenteman 8.50 Mor genwijd, 9.00 Festival v. Vlaanderen '70 mod. muz. opn. 9.35 Waterst. 9.40 schoolradio 10.00 Voor de kleuters 10.10 Arbeldsvlt. pop. verzoekpl progr. 11.00 Nws. 11.30 Rondom 12: progr. voor de vrouw om 11.55 Beursber. 12.30 Spor revue 13.00 Nws. 13.11 Radiojournaal 13.30 Alt-mezzo en plano mod. liederen 13.45 Karakteristieke combinaties III I. Mandoline en claveclmbel moder ne muz. n. Onstrum. ens. klass. mu ziek 14.30 't Is Historisch progr. over geschiedenis 15.00 Voor de zieken 16.00 Nws. 16.03 Land der Muzen kunst- kron. 17.00 AVRO's Toppop 17.30 O; Jongerenprogram. 17 55 Med. Hilversum III 240 m. NCRV 9.00 Nws. 9.02 Zing, zing zing lichte vok. muz. 10.00 Nws. EO 11.00 Nws. 11.03 Gospelsound muz. pro gram speciaal voor Jonge mensen Vpro 12.00 Nws. 12.03 Joost mag het weten Joost de Draaier en de Tlp-Parade 13.00 Nws. 13.03 De Fellx Meurders Show KRO 14.00 Nws. 14.03-18.00 KRO op Drie pop-mixture 15.00, 16.00 en 17.00 Nws. Nederland I. NOS/ NOT 10 45 12 00 en 14.00-14.50 Schooltv NOS 18.46 De Woefs en de Lamaars NOS 18.55 Journ VPRO 19.04 Betty Boop tekenfilm 19.10 Chicago - Blues muz. In het negerghetto van Chi cago NOS 20.00 Journ. VPRO 20.20 Was er nog wat reacties op het Nws. 20.30 Laughing Cravy film met Lau rel en Hardy 20.50 Het gezicht van de zwijgende meerderheid report, uit Amerika 21.20 The Price of Fame amu sem. progr. van de BBC 21.50 15 sce nes naar het Dracula-verhaal van B. Stoker NOS 22.30 Journ. TELEAC 22.35 23.05 Dammen voor beginners '«a 13 Nederland II. NOS 18.45 De Woefs en de Lamarra NOS 18.55 Journ. NOS 1 J.04 Der Haag vandaag 19.09 Van gewest tol gewest 19.49 Tips van het Nationaal Bureau voor Toerisme NOS 20.00 Jour naal TROS 20.20 Mission Impossible 't diner tv serie 21.10 Ludwlg van Beet hoven fllmportret 1 22,05 Waar gaat het om visie op enkele act. proble men IKOR CVK 22.20 Dublo dlscussle- progr. over de staat Israël NOS 22.50 Journ TELEAC 22.55-23 25 Onze land bouw nu en straks- les 8 erh.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 5